Vita Pure 2G, bílý dotykový čistič vzduchu a ionizátor, 5 násobný filtr, UV-C, 55 W Bílá
Vita Pure 2G, bílý dotykový čistič vzduchu a ionizátor, 5 násobný filtr, UV-C, 55 W Bílá
Vita Pure 2G, bílý dotykový čistič vzduchu a ionizátor, 5 násobný filtr, UV-C, 55 W Bílá
Vita Pure 2G, bílý dotykový čistič vzduchu a ionizátor, 5 násobný filtr, UV-C, 55 W Bílá
Vita Pure 2G, bílý dotykový čistič vzduchu a ionizátor, 5 násobný filtr, UV-C, 55 W Bílá
Vita Pure 2G, bílý dotykový čistič vzduchu a ionizátor, 5 násobný filtr, UV-C, 55 W Bílá

Vita Pure 2G čistička vzduchu

Bílá Čistič vzduchu 55 watt
2 519,00 Kč 6 799,00 Kč (s DPH)

Vita Pure 2G čistička vzduchu

2 519,00 Kč 6 799,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Bílý čistič vzduchu pro odstranění 99,97% všech nečistot vzduchu v místnosti

5 násobný filtrační systém - předfiltr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím, UV světlo a ionizátor

3 variabilní nastavení rychlosti: nízká, střední a vysoká

Popis produktu

Eliminujte pachy z jídla, cigaretový kouř, prach v domácnosti efektivně a bez námahy s čističem vzduchu od společnosti Klarstein Vita Pure 2G. 5 násobný filtrační systém pomůže zejména alergikům a všem, co rádi dýchají ve svém domově čerstvý vzduch. Kromě předfiltru pro hrubé částice prachu a nečistot má zařízení HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím, které odstraní i jemný prach jako pyly a prach z domácnosti. Kromě toho odstraňuje filtr s aktivním uhlím ozón, dráždivý pro dýchací cesty, a jiné škodlivé plyny. Tím se filtrační systém stará o čisté ovzduší, ve kterém se můžete zhluboka nadechnout.

Klarstein také myslel při návrhu čističky vzduchu Vita Pure 2G na mikrobiální čištění jakož i odstranění nežádoucích pachů. Stisknutím tlačítka se zapne kombinace UV-C lampy a ionizátoru. Zatímco UV světlo zabíjí mikroby a choroboplodné zárodky, uvolněné ionty rozkládají nepříjemné pachy, jako jsou tabákový kouř nebo pach z jídla. Takto odstraní 5 násobný filtrační systém zařízení Vita Pure 2G až 99,97% všech vzdušných nečistot.

Ovládání probíhá prostřednictvím snadno pochopitelného 3 tlačítkového dotykového panelu na přední straně. Zde indikují malé provozní LED diody zvolená nastavení nebo nutnost výměny filtru. Zařízení Vita Pure 2G nasává vzduch ve třech stupních rychlosti a může být přizpůsobeno stupni znečištění, ale také individuálnímu nastavení hluku. Pro bezstarostný provoz lze aktivovat třístupňový časovač na 2 hodiny, 4 hodiny nebo 8 hodin, po kterých se zařízení automaticky vypne.

Vizuálně přesvědčí čistič vzduchu Klarstein Vita Pure 2G svým elegantním, zaobleným tvarem, který splyne v každém prostředí. Praktická zapuštěná rukojeť na zadní straně usnadňuje přemístění zařízení.

Dostupné barvy: bílá, černá (produkt 10028710)

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Příkon: 55 W
 • CADR (clean air delivery rate): ≥125 cfm (0,1 μm AHAM standard)
 • Koncentrace iontů: 3,0 x 106 iontů/cm3
 • Mechanický filtrační systém odstraňuje nečistoty, pyly, domácí prach a váže škodlivé plyny
 • UV-C lampa: zabíjí bakterie a choroboplodné zárodky
 • Ionizátor: rozkládá nepříjemný zápach
 • Vhodné pro alergiky
 • Provozní hluk: 30 dB (nejnižší úroveň) - 50 dB (nejvyšší úroveň)
 • Délka UV vln: 254 nm
 • Nekomplikovaná, rychlá výměna filtru
 • Jednoduchý dotykový ovládací panel s LED diodami
 • ON/OFF na přední straně zařízení
 • Napájení: AC 220-240 V, 50 Hz
Vita Pure 2G, bílý dotykový čistič vzduchu a ionizátor, 5 násobný filtr, UV-C, 55 W

Rozměry a technické podrobnosti

 • 32,2 x 40,7 x 15,9 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 4,0 kg

Co bylo posláno

 • 1 x zařízení
 • Manuál

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(25 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Tolles Gerät für den wohnbereich

Skvělé zařízení do obývacího pokoje

Ověřená recenze

Für meine Praxis, in der viel gesprochen wird bzw. bei Entspannung auch mal nicht, ist der Klarstein wirklich perfekt, klein und leise und gleichzeitig effektiv, mit Timerfunktion um noch "nachzuarbeiten". Der Wechsel der Filter ist kinderleicht ohne zu schrauben o.Ä. Zu empfehlen für Geräuschempfindliche!

Klarstein je opravdu perfektní pro moji praxi, kde lidé při relaxaci hodně mluví nebo někdy ne, je malý a tichý a zároveň účinný, s funkcí časovače pro "navázání". Výměna filtru je dětská hra bez šroubů apod. Doporučeno pro osoby citlivé na hluk!

Ověřená recenze

Schlichtes Design, gute Verarbeitung, gut Bedienbar. Filterwirkung lässt sich als Leihe natürlich nicht objektiv bewerten. Jedoch nach regelmäßigem Betrieb über 3-4 Tage neben dem Vogelkäfig sieht man eine deutliche, weißliche Verfärbung der ersten Filterstufe durch Gefiederstaub. Insofern wird wirksam gefiltert. Soweit eigentlich alles richtig gemacht. Es führt dennoch zu keiner signifikanten Reduktion des Staubaufkommens im Raum. Dies liegt auch daran, das die über die Oberseite ausgeblasene Luft heran nahenden Staub nach oben mitreißt, noch bevor dieser durch die seitlichen Ansaugöffnungen erfasst wird. Das beeinträchtigt prinzipiell die Effizienz. Ein Effekt, der nur durch mehr Abstand zwischen Ein- und Auslass des Gerätes verhindert werden könnte, und so vermutlich bei jedem kompaktem Gerät dieser Größe auftreten wird. Punktabzug gibt es daher nur für die Akustik. Die höchste Stufe macht gut Volumenstrom, und ist somit Naturgemäß mit erhöhten Strömungsgeräuschen verbunden. Soweit unvermeidbar und zu erwarten. Ärgerlich ist daher vorallem der niederfrequente Körperschall, der vom Motor über das Gehäuse in den Boden übertragen wird. Der Ventilationsantrieb scheint nicht außreichend vom Gehäuse entkoppelt. Da das Gerät zudem keine dämpfenden Gummifüße hat, ist dies auf Hartböden als dezentes Brummen deutlich höhrbar.

Jednoduchý design, dobré zpracování, snadné použití. Filtrační efekt samozřejmě nelze objektivně hodnotit jako úvěr. Po pravidelném provozu po dobu 3-4 dnů vedle ptačí klece však můžete vidět jasné, bělavé zabarvení prvního stupně filtru způsobené prachem z peří. V tomto ohledu je filtrování efektivní. Zatím je vše vlastně provedeno správně. Nevede však k žádnému výraznému snížení množství prachu v místnosti. Je to dáno i tím, že vzduch vyfukovaný shora táhne nahoru přibližující se prach, než jej zachytí boční sací otvory. V zásadě to snižuje účinnost. Efekt, kterému by se dalo předejít pouze zvětšením vzdálenosti mezi vstupem a výstupem zařízení a ke kterému dojde pravděpodobně u každého kompaktního zařízení této velikosti. Body se tedy strhávají pouze za akustiku. Nejvyšší úroveň zajišťuje dobrý objemový průtok, a je proto přirozeně spojena se zvýšeným hlukem proudění. Pokud je to nevyhnutelné a dá se očekávat. Obzvláště nepříjemný je proto nízkofrekvenční hluk přenášený strukturou, který se přenáší z motoru na podlahu přes skříň. Zdá se, že pohon ventilace není dostatečně oddělen od skříně. Protože zařízení také nemá žádné tlumící gumové nožičky, je to na tvrdých podlahách jasně slyšitelné jako jemné hučení.

Ověřená recenze

der Luftfilter entspricht der Beschreibung. In der 3. Lüfterstufe ist er etwas laut, was aber normal, ist, in Stufe eins hört man ihn kaum...

vzduchový filtr odpovídá popisu. Ve 3. úrovni ventilátoru je to trochu hlasité, ale to je normální, v úrovni jedna to není skoro slyšet...

Ověřená recenze

Sehr gut, Filtert auch gut durch. Sehr schöne frische, Geräuschpegel geht, kann es nur im Schlaf nicht anlassen wegen zugluft

Velmi dobrý, také dobře filtruje. Velmi příjemná svěžest, hlučnost jde, jen to nejde zapnout ve spánku kvůli průvanu

Ověřená recenze

Diese Geräte (wir haben drei) sind jetzt seit mehr als einem Jahr täglich bei uns im Einsatz und mußten bisher den Filter nicht wechseln. Ich bin Heuschnuppen Allergikerin und das Gerät filtert die Luft sehr gut. Ich habe kaum Beschwerden zuhause. Wenn Besuch kommt, aktivieren wir die UVC Leuchte und fühlen uns viel sicherer geschützt gegen Corona Aerosole. Wir haben dies Gerät mehreren Freunden empfohlen, die es auch gekauft haben und sehr zufrieden sind.

Tato zařízení (máme tři) používáme každý den již více než rok a zatím jsme nemuseli měnit filtr. Jsem alergický na sennou rýmu a přístroj velmi dobře filtruje vzduch. Doma si sotva stěžuji. Když přijdou návštěvníci, aktivujeme UVC lampu a cítíme se mnohem více chráněni před korónovými aerosoly. Toto zařízení jsme doporučili několika přátelům, kteří si jej také koupili a jsou velmi spokojeni.

Ověřená recenze

Filterwirkung lässt je nach Staubbelastung natürlicherweise nach. Auf dem Foto sieht man den Filter nach 5 Monaten Nutzung. Ich denke nach 3 Monaten sollte der Filter ausgetauscht werden. Nach Filterwechsel Wirkung wieder optimal.

Efekt filtru přirozeně klesá v závislosti na množství prachu. Na fotografii je filtr po 5 měsících používání. Myslím, že filtr by se měl vyměnit po 3 měsících. Po výměně filtru opět optimální účinek.

Ověřená recenze

Works very well. You can see the dirt on the prefilter. Quiet enough for sleep on the lowest setting. Would recommend.

Funguje velmi dobře. Na předfiltru můžete vidět nečistoty. Dostatečně tichý pro spánek na nejnižší nastavení. Doporučuji.

Ověřená recenze

Gerät funktioniert einwandfrei. Einen Stern Abzug wegen hohen Geräuschen bei Stufe 2+3.

Zařízení funguje perfektně. Za vysokou hlučnost 2+3 odečtena jedna hvězdička.

Ověřená recenze

OK-was soll ich viel sagen-der Preis ist gut-die Filter gut zu bekommen-cirka 18,-€ Für mich als Junggeselle und Dampfer ideal.Kein Nebel mehr und viel weniger Staub.

OK-co na to říct-cena je dobrá-filtry se dají snadno sehnat-cca 18,-€ Ideální pro mě jako bakaláře a vapera.Už žádná mlha a mnohem méně prachu.

Ověřená recenze

Ich habe zwei Geräte für je 99 Euro erworben, leider ist der Preis wahrscheinlich corona bedingt extrem gestiegen. Eines der Geräte ist nach ca. 2 Monaten ausgefallen, wurde aber ohne Probleme durch ein neues Gerät ohne zusätzliche Versandkosten ersetzt. Super Service. Gerät ist sehr unkompliziert und schaltet sich bei zu großer Verschmutzung mit entsprechendem Hinweis ab. Meist genügt es den Filter mit den Staubsauger abzusaugen. Ich empfehle das Filter aber wenigstens 1 mal im Jahr zu erneurn, ist natürlich vom Gebrauch abhängig. Kosten für Filter ca. 30 Euro.

Koupil jsem dvě zařízení po 99 eur, bohužel cena extrémně vzrostla, pravděpodobně kvůli koroně. Jedno ze zařízení selhalo asi po 2 měsících, ale bylo bez problémů a bez dalších nákladů na dopravu vyměněno za nové. Super servis. Zařízení je velmi nekomplikované a při přílišném znečištění se vypne s odpovídajícím hlášením. Obvykle postačí vysát filtr vysavačem. Doporučuji vyměnit filtr minimálně 1x ročně, samozřejmě záleží na používání. Filtr stojí kolem 30 eur.

Ověřená recenze

Wie man am Filter sehen kann saugt das Gerät allerlei Staub und Haare an. Gefühlt würde ich sagen der Raum ist frischer nachts (wo das Gerät im Kinderzimmer läuft). Nachteil ist der Geräuschpegel. Selbst auf Stufe 1 ist ein irritierendes brummen zu hören. Das muss nicht sein, gerade bei einem solchen Gerät. Da habe ich ein anderes Gerät in der Stube, das fast lautlos auf Stufe 1 und 2 operiert. Alles in allem ein solides Gerät bei dem man noch etwas am Geräuschpegel arbeiten müsste.

Jak je vidět z filtru, zařízení nasává všechny druhy prachu a vlasů. Řekla bych, že pokoj je v noci svěžejší (když přístroj běží v dětském pokoji). Nevýhodou je hlučnost. I na úrovni 1 je slyšet dráždivé hučení. Nemusí tomu tak být, zvláště u takového zařízení. V obývacím pokoji mám další zařízení, které na úrovních 1 a 2 funguje téměř tiše. Sečteno a podtrženo, solidní zařízení, které ještě potřebuje trochu zapracovat na úrovni hluku.

Ověřená recenze

NOTE: As far as I can tell, this is EXACTLY the same product as the Comedes Lavaero 150. They look the same... they use the same filter... I believe it's the same thing with a different brand name. Now on to the review. I'm a chronic asthmatic with a mild case of sleep apnea and I'm also an insomniac. Things had gotten so bad that I was only able to sleep for about two hours a DAY. Something had to be done. It should also be noted that I have a cat whom I am terribly fond of. I bought a vacuum cleaner last year... but it didn't seem to do enough to get rid of all the dust and cat hair in the air. I remembered what a positive change having an air filter had been in Chicago and I wanted to try one here. I debated back and forth between the Klarstein and the Comedes and ultimately decided to purchase this one in White. (For reasons that I can't pretend to understand at all... the white one is CONSIDERABLY cheaper.) NOISE: On the very first fan section it's next to impossible to hear unless the room you're in is completely silent. It sits in my bedroom and I have not turned off the device since I unboxed it and powered it on. I have not been disturbed in the slightest by the low hum at fan setting 1. Fan settings 2 and 3 though... do get loud... though never as loud as my old honeywell does. FILTER: Excellently constructed filter compartment. You first get this, take the filter out of its plastic, and stick it back in the compartment. Doesn't get any easier than that. VALUE: The floating cat hairs and the dust are GONE. You would hardly know the thing is working at all... but it helped me restore my sleep schedule, it's gottan all the dust and cat hair out of the air. I could not be happier.

POZNÁMKA: Pokud mohu říci, je to PŘESNĚ stejný produkt jako Comedes Lavaero 150. Vypadají stejně... používají stejný filtr... Věřím, že je to totéž s jinou značkou. Nyní k recenzi. Jsem chronický astmatik s mírnou spánkovou apnoe a jsem také nespavec. Věci se tak zhoršily, že jsem byl schopen spát jen asi dvě hodiny DENNĚ. Něco se muselo udělat. Nutno také podotknout, že mám kočku, kterou mám strašně ráda. Minulý rok jsem si koupila vysavač... ale nezdálo se mi, že by toho dost zbavila veškerého prachu a kočičích chlupů ve vzduchu. Vzpomněl jsem si, jak pozitivní změnou bylo mít vzduchový filtr v Chicagu, a chtěl jsem jeden vyzkoušet zde. Debatoval jsem tam a zpět mezi Klarsteinem a Comedy a nakonec jsem se rozhodl koupit tento v bílé barvě. (Z důvodů, kterým vůbec nerozumím... ten bílý je VÝRAZNĚ levnější.) HLUK: Na úplně první ventilátorové sekci je téměř nemožné ho slyšet, pokud místnost, ve které se nacházíte, není úplně tichá. Leží v mé ložnici a od té doby, co jsem jej vybalil z krabice a zapnul, jsem zařízení nevypnul. Nebyl jsem ani v nejmenším rušen nízkým hučením při nastavení ventilátoru 1. Nastavení ventilátoru 2 a 3 i když... jsou hlasité... i když nikdy ne tak hlasité jako můj starý honeywell. FILTR: Skvěle konstruovaný filtrační prostor. Nejprve získáte toto, vyjměte filtr z plastu a vložte jej zpět do přihrádky. Není to o nic jednodušší než to. HODNOTA: Plovoucí kočičí chlupy a prach jsou PRYČ. Sotva bys věděl, že ta věc vůbec funguje... ale pomohlo mi to obnovit můj spánkový rozvrh, dostal ze vzduchu všechen prach a kočičí chlupy. Nemohl jsem být šťastnější.

Ověřená recenze

Ich habe diesen Luftfilter im Feb. 2018 ausschließlich wegen des dampfens gekauf, um meine PC Hardware zu schützen. Der Luftfilter lief bei mir seit Kaufdatum im Büro (ca. 15qm) auf kleinster Stufe 24/7. In meinem Büro dampfe ich immer im Subohm Bereich, natürlich mit max VG Liquid. Um den Dampf besser zu verwirbeln nutze ich einen Deckenventilator, der auch immer auf kleiner Stufe eingeschaltet war, wenn ich mich im Büro aufgehalten hatte. Heute am 28.10.2018 habe ich das erste mal den Filter aus dem Gerät genommen, weil das Gerät geblinkt hat was bedeutet das man den Filter wechseln muss. Der Filter war komplett mit VG-Wasser Resten vollgesaugt. Das zeug ist ist regelrecht aus dem Filter gelaufen als ich diesen leicht zusammen gedrückt hatte. Auch im Gerät am Boden war die Suppe schon gestanden, dass hat dem Gerät nichts ausgemacht, da die ganze Elektrik im oberen Bereich verbaut ist. Jedenfalls habe ich mir einen neuen Filter bestellt. Ja sicher, ich hätte einfach öfter lüften können, aber gerade im Winter ist das als PC-Gamer Dampfer nicht gerade angenehm in einem kalten Raum zu zocken. Fazit: Auf kleinster Stufe ist der Luftfilter schön leise, auf 2. Stufe hört man ihn schon deutlich. Und auf Stufe 3 ist es schon laut, mit geschlossenen Kopfhörern aber total OK. Für Gamer Subohm Dampfer in kleinen Räumen ist das Gerät perfekt. Dampfer die MTL, oder nur mit wenig Watt DL dampfen bauchen so etwas nicht. Und des teuere Vape Nut dingens, kann man sich meiner Meinung nach sparen. Dennoch, dass Gerät ist nicht das NON PLUS ULTRA, man hat deutlich weniger Siffe auf glatten Flächen. Deswegen muss man trotzdem Regelmäßig putzen, aber halt nicht mehr so oft.

Tento vzduchový filtr jsem koupil v únoru 2018 pouze pro vaping, abych chránil hardware svého počítače. Vzduchový filtr mi běží v kanceláři (cca 15m2) na nejnižší úrovni 24/7 od data nákupu. V mé kanceláři vždy vapuji v sub-ohmovém rozsahu, samozřejmě s max VG liquidem. Pro lepší víření páry používám stropní ventilátor, který byl vždy zapnutý na nízkou úroveň, když jsem byl v kanceláři. Dnes 28.10.2018 jsem poprvé vyndal filtr ze zařízení, protože zařízení blikalo, což znamená, že bylo nutné vyměnit filtr. Filtr byl zcela nasycen zbytky vody VG. Věci z filtru doslova vytekly, když jsem ho lehce zmáčkl. I v přístroji na zemi byla polévka již hotová, což přístroji nevadilo, protože veškerá elektronika je instalována v horní části. Každopádně jsem objednal nový filtr. Ano, samozřejmě, mohl jsem prostě pokoj častěji větrat, ale zvláště v zimě není pro PC hráče zrovna příjemné hrát v chladné místnosti. Závěr: Na nejnižší úrovni je vzduchový filtr pěkný a tichý, na 2. úrovni je to jasně slyšet. A na úrovni 3 už je to hlasité, ale s uzavřenými sluchátky je to naprosto OK. Zařízení je ideální pro hráče sub-ohm vaperů v malých místnostech. Vapeři, kteří vapují MTL, nebo vapují jen s pár watty DL, něco takového nepotřebují. A drahá věc Vape Nut, podle mého názoru se můžete zachránit. Přesto zařízení není NON PLUS ULTRA, na hladkých površích máte výrazně méně siff. Proto musíte stále pravidelně čistit, ale ne tak často.

Ověřená recenze

Ich habe das Gerät für meine Partnerin und unsere große Tochter gekauft. Nach knapp 1,5 Monaten Test kann ich nun eine positive Bewertung abgeben. Verarbeitung: Qualitativ und optisch gut verarbeitet. Kein klappern und ähnliches. Lautstärke: Stufe 1 ist so leise, dass man das Gerät kaum hört. Im Schlaf-/ Kinderzimmer kann es problemlos auch nachts laufen. Leistung: Es ist eine deutliche Verbesserung der Raumluft zu vernehmen. Allergische Reaktionen wie Augenjucken (Pollenallergie) haben deutlich abgenommen. Die Raumluft riecht frischer. Komfort: Die Bedienung ist einfach und selbsterklärend. Der Filter ist leicht einsetzbar und ebenso einfach zu wechseln. Eine Griffmulde an der oberen Hinterseite des Gerätes, lässt dieses einfach transportieren. Zudem ist es nicht schwer. Klare Kaufempfehlung

Zařízení jsem koupil pro partnera a naši starší dceru. Po téměř 1,5 měsíci testování mohu nyní hodnotit kladně. Zpracování: Kvalitní zpracování a vzhled. Žádné drnčení a podobně. Hlasitost: Úroveň 1 je tak tichá, že zařízení téměř neslyšíte. V ložnici / dětském pokoji může bez problémů běhat i v noci. Výkon: Je slyšet jasné zlepšení vzduchu v místnosti. Alergické reakce jako svědění očí (pylová alergie) se výrazně snížily. Vzduch v místnosti voní svěžeji. Pohodlí: Obsluha je jednoduchá a srozumitelná. Filtr se snadno používá a stejně snadno se mění. Zapuštěná rukojeť na horní zadní straně zařízení usnadňuje přepravu. Navíc to není těžké. Jasné doporučení k nákupu

Ověřená recenze

Das Gerät ist fast baugleich mit dem Lavaero 150 von Comedes. Der Filter ist qualitativ hochwertig und filtert wirklich einiges aus der Raumluft, was man u.a. daran erkennen kann, dass der Vorfilter regelmäßig komplett grau ist und abgesaugt werden muss. Ich hatte den Comedes Filter bereits ein Jahr lang in Betrieb und konnte feststellen, dass der Hepa Filter (3. Filterstufe) komplett grau geworden ist. Die UV- und Ionisierungsfunktion verwende ich nicht oft, allerdings merkt man durchaus, dass die Luft, wenn man sie verwendet, frischer wird und auch der Staub in der Luft sog. Cluster bildet und zu Boden sinkt. Das Preis-Leistungs-Verhältnis ist unschlagbar, da man für vergleichbare Filter locker das dreifache bezahlt. Auf Stufe 1 hört man den Filter kaum und kann ihn auch im Schlafzimmer laufen lassen, Stufe 2 und 3 nutze ich, wenn ich gerade nicht im Zimmer bin. Der Filter ist insgesamt vielleicht nicht der leiseste, für den Preis kann man aber, finde ich, auch mehrere Geräte anschaffen und sie in der Wohnung verteilt auf Stufe 1 laufen lassen, statt sich ein großes, teures von anderen Marken zu kaufen. Die Filterleistung in Summe wird besser sein.

Zařízení je téměř totožné s Comedes Lavaero 150. Filtr je kvalitní a opravdu přefiltruje část vzduchu v místnosti, což je vidět na tom, že předfiltr je pravidelně celý šedý a musí se vysávat. Filtr Comedes jsem používal rok a všiml jsem si, že Hepa filtr (3. stupeň filtru) úplně zešedl. Funkce UV a ionizace moc často nepoužívám, ale je znát, že při jejich použití se vzduch stává svěžejším a prach ve vzduchu tvoří tzv. shluky a klesá k zemi. Poměr ceny a výkonu je bezkonkurenční, protože za srovnatelné filtry zaplatíte klidně i trojnásobek. Na úrovni 1 filtr téměř neslyšíte a můžete ho nechat běžet i v ložnici, já používám úrovně 2 a 3, když nejsem v místnosti. Celkově filtr možná není nejtišší, ale za tu cenu si myslím, že si můžete koupit více zařízení a provozovat je na úrovni 1 po celém bytě místo kupování velkého a drahého od jiných značek. Celkový výkon filtru bude lepší.

Ověřená recenze

Wir wollten seit langen etwas gegen die muffige Wohnungsluft im Winter tun (ein "normaler" Raucher in Haushalt), und haben uns für diesen Luftreiniger entschieden. Nach etwa vier Monaten im Gebrauch kann ich nur Gutes über ihn berichten - er ist leise (auf Stufe 1 kaum wahrnehmbar), durch die Zeiteinstellung (2, 4 oder 8 Stunden) braucht man sich nicht weiter ums Ausschalten kümmern, die Luft ist merkbar reiner und "leichter" und dazu sieht er auch noch gut aus. Der Preis für die Ersatzfilter (ca. 30 €) ist auch in Ordnung - wir werden voraussichtlich nur einen über die Winterzeit brauchen. Der Filter hatte nach drei Monaten ziemlich viel Staub angezogen - einfach mit dem Staubwedel darüber gehen und kurz an der frischen Luft ausklopfen. (Das Gerät zeigt an, sollte der Filter ausgewechselt werden, und das war noch nicht der Fall). Was die Luftreinigung von Staub betrifft - ich kann leider keine Meinung äussern, da wir ein sehr sonniges Wohnzimmer haben und entsprechend viel Staub - um das zu bewältigen, wäre vermutlich ein Industriereiniger notwendig.

Již dlouho jsme chtěli něco udělat se zatuchlým vzduchem v zimě v interiéru ("normální" kuřák v domácnosti) a rozhodli jsme se pro tuto čističku vzduchu. Zhruba po čtyřech měsících používání o něm mohu říci jen dobré věci - je tichý (na úrovni 1 téměř nepostřehnutelný), díky nastavení času (2, 4 nebo 8 hodin) se nemusíte bát jej vypínat , vzduch je znatelně čistší a "lehčí" a také to dobře vypadá. Cena za náhradní filtry (kolem 30 €) je také přijatelná - na zimní období budeme pravděpodobně potřebovat pouze jeden. Filtr po třech měsících přitáhl poměrně hodně prachu - stačí ho přejet prachovkou a krátce ho vyklepat na čerstvém vzduchu. (Zařízení bude indikovat, kdy by měl být filtr vyměněn, a ještě tak neučinilo). Co se týče čištění vzduchu od prachu - bohužel nemohu dát názor, protože máme velmi slunný obývák a podle toho hodně prachu - s tím by byl asi potřeba řešit průmyslový čistič.

Ověřená recenze

La recepcion rapida y embalaje perfecto.

Purificador de ambiente con Sistema de filtrado quíntuple: Prefiltro, filtro HEPA y filtro de carbón activo, lámpara UV e ionizador. Tres niveles varibales de velocidad: bajo, intermedio y alto.

Tiene un temporizador de tres niveles para la conexión automática: 2, 4 y 8 horas. Perfecta para habitaciones de entre 20 y 40 m²

Perfecto en casa de fumadores y sitios donde se acostumbra a tener olores fuertes y polvo ya que ademas de eliminar olores elimina particulas de polvo ambiental.

Yo en mi caso lo tengo en una clinica veterinaria, y lo tengo en el area de hospitalizacion, para evitar contagios de virus.
Este completo ionizador combate por medio de un filtro de carbón activo que también elimina partículas finas como polen y polvo.
Además, el filtro de carbón activo elimina el ozono nocivo para las vías respiratorias y otros gases dañinos para la salud. De esta forma, el sistema de filtrado proporciona un aire limpio con el que podrá respirar hondo.

No es pequeño pero es una pasada como limpia el ambiente, ademas no hace nada de ruido, puedes colocarlo mientras duermes porque no se oye apenas.

Un producto de gran calidad

Rychlé přijetí a perfektní balení. Čistička okolí s pětinásobným filtračním systémem: Předfiltr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím, UV lampa a ionizátor. Tři různé úrovně rychlosti: nízká, střední a vysoká. Má tříúrovňový časovač pro automatické připojení: 2, 4 a 8 hodin. Perfektní pro místnosti od 20 do 40 m² Perfektní pro kuřáky a místa, kde jsou zvyklé na silné pachy a prach, protože kromě eliminace pachů odstraňuje i částice prachu z okolního prostředí. V mém případě to mám na veterinární klinice a mám to v oblasti hospitalizace, abych se vyhnul virové nákaze. Tento kompletní ionizátor bojuje přes aktivní uhlíkový filtr, který také odstraňuje jemné částice, jako je pyl a prach. Filtr s aktivním uhlím navíc odstraňuje ozón škodlivý pro dýchací cesty a další zdraví škodlivé plyny. Tímto způsobem filtrační systém poskytuje čistý vzduch, se kterým můžete zhluboka dýchat. Není malý, ale je úžasné, jak čisté je prostředí, také nedělá hluk, můžete ho umístit i když spíte, protože ho sotva slyšíte. Vysoce kvalitní výrobek

Ověřená recenze

Este purificador de la marca Klarstein me ha gustado mucho ya que es bastante pequeño y ligero comparado con otros de su tipo, el mio es blanco por lo que se ve muy elegante y queda bien en cualquier rincon de la casa.
Nada mas abrirlo ya se ve que es un aparato de muy buena calidad y muy sencillo de usar. Trae las instrucciones en español asi que genial por esta parte pues da una guia del mantenimiento adecuado etc.
Tiene diferentes botones tactiles como puedes ver en las fotos, con ellos puedes encender/apagar el aparato, activar o no las funciones de lampara UV-C y el ionizador, esto lo que hace es que retira germenes y bacterias del aire, tambien puedes regular la velocidad del aire en 3 posiciones como puedes ver en las fotos y por ultimo puedes configurar un temporizador para que se apague solo en 2, 4 y 8 horas. Como ves es super completo y hasta ahora esta cumpliendo muy bien su funcion, siento que respiro mejor en casa y me encanta saber que ahora el aire esta mas puro y limpio.
Si ves en las fotos, en la parte de atras trae un asa con el cual puedes moverlo de un lado para otro de forma sencilla y otra cosa importante es que no hace ruido ninguno, ni te enteras que esta encendido por lo que aqui el tema del temporizador esta genial, por si se te olvida apagarlo!
En resumen, buen purificador de aire, de buena calidad y muy completo, recomendado totalmente, espero que te haya servido esta revision junto a las fotos, muchas gracias!

Tato čistička značky Klarstein se mi velmi líbila, protože je poměrně malá a lehká ve srovnání s ostatními svého typu, moje je bílá, takže vypadá velmi elegantně a vypadá dobře v každém rohu domu. Už po otevření je vidět, že jde o zařízení velmi kvalitní a velmi jednoduché na ovládání. Dodává se s pokyny ve španělštině, takže je pro tuto část skvělý, protože poskytuje návod na správnou údržbu atd. Má jiná dotyková tlačítka, jak můžete vidět na fotkách, pomocí nich můžete zařízení zapínat/vypínat, aktivovat či neaktivovat funkce UV-C lampy a ionizátoru, odstraňuje ze vzduchu choroboplodné zárodky a bakterie , můžete také regulovat rychlost vzduchu ve 3 polohách jak vidíte na fotkách a nakonec si můžete nastavit časovač tak, aby se vypnul pouze za 2, 4 a 8 hodin. Jak vidíte, je super kompletní a zatím plní svou funkci velmi dobře.Mám pocit, že se mi doma lépe dýchá a miluji, když vím, že vzduch je teď čistší a čistší. Pokud vidíte na fotkách, v zadní části má madlo, kterým jej můžete jednoduchým způsobem přemisťovat z jedné strany na druhou a další důležitá věc je, že nevydává žádný hluk, ani nepoznáte, že je zapnutý, takže tady je problém Časovač je skvělý, pokud jej zapomenete vypnout! Stručně řečeno, dobrý čistič vzduchu, kvalitní a velmi kompletní, zcela doporučeno, doufám, že tato recenze spolu s fotografiemi byla pro vás užitečná, děkuji mnohokrát!

Ověřená recenze

Das Design ist super, so dass man das Gerät gut im Wohnbereich unterbringen kann. Es funktioniert auch einwandfrei. Vor allem auf der niedrigsten Ventilatorstufe ist das Gerät sehr leise (ein leichtes Rattern ist zu hören, aber nicht sonderlich störend) - ich habe auch ein Gerät eines anderen Herstellers in einem anderen Zimmer, welches wesentlich lauter und störender ist. So oder so wird die Wirksamkeit dieser Geräte ja hauptsächlich durch den Filter und den einfachen Ionisator erreicht - das Gerät ist also wirklich nichts besonderes, was sich manche Hersteller aber dennoch unverschämt teuer bezahlen lassen. Dieses Gerät hingegen bietet ein angemessenes Preis-/Leistungsverhältnis mit sehr schönem Design!

Design je skvělý, takže zařízení lze snadno umístit do obývacího prostoru. Funguje to také perfektně. Zařízení je velmi tiché, zejména na nejnižším stupni ventilátoru (je slyšet mírné drnčení, ale nijak zvlášť rušivé) - v jiné místnosti mám i zařízení jiného výrobce, které je mnohem hlasitější a otravnější. Ať tak či onak, efektivity těchto zařízení je dosahováno především filtrem a jednoduchým ionizátorem – na zařízení skutečně není nic výjimečného, což si někteří výrobci stále účtují nehorázně draho. Toto zařízení na druhou stranu nabízí rozumný poměr cena/výkon s velmi pěkným designem!

Ověřená recenze

Hallo, Ich habe mir dieses Gerät aufgrund meiner Staub- und Pollenallergie besorgt. Bin vom Design und der Verarbeitung positiv überrascht. Das Gerät macht einen soliden Eindruck und die drei Geschwindigkeitsstufen bieten genau den Komfort den man gerade braucht (hoher Luftdurchsatz bei hoher Lautstärke, niedriger Luftdurchsatz und kaum hörbar). Bei mir Läuft das Gerät meistens in Stufe 2. Auch der Timer ist sehr praktisch. Das Gerät steht meist im Schlafzimmer lässt sich jedoch mit einem gut (und unsichtbar) angebrachten Griff schnell woandershin tragen. Meine Allergiebeschwerden sind besser seit ich das Ding benutze. ABER: Zum einen benötigte ich noch keinen Filter (und den sollte man vor/nach jeder Saison wechseln). Auf Amazon ist der nicht erhältlich und direkt bei Klarstein (€ 30,-) ist er derzeit nicht lagernd und hat mehrere Wochen Lieferzeit. Ich hoffe den bekomme ich dennoch problemlos. Und: Dort wo laut Beschreibung der Ionisator sitzen sollte ist nichts. Es sieht so aus, als sei der Sockel dafür vorbereitet worden, das Ding aber nie eingebaut. Da ich keine Geruchsprobleme in der Wohnung habe (und der Ionisator sollte meines Wissens vor allem dafür da sein) kann ich nicht sagen wie es mit/ohne Ionisator wäre. Es könnte ja auch sein, dass der mittlerweile woanders verbaut ist als auf der Beschreibung? Habe sogar beim Lieferanten angefragt, jedoch keine Antwort erhalten. UV-Licht funktioniert jedenfalls und ist zu- und abschaltbar. Also alles in allem bin ich mit dem Gerät ob seiner Handlichkeit, Funktionalität und Verarbeitung sehr zufrieden :-) !!

Dobrý den, tento přístroj jsem dostal kvůli mé alergii na prach a pyl. Mile mě překvapil design i zpracování. Zařízení působí solidním dojmem a tři rychlostní stupně nabízejí přesně ten komfort, který potřebujete (vysoký průtok vzduchu při velkém objemu, nízký průtok vzduchu a sotva slyšitelný). U mě zařízení většinou běží v úrovni 2. Velmi praktický je i časovač. Zařízení je obvykle v ložnici, ale lze jej rychle přenést jinam pomocí dobře (a neviditelně) připevněné rukojeti. Moje příznaky alergie jsou lepší od té doby, co používám tuto věc. ALE: Na jednu stranu jsem filtr nepotřeboval (a měl by ses ho měnit před/po každé sezóně). Není k dispozici na Amazonu a v současné době není skladem přímo od společnosti Klarstein (30,00 €) a má dodací lhůtu několik týdnů. Doufám, že to ještě snadno dostanu. A: V popisu není nic, kde by měl být ionizátor. Vypadá to, že zásuvka na to byla připravena, ale ta věc nebyla nikdy nainstalována. Vzhledem k tomu, že v bytě žádné problémy se zápachem nemám (a pokud vím ten ionizátor by tam měl být primárně na to) nedokážu říct, jak by to bylo s/bez ionizátoru. Může to být také tím, že je nyní nainstalován někde jinde než v popisu? Dokonce jsem se ptal dodavatele, ale nedostal jsem odpověď. V každém případě UV světlo funguje a lze jej zapínat a vypínat. Celkově jsem tedy s přístrojem velmi spokojen pro jeho šikovnost, funkčnost a zpracování :-) !!

Ověřená recenze

Bon produit efficace je suis allergiqueca va beaucoup mieux , un peu bruyant en vitesse 3, mais ou peut on acheter les filtres impossible de trouver, aucune indication
Sans filtres neuf cet appareil est inefficace

Dobrý účinný produkt Jsem alergik, je mnohem lepší, trochu hlučný v rychlosti 3, ale kde nakoupíme filtry nelze najít, bez indikace Bez nových filtrů je toto zařízení neúčinné

Ověřená recenze

ist tgl. im 4-8h Dauerbetrieb an und lüftet suuuuuper!!!! Rauchen Shisha zur Winterzeit gern in der Bude und da kommt der Luftreiniger prima :-) Also für den Preis hatte ich auch diese Leistung erwartet...wenn man bedenkt wie viele günstige Reiniger es gibt die auch ihr Soll erfüllen. Bei meinem 36qm großen Wohnzimmer lüfte ich trotz allem noch über nacht immer durch damit ich auch sicher bin das alles weg ist. Also Top Teil, war nur etwas verwundert wieso 4-6 kleine tierchen aus dem Gerät schlüpften... weiß echt nicht wie die mal da rein bzw rauskamen aus dem gerät... wollts noch zurückschicken aber hab überlegt... wenn es sein Soll erfüllt schick ich es nicht zurück. Bis jetzt läuft der super! Seit Lieferung, letzter Woche Mittwoch oder wann das gewesen ist im Dauerbetrieb und keine Probleme. War noch nicht mit dem Filterwechsel beschäftigt, melde mich dann nochmal

je denně ve 4-8h nepřetržitý provoz a větrání suuuuuper!!!! Rád v zimě kouřím vodní dýmku v kabince a čistička vzduchu je skvělá :-) Takže za tu cenu jsem očekával takový výkon...když si vezmu, kolik je tam levných čističek, které také splňují svůj cíl. Navzdory všemu stále přes noc větrám svůj obývák o rozloze 36 metrů čtverečních, abych se ujistil, že je vše pryč. Takže horní část, byla jsem trochu překvapená, proč ze zařízení vyklouzlo 4-6 malých zvířat... opravdu nevím, jak se tam nebo ze zařízení dostali... chtěl to poslat zpět, ale přemýšlel o tom ... pokud by mělo být splněno, neposílám zpět. Zatím to jde skvěle! Od doručení, minulý týden ve středu nebo když to bylo v nepřetržitém provozu a bez problémů. Ještě jsem nebyl zaneprázdněn výměnou filtru, ozvu se znovu

Ověřená recenze

Entre la fumée de cigarette et les travaux en bas de chez moi qui produisent une poussière dingue, et les allergies dues au pollen de la famille, j'avais réellement besoin d'un purificateur d'air efficace!
J'ai donc testé celui-ci qui présentait de belles promesses... peu de bruit, un ioniseur (pour charger négativement les particules de poussière ou autre et les éviter qu'elles ne restent en suspension), plusieurs filtres (à la fois pour les poussières, les allergènes dans un préfiltre, un filtre HEPA - comme dans les aspirateurs dans sacs- pour les poussières, fumée, pollen; un filtre à charbon actif pour les gaz nocifs - qui peuvent être issus des meubles et des détergents, un filtre photocatalyseur contre les odeurs) et, un élément que je ne pensais pas retrouver dans un purificateur d'aire (je m'étais fixée sur les filtres) une lampe UV-C qui tue les bactéries et germes.
La notice jointe (dont une partie en français, ouf!) est assez succincte mais permet de savoir comment changer les filtres, et les résolutions des différents problèmes.
J'ai donc installé le purificateur dans mon séjour (environ 16 m²) afin de voir l'efficacité. L'objet en lui même est très joli et sobre (laqué noir donc attention aux traces de doigts qui se voient tout de suite! mais la poignée de transport intégrée très pratique permet de pallier à ça!). Il est conseillé de laisser un périmètre de 30 cm, ce qui n'a posé problème puisque le fil d'alimentation est assez long. J'ai été surprise par les touches qui sont à la fois très discrètes mais faciles à utiliser (les joies du tactile en somme). Lorsque j'ai allumé l'appareil, j'ai été étonnée du bruit que je pensais être moindre (mais en fait la position d'allumage était la ventilation puissance 3... ceci explique cela!). La ventilation au niveau 1 est très discrète et pourtant efficace (on sent bien l'air traité sortir par la grille de ventilation se trouvant au dessus de l'appareil).
J'ai testé le purificateur dans la pièce porte fermée pendant 2h (avec minuteur, mais je pense que je ferai sans, il est facile de le désactiver) pour comparer avec les autres pièces de l'appartement. Effectivement, il y a une réelle différence. Pas d'éternuement en entrant dans la pièce (à cause des poussières et des allergènes), l'odeur de fumée a disparu! Maintenant il faut voir ce que cela peut donner porte ouverte sur l'appartement en entier!
Apparemment les filtres dureraient 6 mois, par contre il n'est pas donné de référence précise afin de les changer...
Pour résumer, un appareil qui fait ce qu'on lui demande: purifier l'air avec peu de bruit et de consommation!

Mezi cigaretovým kouřem a prací dole, která produkuje šílený prach, a rodinnými alergiemi na pyl, jsem opravdu potřeboval účinný čistič vzduchu! Tak jsem otestoval tento, který se ukázal jako velmi slibný... nízká hlučnost, ionizátor (k zápornému nabití částic prachu nebo jiného a zabránění jejich zůstání v suspenzi), několik filtrů (oba na prach, alergeny v předfiltru, HEPA filtr - jako u vysavačů v sáčcích - na prach, kouř, pyl; filtr s aktivním uhlím na škodlivé plyny - které mohou pocházet z nábytku a čisticích prostředků, fotokatalyzátorový filtr proti pachům) a prvek, který jsem nečekal, že v něm najdu čistička vzduchu (měl jsem zaměřený na filtry) UV-C lampa, která zabíjí bakterie a bacily. Přiložené upozornění (jehož část je ve francouzštině, fuj!) je poměrně stručné, ale umožňuje vám vědět, jak změnit filtry a jak vyřešit různé problémy. Nainstaloval jsem tedy čističku do svého obývacího pokoje (asi 16 m²), abych viděl účinnost. Samotný předmět je velmi pěkný a střízlivý (černě lakovaný, takže pozor na otisky prstů, které se hned objeví! ale velmi praktické integrované madlo to vynahrazuje!). Je vhodné ponechat obvod 30 cm, což nebyl problém, protože napájecí kabel je poměrně dlouhý. Překvapily mě klávesy, které jsou obě velmi diskrétní, ale snadno se používají (zkrátka radost z dotyku). Když jsem zařízení zapnul, překvapil mě hluk, který jsem považoval za menší (ale ve skutečnosti byla poloha zapalování výkon ventilace 3... tím se to vysvětluje!). Větrání na úrovni 1 je velmi diskrétní a přesto účinné (ucítíte, jak upravený vzduch vystupuje ventilační mřížkou umístěnou nad zařízením). Čističku jsem testoval v místnosti se zavřenými dveřmi na 2 hodiny (s časovačem, ale myslím, že se obejdu, jde to jednoduše deaktivovat) pro srovnání s ostatními místnostmi v bytě. Opravdu je v tom skutečný rozdíl. Žádné kýchání při vstupu do místnosti (kvůli prachu a alergenům), pach kouře je pryč! Teď se musíme podívat, co to může otevřít dveře do celého bytu! Filtry by podle všeho vydržely 6 měsíců, nicméně není uveden přesný odkaz na jejich výměnu... Suma sumárum, zařízení, které dělá to, co se od něj žádá: čistí vzduch s nízkou hlučností a spotřebou!

Ověřená recenze

Habe Häuschnupfen und als es dieses jahr besonders heftig losging, habe ich mir auf Empfehlung diesen Luftreiniger gekauft. Seitdem schlafe ich deutlich ruhiger und auch im Alltag merk ich deutliche Vorteile! Positiver Nebeneffekt: Bei uns in der WG wird im Wohnzimmer ab und zu geraucht.Auch hier merkt man ein starken Unterschied. Kann ihn also nur empfehlen!

Jsem nachlazený a když to letos začalo obzvlášť špatně, koupil jsem si na doporučení tuto čističku vzduchu. Od té doby spím mnohem klidněji a v běžném životě pozoruji i jasné výhody! Pozitivní vedlejší efekt: v našem bytě se čas od času kouří v obývacím pokoji I zde je vidět velký rozdíl. Takže ho mohu jen doporučit!

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků