Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak Pastelově modrá

Espressionata Gusto espresso kávovar

0 19,5 cm Espresso Machine
2 149,00 Kč 4 099,00 Kč (s DPH)

Espressionata Gusto espresso kávovar

2 149,00 Kč 4 099,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Výkonný:  espresso kávovar s výkonem tlaku 15 barů a automatickou výpustí tlaku

Stylový vzhled: v neobyčejném retro designu s ukazatelem teploty

Jednoduché ovládání: dětsky snadná příprava kávy pomocí  EasyBrewin Technology

Popis produktu

Pro vášnivé požitkáře: espresso kávovar Klarstein  Espression Gusto okouzlí nejen rychlou přípravou, silným a chutným espressem, ale i obdivuhodným designem. 

Espression Gusto tlačí horkou vodu s výkonem 1100 W a tlakem 15 barů přes pomletá kávová zrna a uvolní tak jejich plnou chuť. Odnímatelná nádrž na vodu má objem 1 litr a dá se pomocí velkého úchytu snadno dobrat, naplnit a znovu nasadit zpět. Díky EasyBrewing Technology  je ovládání docela jednoduché a samo vysvětlující: tři velká tlačítka s výraznými symboly a jejich zodpovědné indikátory jsou perfektně čitelné. Highlight espresso kávovaru je bez pochyb velký teploměr v retro vzhledu: takto je snadno čitelný a informuje o teplotě. Pára se dá intuitivně ovládat pomocí otočného ovladače, pohodlná napěňovací tryska a tryska na horkou vodu za okamžik vykouzlí napěněné mléko na kapučíno nebo jiné speciality. 

Se svým neobyčejným retro designem se stane espresso kávovar  Espression Gusto od společnosti Klarstein  poutačem pohledů v každé kuchyni a potěší vždy s čerstvě připravenou kávovou specialitou.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Tlak pumpy: 15 barů
 • Objem nádrže: 1 litr
 • Příkon: 1100 W
 • Odnímatelná odkapávací miska s mřížkou z ušlechtilé oceli
 • Velikost držáku na sítko: 5,3 x 2,1 cm  (ØxV)
 • Napájení:  220–240 V ~ | 50 Hz
Espressionata Gusto, espresso kávovar, 1100 W, 15 Bar tlak

Rozměry a technické podrobnosti

 • Celkové rozměry (s držákem na sítka): cca  19,5 x 30,5 x 34 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (bez držáku na sítko): cca:  19,5 x 30,5 x 29 cm (Š x V x H)
 • Délka napájecího kabelu: cca 90 cm
 • Hmotnost: cca 3,6 kg

Co bylo posláno

 • 1x espresso kávovar
 • 1x držák na sítko
 • 1x sítko:
 • 1x odměrka
 • Návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(20 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Oikein mainio ja vähintään hintansa arvoinen laite. Laadukasta kahvia saa helposti. Kätevä käyttää ja puhdistaa.
Sehr Gut!

Opravdu skvělé zařízení a minimálně za tu cenu. Můžete snadno získat vysoce kvalitní kávu. Pohodlné použití a čištění. Sehr Gut!

Ověřená recenze

Super kleines Teil, macht eine schöne Crema. Sind rundum zufrieden. Das einzige was wir noch nicht probiert haben ist die Dampfdüse zum Milch aufschäumen, liegt daran weil wir unseren Espresso schwarz trinken.

Super malá část, dělá pěknou cremu. jsou naprosto spokojeni. Jediné, co jsme ještě nezkoušeli, je parní tryska na napěnění mléka, protože naše espresso pijeme černé.

Ověřená recenze

Lieferung schnell aussehen einfach klasse Geschmack super so ein schönes Ding freu mich jeden Morgen auf den Café

Rychlé dodání vypadá prostě skvělá chuť super taková krásná věc každé ráno se těším do kavárny

Ověřená recenze

Alles top

Všechno skvělé

Ověřená recenze

Die Anleitung ist gut verständlich. Das Gerät macht genau, was es soll und macht einen Espresso mit schöner Crema.

Pokyny jsou snadno srozumitelné. Přístroj dělá přesně to, co má a dělá espresso s příjemnou cremou.

Ověřená recenze

Bin mehr als Zufrieden... Klasse Design, hochwertig gearbeitet, bereitet super Kaffee auf Profi Niveau und das für einen unschlagbaren Preis! Zudem deutlich ökologischer als Maschinen die mit Pads oder Kapseln funktionen sind somit auch günstiger. Kann die Maschine nur weiter empfehlen!

Jsem více než spokojená... Skvělý design, kvalitní práce, připraví skvělou kávu na profesionální úrovni a za bezkonkurenční cenu! Navíc je výrazně ekologičtější než stroje, které pracují s polštářky nebo kapslemi, takže jsou i levnější. Stroj mohu jen doporučit!

Ověřená recenze

Die Kaffeemaschine kam sehr schnell an, jedoch mit ein paar Kratzern. Beim erste. Versuch lief das Wasser aus beim Kaffee machen , dann habe ich nicht so fest mit dem Stempel auf das Kaffeepulver gedrückt und dann lief es nicht mehr aus. Ich hätte es fast zurück geschickt gehabt enzschied mich jedoch die Maschine trotz den Schönheitsfehlern zu behalten, da sie funktioniert. Außerdem ist die Handhabung sehr einfach und relativ günstig im Vergleich zu anderen Siebträgermaschinen. Der Wasserbehälter ist auch mit einem Griff easy rauszunehmen jedoch aufgrund den nicht herausnehmbarer Griff schwer zu waschen. Jedoch bereue ich meinen Einkauf nicht, auch wenn ich weiś dass die Maschine wahrscheinlich eine kurze Lebensdauer hat da es fast ausschließlich aus Kunststoff besteht.

Kávovar dorazil velmi rychle, ale s pár škrábanci. Na první. Vyzkoušeno, že voda došla při přípravě kávy, pak jsem razítko na kávový prášek tak silně nestiskl a pak už nevyteklo. Málem jsem to poslal zpět, ale rozhodl jsem se, že si stroj i přes vady nechám, jak funguje. Manipulace je navíc velmi snadná a relativně levná ve srovnání s jinými portafiltračními stroji. Nádrž na vodu lze také snadno vyjmout pomocí rukojeti, ale obtížně se myje kvůli neodnímatelné rukojeti. Své koupě však nelituji, i když vím, že stroj bude mít pravděpodobně krátkou životnost, protože je téměř celý vyroben z plastu.

Ověřená recenze

Da ich gerne Espresso trinke wollte ich mal eine Maschine die mir auch ein bisschen Spaß, macht und gut ausschaut. Genau die richtige ausgewählt.

Jelikož rád piju espresso, chtěl jsem stroj, který mě i trochu baví a který dobře vypadá. Vybraná přesně ta správná.

Ověřená recenze

Wir haben nach einer günstigen Alternative zu einem Kaffeevollautomat gesucht. Vorher hatten wir eine ganz normale Filtermaschine. Jeden Morgen wollte meine bessere Hälfte einen Kaffee vor der Arbeit trinken, ich trinke jedoch meinen ersten Kaffee erst auf der Arbeit. Somit hatten wir jeden Morgen einen Filterbeutel für eine Tasse Kaffee "verschwendet". Deshalb die Überlegung sich einen Kaffeevollautomaten zu kaufen. Da diese aber ab 500 Euro aufwärts gehandelt werden, haben wir uns für eine Siebträgermaschine entschieden. Wir sind sehr zufrieden damit. Einen Stern Abzug aber weil ich zwei Sachen bemängeln muss. Eines davon ist der Milchaufschäumer. Dieser funktioniert zwar aber es dauert sehr lange bis dieser aufgeheizt und bis die Milch dann aufgeschäumt ist, auch kann man sich an dem heißen Dampf sehr leicht verbrennen. Auch die Reinigung ist nicht so einfach. Wir benutzen ihn daher so gut wie nie. Das zweite Manko ist das die Maschine nur für kleine Tassen geeignet ist. Unsere alten Kaffeetassen passen leider nicht darunter. Da wir uns aber sowieso neue Tassen zulegen wollten haben wir uns 6 Stück kleinere gekauft. Somit war das für uns jetzt nicht schlimm. Als Espresso- und Kaffeemaschine absolute Empfehlung! Wir würden sie für diesen Preis auf jeden Fall immer wieder kaufen!.

Hledali jsme levnou alternativu k plně automatickému kávovaru. Předtím jsme měli normální filtrační stroj. Každé ráno si moje lepší polovička chtěla dát kafe před prací, ale první kávu piju až v práci. Takže jsme každé ráno „promrhali“ filtrační sáček na šálek kávy. Proto úvaha o koupi plně automatického kávovaru. Ale protože se tyto obchodují od 500 eur výše, rozhodli jsme se pro portafiltrační stroj. Máme z toho velkou radost. Odpočet jedné hvězdičky, protože si musím stěžovat na dvě věci. Jedním z nich je napěňovač mléka. To jde, ale než se zahřeje a než se mléko napění, trvá to dlouho a od horké páry se můžete velmi snadno spálit. Ani čištění není tak jednoduché. Takže to skoro nepoužíváme. Druhým nedostatkem je, že stroj je vhodný pouze pro malé šálky. Naše staré šálky na kávu se pod ně bohužel nevejdou. Ale jelikož jsme si stejně chtěli koupit nové kelímky, koupili jsme 6 menších. Takže to pro nás nebylo tak špatné. Absolutní doporučení jako espresso a kávovar! Za tuto cenu bychom si je určitě koupili znovu a znovu!.

Ověřená recenze

Sehr schön und Lecker, aber Dampf funktioniert manchmal nicht. Werde Hersteller anschreiben. Die Bedienungsanleitung ist kompliziert beschrieben. Gehäuse natürlich Plastik aber Gerät super für den Preis.

Velmi krásné a chutné, ale pára někdy nefunguje. Napíše výrobci. Návod k použití je složitý. Pouzdro je samozřejmě plastové, ale zařízení je za tu cenu skvělé.

Ověřená recenze

Das Design der Maschine ist top. Preis Leistung ist ok, allerdings ist die Maschine doch sehr klein und fast komplett aus Plastik. Man kann einen genießbaren Kaffee zaubern, wenn man sich damit auseinander gesetzt hat, aber das dauert seine 3-4 Kaffees. Der siebträger ist oft undicht und läuft neben raus, was ärgerlich ist da man den kaffe direkt nochmal neu machen muss. Michaifschäumer funktioniert ganz gut, aber ist ziemlich niedrig, dass man Milch in ganz kleinen Portionen schäumen muss was etwas nervt. Alles in allem OK , werde mich aber nach einer hochwertigeren Maschine umschauen.

Konstrukce stroje je špičková. Cena-výkon je v pořádku, ale stroj je velmi malý a téměř celý vyrobený z plastu. Můžete vykouzlit příjemnou kávu, jakmile se na to dostanete, ale to trvá 3-4 kávy. Portafiltr je často děravý a vytéká vedle, což je nepříjemné, protože kávu musíte rovnou vařit znovu. Napěňovač Michaif funguje docela dobře, ale je dost nízký, takže mléko musíte napěňovat ve velmi malých porcích, což je trochu nepříjemné. Celkem OK, ale poohlédnu se po kvalitnějším stroji.

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. First of all, the flavour is good if you follow the procedure in the instruction. The warmth is too but not great, there is not enough pressure for coffee maker to dry the coffee at the end as you can see at the end of the movie how watery is the remaining. The other reason could be the plastic handle! I did not expect to see the compact plastic in handle! With very small holes with low pressure cause the watery remaining. In short I can summarize it here Pros: 1- good taste and flavour 2- Low noise 3- good steam pressure 4- good size and design Cons: 1- plastic handle which could cause the defect in the long term. 2- the designs is also plastic which is far from the pictures you see in ads. I expected a better one but still it's good to be honest. 3- Low coffe maker pressure which cause the watery remaining. Wrt to the price I like the product and I enjoy the coffee every morning. Espresso is goid but not dark or hot enough. For a casual daily utilities it's great. But I hope it could work in long term as well.

Die Medien konnten nict geladen werden. Za prvé, chuť je dobrá, pokud dodržíte postup v návodu. Teplo je také, ale ne velké, není dostatečný tlak na to, aby kávovar na konci kávu vysušil, jak můžete vidět na konci filmu, jak vodnatá je zbývající. Dalším důvodem může být plastová rukojeť! Nečekal jsem, že uvidím kompaktní plast v rukojeti! U velmi malých otvorů s nízkým tlakem způsobují zbytky vody. Ve zkratce to mohu shrnout zde Klady: 1- dobrá chuť a chuť 2- Nízká hlučnost 3- dobrý tlak páry 4- dobrá velikost a design Proti: 1- plastová rukojeť, která by mohla způsobit závadu z dlouhodobého hlediska. 2- design je také plastový, což je daleko od obrázků, které vidíte v reklamách. Čekal jsem lepší, ale i tak je to dobré, abych byl upřímný. 3- Nízký tlak v kávovaru, který způsobuje zbytky vody. K ceně se mi produkt líbí a každé ráno si vychutnávám kávu. Espresso je dobré, ale není dostatečně tmavé nebo horké. Pro běžné denní potřeby je to skvělé. Ale doufám, že by to mohlo fungovat i dlouhodobě.

Ověřená recenze

Das Gerät ist für die alltägliche Benutzung brauchbar, hat aber auch Schwächen. Leider besitzt das Gerät keine Füllstandsanzeige des Wasservorrates an der Vorderseite. Wenn das Gerät z.B. in einem Schrank oder Regal steht, muss man es immer umständlich vorrücken und herumdrehen. Das bemängle ich schon sehr. Weiterhin könnte das Gerät einen höheren Druck erzeugen (am Besten wäre es, wenn man diesen noch regeln könnte) und das Wasser über eine größere Fläche über den Espresso verteilt werden würde; dies geschieht leider nur im Zentrum des Siebträgers (Brühkammer). Daher nur 3 Sterne.

Zařízení je použitelné pro každodenní použití, ale má i slabiny. Přístroj bohužel nemá ukazatel hladiny vody na přední straně. Pokud je zařízení například ve skříni nebo polici, musíte jej vždy pracně posouvat dopředu a otáčet. Opravdu si na to stěžuji. Dále by přístroj mohl generovat vyšší tlak (nejlepší by bylo, kdybyste ho mohli stále regulovat) a voda by se rozprostřela na větší plochu přes espresso; Bohužel se to děje pouze ve středu portafiltru (varné komory). Proto pouze 3 hvězdičky.

Ověřená recenze

Also ich kann leider keine 5 Sterne geben da ich zwar zufrieden bin und für den Preis kann man auch nicht meckern aber,leider finde ich das der Filter nicht genug durch lässt somit manchmal etwas daneben geht. Es stört mich jetzt nicht sehr aber das muss man mal verbessern ;-)

Takže bohužel nemůžu dát 5 hvězdiček, protože jsem spokojená a za tu cenu si taky nemůžete stěžovat, ale bohužel si myslím, že filtr dostatečně nepropouští, takže se občas něco pokazí. Teď mě to moc netrápí, ale potřebovalo by to zlepšit ;-)

Ověřená recenze

Ich muss zugeben, dass ich mich hab etwas abschrecken lassen von den anderen Bewertungen.Habe lang ueberlegt,aber ich bin eine Frau.Für mich war auch das Design und Farbe wichtig. Vor der ersten Ingebrauchnahme habe ich paarmal Wasser durchlaufen lassen. Der Wassertank ist etwas schwierig zu öffnen, aber wenn man dreh raus hat, geht es..Tipp. Den Tank in Richtung lassen, wie er Geraet ist und dann den Deckel aufziehen. Habe Kaffee in den Espressobehaelter gefüllt und dann wenn Lampe grün war, ging es los. Aber nächste Schwierigkeit ist, das runde Teil rauszukriegen. Hier muss man schauen, wo der kleine Punkt ist, dann klappt auch das. Ich trinke nr 1 bis 2 Kaffee, und hoffe, dass sich einige negative Bewertungen nicht bewahrheiten, dass Maschine schnell defekt ist. Bisher nach 1 Woche läuft sie. Die Lieferung war sehr schnell, und schon nach 2 Tagen danach ca 4 Monaten funktioniert produkt gut und kann negativen Bewertungen nicht nachvollziehen.

Musím se přiznat, že mě ostatní recenze trochu odrazovaly.Dlouho jsem o tom přemýšlela, ale jsem žena.Důležitý pro mě byl i design a barva. Před prvním použitím jsem jí několikrát prolil vodou. Nádržka na vodu se otevírá trochu obtížně, ale jakmile to pochopíte, je to možné. Nechte nádrž ve směru, ve kterém je, a poté sejměte víčko. Naplnil jsem nádobu na espresso kávou a když se lampa rozsvítila zeleně, rozsvítilo se. Ale další obtíž je dostat kulatou část ven. Tady musíte vidět, kde je ten malý bod, pak to funguje taky.Piju 1 až 2 kávy a doufám, že některé negativní recenze nejsou pravdivé, že je stroj rychle vadný. Zatím po 1 týdnu běží. Dodání bylo velmi rychlé a již po 2 dnech, asi po 4 měsících, produkt funguje dobře a nechápu negativní recenze.

Ověřená recenze

Die Maschine kam vor dem angekündigten Datum an. Beim Auspacken fiel auf, dass es sich bei dieser offenbar um einen Rückläufer handelt, denn die Klebestreifen zur Transportsicherung waren nicht mehr dort, wo sie eigentlich hätten sein sollen. Auch das Sieb war schon im Träger. Das Gerät ist eine optische Wohltat in meiner Küche - absolut stilsicher und außergewöhnlich (ich habe die Version im raren 50er-Jahre-Blau). Die Rezensionen dahingehend, das Produkt sei "wenig vertrauenserweckend" kann ich nicht nachvollziehen - alles ist solide verarbeitet. Da ich in München wohne und somit recht kalkhaltiges Wasser verwende, trifft die wichtigste Maßnahme zum Erhalt der Lebensdauer von Geräten mit Wasserkontakt auf mich besonders zu: regelmäßiges Entkalken. Auch deutlich teure Geräte sind naturgemäß nicht vor dem "Kalkinfarkt" gefeit - somit stellt dieses Gerät für mich eine optimale Lösung dar. Aus meiner Sicht zu diesem Preis eine klare Kaufempfehlung!

Stroj dorazil před avizovaným datem. Při rozbalování bylo znát, že se evidentně jedná o návrat, protože lepicí proužky pro zabezpečení přepravy už nebyly tam, kde měly být. Síto už bylo v nosiči. Zařízení je vizuální lahůdkou v mé kuchyni - naprosto stylové a mimořádné (mám verzi ve vzácné modré barvě z 50. let). Nemohu pochopit recenze, že produkt "málo vzbuzuje důvěru" - vše je solidně zpracováno. Vzhledem k tomu, že bydlím v Mnichově a používám tedy velmi tvrdou vodu, platí pro mě především nejdůležitější opatření pro zachování životnosti přístrojů přicházejících do styku s vodou: pravidelné odstraňování vodního kamene. „Vápennému infarktu“ se přirozeně nevyhýbají ani výrazně dražší přístroje – tento přístroj pro mě tedy představuje optimální řešení.Z mého pohledu za tuto cenu jasné doporučení ke koupi!

Ověřená recenze

Nur 4 Sterne, weil die Maschine leider schon nach knapp 6 Monaten kaputt war. Aber ein mega Plus für den schnellen Austausch vom Händler. Die neue Maschine ist vor 1 Woche angekommen und bisher läuft sie tadellos ️

Pouze 4 hvězdičky, protože stroj se bohužel po necelých 6 měsících rozbil. Ale mega plus za rychlou výměnu od dealera. Nový stroj dorazil před 1 týdnem a zatím jede perfektně ️

Ověřená recenze

Espressomaschine auf den ersten Eindruck sehr gut! Habe heute meinen ersten Kaffee zubereitet, schmeckt meiner Meinung nach besser als mit der Bialetti-Espressokanne, das habe ich nicht erwartet! Gerät easy zu bedienen und für den Preis mit durchdachten Details ausgestattet. Optisch wirklich ein Hingucker. Preis und Leistung stimmen hier. Leider wurden seitens des Kunden die Dienste von DPD in Anspruch genommen. Ich wurde NICHT (mit einem Zettel im Postkasten/Tür) verständigt, dass und wo meine Espressomaschine abholbereit ist. Mühsam habe ich mir das erarbeitet. Das ist leider dann doch sehr ärgerlich. Ich habe mit DPD (zumindest in meinem Bezirk in Wien) nicht nur alleind diese Erfahrung gemacht. Als ich meine Kaffemaschine von der Packstation abgeholt habe, standen vor mir weitere Kunden mit exakt dem gleichen Problem. (keine Verständigung, somit recherchiert und mühsam erarbeitet wo, man seine Lieferung abholen kann). Vermutlich hat der Zusteller die Lieferungen gleich direkt zur Packstation gebracht. Somit habe ich statt am 9.1.2020 meine Espressomaschine am 17.1.2020 erhalten. NICHT der Fehler des Händlers .... allerdings sollte der Händler seine Vertragspartner überdenken - ich kaufe normalerweise nicht ein, wenn ich DPD als Lieferant sehe.

Espresso kávovar na první dojem velmi dobrý! Dnes jsem udělal svou první kávu, podle mě chutná lépe než s konvicí na espresso Bialetti, to jsem nečekal! Zařízení se snadno používá a je vybaveno promyšlenými detaily za cenu. Vizuálně opravdu poutač. Cena a výkon jsou zde. Zákazník bohužel využil služeb DPD. NEBYL jsem informován (s poznámkou ve schránce/dveřích), že a kde je můj kávovar na espresso připraven k vyzvednutí. Tvrdě jsem pracoval, abych to získal. Bohužel je to velmi nepříjemné. Tuto zkušenost mám nejen s DPD (alespoň v mém okrese ve Vídni). Když jsem vyzvedával svůj kávovar z balírny, byli přede mnou další zákazníci s úplně stejným problémem. (žádná komunikace, takže prozkoumáno a pracně zpracováno, kde si můžete zásilku vyzvednout). Doručovatel pravděpodobně přivezl zásilky přímo na Packstation. Takže jsem svůj kávovar na espresso obdržel 17. ledna 2020 místo 9. ledna 2020. NE chyba prodejce....ale prodejce by měl přehodnotit své smluvní partnery - obvykle nenakupuji, když vidím DPD jako dodavatele.

Ověřená recenze

Ich hatte diese Maschine bestellt, da meine alte kaputtgegangen war. Den Impuls zum Kauf hat das Design gegeben. Die Maschine ist optisch durchaus schick. Ein weiterer Pluspunkt ist der Geschmack des mit ihr begrauten Espressos. Allerdings war ich ziemlich verdutzt, dass es der Espressodurchlauf nicht automatisch stoppt. Von meiner alten Maschine war ich das so gewohnt, dass man auf den Knopf drückt und dann ein (oder 2, je nach Einstellung) Espresso rauskommt. Bei dieser Maschine muss man das Ende des Durchlaufs manuell durch nochmaliges Drücken des Knopfes wieder abstellen, was ich sehr nervig finde, da ich ständig danebenstehen und aufpassen muss. Ein weiterer Minuspunkt ist der Wassertank. Der Deckel ist so ungeschickt angebracht, dass man ihn nicht ganz öffnen kann und beim Versuch, Wasser nachzufüllen, gut die Hälfte des Wassers nicht im Tank landet. Der wirklich gute Preis relativiert die Minuspunkte wieder etwas, aber ein einfacheres Handling wäre doch wünschenswert.

Objednal jsem si tento stroj, protože můj starý se rozbil. Design dal podnět ke koupi. Stroj je vizuálně docela šik. Dalším plusovým bodem je chuť espressa, které s ním bylo připraveno. Docela mě však zarazilo, že se proud espressa nezastaví automaticky. Ze svého starého automatu jsem byl zvyklý na to, že zmáčknete tlačítko a pak vyjde jedno (nebo 2, podle nastavení) espresso. U tohoto stroje musíte konec běhu zastavit ručně opětovným stisknutím tlačítka, což mi přijde velmi nepříjemné, protože musím celou dobu stát a dávat pozor. Dalším mínusem je nádrž na vodu. Víko je tak nešikovně uchyceno, že se nedá úplně otevřít a při pokusu o doplnění vody dobrá polovina vody neskončí v nádržce. Opravdu dobrá cena dává opět na pravou míru záporné body, ale jednodušší manipulace by byla žádoucí.

Ověřená recenze

Das ist die erste Kaffeemaschine, die ich gekauft habe. Ich entschied mich dafür, den Preis unter 100 Euro zu halten. Nach dem ersten Kaffee habe ich eine gute Wahl getroffen. Das ist eine Basic Kaffeemaschine - es funktioniert aber gut. Und was ist wichtig - es gibt nicht so viele Teile, die zusammengebaut werden müssen..So ist es ziemlich bereit, den ersten Kaffee zuzubereiten. Die Bedienung ist sehr intuitiv - Sie müssen nur auf die Schaltflächen klicken, um Kaffee zuzubereiten oder Milch zu schäumen. Auf der Vorderseite der Maschine befindet sich ein Thermometer, das den Stand der Kaffeezubereitung zeigt - es gibt den "Old School" -Look, den ich wirklich mag. Maschine hat auch einen Milchschaumerzeuger, Sie können zwischen verschiedenen Drücken / Temperaturen wählen. Ich bin mit der Wahl zufrieden, ich denke, dass die Maschine guten Kaffee mit einem guten Temperaturniveau zubereiten kann, so dass der Kaffee warm genug ist. Genauso wie Ratschläge, ist es wichtig, gut gemahlenen Kaffee zu kaufen, der einen schönen Geschmack ergibt, aber das ist natürlich eine persönliche Entscheidung. Empfohlen für jemanden, der sich zu Hause einen guten Kaffee machen möchte.

Toto je první kávovar, který jsem si koupil. Rozhodl jsem se držet cenu pod 100 eur. Po první kávě jsem si vybral dobře. Jedná se o základní kávovar - ale funguje dobře. A co je důležité - není tam tolik dílů k sestavení..Takže je v podstatě připraven na uvaření vaší první kávy. Obsluha je velmi intuitivní – stačí kliknout na tlačítka pro přípravu kávy nebo napěnění mléka. Na přední straně přístroje je teploměr, který ukazuje průběh přípravy kávy - dodává vzhled "staré školy", který se mi opravdu líbí. Stroj má také napěňovač mléka, můžete si vybrat mezi různými tlaky / teplotami. S výběrem jsem spokojený, myslím, že automat umí udělat dobrou kávu s dobrou teplotní úrovní, takže káva je dostatečně teplá. Stejně jako u rady je důležité kupovat dobře namletou kávu, která chutná, ale to je samozřejmě osobní volba. Doporučeno pro někoho, kdo si chce uvařit dobrou kávu doma.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků