Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé Světlá taupe
Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé Světlá taupe
Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé Světlá taupe
Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé Světlá taupe
Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé Světlá taupe
Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé Světlá taupe
Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé Světlá taupe
Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé Světlá taupe

Comfort Siesta křeslo

78 cm 18,8 kg 107 cm
7 469,00 Kč 8 499,00 Kč (s DPH)
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

přizpůsobitelný komfort při sezení: zahradní křeslo s plynule nastavitelným opěradlem

jednoduché čištění: pohodlné čištění díky odolným materiálům

masivní potah: odnímatelný, vyrobený z voděodolného polyesteru

Popis produktu

Luxusní zahradní křeslo Blumfeldt Comfort Siesta je vhodné na uvolnění se na zahradě, balkoně nebo na terase.

Nastavitelné opěradlo nabízí komfort a se zabudovanými plynovými pružinami se postará o zcela bezstupňové a jemné nastavení. S extra měkkým polstrováním o tloušťce 8 cm zve toto zahradní křeslo vždy ku relaxu a opalování se. Samozřejmě, potahy jsou UV odolné, voděodolné a prodyšné, a lze je díky zipům jednoduše sundat. Konstrukce z polyratanový spleti je perfektní do outdooru a je nanejvýš masivní.

Pokud opěradlo není potřeba, můžete jej rychle složit a prostorově úsporně uložit na spodní část křesla. Tak Vám vznikne mávnutím ruky kostka, která si všude najde místo díky svým kompaktním rozměrům.

Zaujmout místo a uvolnit se: zahradní křeslo Comfort Siesta od společnosti Blumfeldt spojuje funkční design s pohodlím a snadnou údržbou.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
  • plynule nastavitelné opěradlo
  • prostorově úsporné složení
Comfort Siesta, křeslo, nastavitelné opěradlo, tmavěšedé

Rozměry a technické podrobnosti

  • rozměry: cca 78 x 107 x 78 cm (ŠxVxH)
  • rozměry sedací plochy: cca 57 x 51 cm (ŠxH)
  • rozměry opěradla: cca 57 x 67 cm (ŠxV)
  • rozměry složeného křesla: cca 78 x 62 x 78 cm (ŠxVxH)
  • hmotnost: cca 18,8 kg

Co bylo posláno

  • 1 x zahradní křeslo
  • manuál (jazyky: německý, anglický)

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(10 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Dieser Sessel ist klasse,man möchte nicht mehr aufstehen. Super einfach aufzubauen. Sitzauflage nicht zu weich,also perfekt.Da kann die Balkonsaison beginnen. Klare Kaufempfehlung !!!!

Toto křeslo je skvělé, nechce se vám vstávat. Super snadné nastavení. Potah na sedačku není příliš měkký, takže perfektní. Balkonová sezóna tam může začít. Jasné doporučení k nákupu!!!!

Ověřená recenze

Heute haben wir endlich die Sessel erhalten. Einem Stern muss ich leider abziehen, da auf der Firmen-Website die Sessel für 50,00 € weniger angeboten werden. Leider habe ich dies zu spät gemerkt. Die Sessel sind sehr bequem, die Verarbeitung soweit ich es beurteilen kann, ordentlich. Auch die Polster sind gut verarbeitet und nicht zu weich. Man hat sehr viel Platz um bequem mit zusätzlichen Kissen (wir Frauen müssen ja immer noch alles etwas aufhübschen ) drin rum zu lümmeln. Der Preis für so einen großen Sessel ist gerechtfertigt. Für einen großen Balkon wie wir ihn haben sind die Sessel perfekt. Das Logistik Unternehmen DHL war dagegen wie immer eine Katastrophe. Zumindest was meine Region anbetrifft. Aber so ist wohl wenn man das Monopol besitzt, da ist der Kunde auf keinen Fall König. Wer einen wirklich schicken, großzügigen und mit Liegefunktion ausgestatteten Gartensessel möchte ist hiermit bestens beraten. Wir werden schauen wie es mit der Wertigkeit nach einer gewissen Gebrauchszeit ist, dann melde ich mich nochmal zu Wort. Eine ganz klare Kaufempfehlung von mir.

Dnes jsme konečně dostali křesla. Bohužel musím odečíst jednu hvězdu, protože křesla jsou na firemním webu nabízena o 50 € levněji. Bohužel jsem si to uvědomil příliš pozdě. Křesla jsou velmi pohodlná, zpracování, pokud mohu posoudit, slušné. Čalounění je také dobře zpracované a není příliš měkké. Máte spoustu místa na pohodlné lenošení s dalšími polštáři (my ženy ještě musíme vše trochu ozdobit). Cena za tak velkou židli je oprávněná. Křesla jsou ideální na velký balkon, jako je ten náš. Zato logistická společnost DHL byla jako vždy katastrofa. Alespoň co se mého regionu týče. Ale tak to bývá, když vlastníte monopol, zákazník není v žádném případě král. Pokud chcete opravdu šik, prostorné zahradní křeslo s polohovací funkcí, je to pro vás ta nejlepší volba. Uvidíme, jaká bude hodnota po určité době používání, pak se ozvu. Ode mě velmi jasné doporučení ke koupi.

Ověřená recenze

Mit den Sesseln sind wir sehr zufrieden, nur die Lieferungszeit könnte man genauer angeben.

S křesly jsme velmi spokojeni, jen termín dodání mohl být upřesněn.

Ověřená recenze

Ein wirklich tolles Möbel das von Qualität und Funktionalität meine Erwartungen übertroffen hat. Klare Kaufempfehlung...

Opravdu skvělý kus nábytku, který předčil má očekávání z hlediska kvality a funkčnosti. Jasné doporučení k nákupu...

Ověřená recenze

Trotz beschädigter Verpackung kamen die Sessel sicher an und sind sehr bequem und ein echter Blickfang. Zusammenbau kinderleicht. Kauf trotz hohem Preis zu empfehlen. Leider muss ich nach ein paar Wochen einen Stern abziehen. Die Sitzpolster sind weich, wie beschrieben. Leider zu weich. Werde mich demnächst nach einem neuen Schaumstoff Innenleben für die Sitzfläche umschauen. Die Sitzfläche hat schon so stark nachgegeben, dass ich ein zusätzliches Kissen auf das Polster legen muss. Schade, aber das tut dem tollen Stuhl keinen Abbruch.

I přes poškozený obal dorazila křesla v pořádku a jsou velmi pohodlná a upoutají pozornost. Snadné sestavení. Doporučený nákup i přes vysokou cenu. Bohužel musím po pár týdnech odečíst hvězdičku. Sedáky jsou měkké, jak je popsáno. Bohužel příliš měkké. Brzy se poohlédnu po novém molitanovém vnitřku sedačky. Sedačka už povolila natolik, že musím na čalounění dát ještě polštář navíc. Je to škoda, ale to neubírá na skvělé židli.

Ověřená recenze

Super Sessel und prompt geliefert

Skvělá židle a rychle doručena

Ověřená recenze

Sessel ist wie in der Beschreibung angegeben. Gerne wieder

Křeslo odpovídá popisu v popisu. S radostí znovu

Ověřená recenze

Prima, genauso wie vorgestellt, sehr sitzfreundlich

Skvělé, přesně tak, jak je prezentováno, velmi pohodlné na sezení

Ověřená recenze

Schöner stabiler Sessel für unsere Terrasse. Bequemes Sitzen durch die stufenlose Lehnenverstellung. Gutes Preis- Qualitätsverhältnis. Kann man bestens weiterempfehlen.

Pěkné stabilní křeslo na naši terasu. Pohodlné sezení díky plynulému nastavení opěradla. Dobrý poměr ceny a kvality. Lze vřele doporučit.

Ověřená recenze

Our chairs were supposed to be delivered between June 27 and July 1 (Monday). We didn't receive them until July 11. The seller responded to a couple of initial e-mails, but then we didn't hear from them, despite repeated attempts to find out more information. (They told us one thing, the Amazon page said something different, and the DHL site had a completely different message. I lost two days of work waiting for chairs that never arrived. Very frustrating.) The chairs themselves seem to be solid and are quite comfortable. The cushions are VERY firm, but we see this as a good thing as they should last a long time. In the full upright position the chairs are tipped back a bit. It's not really uncomfortable but we bought these for our balcony and would like to dine outside. We will probably get some extra cushions for our backs while we are eating. Based on the pictures I found on Amazon I was worried that the chairs would be too low to the ground, but this isn't a problem at all. In fact, my wife's feet don't quite touch the ground when she is sitting back, so she will probably use a stool. A friend visited us a few days ago and he weighs 170kg (maybe more). The chairs were very comfortable for him, and didn't even creak when he sat down. They seem to be very sturdy and well made. Overall, we are extremely happy with the chairs so far, we just wish they had been here two weeks ago.

Naše židle měly být dodány mezi 27. červnem a 1. červencem (pondělí). Obdrželi jsme je až 11. července Prodejce odpověděl na pár úvodních e-mailů, ale poté se nám již neozvali, i přes opakované pokusy o zjištění dalších informací. (Řekli nám jednu věc, stránka Amazonu říkala něco jiného a stránka DHL měla úplně jinou zprávu. Ztratil jsem dva dny práce čekáním na židle, které nikdy nedorazily. Velmi frustrující.) Židle samotné se zdají být pevné a jsou docela pohodlné. Polštáře jsou VELMI pevné, ale vidíme to jako dobrou věc, protože by měly vydržet dlouho. V plně vzpřímené poloze jsou židle trochu nakloněny dozadu. Není to opravdu nepohodlné, ale koupili jsme je na náš balkon a rádi bychom stolovali venku. Při jídle si pravděpodobně pořídíme nějaké další polštáře na záda. Na základě obrázků, které jsem našel na Amazonu, jsem se obával, že židle budou příliš nízko nad zemí, ale to vůbec není problém. Ve skutečnosti se nohy mé ženy úplně nedotýkají země, když sedí zády, takže pravděpodobně použije stoličku. Před pár dny nás navštívil kamarád a váží 170kg (možná i víc). Židle byly pro něj velmi pohodlné a ani nevrzaly, když se posadil. Zdá se, že jsou velmi pevné a dobře vyrobené. Celkově jsme s židlemi zatím maximálně spokojeni, jen bychom si přáli, aby tu byly před dvěma týdny.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků