[Použité] L766 3cestné basreflex Hi-Fi reproduktory, pár, černá barva

2 200,00 Kč 3 699,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53031887
L766 3cestné basreflex Hi-Fi reproduktory, pár, černá barva
2 200,00 Kč 3 699,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit nový
  2 589,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • velká síla: 3cestné reproduktory s přirozeným zvukem a RMS výkonem 180 W

 • skvělý vzhled: dřevěná konstrukce s jasně viditelnou, přirozenou texturou

 • sytý zvuk: basreflexní konstrukce

Vlastnosti

 • připojení: pozlacené šroubové svorky PMPO
 • výkon: 500 W
 • max. výkon: 350 W
 • RMS výkon: 180 W
 • frekvenční chod: 20 Hz do 20 kHz
 • impedance: 8 ohmů
 • odnímatelný přední kryt
Produktové číslo: 53031887

Rozměry a technické podrobnosti

 • 20 x 86 x 24 cm (ŠxVxH)
 • hmotnost jednoho druhu: cca 8,5 kg

Co bylo posláno

 • 2 x reproduktor
 • Prosím, vezměte na vědomí, že reproduktorové kabely vyobrazené na balení nejsou jeho součástí. Můžete si je u nás pořídit samostatně.

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
19 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 26/02/2024

They sound quite good considering that they were the cheapest. Far from good, but maybe I should have bought more expensive ones. They arrived well packed and in good condition, within 10 days of ordering. Do not try to follow the status of the order on the website, it did not work for me.

Znějí docela dobře na to, že byly nejlevnější. Zdaleka ne dobrý, ale možná jsem si měl koupit dražší. Přišly dobře zabalené a v dobrém stavu do 10 dnů od objednání. Nesnažte se sledovat stav objednávky na webu, mě to nefungovalo.

Ověřená recenze 23/02/2024

Very good quality for this money. Strongly recommended, buy additionally recommended connection cable and banana jack for best performance. Perfectly suits to my 30 years old Marantz Amplifier. Delivery and package perfect.

Velmi dobrá kvalita za ty peníze. Důrazně doporučujeme zakoupit si navíc doporučený propojovací kabel a banánkový konektor pro nejlepší výkon. Perfektně se hodí k mému 30 let starému zesilovači Marantz. Doručení a balení perfektní.

Ověřená recenze 23/09/2022

Einfach super Boxen!

Prostě skvělé krabičky!

Ověřená recenze 07/08/2022

Schnelle Lieferung,dachte es wären auch die Lautsprecherkabel dabei,aber sonst alles in Ordnung :)

Rychlé dodání, myslel jsem, že budou součástí i kabely k reproduktorům, ale jinak vše v pořádku :)

Ověřená recenze 26/03/2022

Super Ton Qualität, Preis Leistungsverhältnis ist sehr gut.

Super kvalita zvuku, poměr cena výkon velmi dobrý.

Ověřená recenze 10/02/2022

Lieferung sehr schnell, super, aber Verpackung beschädigt. Tonqualität für Boxen dieser Preisklasse ist top. Aber warum spricht man hier von 3-Wege-Technik, wenns eigentlich nur eine eine 2-Wege ist? Frequenzweichen??? Kondesatoren direkt an die Lausprecher gelötet. Anhand der Tonqualität und des Preises würde ich diese Boxen weiter empfehlen.

Velmi rychlé dodání, super, ale poškozený obal. Kvalita zvuku u reproduktorů v této cenové kategorii je špičková. Proč ale mluvíme o 3-cestné technologii, když je to vlastně jen 2-cestná? crossovery??? Kondenzátory připájené přímo k reproduktorům. Na základě kvality zvuku a ceny bych tyto boxy doporučil.

Ověřená recenze 25/01/2022

Sehr gute Boxen für eine kleine preis. Danke Auna L766.David

Velmi dobré krabice za nízkou cenu. Děkuji Auna L766.David

Ověřená recenze 15/01/2022

Top Für diesen Preis gute Qualität

Výborná kvalita za tuto cenu

Ověřená recenze 10/01/2022

Nur zum weiterempfehlen

Pouze doporučit

Ověřená recenze 26/12/2021

Nachdem meine alten 35 Jahre alten Jamo Lautsprecher nun vor Weihnachten den Geist aufgegeben haben (nur noch kratzender Klang), musste möglichst schnell Ersatz her. Die Lautsprecher sollten für den Alltag tauglich sein, kein Vermögen kosten und möglichst schnell ankommen. Bei dem Preis dieser Lautsprecher hatte ich erst meine Zweifel, aber nach dem Test war ich positiv überrascht. Der Klang an meinem alten Technics Verstärker ist mehr als zufriedenstellend. Ich empfehle noch den Kauf von 2,5qmm oxidfreies Kupfer-Lautsprecherkabel, das es hier bei Amazon für 20€ (15m) zu erwerben gibt. Ein Logitech Bluetooth-Adapter (Platz 3 im Test) habe ich mir ebenfalls zugelegt, damit sich die Songs elegant vom Laptop oder vom Handy abspielen lassen. Die Lautsprecher sind in Relation zum Preis gut verarbeitet. Ein vermeintlicher HIFI-Experte wird sich diese Lautsprecher wahrscheinlich nicht kaufen, weil bei diesem Preis nicht sein kann, was nicht sein darf. Ich persönlich bin damit aber sehr zufrieden.

Poté, co se mé staré 35 let staré reproduktory Jamo před Vánoci vzdaly ducha (pouze škrábavý zvuk), bylo nutné co nejrychleji najít náhradu. Reproduktory by měly být vhodné pro každodenní použití, neměly by stát majlant a měly by dorazit co nejrychleji. Zpočátku jsem měl pochybnosti o ceně těchto reproduktorů, ale po testu jsem byl mile překvapen. Zvuk na mém starém zesilovači Technics je více než uspokojivý. Doporučuji také nákup 2,5qmm bezoxidového měděného reproduktorového kabelu, který lze zakoupit zde na Amazonu za 20 € (15 milionů). Koupil jsem si také Bluetooth adaptér Logitech (3. místo v testu), aby se skladby daly elegantně přehrávat z notebooku nebo mobilu. Reproduktory jsou v poměru k ceně kvalitně zpracované. Domnělý HIFI expert si tyto reproduktory asi nekoupí, protože za tuto cenu, co nemá být, být nemůže. Osobně z toho mám velkou radost.

Ověřená recenze 22/12/2021

Ruck zuck installiert. 1A klang

Instalováno během chvilky. Zaznělo 1A

Ověřená recenze 11/12/2021

Ich bin total zufrieden, die Boxen haben einen sehr guten Klang und das für kleines Geld.

Jsem naprosto spokojen, reproduktory mají velmi dobrý zvuk a za málo peněz.

Ověřená recenze 08/12/2021

Der Preis unsschlagbar ! Tonqualität gut ! Leider ist das Gehäuse nur foliert und ist empfindlich !

Cena bezkonkurenční! Kvalita zvuku dobrá! Bohužel pouzdro je pouze fóliované a je citlivé!

Ověřená recenze 31/10/2021

Lautsprecher einfach großartig, super sound und dann noch für den günstigen Preis!!

Reproduktory prostě skvělé, skvělý zvuk a ještě k tomu za nízkou cenu!

Ověřená recenze 16/04/2021

Man kann auch an weniger teuren Artikeln Freude haben

Těšit se můžete i na levnější položky

Ověřená recenze 30/06/2020

Für den Preis sind die Boxen erstaunlich gut! Ich habe ein paar preiswerte Standlautsprecher gesucht, die ich verschenken wollte und bin auf "Auna" gestolpert. Nachdem ich ein Rezensionen gelesenen hatte, habe ich sie mir bestellt...bei dem Preis kann man ja nix falsch machen und es ist auch keine Elektronik drin, die ja bei Billigprodukten einem schonmal gerne um die Ohren fliegen kann. Ich habe sie mit meinen Teufen Ultima 30 verglichen...natürlich kommen sie an den Sound nicht ran, aber sie haben satte Bässe und gute Mitten...bei den Höhen fehlt mir irgendwas. Ich habe mal durchgemessen: ab 30/ 33Hz hört man ein vernünftiges Signal und es geht bis 15kHz, dann is abrupt Schluß. Mein Fazit: gute Boxen für "Nicht-Nerds". Ich würde sie nicht gegen meine Teufel Boxen tauschen, aber für alles, die musikalisch und klanglich nicht so ins Detail gehen, sehr zu empfehlen. Ob ich wissen will, wo und unter welchen Umständen die Lautsprecher produziert werden, glaube ich eher nicht...bei dem Preis kann da nichts gutes bei rauskommen.... Cheers!

Krabice jsou úžasné za tu cenu! Hledal jsem nějaké levné stojací reproduktory, které jsem chtěl darovat, a narazil jsem na "Auna". Po přečtení recenze jsem si ho objednal...za cenu, kterou nemůžete pokazit a není v něm žádná elektronika, která vám u levných produktů může vlítnout do obličeje. Srovnával jsem je se svými Teufen Ultima 30... zvukem se samozřejmě nepřibližují, ale mají bohaté basy a dobré středy... něco mi chybí ve výškách. Jednou jsem měřil: od 30/ 33Hz slyšíš rozumný signál a jde to až na 15kHz, pak je to rázem pryč. Můj závěr: dobré krabičky pro „nenerdy“. Za své reprosoustavy Teufel bych je nevyměnil, ale vřele bych je doporučil na cokoli, co nejde hudebně a tonálně do velkých detailů. Ať už chci vědět, kde a za jakých okolností se reproduktory vyrábějí, myslím, že ne... za tu cenu z toho nemůže vzejít nic dobrého... Na zdraví!

Ověřená recenze 24/08/2019

Für den Preis und die Leistung der Boxen kann man nicht meckern, obwohl Made in China. Vom optischen Eindruck her könnte man noch was machen. Für meine Zwecke reicht es vollkommen (PC, Musik, Filme). Da ich vorher mal ein Jamo System hatte, bin ich natürlich etwas verwöhnt. Aber diese waren auch 5x so teuer.

Na cenu a výkon boxů si nemůžete stěžovat, přestože jsou vyráběny v Číně. Z vizuálního dojmu se ještě dalo něco dělat. Pro mé účely to stačí (PC, hudba, filmy). Vzhledem k tomu, že jsem dříve měl systém Jamo, jsem samozřejmě trochu rozmazlený. Ale ty byly také 5x dražší.

Ověřená recenze 24/12/2018

Kann mich meinen Vorrednern nur anschließen. Für solche Leichtgewichte (und dem Preis) haben die Teile einen sehr ordentlichen Klang. Kritikpunkt und von anderen Käufern schon erwähnt, Muttern teilweise locker, Schrauben (Rückseite, Sockel der Anschlussklemmen) überdreht und mit Kleber noch fixiert ! Hatte durch die Länge des Kabel`s ca. 16 - 17m pro LS, 4 Quadrat genommen, gerade so in die Anschlüsse hinein bekommen. Und der Klang, bei den verbauten ,,Klingeldrähten" im Gehäuse ist um so erstaunlicher. Wenn sie jetzt noch so lange halten , wie ihre Vorgänger alles ok.

Lze jen souhlasit s předchozími řečníky. Na takové odlehčenosti (a cenu) mají díly velmi slušný zvuk. Bod kritiky a již zmiňovaný ostatními kupujícími, matice částečně uvolněné, šrouby (záda, základna připojovacích svorek) přetažené a stále upevněné lepidlem! Vzhledem k délce kabelu to trvalo cca 16 - 17m na LS, 4 čtvereční, akorát se dostal do spojů. A o to úžasnější je zvuk se zabudovanými "zvonkovými dráty" v pouzdře, pokud vydrží tak dlouho jako jejich předchůdci, je vše ok.

Ověřená recenze 05/10/2018

Ich hatte das große Glück, dieses Pärchen in Walnuß für 59 Euro zu bekommen. Natürlich war ich skeptisch, war halt aufgrund des Preises verlockend. Deshalb erfolgt die Bewertung auch streng in Relation zum Preis. Gute Verpackungen (2) und gute Verarbeitung. Und: Erst einmal guter Klang. Bässe wurden kräftig wiedergegeben, Höhen sind gut dargestellt. Lediglich bei den oberen Mitten haperte es ein wenig, fiel mir aber nur bei spezieller Klassik-Wiedergabe auf. Die Boxen zeigten zudem nur wenig Dröhen, obwohl sie nur aus 10 mm-MDF gefertigt sind, sehr, sehr leichtgewichtig! Innen keine Dämpfung (Matten oder dergleichen) und keine Frequenzweiche, lediglich ein Kondensator vor den Hochtöner gelötet. Wichtig: Eine Zweiwegbox!!! Zwei 16-Ohm-Tiefmitteltöner parallel ergiben 8 Ohm, der Hochtöner hat auch 8 Ohm, die Box also ingesamt 4 Ohm. Für eine Zweieinhalb-Wege-Box braucht es eine ordentliche Weiche, deshalb trotz der Preis-Leistung-Bewertung ein Punkt Abzug.

Měl jsem velké štěstí, že jsem sehnal tento pár v ořechu za 59 eur. Samozřejmě jsem byl skeptický, bylo to lákavé kvůli ceně. Proto je hodnocení také striktně ve vztahu k ceně. Dobré balení (2) a jemné zpracování. A: především dobrý zvuk. Basy jsou reprodukovány silně, výšky jsou dobře zastoupeny. Jen v horních středech to trochu chybělo, ale všiml jsem si toho až při speciálním klasickém přehrávání. Krabice také měly velmi malý řev, přestože byly vyrobeny z 10 mm MDF, velmi, velmi lehké! Žádné tlumení uvnitř (rohože nebo podobně) a žádná výhybka, pouze kondenzátor připájený před výškový reproduktor. Důležité: Obousměrná krabice!!! Dva 16ohmové basové reproduktory paralelně dávají 8 ohmů, výškový reproduktor má také 8 ohmů, takže box má celkem 4 ohmy. Dvouapůlpásmový reproduktor vyžaduje slušnou výhybku, a proto byl i přes hodnocení cena-výkon stržený bod.