Nestor DAB+ rádio

2 359,00 Kč 3 499,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 25 cm
 • 1,3 kg
Produktové číslo: 10035369
Nestor DAB+ rádio
2 359,00 Kč 3 499,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 123,00 Kč 3 499,00 Kč
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 005,00 Kč 3 499,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Vhodné pro seniory: díky displeji s extra velkými čísly a písmeny a také díky částečnému blokování tlačítek

 • Nejlepší příjem: s tunerem DAB + a FM a také s dalšími informacemi prostřednictvím RDS

 • 2 provozní režimy: základní režim s omezenou aktivací tlačítek a aktivován standardní režim

Popis produktu

DAB + rádio Auna Nestor je vhodné především pro seniory a děti díky barevnému displeji s extra velkými čísly a písmeny a také díky základnímu režimu pro částečné blokování tlačítek.

Stylové zařízení s RMS výkonem reproduktorů 2x 3 W je vybaveno DAB + a FM rádio tunerem, které jsou odpovědné za digitální i analogový příjem všech stanic v blízkém okolí. Díky RDS se kromě toho zobrazují také užitečné informace o rozhlasových stanicích, hudebních skladbách nebo albech. Ovládání zařízení se provádí pomocí 2,4" TFT barevného displeje s extra velkými čísly a písmeny a probíhá pomocí tlačítek na zařízení a dodávaného dálkového ovladače. Kromě zvětšeného displeje jsou pro seniory a děti výhodné zejména volitelné provozní režimy. V základním režimu je umožněno částečné blokování tlačítek, aby se zabránilo chybám v ovládání a změnám nastavení. Povolené jsou pouze tlačítko zapnutí/vypnutí, nastavení hlasitosti a tlačítka pro 4 paměťová místa, zatímco ve standardním režimu jsou povoleny všechny funkce jako vyhledávání stanic, seznamy stanic a nastavení. Vstup pro sluchátka lze kromě toho kdykoliv použít pro poslech hudby v pozdních večerních hodinách. Díky svému elegantnímu a zdrženlivému designu se šikovné rádio perfektně začlení do každého obytného prostředí.

Nesprávná obsluha je vyloučena: díky dobře čitelnému písmu a spolehlivému blokování tlačítek mohou senioři a děti bez problémů a bezpečně obsluhovat DAB + rádio Auna Nestor.

Vlastnosti

 • Připojení: 1x 3,5mm jack sluchátkový výstup
 • Výkon: 2 x 3 W RMS
 • Teleskopická anténa
 • 8 paměťových míst pro rozhlasové stanice (4 x DAB + / 4 x FM)
 • Displej: 2,4 ", 320 x 240, 2,4" TFT barevný displej
 • DAB / DAB +: pásmo III (174–240 MHz)
 • FM: 87,5–108,0 MHz, podporuje RDS
 • Spotřeba v pohotovostním režimu: < 1,0 W
 • Spotřeba energie při provozu v síti: < 2,0 W
 • Provozní teplota: 0 °C – 35 °C
 • Celková spotřeba energie: 7,5 W
 • Napájení: 15 V / 1,5 A přes 100–240 V ~ | 50/60 Hz síťový zdroj (je součástí balení)
Produktové číslo: 10035369

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 25 x 15,5 x 11,5 cm (Š x V x H)
 • Délka síťového kabelu: cca 1,6 m
 • Hmotnost: cca 1,3 kg

Co bylo posláno

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
8 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 30/04/2022

problemlos einzustellen. Leicht zu programmieren und wieder zu finden . Mit der Fernbedienung super einfach Radio zu hören

snadné nastavení. Snadné naprogramování a opětovné nalezení. Poslech rádia je velmi snadný pomocí dálkového ovládání

Ověřená recenze 11/04/2022

Super Gerät zum guten Preis. Sehr einfach zu bedienen.

Skvělé zařízení za dobrou cenu. Velmi snadné použití.

Ověřená recenze 21/01/2022

Alles klar

Rozuměl

Ověřená recenze 10/01/2022

Alles perfekt Abgelaufen. Sehr gutes Produkt.

Vše proběhlo perfektně. Velmi dobrý produkt.

Ověřená recenze 01/01/2022

Dieses Radio sollte kein Geheimtipp sein. Dieses Radio ist in Funktion und Klang ein Top Gerät. Einfache Bedienung, klares bunt-Display und als tolle Ergänzung eine Fernbeduenung. Vielleicht gibt es jemanden der meint es sei ein Nachteil, dass Dieses Gerät nicht über Bluetooth verfügt und keinen USB Port hat. Ich sage &#34;nein&#34;. Ich muss mich nicht überall koppeln und jedem Gerät meinen Willen aufdrücken. Dieses Radio hat eine konkrete Zweckbestimmung, Radioempfang und Wiedergabe. Und das kann das Gerät und zwar sehr gut. Kaufempfehlung!

Toto rádio by nemělo být zasvěceným tipem. Toto rádio je špičkovým zařízením z hlediska funkce a zvuku. Snadné použití, přehledný barevný displej a dálkový ovladač jako skvělý doplněk. Možná se najde někdo, kdo si myslí, že je nevýhodou, že toto zařízení nemá Bluetooth a nemá USB port. Říkám ne". Nemusím všude párovat a vnucovat svou vůli každému zařízení. Toto rádio má specifický účel, příjem a přehrávání rádia. A to přístroj umí velmi dobře. Koupit doporučení!

Ověřená recenze 10/09/2021

Das Radio macht optisch einen sehr guten Eindruck. Es wirkt mit dem Holzgehäuse sehr edel. Die Bedienung ist sehr einfach und übersichtlich gehalten. Es kann in zwei verschiedene Bedienfunktionen betrieben werden. Der UKW-EMPFANG ist ausreichend und der DAB-EMPFANG ist gut. Der Klang ist neutral und ist nicht veränderbar, da eine Möglichkeit der Klangreglung nicht vorhanden ist. Auch lässt sich die Display Helligkeit nicht ändern. Es sind nur drei Menüpunkte vorhanden. Auch fehlt ein AUX Eingang. Im Display wird nur das unbedingt Nötigste angezeigt. Ebenfalls sind vier Senderspeicher Plätze zu wenig. Das Radio ist also in Sachen Ausstattung und Funktionen auf das Allernötigste beschränkt. Bin aber trotzdem zufrieden und für meine Ansprüche ist das auch völlig ausreichend.

Rádio působí velmi dobrým vizuálním dojmem. S dřevěným pouzdrem vypadá velmi elegantně. Obsluha je velmi jednoduchá a přehledná. Může být provozován ve dvou různých provozních funkcích. PŘÍJEM VKV je dostatečný a PŘÍJEM DAB je dobrý. Zvuk je neutrální a nelze jej změnit, protože neexistuje možnost ovládání zvuku. Nelze změnit ani jas displeje. V nabídce jsou pouze tři položky. Nechybí ani AUX vstup. Na displeji se zobrazí jen to nejnutnější. Čtyři paměťové sloty stanic také nestačí. Rádio se tedy výbavou a funkcemi omezuje na to nejnutnější. Ale i tak jsem spokojený a pro moje požadavky naprosto dostačující.

Ověřená recenze 22/03/2021

Sehr gutes kleines DABradio! Binsehr zufrieden!

Velmi dobré malé DAB rádio! Jsem velmi rád!

Ověřená recenze 23/12/2020

Nach einer Woche intensiver Nutzung kann ich sagen: Das Radio überzeugt in jeder Hinsicht - optisch wirkt es sehr edel, vor allem mit dem dunklen Holzrahmen wertet es jedes Regal auf. Das kleine LCD-Display zeigt relevante Informationen zum Radiosender sowie im Standby-Modus die Uhrzeit an. Der Klang ist sehr ausgewogen, die Bässe dröhnen nicht (wie bei so vielen Küchenradios) und die Höhen klingen sehr deutlich und klar. Großes Plus ist, dass das Radio auch über eine Fernbedienung verfügt. Somit kann man das Radio an einem hoch gelegenen Ort abstellen und es bequem mit der Fernbedienung steuern. Das einzige was mich stört, ist das Preis-Leistungsverhältnis - für knapp 90 Euro hätte ein Aux-In oder eine Möglichkeit, das Radio als Handylautsprecher zu nutzen ruhig mit bedacht werden können. Deswegen nur 4 Sterne.

Po týdnu intenzivního používání mohu říci: rádio je přesvědčivé v každém ohledu - vypadá velmi elegantně, zvláště s tmavým dřevěným rámem vylepší každou polici. Malý LCD displej zobrazuje relevantní informace o rozhlasové stanici a čas v pohotovostním režimu. Zvuk je velmi vyrovnaný, basy nedumají (jako u tolika kuchyňských rádií) a výšky zní velmi čistě a zřetelně. Velkým plusem je, že rádio má i dálkové ovládání. Rádio tak můžete zaparkovat na vyvýšeném místě a ovládat jej pohodlně dálkovým ovladačem. Jediné, co mi vadí, je poměr ceny a výkonu - za necelých 90 eur se dalo uvažovat o aux-in nebo možnosti využít rádio jako reproduktor k mobilu. Proto pouze 4 hvězdičky.