3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Ochlazovače vzduchu

Ochlazovače vzduchu Klarstein

Ochlazovač vzduchu dokáže efektivně snížit teplotu v místnosti a ulevit vám tak od horka během teplých letních dnů a nocí. Ochlazovače vzduchu Klarstein kombinují vysoký výkon s praktickými funkcemi a elegantním vzhledem, díky němuž nenaruší design vaší domácnosti.

Ochlazovače vzduchu Klarstein jsou ideálním řešením pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí mít klimatizaci. Oproti klimatizaci se vyznačují jednoduchou instalací bez nutnosti stavebních úprav či vývodu hadice, příjemnějším designem a také nižší cenou. Některé naše ochlazovače navíc spojují hned několik spotřebičů v jednom, a kromě toho, že vás ochladí, poslouží také jako ventilátor, čistička a zvlhčovač vzduchu.

Ochlazovače Klarstein zapadnou do každé domácnosti

Ochlazovače Klarstein jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vaší domácnosti a precizně plnily svou funkci. K dostání jsou v různých velikostech, takže je snadno umístíte i do menších místností a většinou také disponují praktickými kolečky pro snazší převážení. Do interiéru skvěle zapadnou i po designové stránce, nabízíme je totiž jak v tradiční černé či bílé barvě, tak i elegantní rose gold, modré či šedé.

Co zvážit při výběru ochlazovače vzduchu?

Ochlazovač vzduchu je přístroj, který zvlhčuje a ochlazuje vzduch a ten následně pouští zpět do místnosti. Dalo by se tedy říct, že je kompromisem mezi ventilátorem a mobilní klimatizací. Při výběru je kromě designu vzít v potaz také výkon ochlazovače, hlasitost a jeho funkce.

Ochlazovače vzduchu – jak poznat dostatečný výkon?

Aby ochlazovač vzduchu zvládl snížit teplotu v místnosti až o několik stupňů, musí mít odpovídající výkon. Ten vyjadřuje hodnota průtoku vzduchu a odvíjí se od velikosti místnosti.

  • Malé místnosti spolehlivě ochladí ochlazovač vzduchu s průtokem 300 m3/h.
  • Do středně velkých místností volte model s průtokem vzduchu od 500 až 800 m3/h.
  • Velké místnosti nad 50 m2 vyžadují ochlazovač vzduchu s průtokem vzduchu 1000 m3/h a více.

Ochlazovač vzduchu Klarstein jako multifunkční pomocník

Některé ochlazovače vzduchu Klarstein jsou určeny pouze na chlazení vzduchu a potěší vás příjemnou cenovkou i dostatečným výkonem. Jiné modely toho ale umí o dost více a využijete je tak celoročně. Například ochlazovače vzduchu Klarstein s označením 4v1 dokáží vzduch nejen ochladit, ale i vyčistit či zvlhčit. Skvěle se tak hodí do domácností s alergiky.

Ochlazovač vzduchu může mít praktické funkce

Naše ochlazovače vzduchu nabízí i šikovné funkce, které rozhodně oceníte. Časovač vám umožní nastavit si dobu chlazení, LED displej zase usnadní ovládání a bude vás informovat o všem podstatném. Díky několika režimům si můžete zvolit klasický, úsporný či noční mód, díky němuž vás ochlazovač nebude v noci rušit. Některé modely pak nabízí i více rychlostí.

Nahoru