Garden Hero, přístřešek pro robotickou sekačku, střecha
Garden Hero, přístřešek pro robotickou sekačku, střecha
Garden Hero, přístřešek pro robotickou sekačku, střecha
Garden Hero, přístřešek pro robotickou sekačku, střecha
Garden Hero, přístřešek pro robotickou sekačku, střecha

Garden Hero přístřešek

0 77 cm 6,3 kg
3 289,00 Kč 4 499,00 Kč (s DPH)

Garden Hero přístřešek

3 289,00 Kč 4 499,00 Kč (s DPH)
Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Přístřešek z polykarbonátu včetně 4 klínů do země pro bezpečné upevnění

Chrání robotického zahradního pomocníka a jeho nabíjecí stanici před deštěm

Vhodné pro Duramaxx Garden Hero

Popis produktuDomov pro robotické sekačky: Odteď může Duramaxx Garden Hero vejít do sucha - když ho k tomu přiměje jeho dešťový senzor, vrátí se do základní stanice. Střecha chrání robotickou sekačku a její nabíjecí stanici i při silných deštích před nadměrnou vlhkostí, a tedy před možnými zkraty. 4 klíny do země se postarají o stabilní upevnění a pevné držení během bouře a větru.
Zobrazit víc

Vlastnosti

  • Přístřešek z polykarbonátu včetně 4 klínů do země pro bezpečné upevnění
  • Chrání robotického pomocníka v zahradě a jeho nabíjecí stanici před deštěm
  • Vhodný pro Duramaxx Garden Hero
Garden Hero, přístřešek pro robotickou sekačku, střecha

Vlastnosti a rozměry

  • 77 x 44 x 102 cm (Š x V x H)
  • Hmotnost: cca 6,3 kg

Co bylo posláno

  • 1 x přístřešek před deštěm - kompletní montážní sada
  • 1 x montážní návod

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(4 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

leider gibt es von Bosch keine passende Garage. Dieser Regenschutz passt auch für den Indego 1000. Die offenen Seiten sind wegen dem Wendekreis des Gerätes erforderlich Bei starkem Regen kann seitlich Spritzwasser den kleinen Helfer treffen - aber das ist unschädlich. Ich habe die Garage seit Saisonbeginn im Garten stehen. Selbst Starkregen und Sturm haben der Garage nichts ausgemacht. Dennoch sollten die Erdnägel von Zeit zu Zeit kontrolliert werden. Falls am Indego Einstellungen direkt vorgenommen werden sollen, muss dieser in den meisten Fällen aus der Garage heraus gezogen werden. Kann man aber auch während des Mähens machen, in dem pausiert wird. Der Zusammenbau ist grundsätzlich mit etwas handwerklichem Geschick kein Problem - auch alleine. Die Aufbauanleitung ist zwar in englisch, aber die Pictogramme sind selbsterklärend. Allerdings waren die Bohrungen für Befestigungen hinten links und rechts nicht optimal. Es war schon ein richtiger Kraftakt, die Schrauben einzudrehen. Deshalb von mir 4 Sterne.

Bosch bohužel nemá vhodnou garáž. Tato pláštěnka pasuje i na Indego 1000. Otevřené strany jsou nutné kvůli poloměru otáčení zařízení.V silném dešti může malého pomocníka ze strany zasáhnout stříkající voda - to je ale neškodné. Garáž mám na zahradě od začátku sezóny. Garáži nevadil ani silný déšť a bouřky. Přesto je třeba kolíky čas od času zkontrolovat. Pokud se má nastavení provádět přímo na Indegu, musí být ve většině případů vytaženo z garáže. Ale můžete to udělat i při sečení při pauze. Montáž není s trochou manuální zručnosti v podstatě žádný problém – i svépomocí. Montážní návod je v angličtině, ale piktogramy jsou samozřejmé. Otvory pro uchycení vzadu vlevo a vpravo však nebyly optimální. Zašroubovat šrouby byl skutečný výkon. Proto ode mě 4 hvězdičky.

Ověřená recenze

Habe dieses Teil für meinen Bosch Indego 1300 gekauft. Günstig, anständig verarbeitet, leichter Zusammenbau und bisher gut haltbar. Bietet guten Regenschutz und lässt sich gut mobil aufstellen.

Koupil jsem tento díl pro svůj Bosch Indego 1300. Levný, slušně vyrobený, snadno se montuje a zatím držel dobře. Nabízí dobrou ochranu před deštěm a snadno se nastavuje jako mobilní.

Ověřená recenze

Der universelle Regen- und Wetterschutz ist nicht nur absolut stylisch und ein Hingucker, sondern auch prima verarbeitet und das zu einem sehr günstigen Preis

Univerzální ochrana proti dešti a počasí je nejen naprosto stylová a poutavá, ale také kvalitně zpracovaná a za velmi příznivou cenu.

Ověřená recenze

Funtional und praktisch für die Langlebigkeit des Mähroboters. Die Seitenteile sind allerings aus Kunststoff und es ist nicht das robusteste. Aber ok.

Funkční a praktické pro dlouhou životnost robotické sekačky. Boční panely jsou však plastové a nejsou nejpevnější. Ale dobře.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků