[Použité] Prime Air horkovzdušná fritéza

4 164,00 Kč 6 499,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53040026
Prime Air horkovzdušná fritéza
4 164,00 Kč 6 499,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  4 409,00 Kč 6 499,00 Kč
 • Koupit nový
  4 899,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Různé chutě: zvládá smažení, pečení, grilování a opékání

 • Přesvědčivý výkon: s výkonem 1500 W

 • Vše na očích: Digitální displej zobrazující 8 programů

Vlastnosti

 • Výkon: 1500 W
 • objem: 23 litrů
 • Žáruvzdorný kryt
 • 8 programů: horkovzdušné smažení, horkovzdušné smažení a grilování, horní ohřev, spodní ohřev, horní a spodní ohřev, fermentace, rozmrazování, udržování tepla
 • Funkce časovače
 • Přední dveře s panoramatickým oknem
 • 6 tlačítek
 • Otočný spínač
 • Napájení: 220–240 V~ | 50 Hz
Produktové číslo: 53040026

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 43,2 x 44,7 x 34,5 cm (Š x V x H)
 • Vnitřní rozměry: cca 32,5 x 19 x 32 cm (Š x V x H)
 • Délka síťového kabelu: 100 cm
 • Hmotnost: cca 10 kg

Co bylo posláno

 • 1x fritéza
 • 1x odkapávací miska
 • 1 x odkapávací plech
 • 1 x fritovací koš
 • 1x grilovací rošt
 • 1x zvedák grilu
 • 1x otočný rožeň s přídržnými křídly
 • 1x zvedák na otočný rožeň
 • Manuál ve více jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
11 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 04/03/2024

Olyan eszközt kerestem ami ki tud váltani egy sütőt helymegtakarításban és funkciókban is. A Prime Air erre tökéletesen megfelel. 1-2 személyes háztartásba ajánlott és ideális.

Hledal jsem zařízení, které dokáže nahradit troubu z hlediska úspory místa a funkcí. Prime Air je pro to ideální. Doporučené a ideální pro 1-2členné domácnosti.

Ověřená recenze 19/01/2024

Imádom! Könnyen kezelhető, praktikus.

Miluji to! Snadné použití, praktické.

Ověřená recenze 05/12/2023

Nagyon szuper! Ajándékba kaptam és hihhetetlenül jó és egyszerű a kezelése. Sütit és zsemlét is (egyszerre 4 darabot) sütöttem benne. Rövid idő alatt melegít fel és 20-25 fokkal kevesebb hőfokon tökéletesre süt mindent. Ajánlom mindenkinek aki nem csak egy adagot szeretne sütni egy ilyen vagy ehhez hasonló készülékben. 3-4 főnek komplett ebéd elkészíthető benne.

Velmi super! Dostal jsem ho jako dárek a je neuvěřitelně dobrý a snadno se používá. Pekla jsem v něm i cukroví a buchty (4 kusy najednou). Během chvilky se nahřeje a při teplotě o 20-25 stupňů nižší dopeče vše k dokonalosti. Doporučuji všem, kteří chtějí v tomto nebo podobném zařízení upéct více než jen jednu várku. Pro 3-4 osoby lze připravit kompletní oběd.

Ověřená recenze 01/05/2023

Cuoce egregiamente, i programmi preimpostati sono sostanzialmente inutili ma (in assenza di un manuale) aiutano ad intuirne le modalità d’uso.
Manca il cestello rotante (anche come parte di ricambio), la totale assenza di manuale d’uso costringe ad una inutile perdita di tempo per intuirne il funzionamento, l’assenza di un tasto di spegnimento sarebbe tornata utile.

Vaří velmi dobře, přednastavené programy jsou v podstatě k ničemu, ale (při absenci manuálu) pomohou pochopit, jak to používat. Chybí otočný koš (i jako náhradní díl), naprostá absence uživatelské příručky nutí ke zbytečné ztrátě času pochopit, jak to funguje, absence vypínacího tlačítka by přišla vhod.

Ověřená recenze 01/09/2022

This guy works great!

Ten chlap funguje skvěle!

Ověřená recenze 08/07/2022

Die Fritteuse erfüllt meine Wünsche, jedoch währe es besser, es gebe daran einen Ein-und Ausschalter, damit man sie nicht immer manuell durch Stecker ziehen vom Stromnetz nehmen muss und dies auch, um ein geändertes, neues Programm einzustellen. Der Regler Knopf ist zu leicht drehbar und es ist eine Millimeterarbeit, bis man die gewünschte Programm- und Temperatur Einstellung trifft. Trotzdem kann ich das Gerät weiter empfehlen auch wenn es noch verbesserungsfähig ist.

Fritéza splňuje moje přání, ale bylo by lepší, kdyby tam byl vypínač, abyste ji nemuseli vždy ručně vytahovat ze sítě a také nastavovat změněný, nový program. Ovládacím knoflíkem se příliš snadno otáčí a nalezení požadovaného programu a nastavení teploty vyžaduje milimetr práce. Přesto mohu přístroj doporučit, i když se dá ještě vylepšit.

Ověřená recenze 06/05/2022

Grundsätzlich spricht viel für das Gerät: die Größe, die generelle Handhabung und die mitgelieferten Teile (Backblech/Fettpfanne, Korb, Grillrost und Drehspiess. Es gibt ein paar Abstriche, die andere vergleichbare Geräte dieser Preisklasse besser erscheinen lassen. Zum Beispiel : der Drehspiess funktioniert nur bei relativ kleinem Geflügel und der exakten Positionierung auf dem Drehspieß, da ansonsten das Grillgut an die oberen Heizstäbe stößt. Die perfekte Positionierung auf dem Drehspieß ist ziemlich herausfordernd, da die seitlichen Festhaltespieße in keiner Position alles korrekt zusammenhalten, so dass nichts auch nur ein paar cm heraussteht (z.B. ein Flügel oder ein Bein) Es fehlt ein Korb, der mit dem Drehspieß als Pommes Frites Korb genutzt werden kann. Diesen bekommt leider auch nicht separat. Die Rauchentwicklung beim Hähnchenbraten und dem dadurch entstehenden Abtropfen des Hähnchenfetts in die Fettpfanne ist recht heftig. Als Tip: die Fettpfanne mit ca. 0,2 l Wasser füllen, so dass das abtropfende Fett nicht verbrennt. ich hatte beim ersten Braten kein Wasser in der Fettpfanne gegeben und so den Feuermelder ausgelöst ;-) Beim Backen sollte man ein wenig üben, die Backzeiten und die Einstellungen aus dem gewohnten Backofen sind nicht 1:1 übernehmbar. Eine Gebrauchsanleitung mit Hinweisen zu Backzeiten und Einstellungen für beispielhafte Rezepte fehlt komplett. Lediglich eine Kurzerklärung der Zeichen wie Ober- und Unterhitze etc. ist vorhanden und auch im Internet ist nichts zu diesem Gerät zu finden. Alles in allem jedoch ein gutes Gerät, das seinen Zweck gut erfüllt und die Verwendung des großen Backofens, der doch mehr Energie benötigt, reduziert. Optimal für max. 2-3 Personen

K přístroji je v zásadě třeba říci mnoho: velikost, celková manipulace a dodávané díly (pekáč/masák, koš, grilovací rošt a rožeň. Existuje několik nedostatků, díky nimž jsou jiná srovnatelná zařízení v této ceně rozsah se jeví lépe. Například: gril funguje pouze s relativně malou drůbeží a přesným umístěním na grilu, jinak jídlo ke grilování narazí na horní topné tyče. Perfektní umístění na grilu je poměrně náročné, protože boční špízy nedržte vše správně pohromadě v žádné poloze, aby nic ani jeden nevyčnívalo pár cm (např. křídlo nebo noha) Neexistuje žádný koš, který by se dal s grilem použít jako košíček na hranolky, bohužel ani to není k dostání samostatně Tip: naplňte tukovou nádobu asi 0,2 l vody, aby se odkapávající tuk nepřipálil. Při prvním opékání jsem do tukové pánve nedala žádnou vodu, což spustilo požární poplach ;-) Při pečení je třeba trochu cvičit, časy pečení a nastavení z běžné trouby nelze přenést 1:1. Zcela chybí uživatelská příručka s informacemi o dobách pečení a nastavení pro vzorové recepty. Je zde pouze krátké vysvětlení symbolů jako horní a dolní ohřev atd. a ani na internetu nelze nic o tomto zařízení najít. Celkově vzato je to však dobrý spotřebič, který svou práci dělá dobře a snižuje spotřebu velké trouby, která vyžaduje více energie. Ideální pro max. 2-3 osoby

Ověřená recenze 03/05/2022

Prinzipiell erfüllt das Gerät alle „ versprochenen“ Funktionrn sehr gut. Den Stern Abzug gibt es nur, weil sich kein An- un Ausschalter direkt am Gerät befindet, man stets nur den Stecker ziehen kann. Das gilt natürlich auch, wenn ich ein Programm vorzeitig beenden oder ändern möchte.

V zásadě zařízení plní všechny „slíbené“ funkce velmi dobře. Existuje pouze odpočet hvězdiček, protože přímo na zařízení není žádný vypínač, můžete pouze vytáhnout zástrčku. To samozřejmě platí i v případě, že chci předčasně ukončit nebo změnit program.

Ověřená recenze 28/03/2022

Ich habe diese Heißluftfritteuse für meine neue Wohnung gekauft, wo ich keinen Bäcker habe. Es kam in einer schönen Verpackung und hat eine kompakte Größe. Seine Heißluft-Backing-Technologie verbrennt Fette in der Nahrung und produziert so gesunde Nahrung zum Essen. Es ist geräumig genug, um ein komplettes Hähnchen zu backen. Es kam mit verschiedenem Zubehör, um verschiedene Dinge zu backen. Ich habe es auch zum Backen von Kuchen, Fisch, Pommes und Gemüse verwendet. Ich bin sehr zufrieden mit den Ergebnissen. Es hat den Ölverbrauch in meinem täglichen Leben reduziert. Es ist einfach zu bedienen und sehr leicht zu reinigen.

Tuto horkovzdušnou fritézu jsem si koupil do nového bytu, kde nemám pekaře. Přišel v pěkném obalu a má kompaktní velikost. Jeho technologie horkovzdušného pečení spaluje tuky v potravinách a vytváří zdravé potraviny k jídlu. Je dostatečně prostorná na upečení plného kuřete. Přišlo s různým příslušenstvím k pečení různých věcí. Použil jsem ho také na pečení koláčů, ryb, hranolků a zeleniny. Z výsledků mám velkou radost. Snížilo to spotřebu oleje v mém každodenním životě. Snadno se používá a velmi snadno se čistí.

Ověřená recenze 20/03/2022

Lässt sich vielfältig einsetzen und nimmt trotzdem kaum Platz weg. Die Bedienung ist auch einfach - und im Anschluss lässt sich das Gerät auch noch gut reinigen. Ich bin zufrieden damit und wir nutzen es wirklich fast täglich - daher lohnt es sich auf jeden Fall. Die Verarbeitung ist sehr gut und hochwertig gemacht.

Dá se využít mnoha způsoby a přitom zabere málo místa. Obsluha je také snadná – a přístroj lze i následně dobře čistit. Jsem s ním spokojená a vlastně ho používáme skoro každý den - takže se to určitě vyplatí. Zpracování je velmi dobré a kvalitní.

Ověřená recenze 19/03/2022

Super nützlich, um Fleisch zu kochen. Ich habe eine argentinische Freundin und sie stimmt zu. Jeder gezahlte Euro ist es wert. Sie werden es nicht bereuen.

Velmi užitečné pro vaření masa. Mám argentinskou kamarádku a ta souhlasí. Každé zaplacené euro se vyplatí. Nebudeš toho litovat.