Plug+Play FM, rádio do zásuvky, FM tuner, USB, BT, černé Černá
Plug+Play FM, rádio do zásuvky, FM tuner, USB, BT, černé Černá
Plug+Play FM, rádio do zásuvky, FM tuner, USB, BT, černé Černá
Plug+Play FM, rádio do zásuvky, FM tuner, USB, BT, černé Černá
Plug+Play FM, rádio do zásuvky, FM tuner, USB, BT, černé Černá
Plug+Play FM, rádio do zásuvky, FM tuner, USB, BT, černé Černá

Plug+Play FM rádio do zásuvky

0 UKW 9,5 cm
1 099,00 Kč 1 599,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Plug+Play FM rádio do zásuvky

1 099,00 Kč 1 599,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Kvalitní zvuk: rádio do zásuvky s integrovaným širokopásmovým reproduktorem

Různorodý hudební zážitek: FM tuner garantuje příjem lokálních stanic

Kompaktní design: zařízení se začlení do každé místnosti díky prostorově úspornému rozměru

Popis produktu

Rádio do zásuvky oneConcept Plug + Play FM přesvědčí jako flexibilní všestranné zařízení a díky mnoha funkcím vždy bude hrát správnou hudbu ve správný čas.

Rádio do zásuvky se díky kompaktnímu designu dokonale začlení do jakéhokoli prostoru a zaujme svými různorodými formami přehrávání. Pomocí integrovaného FM tuneru s automatickým vyhledáváním stanic jsou všechny rozhlasové stanice přijímány analogově a ve vysoké zvukové kvalitě. Funkce bluetooth bezdrátově a spolehlivě přehrává množství hudebních souborů přes streamování zvuku ze smartphonu, laptopu nebo tabletu. Přes USB port je možné přehrávat hudební soubory ve formátu MP3. Díky odnímatelné zástrčce je zařízení kompatibilní s trhem EU a Velké Británie. Po stisknutí tlačítka „OFF" se kompaktní rádio přepne do pohotovostního režimu. Pro úplné vypnutí musí být rádio odpojené od napájení.

Zapojte a ovládejte: obohaťte svoji domácnost o multifunkční a kompaktní přijímač se silným zvukem s rádiem do zásuvky oneConcept Plug + Play FM.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Připojení: USB port
 • Bluetooth funkce
 • FM/PLL tuner
 • Odnímatelná zástrčka
 • Barva: černá
 • Napájení: 220-240 V, 50-60 Hz
Plug+Play FM, rádio do zásuvky, FM tuner, USB, BT, černé

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 9,5 x 13,5 x 11 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 290 g

Co bylo posláno

 • 1x zařízení
 • 1x VDE zástrčka
 • 1x BS zástrčka
 • Německý návod k obsluze (další jazyky: angličtina)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(6 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Die Radiosender sind nur mit schlechtem Empfang zu hören

Rozhlasové stanice lze poslouchat pouze se špatným příjmem

Ověřená recenze

Es nervt etwas dass man nicht gleich das Radio einstellen kann, sondern erst alle anderen Funktionen erst durchschalten muss. Ansonsten vom Klang her sehr gut.

Trochu nepříjemné je, že rádio nelze nastavit hned, ale musíte nejprve přepnout všechny ostatní funkce. Jinak zvuk je velmi dobrý.

Ověřená recenze

Tolles Gerät. Schlecht finde ich das man mehrere male drücken muss um zu Radio zu kommen.Sollte gleich am Anfang sein. Der Anfgangston ist viel zu laut. LG.

Skvělé zařízení. Připadá mi špatné, že musíte několikrát stisknout, abyste se dostali k rádiu. Mělo by to být hned na začátku. Počáteční zvuk je příliš hlasitý. LG.

Ověřená recenze

Mein Mann konnte schnell einstellen. Super Einstellungen auch Bluetooth - top. Ist zwar nicht grad klein, aber uns stört es nicht und bei dem guten Preis kann man sich nicht beschweren.

Můj manžel byl schopen rychle najmout. Super nastavení i Bluetooth - super. Není zrovna malý, ale to nám nevadí a za dobrou cenu si nemůžete stěžovat.

Ověřená recenze

Das Steckdosenradio dient bei uns in der Küche als FM-Hintergrundbeschallung bei Koch- und Spülarbeiten. Die extrem simple Inbetriebnahme und Bedienung sind Selbstgänger. Rundum überzeugende Klangqualität kann man aus einem so kleinen Kunststoffgehäuse natürlich nicht erwarten, aber für den Verwendungszweck reicht's allemal. Verblüffend ist der gute und stabile Empfang. Das hat unser jetzt ausgemustertes, sehr viel teureres Unterbau-Küchenradio trotz langer Wurfantenne nicht geschafft. Etwas vermisst wird ein Sender-Display, aber das ist bei dem außerordentlich günstigen Preis Jammern auf hohem Niveau. Tolles Kästchen!

Rádio se zásuvkou se používá v naší kuchyni jako hudba na pozadí FM při vaření a mytí nádobí. Samozřejmostí je extrémně jednoduché uvedení do provozu a obsluha. Od tak malého plastového pouzdra samozřejmě nemůžete čekat všestranně přesvědčivou kvalitu zvuku, ale pro zamýšlený účel to rozhodně stačí. Dobrý a stabilní příjem je úžasný. Naše dnes již vyřazené, mnohem dražší kuchyňské rádio podstavce to i přes dlouhou drátěnou anténu nezvládlo. Poněkud chybí displej vysílače, ale to je vzhledem k mimořádně nízké ceně kvílení na vysoké úrovni. Skvělý box!

Ověřená recenze

Bei dem Preis habe ich eine Weile überlegt aber die Anschaffung hat sich absolut gelohnt.Die Sender haben sich automatisch eingestellt und sofort meinen Lieblingssender gespeichert.Die Handhabung ist sehr einfach und vor allem kann man das Radio gut mit in den Urlaub nehmen da es sehr klein ist und es sich in dem

Chvíli jsem přemýšlel o ceně, ale koupě se naprosto vyplatila.Stanice se automaticky naladily a okamžitě uložily moji oblíbenou stanici.Manipulace je velmi jednoduchá a především si rádio můžete vzít s sebou na dovolenou, protože je velmi malý je a je v

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků