KR-130, kuchyňské rádio, bluetooth, hands-free, FM, LED světla, stříbrné Stříbrná metalíza
KR-130, kuchyňské rádio, bluetooth, hands-free, FM, LED světla, stříbrné Stříbrná metalíza
KR-130, kuchyňské rádio, bluetooth, hands-free, FM, LED světla, stříbrné Stříbrná metalíza
KR-130, kuchyňské rádio, bluetooth, hands-free, FM, LED světla, stříbrné Stříbrná metalíza

KR-130, kuchyňské rádio, bluetooth, hands-free, FM, LED světla, stříbrné

0 UKW 21,5 cm
1 379,00 Kč 1 599,00 Kč (s DPH)

KR-130, kuchyňské rádio, bluetooth, hands-free, FM, LED světla, stříbrné

1 379,00 Kč 1 599,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Handsfree: praktický handsfree systém přes bluetooth

Propojení: bezdrátové připojení tabletu, smartphonu nebo PC přes bluetooth

Silný zvuk: stereo reproduktory a basové reproduktory nabízejí výkon do 10 W

Popis produktu

Kuchyňské rádio Auna KR-130 vám přinese nejen hudební pozadí při vaření. Díky funkci bluetooth můžete rádio snadno propojit se smartphonem a používat ho jako hands-free pro volání.

Největší přednost tohoto kuchyňského rádia spočívá v rozhraní bluetooth. Bluetooth umožňuje bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů, notebooků nebo tabletů. Silný zvuk zajišťují dva stereo reproduktory, kterým sekundují dva malé basové reproduktory na podání silných basů. Kromě toho funkce bluetooth umožňuje používat rádio jako hands-free na pohodlné volání i během vaření.

Kuchyňské rádio Auna KR-130 nabízí ve výbavě voděodolný dotykový displej na ovládání všech funkcí. Rádio tak můžete během vaření jednoduše ovládat a následně vyčistit utěrkou.

K základní výbavě patří FM PLL tuner se 40místnou úložnou pamětí na stanice a LED osvětlení pracovní plochy. Mimořádnou výhodu nabízejí kuchyňské hodiny na přesný přehled o čase vaření. Rozšířené funkce budíku – jako duální alarm, funkce snooze nebo sleep timer – uzavírají funkcionální rozsah rádia. Jako tón budíku lze nastavit rádio nebo signální tón.

Dostupné barvy: bílá (10031854), stříbrná (10031855)

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Verze bluetooth: 4.1
 • Profily bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP
 • Dosah bluetooth: do 10 metrů
 • Výstupní výkon: 2x 2 W RMS
 • Impedance: 4 ohmy
 • Frekvenční rozsah: 80 – 18.000 MHz
 • FM frekvenční rozsah: 87,5–108 MHz
 • RDS funkce: synchronizace času
 • Úložná paměť: 40 stanic
 • Napájení: 220–240 V, 50/60 Hz (5 voltů, 1,5 ampéru)
KR-130, kuchyňské rádio, bluetooth, hands-free, FM, LED světla, stříbrné

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 21,5 x 5 x 15 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 1kg

Co bylo posláno

 • 1x přístroj
 • 1x napájecí adaptér
 • Připevňovací materiál
 • Návod k použití

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(20 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Alles ist prima

Vše je v pořádku

Ověřená recenze

Sehr gefälliges Produkt mit im Grunde einfacher Bedienung. Ärgerlich allerdings, dass die im Display versteckten Bedienelemente nicht beleuchtet sind. Sendersuchlauf und gezieltes Ansteuern einzelner Sender nur mit Taschenlampe möglich! Einfache und sichere Montage; guter Klang.

Velmi líbivý výrobek s v podstatě jednoduchým ovládáním. Nepříjemné však je, že nejsou podsvíceny ovládací prvky ukryté v displeji. Vyhledávání stanic a cílené ovládání jednotlivých stanic možné pouze s baterkou! Snadná a bezpečná montáž; dobrý zvuk.

Ověřená recenze

Schönes kleines Radio für die Küche. Montage relativ einfach, Nachteil usr

Krásné malé rádio do kuchyně. Instalace poměrně snadná, nevýhoda usr

Ověřená recenze

Super Radio, cooles Design. Super Klang. Für den Preis hervorragend.

Skvělé rádio, skvělý design. Skvělý zvuk. Vynikající za cenu.

Ověřená recenze

Artikel wie erwartet

položka podle očekávání

Ověřená recenze

keine Displebeleuchtung schade

špatné osvětlení displeje

Ověřená recenze

Echt ein tolles Gerät Super Da gibt es

Opravdu skvělé zařízení Super There is

Ověřená recenze

Schlecht zum einstellen

Špatné seřídit

Ověřená recenze

Wir brauchten für die Küche ein kleines Radio, welches keinen Platz wegnehmen sollte. Gesucht und gefunden! Anbringung und Einrichtung war in 10 Minuten erledigt. Sind sehr zufrieden!

Potřebovali jsme malé rádio do kuchyně, které by nemělo zabírat místo. Hledáno a nalezeno! Instalace a nastavení proběhlo za 10 minut. jsou velmi spokojeni!

Ověřená recenze

Ich finde das Radio sehr gut, einfach zu montieren, Lautstärke ist gut und ich kann mich mit meinem Handy verbinden für YouTube oder eigene Musik macht es leichter

Myslím, že rádio je velmi dobré, snadno se skládá, hlasitost je dobrá a mohu připojit svůj telefon k YouTube nebo to usnadní moje vlastní hudba

Ověřená recenze

Sehr gutes Radio. Guten Klang. Es müsste aber die Bedienerknöpfe beleuchtet sein. Es ist nicht möglich diese bei wenig Licht, zu bedienen. Ich muss eine Taschenlampe nehmen,um es zu bedienen.

Velmi dobré rádio. dobrý zvuk Ale ovládací tlačítka by měla být podsvícená. Toto není možné použít při slabém osvětlení. K ovládání si musím vzít baterku.

Ověřená recenze

Die druck gnöpe könnten auch beleutet sein im Dunkeln muss mann immer so lange fummeln

Tlaková tryska může být také osvětlena ve tmě, kterou musíte vždy tak dlouho tápat

Ověřená recenze

s.ober

střízlivý

Ověřená recenze

Das küchenradio ist wirklich toll. Hat einen tollen Klang und das Design ist sehr schön! Das einzige Mango ist, dass das Display mit den Funktionstasten ganz dunkel ist. Man kann nicht ohne ganz helles Licht die Tasten nicht richtig bedienen! Das einzige was gut Ist, es zeigt die Uhr und die Frequenz, abwechselnd schön hell an.

Kuchyňské rádio je opravdu skvělé. Má skvělý zvuk a velmi pěkný design! Jedinou nevýhodou je, že displej s funkčními klávesami je zcela tmavý. Bez velmi jasného světla nemůžete správně ovládat klávesy! Jediná dobrá věc je, že zobrazuje hodiny a frekvenci střídavě pěkně a jasně.

Ověřená recenze

Radio ist gut. Nur die tasten sieht man schlecht.

rádio je dobré Jen tlačítka jsou špatně viditelná.

Ověřená recenze

Die einfache Montage ist gut. Aber was mir gar nicht gefällt, dass das Display nicht vollständig beleuchtet ist. Man sieht nicht , wo man das Gerät anschalten kann bzw. die anderen Funktionen kann man nur mit Hilfe einer Taschenlampe sehen. Schade drum, denn ansonsten finde ich dieses Gerät toll.

Snadná montáž je dobrá. Co se mi ale vůbec nelíbí je, že displej není plně podsvícený. Nevidíte, kde můžete zařízení zapnout nebo ostatní funkce vidíte pouze pomocí baterky. Je to škoda, protože jinak si myslím, že toto zařízení je skvělé.

Ověřená recenze

Das Unterbau Radio wird bei mir auch als Unterbau Radio benutzt. Die Montage war sehr schnell erledigt einfach unterm Hänge schrank mit den mitgelieferten Schrauben angeschraubt. Als erstes muß ich sagen ist es sein Geld nicht wert der halbe Preis wäre auch gerechtfertigt. Es ist nur am Rauschen und man bekommt kein richtigen Sender rein. Ich wohn aber auch nicht direkt neben einen Sendemast. Die Bedienung ist mit den kleinen Touchknöpfen für große Finger wie meine bedingt geeignet. Die LED Lampe ist sehr Praktisch und ausreichend. Der Ton hingegen ist wirklich schlecht am liebsten möchte ich es wieder zurückgeben aber es ist jetzt einmal am Schrank dran und bleibt auch dran da ich nur übers Handy Musik höre und das geht übers Radio recht gut. Der Klang war mir fast klar ist nicht so besonders aber was soll aus so einer kleinen Kiste auch rauskommen. Die Uhr wird schön gross und hell angezeigt. Für mich war auch dir Größe wichtig ich wollte das kleinste Unterbau Radio was es gibt. Fakt ist es ist sein Geld nicht wert.

Podstavbové rádio se používá také jako podstavbové rádio. Instalace byla velmi rychlá, jednoduše se přišroubovala pod nástěnnou skříňku přiloženými šrouby. Nejprve musím říct, že to nestojí za ty peníze, polovina ceny by byla oprávněná. Je to jen hluk a nemůžete tam dostat skutečnou stanici. Ale taky nebydlím hned vedle přenosového stožáru. Ovládání je omezeno malými dotykovými tlačítky pro velké prsty, jako mám já. LED lampa je velmi praktická a dostačující. Zvuk je na druhou stranu opravdu špatný, rád bych ho vrátil, ale teď je na skříni a zůstává zapnutý, protože hudbu poslouchám jen z mobilu a v rádiu to funguje docela dobře. Zvuk mi byl skoro jasný, není to až tak zvláštní, ale co by z tak malé krabičky mělo vylézt. Hodiny jsou pěkně velké a světlé. Důležitá pro mě byla i velikost, chtěl jsem co nejmenší podstavcové rádio. Ve skutečnosti to za ty peníze nestojí.

Ověřená recenze

Meine Freundin wollte ein Küchenradio zum Geburtstag haben und da ich bis jetzt immer gute Erfahrungen mit Auna gemacht hatte, habe ich diese Radio gewählt und was soll ich sagen, wiedereinmal nicht enttäuscht worden. + unkomplizierte Montage unterm Regal/Schrank. + super Zusatzfunktionen die in der Küche die Arbeit erleichtern: Eieruhr, Alarm, Licht für Arbeitsplatte. + trotz der einfachen Drahtantenne super Empfang um die Sender zu finden und abzuspeichern. + unglaublich guter Klang, klingt nicht blechern oder billig und man kann auch mal richtig aufdrehen ohne das es komisch klingt. - die oben erwähnte Arbeitsleuchte könne etwas heller und flächiger sein und (persönlicher Geschmack) in warmweiß leuchten.

Moje přítelkyně si přála k narozeninám kuchyňské rádio a jelikož mám s Aunou zatím vždy dobré zkušenosti, vybral jsem si toto rádio a co dodat, opět jsem nebyl zklamán. + nekomplikovaná instalace pod polici/skříňku. + Super doplňkové funkce, které usnadňují práci v kuchyni: časovač vajec, alarm, osvětlení pracovní desky. + Navzdory jednoduché drátové anténě, skvělý příjem pro nalezení a uložení stanic. + Neuvěřitelně dobrý zvuk, nezní plechově nebo lacině a můžete to opravdu roztočit, aniž by to znělo divně. - výše zmíněná pracovní lampa by mohla být o něco jasnější a plošší a (osobní vkus) zářit v teplé bílé.

Ověřená recenze

Das alte Unterbauradio hat nach 16 Jahren seinen Geist aufgegeben. Es musste schnell ein neues her. Dieses bot sich an, BT klang charmant, Tonqualität schien passabel und eine Leuchte am Radio, welch Luxus. Angeklickt, bestellt und 2 Tage später geliefert. Wahrscheinlich bin ich etwas aus der Zeit gefallen, mich haute in Realität das schlanke, kleine Design um. Wie erwähnt, das alte Küchenradio 16 Jahre alt und im Vergleich dazu ein Dinosaurier: groß, klobig und kantig. Das hier rezensierte Gerät wirkt klein, schlank, formschön. Die Montage relativ einfach, Bohrschablone nicht notwendig, da die Aufhängevorrichtung im Grunde als diese dient. Ein Gadget hier beim Radio, wieder im Vergleich zum Vorgänger ist, dass man bei Bedarf das Radio aus der Aufhängung aushaken kann. Wird man sicherlich selten tun, wer trägt sein Radio schon spazieren, dient aber sicher einer besseren Reinigung von etwaigen Dunstwrasen, passiert ja schon mal in einer Küche. Das neue Radio hat einen wirklich schönen vollen Sound, keine Quäkkiste, die mitgelieferte Gebrauchsanweisung ist gut verständlich und macht die Installation einfach. Radiosender sind wohl bis zu 30 einspeicherbar, brauche ich aber in dieser Anzahl gar nicht. BT klappt wunderbar, kein Knacken, keine Übertragungsschwächen. Uhrzeit/Senderanzeige mit angenehmer Beleuchtungsintendität, im Radiomodus wechselt alle paar Sekunden und springt zwischen Zeit und Frequenz hin und her, auch eine sehr angenehme Funktion. Alles in allem fühle ich mich wieder auf dem Stand der Zeit und trauere dem alten Gerät absolut nicht nach.

Staré podstavné rádio se po 16 letech vzdalo ducha. Rychle bylo potřeba nového. To byl dobrý nápad, BT znělo okouzleně, kvalita zvuku se zdála ucházející a světlo v rádiu, jaký luxus. Kliknuto, objednáno a doručeno o 2 dny později. Asi jsem trochu zastaralý, v reálu mě uchvátilo štíhlé malé provedení. Jak již bylo zmíněno, staré kuchyňské rádio je 16 let staré a ve srovnání s tím dinosaurus: velký, nemotorný a hranatý. Zde recenzované zařízení vypadá malé, štíhlé a tvarované. Montáž je poměrně snadná, není potřeba vrtací šablona, protože k tomu v podstatě slouží závěsné zařízení. Vychytávkou u rádia, opět oproti předchůdci, je to, že v případě potřeby můžete rádio od zavěšení odepnout. Určitě to uděláte málokdy, pokud si rádio vezmete na procházku, určitě to slouží k lepšímu čištění případných výparů, což se v kuchyni stává. Nové rádio má opravdu pěkný plný zvuk, žádné skřípání, přiložený návod je snadno pochopitelný a montáž je snadná. Rozhlasových stanic lze pravděpodobně uložit až 30, ale toto číslo vůbec nepotřebuji. BT funguje úžasně, žádné praskání, žádné slabiny převodovky. Zobrazení času/stanice s příjemnou intenzitou osvětlení, v režimu rádia se každých pár sekund mění a přeskakuje tam a zpět mezi časem a frekvencí, také velmi příjemná funkce. Celkově se cítím opět aktuální a absolutně nelituji starého zařízení.

Ověřená recenze

Ich habe ein Küchenradio gesucht, über welches ich per Bluetooth Musik vom Handy abspielen kann. Das war gar nicht so einfach, immerhin habe ich schon vor einem Jahr mal nach einem entsprechenden Artikel gesucht und nichts qualitativ ansprechendes gefunden. Meine Anforderung: Bluetooth vernünftiger Radioempfang helles Display, erkennbar auch von der Seite leicht einstellbare und sinnvolle Eieruhr Zweitrangig: Design Klang Nun habe ich das Radio ein paar Tage in Benutzung und hatte bisher keine Probleme. Die BT-Funktion funktioniert ohne Probleme und auch die Eieruhr ist leicht einstellbar. Der Klang ist für meine Bedürfnisse gut. Für den vernünftigen Konsum von Musik habe ich eine Soundanlage im Wohnzimmer. Design: Flott Der Radioempfang ist gut und besser als bei meinem alten Radio. Die normalen großen Radiosender kommen immer gut rein (Radio Hamburg, NDR,...), allerdings höre ich eher Rock und Metal und bin daher darauf angewiesen, dass meine entsprechenden Favoriten störungsfrei zu empfangen sind. Das sind sie. In Summe also ein guter Kauf. Wünschenswert: Das Radio ist preislich sehr attraktiv, entsprechend könnte aber auch die Verarbeitung ein klein wenig besser sein. Die schwarze Front wellt sich ganz leicht an der Stelle, wo sich das Display befindet (ist zumindest bei meinem Radio so). Das ist nichts kriegsentscheidendes und im Eifer des Kochens vollkommen uninteressant, aber es ist mir eben bei der Begutachtung des Radios aufgefallen. Ach ja, bevor jemand fragt: Die Schutzfolie habe ich freilich abgezogen :). Ich hätte auch gern ein paar Euros mehr ausgegeben für eine bessere Verarbeitung. Wie dem auch sei. Das Produkt erhält von mir 5 Sternchen. Was habe ich in der Bewertung nicht berücksichtigt: Die gute und schnelle Lieferung des Artikels durch den Verkäufer.

Hledal jsem kuchyňské rádio, které by mi umožnilo přehrávat hudbu z mobilu přes Bluetooth. To nebylo vůbec jednoduché, vždyť jsem před rokem hledal odpovídající článek a nic kvalitního jsem nenašel. Moje požadavky: Bluetooth rozumný příjem rádia jasný displej, z boku rozpoznatelný snadno nastavitelný a užitečný časovač vajec Sekundární: designový zvuk Rádio používám již pár dní a zatím bez problémů. Funkce BT funguje bez problémů a snadno se nastavuje i časovač vajec. Zvuk je pro mé potřeby dobrý. V obýváku mám ozvučení, abych mohl rozumně konzumovat hudbu. Design: Rychlý Příjem rádia je dobrý a lepší než u mého starého rádia. Normální velké rozhlasové stanice vždy dobře přijdou (Radio Hamburg, NDR,...), ale já spíš poslouchám rock a metal, a proto se spoléhám na to, že je moji oblíbenci dokážou přijímat bez rušení. To jsou oni. Takže celkově dobrá koupě. Žádoucí: Rádio je cenově velmi atraktivní, ale zpracování by mohlo být také o něco lepší. Černá přední strana se v místě displeje velmi mírně vlní (alespoň na mém rádiu to tak je). To není pro válku nic rozhodujícího a v žáru vaření zcela nezajímavé, ale všiml jsem si toho právě při zkoumání rádia. Ach ano, než se někdo zeptá: Samozřejmě jsem odstranil ochrannou fólii :). Také bych rád utratil pár eur navíc za lepší zpracování. Tak jako tak. Produkt ode mě získává 5 hvězdiček. Co jsem v hodnocení nezohlednil: Dobré a rychlé dodání zboží prodejcem.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků