Monroe Black, kombinovaná lednice, 61/24 l, energetická třída F, černá Černá
Monroe Black, kombinovaná lednice, 61/24 l, energetická třída F, černá Černá
Monroe Black, kombinovaná lednice, 61/24 l, energetická třída F, černá Černá
Monroe Black, kombinovaná lednice, 61/24 l, energetická třída F, černá Černá
Monroe Black, kombinovaná lednice, 61/24 l, energetická třída F, černá Černá

Monroe Black kombinovaná lednice

Černá Fridge_freezer, Mrazák, Chladnička 70 watt
5 769,00 Kč 10 099,00 Kč (s DPH)
Základní barva:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

šetrná kombinovaná chladnička s mrazničkou v retro vzhledu 50. let

chladnička s objemem 61 litrů

obsahuje mrazicí složku s objemem 24 litrů pro mraženou pizzu, hranolky, zmrzlinu atd.

Popis produktu

Flashback v kuchyni! S kombinovanou lednicí s mrazákem Klarstein Monroe Black v elegantní černé barvě se vrací atmosféra 50. let a hravě uchovává potraviny čerstvé.


Klarstein Monroe Black kombinovaná lednice s mrazákem přináší retro svěžest do kuchyní jednotlivců a malých domácností. Toto malé zařízení rozdmýchá Vaše srdce nejen svým vnějškem ve stylovém retro designu. Spotřeba elektrické energie koresponduje s energetickou třídou F. S objemem 61 litrů v chladící části a 24 litrů v mrazící části poskytuje dostatek prostoru pro čerstvé i hluboce mražené potraviny, aby zásobila menší domácnosti. Dvě police z nerozbitného skla, vyjímatelná přihrádka na zeleninu a dvě přihrádky ve dveřích na lahve, sklenice a nádoby udržují v lednici pořádek. Pro hluboce zmrazené potraviny máte kromě velkého mrazicího prostoru na šířku krabice na pizzu k dispozici také přihrádku ve dveřích na máslo nebo sypké bylinky.


Čerstvost jako domácí módní doplněk: s kombinovanou lednicí s mrazákem Klarstein Monroe Black se kuchyně stane skutečným retro-občerstvením 50. let.


Dostupné varianty: Monroe Black, Monroe Red (produkt 10029332).

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • zapínač/vypínač přes regulátor teploty ve vnitřním prostoru
 • 5stupňový nastavitelný chladicí výkon
 • příkon: 70 W
 • teplotní rozsah lednice: 0-10 °C
 • teplota v mrazicím prostoru: -18 °C
 • 2 chladicí poličky z nerozbitného skla
 • vyjímatelná přihrádka na zeleninu
 • lednice se dvěma policemi ve dveřích
 • mrazicí oddíl s jednou policí ve dveřích
 • Vnitřní osvětlení
 • nízká provozní hlučnost (41 dB)
 • výškově nastavitelné nožičky
 • otevírání dveří: pravé (nelze změnit)
 • snadno se čistí
 • chladicí prostředek: R600a
 • možnost vestavby: ne
 • včetně škrabky na led a výrobníku kostek ledu pro 12 osob
 • kostky
 • napájení: AC 220 - 240 V, 50 Hz
Monroe Black, kombinovaná lednice, 61/24 l, energetická třída F, černá

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca. 45 x 86 x 49,5 cm (ŠxVxH)
 • vnitřní rozměry mrazícího složky: cca. 33 x 19 x 33 cm (ŠxVxH)
 • vnitřní rozměry chladničky: cca. 38 x 48 x 33 cm (ŠxVxH)
 • hmotnost: cca. 22 kg

Co bylo posláno

 • 1 x zařízení
 • 1 x škrabka na led
 • zařízení na výrobu kostek ledu
 • manuál (jazyky: německy, anglicky)

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(13 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Der Kühlschrank tut, was er soll und sieht dabei noch gut aus. Manchmal ist er nicht ganz so lautlos, was aber zu verschmerzen ist. Klein, schnuckelig und für einen Singlehaushalt völlig ausreichend. Passt perfekt in meine Miniküche.

Lednice dělá to, co má a vypadá to dobře. Někdy to není tak tiché, ale dá se to vydržet. Malý, roztomilý a naprosto dostačující pro jednu domácnost. Perfektně se hodí do mé mini kuchyně.

Ověřená recenze

Vorab, ich habe den Kühlschrank, als 2. Kühlschrank, bereits vor 1.5 Jahren gekauft. Von Anfang an war ich begeistert von diesem Kühlschrank. Vor allem das große Eisfach, welches getrennt vom normalen Kühlraum ist, hat mich beeindruckt. Vom Design her, einfache schlichte Schönheit. Nun ist der Kühlschrank leider kaputt gegangen, hat nicht mehr gekühlt. Kurze Mail an den Verkäufer. Nach kurzer Zeit habe ich eine Mail bekommen, mit Paketmarken und der bitte den Kühlschrank zurück zusenden. Kaum eine Woche später habe ich unkompliziert ein Ersatzgerät bekommen. Damit hätte ich überhaupt nicht gerechnet. Ich bin einfach nur glücklich das alles so unkompliziert und reibungslos abgelaufen ist. Ist nicht immer selbstverständlich. Ich bedanke mich und freue mich über meinen Kühlschrank. Danke Danke Danke

V první řadě jsem před 1,5 rokem koupil lednici jako 2. lednici. Od začátku jsem byl z této lednice nadšený. Zaujal mě především velký mrazicí oddíl, který je oddělený od běžného chladicího oddílu. Designově jednoduchá obyčejná krása. Bohužel se rozbila lednice a už nechladila. Krátký e-mail prodejci. Po krátké době jsem dostal e-mail s razítky a žádostí o zaslání chladničky zpět. Sotva po týdnu jsem bez problémů obdržel náhradní zařízení. To bych vůbec nečekal. Jsem rád, že vše proběhlo tak nekomplikovaně a hladce. Ne vždy je to samozřejmostí. Děkuji a mám radost ze své lednice. Děkuji děkuji děkuji

Ověřená recenze

Super Qualitaet. Leider kann man schlecht in den Kuehlschrank schauen. Ist bedingt durch die Groesse.

Super kvalita. Do lednice se bohužel nepodíváte. Je to kvůli velikosti.

Ověřená recenze

Stylisch und Praktisch, reicht völlig für einen Single Haushalt aus. Schnelle Lieferung über Post.

Stylový a praktický, pro jedinou domácnost vystačí. Rychlé doručení poštou.

Ověřená recenze

war nicht der richtige

nebyl ten pravý

Ověřená recenze

Der Kühlschrank kam schnell und war hervorragend verpackt, leider so gut, dass einer der Klebestreifen, mit dem das Innenleben gesichert war, nach dem Abziehen, Kleber-Reste auf der Innenseite des Türanschlages hinterlassen hat. Dies hat dazu geführt, dass beim Schließen der Tür, die Türdichtung anhaftete, was beim Öffnen zu zum Lösen der selben aus der der Klemmhalterung führte. Nach Abwaschen der Kleberreste, war das Problem behoben. Ansonsten, sehr leise, gute Kühlleistung, optimal für einen 1-2 Personenhaushalt!

Chladnička dorazila rychle a byla skvěle zabalena, bohužel tak dobře, že jedna z lepicích pásek, které zajišťovaly vnitřek, po sejmutí zanechala zbytky lepidla na vnitřní straně zarážky dveří. To vedlo k přilepení dveřního těsnění, když byly dveře zavřeny, což vedlo k tomu, že těsnění dveří se při otevření dveří oddělilo od svorky. Po smytí zbytků lepidla byl problém vyřešen. Jinak velmi tichý, dobrý chladicí výkon, ideální pro 1-2člennou domácnost!

Ověřená recenze

Also..... der kleine Kühlschrank funktioniert gut, auch das Eisfach gefriert kleine Reste der Mahlzeiten problemlos. Er schaut ganz schön aus (wir haben ihn in schwarz) das Klarstein-Logo geht leider ab, -war ein netter Hingucker - aber hält nicht und rollt sich ein. Die Verpackung........ ich glaube, man hätte ihn damit zum Mond schicken können - doppelt ineinander verpackt - alles war sauber und unbeschädigt - aber Mengen von Müll....Zur Haltbarkeit kann ich noch wenig sagen - momentan funktioniert er super. Leider beim Einschalten etwas laut - mein Sohn schläft in diesem Zimmer. Aber die meiste Zeit gluckert er nur leise, das ist ok. Der Cola-Kühlwürfel hatte kein Eisfach und war wesentlich lauter im Betrieb...... Also, bis auf die fummelige Verpackung und die zeitweilige Geräuschentwicklung alles bestens.....

Takže... malá lednička funguje dobře a mrazák bez problémů zamrazí drobné zbytky jídel. Vypadá opravdu pěkně (máme ho v černé barvě) logo Klarstein bohužel padá - bylo to pěkné poutač - ale nedrží a sroluje se. Balení...myslím, že s tím mohlo být posláno na měsíc - dvojitě zabalené - vše čisté a nepoškozené - ale spousta odpadků... o výdrži moc říct nemůžu - momentálně funguje skvělý. Bohužel trochu hlučné při zapnutí - můj syn spí v této místnosti. Ale většinou jen tiše bublá, to je ok. Chladící kostka Cola neměla přihrádku na led a při používání byla mnohem hlasitější...... No, kromě nešikovného balení a občasného vývoje hluku bylo vše v pořádku.....

Ověřená recenze

echt schade das die großen Hersteller absolut nix Vergleichbares im Angebot haben verarbeitung nicht so dolle - fühlt sich ein bischen nach B-Ware an, aber die Funktion ist ok zum Teil ist etwas Klebstoff an den Abschlussleisten aber bin froh das ich nach längerer Suche diese kleine Kühl/Gefrier Kombination gefunden habe es ist eben leider ein Nieschenprodukt, ein Kühlschrank mit nur 70 Liter Kühlbereich ist eh schon schwierig - aber dann noch die 38 Liter Gerfierteil dazu finde ich einfach genial (könnte noch etwas größer sein bis zu 50 Liter)

je opravdu škoda, že velcí výrobci nemají v nabídce absolutně nic srovnatelného, zpracování není tak skvělé - trochu jako B-stock, ale funkce je ok, na koncových lištách je nějaké lepidlo, ale jsem rád že po dlouhém hledání jsem našel tuhle malou, našel jsem kombinaci lednice/mrazák, bohužel je to specializovaný produkt, lednice s pouhými 70 litry chladicího prostoru je každopádně obtížná - ale pak si myslím, že těch 38 litrů mrazící části je prostě paráda ( může být o něco větší do 50 litrů)

Ověřená recenze

Die Kühlkombination ist ideal für einen Singlehaushalt und auch zu zweit passt ausreichend hinein. Die Einstellung ist super simpel und er läuft ruhig.

Kombinace chlazení je ideální pro jednu domácnost a dostatečně se vejde i pro dvě osoby. Nastavení je super jednoduché a běží tiše.

Ověřená recenze

voll und ganz zufrieden

plně spokojeni

Ověřená recenze

Es hätte Sinn gemacht, die leicht größere Ausführung zu bestellen, das Tiefkühlfach ist ok, aber der Rest ist schon sehr klein. Leider ist das Gerät auch nicht so leise wie beschrieben, aber man gewöhnt sich daran, ansonsten ok.

Mělo by smysl objednat trochu větší verzi, mrazák je v pořádku, ale zbytek je velmi malý. Bohužel zařízení není tak tiché, jak je popsáno, ale zvyknete si, jinak ok.

Ověřená recenze

Super Design, funktioniert einwandfrei. Perfekt für einen 1-2-Personen-Haushalt, auch wenn das Gefrierfach etwas kleiner und der Kühlschrank etwas größer hätte gestaltet werden können.

Skvělý design, funguje perfektně. Ideální pro domácnost 1-2 osob, i když mrazicí oddíl mohl být o něco menší a lednice o něco větší.

Ověřená recenze

Wenn man das Gerät startet, und es ist doch ziemlich laut, einfach mal das Rohr am Kompressor, welches von dick in ganz dünn übergeht, bei mir ist es das über dem abgeklemmten Einfüllrohr, mit den Fingern festhalten (direkt am Kompressor oder kurz dahin). Wenn es jetzt weniger laut rasselt, dämmen. Ich hab einfach einen Kunststoffgriff vom Schraubendreher zwischen die beiden Rohre geklemmt und das Rasseln ist weg. Davor hatte ich schon mal einen Klarstein Kühlschrank, der das gleiche Problem hatte. Ansonsten ein wirklich schicker Kühlschrank mit ausreichend Gefrier- und Kühlraum für eine Person. Leicht zu reinigen und man muss auch kein Kraftprotz sein um den alleine zu transportieren. Mit meinem Ipad hab ich eine Lautstärke von ca. 41 dB gemessen. Wer wie ich eine kleine Wohnung mit offener Küche hat, und dem der Kühlschrank zu laut sein sollte, kann genauso gut über Nacht den Stecker ziehen. 10 Stunden später ist alles noch immer gut durchgefrorenen und gekühlt. Man kann aber auch gut während des Betriebs schlafen, laut fühlt sich das Geräusch wirklich nicht an; jedenfalls, solange der Schraubendreher am Kompressor klemmt. Die Verarbeitung ist hervorragend und der Kühlschrank kam sehr gut verpackt an. Nachdem ich vorher schon 2 andere KG-Kombis bestellt hatte, die zurück gingen wegen schlechter Verarbeitung, zu groß oder zu laut oder zu kaputt, bin ich mit diesem Gerät endlich vollkommen zufrieden und ich hoffe, es bleibt mir lange erhalten.

Když spustíte zařízení, a je to docela hlasité, stačí přidržet prsty (přímo na kompresoru nebo krátce tam) trubici na kompresoru, která se mění z tlusté na velmi tenkou, u mě je to ta nad odpojenou plnicí trubicí . Pokud to nyní chrastí méně hlasitě, izolujte. Jednoduše jsem upnul plastovou rukojeť šroubováku mezi dvě trubky a chrastění zmizelo. Předtím jsem měl lednici Klarstein, která měla stejný problém. Jinak opravdu šik lednice s dostatkem mrazícího a chladícího prostoru pro jednu osobu. Snadno se čistí a nemusíte být svalovec, abyste jej přepravovali sami. Se svým Ipadem jsem naměřil hlasitost cca 41 dB. Kdo má stejně jako já malý byt s otevřenou kuchyní a je pro něj lednička moc hlučná, může stejně snadno přes noc vytáhnout zástrčku. O 10 hodin později je vše stále dobře zmrazené a chlazené. Za provozu se ale dá i dobře spát, hluk opravdu nepůsobí nahlas; alespoň tak dlouho, dokud je šroubovák přilepený na kompresoru. Zpracování je vynikající a lednice dorazila velmi dobře zabalená. Poté, co jsem si předtím objednal 2 další KG obleky, které byly vráceny kvůli špatnému zpracování, příliš velké nebo příliš hlasité nebo příliš rozbité, jsem s tímto zařízením konečně naprosto spokojen a doufám, že mi dlouho vydrží.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků