Beerfest sladový kotel

Stříbrná , 40 cm , 67 cm
4490,00 (s DPH) 5239,00
Ihned k dodání. | Dodací lhůta: 3 - 5 pracovních dní
14 dní
na vrácení
poštovné
zdarma
Beerfest sladový kotel
návod k
obsluze
Beerfest filtr na pivo
Beerfest filtr na pivo Bílá , 47 cm , 40 g 629,00 (s DPH)

Popis produktu

Uvařte si vlastní pivo! Příliš složité? Vůbec ne, se rmutovací nádobou od společnosti Klarstein se každý stává pivovarníkem, celkem jednoduše doma. Nejsložitější část produkce vlastního piva je rmutování. Mletý slad musí být zahřátý a udržován při rovnoměrné teplotě po dlouhou dobu pro změnu tvrdého zrna na zkvasitelné cukry. Tento proces je s kotlem hračkou.
Až do 30 litrů sladu lze ve velkém ocelovém kotli uvést do varu. Díky plynule nastavitelnému regulátoru se dá nastavit požadovaná teplota s přesností 2 °C přesně na hodnotu mezi 30 °C a 110 °C. 2500 W silné topné těleso pak přináší slad do varu a dosáhne požadované teploty prakticky v momentě. Dvě provozní kontrolky zobrazují, zda je zařízení na výrobu piva Beerfest právě rozehřáté (červené světlo) nebo se teplota drží na požadované úrovni (zelené světlo). Přes další otočný regulátor lze nastavit časovač mezi 10 a 120 minutami. Akustický signál oznámí konec nastaveného času a topný element se vypne. Takže nezmeškáte žádnou z významných změn teploty při výrobě Vašeho rmutu. Samozřejmě se dá nádoba nastavit i na nepřetržitý provoz.
Dvoustěnný kotel z nerezové oceli Beerfest od společnosti Klarstein pomáhá během procesu několika způsoby: Zaprvé zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty, takže slad dosahuje stejnou teplotu na dně i ve vrchních částech nádrže. Za další slouží pro Vaši bezpečnost, protože zabraňuje nadměrnému přehřátí vnější strany zařízení a snižuje riziko úrazu při náhodném dotyku. Kromě toho usnadňuje povrch z nerezové oceli čištění vnitřního a vnějšího povrchu zařízení po rmutování. Leštěný vnější plášť dělá Vaši malovýrobu piva skutečně poutavou.
Když je slad hotový, při odstranění zbytků ze rmutu pomáhají jemné sítko a hadicový filtr. Přes 1/2" kohoutek na dně nádoby lze filtrovaný slad vypustit. Pojistka brání náhodnému otevření ventilu.

Zobrazit víc

Vlastnosti a rozměry

2585 W silné topné těleso

Dvoustěnný kotel z nerezové oceli pro rovnoměrné rozložení teploty

Jednoduché ovládání pouze dvěma regulátory

Snadné vyprazdňování přes vypouštěcí kohoutek s pojistkou

Vlastnosti a rozměry

 • Regulátor teploty: nastavitelný plynule od 30 do 110 °C
 • Spínací hodiny: nastavitelné plynule od 10 do 120 minut / nepřetržitý provoz
 • Kontrolky na vytápění (červená) a udržování teploty (zelená)
 • Vypouštěcí kohoutek s jemným hadicovým filtrem
 • Dvoustěnná víko s těsněním pro bezpečné uzavření
 • Rukojeť z tepelně odolného plastu pro snadné otevření během rmutování
 • Včetně sítka pro filtrování rmutu
 • Vypínač na přední straně zařízení
 • Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
 • Rozměry: 40 x 67 x 37 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 5,6 kg

Stáhnout manuál

Klarstein Beerfest, kotlík na slad, 2500 W, 30 l, zařízení na vaření piva, ušlechtilá ocel s dvojitou stěnou

Dodací podmínky

Co bylo posláno
 • 1x zařízení
 • 1x sítová vložka
 • Manuál

Ihned k dodání. | Dodací lhůta: 3 - 5 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(11 hodnocení) Napište recenzi
Ověřená recenze

Stejná zkušenost jako Ladislav. Pátá várka piva a zasílám na 2. reklamaci. Vodu zvládne ohřát bez problému, při přidání sladu i za velmi intenzivního míchání se slad okamžitě připálí a hrnec přestává topit. Další věcí je absolutně nepřesný termostat +- 10°C. Za 5000 drahý zavařovací hrnec k vaření piva absolutně nepoužitelný.

Ověřená recenze

Na první pohled velice zdařilý výrobek, ale jen do doby než v něm začnete vařit pivo. Zde je moje zkušenost: Po vystírce, když jsem začal zvedat teplotu rmutu, asi po dvou minutách došlo k přehřátí topného tělesa a k připálení díla na dně nádoby. Dodávám, že jsem hned od začátku rmutování dílo důkladně promíchával. Topný systém už se mi nepodařilo zprovoznit a veškerý slad jsem vyhodil. U podobných zařízení je výkon topné spirály rozdělen do dvou topných okruhů. 1.stupeň- mírný výkon, (používá se na zvyšování teploty rmutu) a 2. stupeň-vysoký výkon, (používá se na chmelovar). Škoda, že výrobce nevybavil topné těleso dvoustupňovou regulací výkonu. V tomto provedení je toto zařízení naprosto bezcenné.

Vhodné produkty