[Použité] Pretty Cool chladnička na kosmetiku

2 812,00 Kč 4 999,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53035627
Pretty Cool chladnička na kosmetiku
2 812,00 Kč 4 999,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 978,00 Kč 4 999,00 Kč
 • Koupit nový
  3 309,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Stylová mini chladnička: na make-up, pleťové masky, laky na nehty a mnoho dalšího

 • Mnoho prostoru: díky objemu 17 litrů

 • Multifunkční: na make-up a také na nápoje nebo občerstvení

Vlastnosti

 • ovládání: plynule nastavitelný otočný regulátor
 • třída energetické účinnosti G
 • provozní hluk: 26 dB
 • volně stojící
 • termoelektrický chladicí systém
 • kapacita (litry): 17
 • teplotní rozsah: 4,5 až 15 °C
 • počet zásuvek: 1
 • počet složek ve dveřích: 1
 • materiál zásuvky: kov
 • doraz dveří: vpravo
 • vnitřní osvětlení
 • nožičky
 • chladicí prostředek: R600a
 • pro venkovní teploty od 10 až 32 ° C
 • dostupné verze: Apricot, Flamingo nebo Abstrakt
 • ideální do místností s omezenými prostorovými možnostmi
Produktové číslo: 53035627

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry (vnější): cca 38,5 × 33,5 × 41,5 cm (Š × V × H)
 • rozměry (vnitřní): cca 31 × 24 × 24,5 cm (Š × V × H)
 • hmotnost: cca 7,3 kg
 • příkon: 50 W
 • napájení: 220 - 240 V ~, 50 Hz

Co bylo posláno

 • 1 × mini chladnička
 • 1 × zásuvka
 • návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
10 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 19/08/2022

Der Kühlschrank dient zur Aufbewahrung der Kosmetik meiner Frau und ist nur an den heißen Tagen im Einsatz. Er ist leise und verbraucht in kleinster Stufe, etwa 45W. Er läuft allerdings auch ständig und schaltet sich nicht ab.

Lednička slouží ke skladování kosmetiky mé ženy a používá se pouze v horkých dnech. Je tichý a má spotřebu na nejnižší úrovni, cca 45W. Ten však běží neustále a nevypíná se.

Ověřená recenze 13/06/2022

Gerät ist sehr leise. Musste die Tür öffnen um zu prüfen, ob der Kühlschrank überhaupt läuft. Getränke werden sehr kalt. Habe den Kühlschrank für das Büro angeschafft. Alles supi !

Zařízení je velmi tiché. Musel otevřít dveře, abych zkontroloval, jestli lednička vůbec běží. Nápoje jsou velmi studené. Koupili jsme ledničku do kanceláře. Všechno skvělé!

Ověřená recenze 17/02/2022

Ich bin hochauf Zufrieden! Dieses Kühlschränkchen hält was es verspricht: - Es kühlt wie es eingestellt wurde. - Es ist praktisch nicht zu hören. Wenn man Alles leise stellt und wirklich was hören will kann man etwas wahrnehmen, aber da muss man das echt wollen. Ich nehme jedenfalls im Alltag und auch bei Nacht keine Geräusche wahr. - Für meine Bedürfnisse bietet es mehr als genug Stauraum. Ich bewahre hauptsächlich kühlpflichtige Medikamente darin auf und es bietet noch genug Platz für andere Kleinigkeiten. - Und die Front sieht meiner Meinung nach echt stylisch aus. Fazit: Tip Top! Kann ich nur empfehlen!

Jsem maximálně spokojená! Tato lednice dodržuje, co slibuje: - Chladí tak, jak byla nastavena. - Je to prakticky neslyšitelné. Pokud všechno ztlumíte a opravdu chcete něco slyšet, můžete něco vnímat, ale musíte to opravdu chtít. Každopádně v běžném životě ani v noci neslyším žádné zvuky. - Nabízí více než dostatek úložného prostoru pro mé potřeby. Schovávám v ní hlavně léky, které je potřeba chladit a ještě nabízí dostatek místa pro další drobnosti. - A přední část podle mého názoru vypadá opravdu stylově. Závěr: Špičkový! Mohu jen doporučit!

Ověřená recenze 24/11/2021

Ich habe seit schon lange einen kleinen Kühlschrank gesucht mit einem Design vorne drauf, ich habe ihn für mein Kosmetikstudio im Gebrauch und möchte ihn nicht mehr missen.Er funktioniert problemlos und sehr leise, ich kann das Geräusch kaum hören. Bin sehr Zufrieden, für mich ist es der perfekte Kühlschrank!

Dlouho jsem sháněla malou ledničku s designem na přední straně, používám ji pro svůj kosmetický salon a nechtěla bych bez ní být.Funguje bez problémů a je velmi tichá, jen těžko slyšet hluk. Jsem velmi spokojená, pro mě je to perfektní lednička!

Ověřená recenze 22/11/2021

Der Kühlschrank ist an sich ein schönes Produkt. Nicht zu laut und sieht schön aus. Leider für meinen Geschmack etwas zu klein. Leider hatte ich die Maße wohl etwas verschätzt. Ein Augustiner passt zwar noch rein aber für ein normales 0,5 Liter Bier ist er zu klein.

Samotná lednička je krásný výrobek. Není příliš hlasitý a vypadá pěkně. Bohužel na můj vkus trochu malé. Bohužel jsem asi špatně odhadl rozměry. Augustiner se tam ještě vejde, ale na běžné 0,5litrové pivo je příliš malý.

Ověřená recenze 16/11/2021

Ich nutze mein Zimmer als Büro und Schlafplatz. Da ich nicht immer zum Kühlschrank rennen möchte um meine Getränke zu holen habe ich mir das kleine Gerät zugelegt. Meine Getränke und einige Snacks passen problemlos rein und machen auch keine Geräusche wenn ich schlafen möchte. Je nachdem wie kalt man es haben möchte für die verschiedensten Sachen verfügt der kleine Kühlschrank über einen Regler welcher einen Unterschied von etwas mehr als 10 Grad innerhalb weniger Stunden wechseln kann. Ich bin mit der Verarbeitung und Leistung zufrieden und empfehle das Gerät an alle weiter, welche nach einer kleinen schlichten Lösung suchen.

Svůj pokoj používám jako kancelář i jako místo na spaní. Protože se mi nechce vždy běhat do lednice pro pití, koupil jsem si ten malý přístroj. Moje nápoje a nějaké občerstvení se snadno vejdou a nedělají žádný hluk, když chci spát. V závislosti na tom, jak chladno chcete pro širokou škálu věcí, má malá lednička regulátor, který dokáže změnit rozdíl o něco více než 10 stupňů během několika hodin. Se zpracováním i výkonem jsem spokojen a zařízení doporučuji všem, kteří hledají malé jednoduché řešení.

Ověřená recenze 13/11/2021

Den Mini-Kühlschrank habe ich mir für meine hochwertige Bio-Kosmetik-Produkte gekauft. (Empfehlung meiner Kosmetikerin) So habe ich nicht mehr das Problem, dass diese mir schnell schlecht wird. Da sind mir diese Produkte dann doch viel zu teuer. Der Mini-Kühlschrank sieht mit dem Abstakt-Design sehr stylisch aus und auf dem ersten Blick gar nicht wie ein Kühlschrank. So steht dieser nun in meinem Badezimmerschrank. Er kühlt gut und ist zudem sehr leise. Empfehlenswert

Mini ledničku jsem si koupila pro své kvalitní bio kosmetické produkty. (Doporučení mé kosmetičky) Takže už nemám problém, že z toho rychle onemocním. Tyto produkty jsou pro mě příliš drahé. Mini lednička vypadá velmi stylově s abstraktním designem a na první pohled jako lednička vůbec nevypadá. Tak tohle je teď v mé koupelnové skříňce. Dobře chladí a je také velmi tichý. Doporučeno

Ověřená recenze 12/11/2021

Der Kühlschrank ist gut verarbeitet, wurde schnell geliefert und kam gut verpackt bei mir an. Außerdem ist er ein echter Hingucker. Er ist kompakt, leise und nicht nicht viel Platz in Anspruch, ich bin sehr zufrieden!

Lednička je kvalitně zpracovaná, rychle doručena a dobře zabalená. Navíc je opravdovým poutačem očí. Je skladný, tichý a nezabere moc místa, jsem velmi spokojen!

Ověřená recenze 11/11/2021

Der Minikühlschrank ist garnicht zuhören. Wir benutzen ihn für kleine Getränke und Snacks. Das Bild ist im Kühlschrank eingearbeitet. Es gibt 3 Stufen von hoch bis niedrig. Er kühlt schnell. Wir benutzen ihn gerne. Ich kann ihn nur weiterempfehlen.

Mini lednička vůbec neposlouchá. Používáme na malé nápoje a svačiny. Obraz je zabudován v lednici. K dispozici jsou 3 úrovně od nejvyšší po nejnižší. Rychle vychladne. Rádi to používáme. Mohu ho jen doporučit.

Ověřená recenze 16/09/2021

Habe mir das gute Teil bestellt weil ich für kühle Getränke nicht immer in die Küche laufen wollte. Bin sehr zufrieden mit dem Produkt. Es kühlt sehr gut, die Leistung lässt sich einfach regeln. Dosen und Flaschen passen perfekt rein, sogar an der Seite (Tür) ist Platz.

Objednal jsem si dobrou část, protože se mi nechtělo vždy běžet do kuchyně pro chlazené nápoje. S výrobkem jsem velmi spokojen. Velmi dobře chladí a výkon lze snadno regulovat. Plechovky a lahve do sebe perfektně pasují, na boku (dvířkách) je dokonce místo.