[Rozbaleno] Heat Guru 360 Mini infračervený ohřívač

2 105,00 Kč 3 399,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 52035506
Heat Guru 360 Mini infračervený ohřívač
2 105,00 Kč 3 399,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  1 988,00 Kč 3 399,00 Kč
 • Koupit nový
  2 339,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: rozbalený

U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Příjemný jako slunce:  IR Comfort Heat zahřeje Vás i vaše hosty i v chladných dnech zdravými infračervenými paprsky
 • Teplo v exteriéru: příjemné teplo pro chladné dny a noci od jara do podzimu
 • Odborník na teplo: dvě volitelné topné úrovně s výkonem 350 nebo 700 W
 • Všestranný ohřívač: přepínatelná oscilace ve dvou úrovních pro 120° a 360° působení tepla
 • Teplo uvnitř: příjemné teplo až pro 2 osoby i mimo topnou sezónu
 • Bezpečný: díky potažené mřížce s tepelně izolovaným povrchem a ochraně proti převrácení s funkcí automatického vypnutí
 • Ochrana proti stříkající vodě IPX4: ideální do koupelny a samozřejmě i do exteriéru
 • Malý pomocník: není vhodný jako primární ohřívač

Vlastnosti

 • Sapínač ON/OFF na zařízení
 • Výkon: 700 W
 • 2 teplotní stupně: 350 W, 700 W
 • Účinná plocha: až do 14 m²
 • Dosah: cca 5 m
 • Oscilace: 120 ° nebo 360 °
 • Ovládání přes ovládací panel
 • Způsob ochrany: IPX4
 • Tepelně izolovaná mřížka
 • Konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům z tlakově litého hliníku s práškovým lakováním
 • Pojistka proti převrácení s funkcí automatického vypnutí
 • Technologie IR Comfort Heat: cílené předávání tepla na osoby i předměty a ne na okolní prostředí
 • Napájení: 220–240 V ~ | 50 Hz
Produktové číslo: 52035506

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 22,5 x 41 cm (Ø x V)
 • Délka síťového kabelu: cca 170 cm
 • Hmotnost: cca 2,5 kg

Co bylo posláno

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
22 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 29/01/2024

Funzionale, leggero da spostare, nel giro di 10 minuti scalda il bagno, consumo basso

Funkční, lehký na pohyb, vyhřeje koupelnu do 10 minut, nízká spotřeba

Ověřená recenze 02/11/2023

Ottimo prodotto, consegnato in breve tempo. Riscalda rapidamente: se direzionato verso le persone, il confort termico è ottimale. E' anche un bell'oggetto, da lasciare visibile in qualsiasi stanza. Adeguate le condizioni di sicurezza. Il funzionamento è molto semplice ed intuitivo. Non è possibile però comandarlo a distanza.

Výborný produkt, rychle dodáno. Rychle se topí: pokud je nasměrován na lidi, je tepelný komfort optimální. Je to také krásný předmět, který je třeba nechat vidět v každé místnosti. Přiměřené bezpečnostní podmínky. Obsluha je velmi jednoduchá a intuitivní. Nelze jej však ovládat na dálku.

Ověřená recenze 05/10/2022

Die Medien konnten nicht geladen werden. Die Heizung ist sehr gut

Médium nelze zavést. Topení je velmi dobré

Ověřená recenze 30/09/2022

Ich war auf der Suche nach einer zusätzlichen Heizung, um das Wohnzimmer etwas wärmer zu bekommen, ohne gleich die gesamte Zentralheizung auf eine höhere Vorlauftemperatur stellen zu müssen. Das hat funktioniert. Die Idee war, eine Grundtemperatur im Zimmer von 18 Grad zu haben, und dann mit der Infrarotheizung bei Bedarf nachzulegen. Hier folgendes Experiment: Raum ca. 18 m². Außentemperatur 8 Grad, Raumtemperatur 17,5 Grad. Mit der Infrarotheizung dauerte es 1 h, um auf über 20 Grad zu kommen. Durch die Strahlungsenergie stellte sich ein Wärmegefühl aber schon vorher ein, da das Gerät ca. 2 Meter von den Personen entfernt aufgestellt war. Unser Haus ist alt und nicht gut gedämmt. Die Wärme geht sofort flöten. Damit wir nicht alle mit Handschuhen fernsehen müssen, will ich kommenden Winter die Grundtemperatur so niedrig wie möglich halten und mit der Infrarotheizung immer dann Wärme schaffen, wenn es nötig ist, also z.B. im Wohnzimmer. Übrigens liegt die Leistungsaufnahme (Strom) bei meinem Modell bei 1050 Watt. So lässt sich schön ausrechnen, wie viel der Betreib kostet. Bei z.B. 3 Stunden wären ca. 3 kWh fällig. Bei unserem derzeitigen Stromanbieter etwa 1 €. Auf einen ganzen Winter gerechnet kommt da schon einiges zusammen. Der Heizung sieht hübsch aus, arbeitet geräuschlos, bis auf ein gelegentliches ganz leichtes Schleifen bei Drehbetrieb. Die Glühstäbe verbreiten ein schönes Licht bei Dunkelheit und blenden nicht. Im Schlafzimmer wäre es aber zu hell, finde ich. Geruch. Also, ja - am Anfang gab es eine hohe Geruchsbelästigung. Ich glaube, dass da Produktionsrückstände verdampft sind. Jetzt, nach einigen Stunden Betrieb rieche ich so gut wie nichts mehr. Ich würde diese Infrarotheizung jederzeit wieder kaufen. Als alleinige Heizung ist sie zu schwach auf der Brust, aber als zusätzliche Wärmequelle auf jeden Fall eine Empfehlung.

Hledal jsem přídavné topení, abych trochu oteplil obývací pokoj, aniž bych musel nastavovat celé ústřední topení na vyšší výstupní teplotu. To fungovalo. Záměrem bylo mít v místnosti základní teplotu 18 stupňů a v případě potřeby ji pak dolévat infratopením. Zde následující experiment: Místnost cca 18 m². Venkovní teplota 8 stupňů, pokojová teplota 17,5 stupňů. S infračerveným ohřívačem trvalo 1 hodinu, než se dostal přes 20 stupňů. Sálající energie však vyvolávala pocit tepla ještě předtím, protože zařízení bylo umístěno asi 2 metry od lidí. Náš dům je starý a není dobře izolovaný. Teplo jde okamžitě pryč. Abychom nemuseli všichni koukat na televizi v rukavičkách, chci příští zimu udržet základní teplotu na co nejnižší úrovni a infrazářičem přitápět vždy, když je to potřeba, třeba v obýváku. Mimochodem, spotřeba (proud) mého modelu je 1050 wattů. To je dobrý způsob, jak spočítat, kolik stojí operace. Například 3 hodiny by byly splatné přibližně 3 kWh. U našeho současného poskytovatele elektřiny cca 1 €. V přepočtu za celou zimu se toho sejde hodně. Topení vypadá pěkně, funguje tiše až na občasné velmi lehké tažení při otáčení. Svítící tyčinky šíří příjemné světlo ve tmě a neoslňují. Ale myslím, že v ložnici by to bylo moc světlé. Zápach. Takže ano – na začátku byla vysoká míra obtěžování zápachem. Domnívám se, že zbytky z výroby se odpařily. Teď, po pár hodinách používání, necítím skoro nic. Tento infrazářič bych si koupil kdykoliv znovu. Je příliš slabý na hrudník jako jediný ohřev, ale rozhodně se doporučuje jako doplňkový zdroj tepla.

Ověřená recenze 28/09/2022

Funktioniert jetzt in der Übergangszeit gut. Steht momentan in einem größeren Bad und verbreitet schnell Wärme, wenn er gebraucht wird. Stufenwahl und Oszillation funktionieren gut. Kann gut am Tragegriff getragen werden. Bin zufrieden auch ohne Fernbedienung.

Funguje dobře nyní v přechodném období. Momentálně je ve větší koupelně a v případě potřeby rychle šíří teplo. Volba úrovně a oscilace fungují dobře. Lze snadno přenášet za rukojeť. Jsem spokojený bez dálkového ovládání.

Ověřená recenze 18/09/2022

Sehr gutes Preis - Leistungsverhältnis

Velmi dobrý poměr cena - výkon

Ověřená recenze 17/09/2022

Versand ging sehr schnell. Konnte es nur kurz ausprobieren, ist ja noch nicht so kalt. Es wird sofort sehr heiß und läuft ganz leise. gut finde ich auch das es sich dreht. ich würde es jederzeit wieder kaufen.

Odeslání bylo velmi rychlé. Vyzkoušet jsem ho mohl jen krátce, ještě není taková zima. Okamžitě se velmi zahřeje a běží velmi tiše. Také se mi líbí, že se točí. Koupil bych si ho znovu.

Ověřená recenze 12/09/2022

Ist echt der Hit auf der Terrasse am Abend im Herbst und Winter. Genau das richtige für unter den Tisch zum Füße Wärme . Preis passt im Baumarkt wäre es teurer gewesen. Und wenn es umkippt das Gerät schaltet sofort ab. Klare Kaufempfehlung

Je opravdu hitem na terase večer na podzim a v zimě. Přesně pod stůl, aby byly vaše nohy v teple. Cena odpovídá železářství, bylo by to dražší. A pokud spadne, přístroj se okamžitě vypne. Jasné doporučení k nákupu

Ověřená recenze 07/09/2022

Heizt super gut und leise. Durch die leuchtenden Infrarotröhren erinnert es sehr an Kaminfeuer. Der Laminat boden wird sehr warm, ich hoffe das die Wärme dem Laminat nichts ausmacht. Ich habs gekauft für den Winter als Heizungsergänzung und für den Herbst, wenn die Zentralheizungen noch ausgeschalten sind, es Abends aber schon kühl ist. Absolut empfehlenswert.

Topí skvěle a tiše. Vzhledem k svítícím infračerveným trubicím velmi připomíná krb. Laminátová podlaha se velmi zahřeje, doufám, že teplo laminátu nevadí. Koupil jsem ho na zimu jako doplněk k topení a na podzim kdy je ústřední topení ještě vypnuté, ale večer už je chládek. Vysoce doporučeno.

Ověřená recenze 04/09/2022

Bin absolut zufrieden.

jsem naprosto spokojen.

Ověřená recenze 19/08/2022

Zum Heizen für Wohnraum. Angetestet im Sommer, gedacht als Reserve für extrem kalte Tage und Badezimmer.

Pro vytápění obytných prostor. Testováno v létě, určeno jako rezerva pro extrémně chladné dny a koupelny.

Ověřená recenze 11/08/2022

Das Gerät sieht echt gut aus und heizt schnell auf. Konnte es bisher nur bei sommerlichen Temperaturen testen. Warte auf den Winter

Zařízení vypadá opravdu dobře a rychle se zahřívá. Zatím jsem to mohl vyzkoušet pouze v letních teplotách. počkat na zimu

Ověřená recenze 07/07/2022

Lieferung erfolgte schnell und sicher. Leider fehlt eine Bedienungsanleitung. Gerät wurde bisher nur zur Kontrolle kurz eingeschaltet da die Außentemperatur 30 Grad betrug. Geruchsentwicklung nur mäßig.

Doručení bylo rychlé a bezpečné. Návod k použití bohužel neexistuje. Zařízení bylo zapnuto jen krátce pro kontrolu, protože venkovní teplota byla 30 stupňů. Vyvíjení zápachu pouze mírné.

Ověřená recenze 23/06/2022

soweit top.

zatím skvělé.

Ověřená recenze 03/05/2022

Habe den Wärmestrahler nun schon mehrfach auf der Terrasse unter den Tisch im April 2022 genutzt. Die Außentemperaturen beliefen sich im Abend stets um 7-10°. Man hat zwar etwas Wärme alle paar Sekunden gespürt aber dennoch hätte ich mehr erwartet

Nyní jste v dubnu 2022 několikrát použili sálavé topení na terase pod stolem. Venkovní teploty se večer pohybovaly vždy kolem 7-10°. Každých pár sekund bylo cítit nějaké teplo, ale čekal bych víc

Ověřená recenze 28/04/2022

Wärme Leistung könnte besser sein

Tepelný výkon by mohl být lepší

Ověřená recenze 12/01/2022

Wir haben einen Heizkörper als Zusatzgerät zu einer Elektro-Nachtstromhzg. gesucht. Nachdem wir gesucht und verglichen haben, haben wir uns für dieses Gerät entschieden. Wir haben es sofort nach dem Auspacken in Betrieb genommen. Es hat 2 Heizstufen mit 600 +1.200 Watt. Die Heizspiralen lassen sich vfestgestellt betreiben oder mit 120 bzw. 360° Drehung betreiben. Zum Schutz ist rund herum ein Gitter. Die Wärme wird nicht per Ventilator verteilt und steigt auch nicht zur Decke. Man wird geräuschlos angestrahlt, wie von der Sonne. Möbel erwärmen sich und speichern sie. Bei den ersten Einsätzen verbreitete sich mit der Wärme der Geruch von zu heiß gewordene Kunststoff im Raum. Nach dem 4. Einsatz ist der Geruch weg. Praktisch ist das Gerät, weil es überall schnell eingesetzt werden kann. 1 Stern Abzug, weil es nicht per Fernbedienung bedient werden kann.

Radiátor máme jako přídavné zařízení pro elektrický mimošpičkový generátor. hledal. Po hledání a porovnání jsme se usadili na tomto zařízení. Po vybalení ihned dáme do užívání. Má 2 úrovně ohřevu s 600 + 1 200 watty. Topné spirály lze provozovat napevno nebo s rotací o 120 nebo 360°. Všude kolem je mřížka pro ochranu. Teplo není rozváděno ventilátorem a nestoupá ke stropu. Jste tiše osvětleni, jakoby sluncem. Nábytek zahřeje a šetří to. Při prvních použitích se horkem rozšířil po místnosti zápach příliš rozžhaveného plastu. Po 4. použití je zápach pryč. Zařízení je praktické, protože jej lze rychle použít kdekoli. Odpočet 1 hvězdičky, protože jej nelze ovládat dálkovým ovládáním.

Ověřená recenze 03/01/2022

Gut um auf kleiner Distanz zu benutzen

Dobré pro použití na krátkou vzdálenost

Ověřená recenze 21/12/2021

Der Heizstrahler steht unter dem Terrassentisch und wärmt die Füsse, erst kürzlich getestet bei kühlen Termperaturen beim Glühweintrinken draußen(statt Weihnachtsmarkt ;-). Wir haben ihn gleich auf der höheren Stufe mit 360 Grad-Rotation betrieben und sind mit der Leistung zufrieden. Ein bisschen irritiert sind wir, weil er nicht gleichmäßig rotiert, sondern immer wieder mal zurückspringt und sich dann weiterdreht. Aber es hatten alle warme Füße, darum bleibt er auch bei uns.

Sálavé topení je pod terasovým stolem a zahřeje vaše nohy, teprve nedávno testováno v chladných teplotách při popíjení svařeného vína venku (místo vánočního trhu ;-). Okamžitě jsme to spustili na vyšší úroveň s rotací o 360 stupňů a jsme s výkonem spokojeni. Jsme trochu podráždění, protože se neotáčí rovnoměrně, ale skáče zpět a pak se točí dál. Ale všichni měli nohy v teple, takže zůstává s námi.

Ověřená recenze 15/11/2021

leises und leichtes Gerät, gut zu handhaben, sieht optisch auch ansprechend aus. Im Aussen- und Innenbereich gleichermassen gut nutzbar.

tiché a lehké zařízení, snadno se ovládá, vypadá vizuálně přitažlivě. Stejně použitelné v interiéru i exteriéru.

Ověřená recenze 15/11/2021

Ein guter Kauf, steht in einem unbeheizten Raum, dort wird schnell warm, wenn es mal läuft. Man kann zwei Wärmestufen einstellen - die 1. reicht meist vollkommen aus. Und man kann die Heizröhre entweder fest stehen lassen, oder sich leicht drehen lassen. War mir lieber als ein Heizpilz, weil da die Wärme von unten kommt, und zuerst die Füße wärmt, dann aufsteigt, und den Raum allgemein wärmt. Klare Weiterempfehlung

Dobrá koupě, stojí v nevytápěné místnosti, kde se rychle zahřeje, když běží. Můžete nastavit dva stupně ohřevu – obvykle postačuje první. A topnou trubici můžete buď nechat napevno, nebo ji mírně pootočit. Dal jsem mu přednost před terasovým ohřívačem, protože teplo přichází zespodu a ohřívá nejprve vaše nohy, pak stoupá vzhůru a vyhřívá místnost obecně. Jasné doporučení

Ověřená recenze 31/10/2021

Ich nutze es für den innenbereich und bin sehr zufrieden. Für einen Raucherraum und den Balkon habe ich eine Wärmequelle gesucht, die ohne offenes Feuer auskommt und bin hier fündig geworden. Die ersten Tage riecht es etwas verkokelt (durch das aufgeheizt Metallgitter an der Front) , das geht aber weg. Sehr gut gefällt mir, dass hinter dem Blech keine Hitze entsteht und man es dadurch unbesorgt überall hinstellen kann ohne Angst zu haben sich zu verbrennen.

Používám v interiéru a jsem velmi spokojen. Pro kuřárnu a balkon jsem hledal zdroj tepla, který nevyžaduje otevřený oheň a našel jsem ho zde. Prvních pár dní zapáchá trochu spáleninou (kvůli vyhřívané kovové mřížce na přední straně), ale to přejde. Moc se mi líbí, že za plechem není žádné teplo a můžete ho dát kamkoli bez obav, že se spálíte.