Cosmic Beam Plus infračervený ohřívač

6 399,00 Kč 8 499,00 Kč (s DPH)
 • Bílá
 • 2400 watt
Produktové číslo: 10033700
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  5 759,00 Kč 8 499,00 Kč
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  5 439,00 Kč 8 499,00 Kč
 • Zboží není na skladě a musí být doobjednáno. Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Pořádné teplo na terase: účinný infračervený ohřívač s výkonem 2400 W

 • Inteligentní měřicí technika: integrovaný termostat a teplotní senzor pro kontrolu vnější teploty

 • Cílené vytápění: infračervená technologie s dlouhovlnným tepelným zářením (tmavé záření) a vysokým tepelným výnosem díky technologii IR Comfort Heat

Popis produktu

Sálavé teplo v jednoduchém designu: infračervené topné těleso Blumfeldt Cosmic Beam Plus spolehlivě zahřívá posezení na terase nebo na zahradě a díky nenápadnému bílému designu dokonale zapadne do prostředí světlých stěn domů.

Lehký tmavý zářič Blumfeldt Cosmic Beam Plus jednoduše namontujete na stěnu nebo strop. Díky tomu Vám nepřekáží v pohybu. Rychle a účinně s výkonem 2400 W předává dlouhovlnné infračervené světlo a noří okolí do příjemného tepla. Integrovaný termostat a teplotní senzor neustále kontrolují venkovní teplotu a umožňují zařízení okamžitě reagovat na teplotní výkyvy. Díky technologii IR Comfort Heat je teplo předáváno cíleně na objekty a osoby, vzduch se zbytečně neohřívá. Dokonce ani studený vítr neovlivní topný výkon a komáři nebudou přitahováni. Zařízení Cosmic Beam Plus využívá dlouhovlnné infračervené záření a neprodukuje oslňující, červené světlo. Pomocí dálkového ovladače jej můžete pohodlně zapnout a vypnout, ale i nastavit na stupeň přesně požadovanou okolní teplotu v rozmezí od 5 do 45 ° C. Můžete také nastavit praktický časovač vypnutí. Infračervený ohřívač Blumfeldt Cosmic Beam Plus Vám umožní bezstarostné večeře a plánování zahradních párty i oslav, aniž jste si dělali starosti s teplotou. Díky extra dlouhému topnému tělesu s délkou 153 cm pořádně ohřeje i celé párty stoly. Stabilní konstrukce z tlakově litého hliníku je odolná vůči povětrnostním vlivům a díky ochranné třídě IP44 je připravena k použití v exteriéru. Pomocí časovače vypnutí je možné zařízení automaticky vypnout v časovém rozmezí od 1 hodiny do 9 hodin. Dodávaný montážní materiál umožňuje nekomplikovanou montáž na stěnu nebo strop.

Oslavujte pozdě do noci nebo prožijte romantický večer na terase při víně a svíčkách, dokud se na obloze objeví hvězdy. Díky infračervenému ohřívači Blumfeldt Cosmic Beam Plus Vám bude příjemně teplo až do konce.

Všimněte si, prosím, že infračervený ohřívač nesepne, pokud je zvolená teplota nižší než momentální teplota okolí (nemá chladicí funkci).

Vlastnosti

 • zapínač / vypínač na zařízení ve formě přepínače
 • odolná konstrukce s bílým práškovým lakováním
 • extra dlouhé topné těleso: 153 cm široký zářič pro efektní vyhřívání celých párty stolů
 • dálkový ovladač se zablokováním tlačítek a ECO režimem na vypnutí displeje
 • termostat a teplotní čidlo pro sledování okolní teploty
 • nastavitelný topný výkon pro okolní teploty od 5 do 45 ° C (v krocích po 1 ° C)
 • programovatelný časovač vypnutí v krocích po hodině v rozmezí od 1 do 9 hodin
  způsob ochrany: IP44
 • včetně montážního materiálu
 • technologie IR Comfort Heat: cílené předávání tepla na osoby i předměty a ne na okolní prostředí
 • tmavý zářič: nepřitahuje komáři
 • bílá konstrukce se perfektně začlení do prostředí se světlými stěnami domů
 • napájení: 220 - 240 V ~ / 50 - 60 Hz
Produktové číslo: 10033700

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 153 x 6,5 x 15 cm (Š x V x H)
 • hmotnost: cca 7,3 kg

Co bylo posláno

 • 1 x infračervený ohřívač
 • 1 x dálkový ovladač
 • 1 x upevňovací materiál
 • manuálí v němčině (další jazyky: angličtina)

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků
20 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 09/09/2022

Gute Heizleistung, Fernbedienung lässt sich Stufenweise einstellen.

Dobrý tepelný výkon, dálkové ovládání lze nastavovat po stupních.

Ověřená recenze 06/09/2022

Gibt gute Wärme ab! Unsere Terrasse ist auf drei Seiten zu , daher ausreichend .

Vydává dobré teplo! Naše terasa je ze tří stran uzavřená, takže je dostačující.

Ověřená recenze 02/09/2022

In einer Laube

V altánku

Ověřená recenze 18/07/2022

Ein Infrarot Strahler heizt besser. Dieser Schwarzstrahler braucht Stunden bis er die eingestellte Temperatur erreicht hat. Nur das Design des Strahlers bringt nicht den Effekt. Musste mir zusätzlich noch einen Infrarot Strahler dazu kaufen. Das sollte ja eigentlich nicht sein.

Infračervený zářič topí lépe. Toto černé těleso potřebuje hodiny, než dosáhne nastavené teploty. Pouze design reflektoru nepřináší efekt. Také jsem si musel koupit infrazářič. To by opravdu nemělo být.

Ověřená recenze 30/06/2022

Der Strahler sieht nicht nur sehr chic aus, er heizt auch wohlig und umfassend wie angegeben.

Topidlo nejen vypadá velmi šik, ale také topí pohodlně a komplexně, jak je uvedeno.

Ověřená recenze 04/06/2022

Entspricht genau unseren Vorstellungen und dem Zweck. Dazu sieht es noch toll aus. Wärmeleistung ist sehr gut, Zelt oder Pavillon sollte allerdings geschlossen sein.

Přesně odpovídá našim představám a účelu. Pořád to vypadá skvěle. Tepelný výkon je velmi dobrý, ale stan nebo altán by měly být uzavřeny.

Ověřená recenze 26/05/2022

Leichte Montage, sieht gut aus, Fernbedienung funktioniert gut

Jednoduchá montáž, vypadá dobře, dálkové ovládání funguje dobře

Ověřená recenze 04/05/2022

Sieht toll aus ! Bei der Wärmeangabe hätte ich mit mehr erwünscht

Vypadá skvěle ! Z hlediska tepla bych si přál více

Ověřená recenze 01/04/2022

Hätte mir mehr erwartet

Čekal bych víc

Ověřená recenze 26/02/2022

Ist zu teuer für diese Leistung und ich habe sie im Innenraum der Garage montiert und in der Beschreibung steht bis 5 Meter Hitze Abgabe was in der Garage nicht einmal 2 Meter ist Und der Verkäufer ist uneinsichtig kein entgegengekommen Sogar bei Rücksendung keine Verpackung zusenden da ich meine schon entsorgt habe Also der Kauf von diesen Strahlern und auch bei diesem Verkäufer ist nicht zu empfehlen Bin sehr sehr enttäuscht Mit freundlichen Grüßen

Na tento výkon je to moc drahé a instaloval jsem to uvnitř garáže a v popisu je napsáno až 5 metrů odvodu tepla což nejsou v garáži ani 2 metry A prodejce byl nerozumný a neudělal žádné ústupky ani při vrácení bez obalu protože Myslím, že ano již jsem zlikvidoval Takže nákup těchto radiátorů a také od tohoto prodejce se nedoporučuje jsem velmi velmi zklamán S pozdravem

Ověřená recenze 09/12/2021

Ich bin überglücklich mit diesem Heizstrahler.Die Leistung ist sensationell und die Fernbedienung dazu,ist auch eine super Idee. Meine Wohnung heize ich mit einer Gas Therme ,aber um in der Übergangszeit nicht extra die Heizung zu starten ,ist das eine feine Sache und eine supergute Alternative. Natürlich kann ich meine Heizkörper auch "AUS" lassen, aber die Therme läuft trotzdem und verbraucht Gas.Wirtschaftlich gesehen ist nur der Heizstrahler im Wohnzimmer also effizienter. Sollte mich bei der nächsten Stromrechnung deshalb der Schlag treffen,werde ich es hier kundtun.

Z tohoto sálavého topidla mám obrovskou radost.Výkon je senzační a dálkový ovladač je také skvělý nápad. Byt vytápím plynovým kotlem, ale abych nemusel spouštět topení v přechodném období, je to skvělá věc a super dobrá alternativa. Samozřejmě mohu nechat radiátory i "VYPNUTÉ", ale kotel stále běží a využívá plyn.Z ekonomického hlediska je účinnější pouze sálavé topení v obývacím pokoji. Pokud kvůli tomu dostanu další účet za elektřinu, oznámím to zde.

Ověřená recenze 07/12/2021

Was für ein super Teil - hab den Heizstrahler am Boden zu meinem Gasheizstrahler - eine perfekte Kombi! Sieht edel aus - Leistung hervorragend - genauso stell ich mir so ein Teil vor! Lieferung / Abwicklung hat wunderbar gepasst - sehr gerne wieder :-) 10 von 10 Pkt

Jaká skvělá část - mám sálavé topení na podlaze s mým plynovým sálavým topením - perfektní kombinace! Vypadá noblesně - výkon excelentní - tak si představuji takový díl! Dodání/zpracování bylo úžasné - opět velká spokojenost :-) 10 z 10 bodů

Ověřená recenze 17/11/2021

Hatte ein ähnliches Model bei meiner Nachbarin im Wintergarten gesehen und auch probieren dürfen und war sehr begeistert. Eigentlich wollte ich das gleiche Model bestellen, bemerkte aber das es nur 3 Heizstufen bietet. Bei meiner Suche bin ich dann auf dieses Model gestoßen, welches nur zwei primäre Heizstufen hat, dafür aber eine Temperaturregelung. Also bestellt, montiert und getestet, Ergebnis: Das Teil heizt genau so gut wie das meiner Nachbarin auch von einem Namhaften Hersteller, verbraucht aber weniger da es sich bei erreichen der eingestellten Temperatur abschaltet und nicht wie das Gerät meiner Nachbarin manuell runter geregelt werden muss. Fazit: für meine/unsere Bedürfnisse ein echtes Top-Produkt. Wer jetzt denkt warum gibt der Kerl nur 4 statt 5 Sterne, ganz einfach. Wäre das Teil einfach und schnell auf die aktuelle Position einstellbar, würde ich 5 Sterne geben. Da aber immer 2 Schrauben zu lösen sind um die Anpassung durch zuführen muss ich hier einen abziehen.

Viděl jsem podobný model v zimní zahradě mého souseda a bylo mi dovoleno ho vyzkoušet a byl velmi nadšený. Ve skutečnosti jsem chtěl objednat stejný model, ale všiml jsem si, že nabízí pouze 3 nastavení teploty. Při svém hledání jsem narazil na tento model, který má pouze dva stupně primárního ohřevu, ale regulaci teploty. Takže objednáno, smontováno a otestováno, výsledek: Díl topí stejně dobře jako můj soused od známého výrobce, ale spotřebuje méně, protože se po dosažení nastavené teploty vypne a nemusí se regulovat ručně jako zařízení mého souseda. Závěr: skutečný top produkt pro mé/naše potřeby. Kdo si teď myslí, proč má ten chlap jen 4 místo 5 hvězdiček, velmi jednoduché. Pokud by šlo díl snadno a rychle upravit do aktuální polohy, dal bych 5 hvězdiček. Ale protože jsou vždy 2 šrouby, které je třeba povolit, abych provedl seřízení, musím zde jeden odstranit.

Ověřená recenze 23/09/2021

Halterungen für die Befestigung könnten etwas stabiler sein.

Montážní držáky by mohly být o něco pevnější.

Ověřená recenze 03/05/2021

Hochwertige Verarbeitung. Schönes Design. Einfach Montage mit zwei Personen. Fernbedienung könnte höhere Sendeleistung besitzen. Nach einer Aufwärmphase von ca. 10 - 15 Minuten hat der Strahler die gewünschte Temperatur erreicht. Einsatzbereich: windgeschützte Terrasse mit einer Größe von 15 qm. Gut geeignet für Außentemperaturen bis ca. 15 Grad. Indirekte Wärmeentwicklung. Nicht vergleichbar mit einem klassischen Infrarotstrahler, dafür aber keine Lichtentwicklung. Insgesamt zufrieden mit dem Produkt.

Vysoká kvalita. Krásný design. Snadná montáž ve dvou lidech. Dálkové ovládání by mohlo mít vyšší vysílací výkon. Po zahřívací fázi cca 10 - 15 minut dosáhl radiátor požadované teploty. Oblast použití: terasa chráněná proti větru o velikosti 15m2. Dobře se hodí pro venkovní teploty do cca 15 stupňů. Nepřímá tvorba tepla. Nesrovnatelné s klasickým infrazářičem, ale žádný vývoj světla. Celková spokojenost s produktem.

Ověřená recenze 10/12/2020

Das Gerät wurde prompt geliefert und kam unbeschädigt an. Verpackung sehr gut ausgeführt. Zur Funktion - das Gerät benötigt ca. 10 bis 20 Minuten um ordentlich Temperatur zu bekommen. Dann ist die Heizleistung gut wenn auch nicht sehr gut. Kommt natürlich immer auf die Umgebungstemperatur an. Wir heizen eine überdachte Terasse die an allen Seiten durch eine Vertikalmarkise geschlossen ist. Der Raum hat ca. 26m². Für die Größe des Raumes ist das Gerät mit der Heizleistung von 3000 Watt nicht ausreichend. Da wäre ein zweites angebracht. Allerdings ist darauf zu achten dass die Elektroleitungen auch dafür ausgelegt sind. Mit einer Absicherung von 13 Ampere ist nur ein Gerät möglich da ansonsten eine Überlastung der Leitungen und Absicherung die Folge ist. Für die Auslegung der maximalen Heizleistung unbedingt eine Profi heranziehen. Im Großen und Ganzen sind wir sehr zufrieden da wir uns auch nicht mehr erwartet haben. Bei etwas kühleren Sommernächten ist es daher sehr angenehm wenn eine wärmende Quelle die Temperatur etwas erhöht.

Zařízení bylo doručeno obratem a dorazilo nepoškozené. Balení velmi dobře provedeno. Co se týče funkce - přístroj potřebuje asi 10 až 20 minut, než se pořádně zahřeje. Pak je výkon topení dobrý, ne-li moc dobrý. Samozřejmě vždy záleží na okolní teplotě. Vytápíme krytou terasu, která je ze všech stran uzavřena svislou markýzou. Místnost má cca 26m². Zařízení s topným výkonem 3000 wattů nestačí na velikost místnosti. Druhý by byl vhodný. Je však třeba zajistit, aby k tomu byly dimenzovány i elektrické kabely. S pojistkou 13 ampér je možné pouze jedno zařízení, jinak dojde k přetížení kabelů a pojistek. Návrh maximálního topného výkonu je nezbytně nutné konzultovat s odborníkem. Celkově jsme velmi spokojeni, protože jsme nečekali víc. Za trochu chladnějších letních nocí je proto velmi příjemné, když teplé jaro trochu zvýší teplotu.

Ověřená recenze 29/11/2020

Hab die Heizung um in unseren Wintergarten während der Übergangszeit und Abends für wohlige Wärme zu sorgen und genau das Funktioniert. Um den kompletten Wintergarten 20qm zu heizen reicht die Leistung nicht aus aber sie ist gut geeignet um z.B. Abends für Wärme zu sorgen wenn man noch etwas länger im Wintergarten sitzen möchte. Die Befestigung mit variablem Abstrahlungswinkel ist leicht montierbar und gut einzustellen. Die Strahlung ist nach 3-4min Anheizzeit stark genug um bis in ca.4 Meter Entfernung noch ausreichend Wohlfühlwärme abzustrahlen. Der große Vorteil eine Dunkelheizung ist das es keine hellglühenden Heizelemente gibt welche den Garten beleuchten. Achtung das Heizelement wird an der Oberfläche in Abstrahlrichtung sehr heiß. Man kann es aber trotzdem relativ dicht unter die Decke hängen da die Wärme nicht nach oben strahlt. Die Heizung läßt sich ausschließlich über die mitgelieferte Fernbedienung steuern, da hätte ich mir eine zusätzliche Option am Gerät gewünscht. Deshalb nur 4 statt 5 Sterne.

Nechte si topidlo poskytnout příjemné teplo v naší zimní zahradě v přechodném období a večer a to je přesně to, co funguje. Výkon nestačí na vytopení celé zimní zahrady o velikosti 20 m2, ale dobře se hodí např. pro večerní vytápění, pokud chcete v zimní zahradě sedět o něco déle. Nástavec s variabilním úhlem paprsku se snadno sestavuje a snadno seřizuje. Po 3-4 minutách nahřívání je záření dostatečně silné na to, aby vydávalo dostatek příjemného tepla až do vzdálenosti cca 4 metrů. Velkou výhodou tmavého vytápění je, že zde nejsou žádná jasně zářící topná tělesa, která osvětlují zahradu. Pozor, topné těleso se na povrchu velmi zahřívá ve směru záření. Stále ho ale můžete zavěsit relativně blízko ke stropu, protože teplo nevyzařuje nahoru. Topení lze ovládat pouze přes dodávaný dálkový ovladač, takže by se mi na zařízení líbila doplňková možnost. Proto jen 4 místo 5 hvězdiček.

Ověřená recenze 17/11/2020

Abzug wegen Lieferverzug, da Sperrgut und die Bedineungsanleitung könnte etwas ausführlicher sein. Ich als alter Jahrgang muss sich einarbeiten. Die Leistung und die Qualität hat uns bisher nicht enttäuscht. Schön ist die Grösse. Gut finde ich, dass diese Heizstrahler dunkel sind. Die Temperaturanzeige ist sehr hilfreich. Ich habe 2 Stück an einer 5 m Wand. Aufpassen bei dere elektrischen Absicherung. Ich habe jeweils eine an einen eigenen Stromkreis amgschlossen wegen der 3000 Watt.. Die Kommunikation mit dem Händler war sehr gut.Gerne wieder.

Odpočet z důvodu zpoždění dodávky, protože objemné zboží a návod k obsluze by mohl být trochu podrobnější. Jako starý ročník se s tím musím seznámit. Výkon a kvalita nás zatím nezklamaly. Velikost je pěkná. Líbí se mi, že tyto ohřívače jsou tmavé. Velmi užitečný je teploměr. Mám 2 kusy na 5m stěně. Buďte opatrní s vaší elektrickou pojistkou. Každý jsem kvůli 3000 W zapojil do vlastního okruhu, komunikace s prodejcem byla velmi dobrá, opět rád.

Ověřená recenze 12/09/2020

Super einfache Installation. Man muss nur die Halterung an die Decke oder Wand schrauben. Die andere Halterung lässt sich seitlich auf der Oberseite einschieben und fixieren. Man braucht zur Aufhängung definitiv eine 2. Person, die einmal kurz hält. Heizleistung unter Terrassendach ganz beachtlich. Da das Gerät ganz neu ist, testen wir gerade noch den optimalen Winkel und die optimale Einstellung. Mit Stufe 2 geht’s jedenfalls recht flott. Einen Stern Abzug gibt es für: - Keine Alternative zur Fernbedienung (keine Ersatzfernbedienung) - Kontrolleinheit mit Netzanschluss immer rechts - Kabel 1m kurz - Abbildungen im Usermanual viel zu undeutlich Mal sehen, wie sich das Gerät im Langzeittest macht. (insbesondere im Winter) Nach einem Jahr im Betrieb: Sehr gute Heizergebnisse insbes. bei 2m Entfernung. Mit der Entfernung lässt das natürlich nach. Saßen aber auch schon in der Weihnachtszeit warm angezogen draußen.

Super snadná instalace. Stačí pouze přišroubovat držák ke stropu nebo stěně. Druhý držák lze zasunout a upevnit na boční straně nahoře. K zavěšení potřebujete určitě druhého člověka, který ho krátce podrží. Značný topný výkon pod terasovou střechou. Vzhledem k tomu, že je zařízení zcela nové, právě testujeme optimální úhel a nastavení. V každém případě je úroveň 2 docela rychlá. Odpočet hvězdiček je pro: - Žádná alternativa k dálkovému ovladači (žádná náhrada dálkového ovladače) - Řídící jednotka se síťovým připojením vždy vpravo - Kabel krátký 1 m - Ilustrace v uživatelské příručce jsou příliš nejasné Podívejme se, jak zařízení funguje v dlouhodobý test. (zejména v zimě) Po roce provozu: Velmi dobré výsledky vytápění, zejména na vzdálenost 2m. Se vzdáleností se to samozřejmě zmenšuje. Ale také seděl venku v období Vánoc, teple oblečený.

Ověřená recenze 26/08/2020

Habe mir diesen Dunkelstrahler wegen des tollen Designs gekauft. Sicherlich – ich habe mich vorher über die Vor- und Nachteile zwischen Dunkelstrahler und Hellstrahler informiert, aber scheinbar nicht ausreichend. Wichtig in meinen Augen: Ein Hellstrahler heizt schon nach wenigen Sekunden deutlich spürbar. Der Dunkelstrahler braucht länger und die Strahlung ist weniger spürbar. Teilweise wird es mit direkter und indirekter Sonnenstrahlung verglichen. Bei direkter Sonnenstrahlung spüre ich die Strahlung deutlich – teilweise brennen und ich kann die Richtung direkt bestimmen; bei indirekter Sonnenstrahlung spüre ich weniger und auch die Richtung ist weniger spürbar. Deshalb wird die Wärmeleistung von fast allen Dunkelstrahlern in vielen Rezessionen als zu schwach bewertet, aber sie ist da. Ein weiterer Unterschied ist, dass die Dunkelstrahler windanfälliger sind. Deshalb – wer eine windgeschützte Terrasse oder Sommergarten etc. hat und nicht innerhalb von wenigen Sekunden die Wärme braucht (z.B. Raucher), kann einen Dunkelstrahler kaufen. Da ich einen Sommergarten habe und mich mit den Besonderheiten (Nachteilen) der Dunkelstrahler auseinandergesetzt habe, kann ich die hier beworbenen Vorteile umso mehr schätzen.

Tento tmavý ohřívač jsem si koupil kvůli skvělému designu. Jistě - o výhodách a nevýhodách mezi tmavými a světlými radiátory jsem se předem informoval, ale zřejmě ne dostatečně. Podle mého názoru důležité: Sálavé topení se znatelně zahřeje již po několika sekundách. Tmavý zářič trvá déle a záření je méně patrné. Někdy se přirovnává k přímému a nepřímému slunečnímu záření. Když je přímé sluneční světlo, jasně cítím záření – někdy pálí a mohu přímo určit směr; s nepřímým slunečním zářením méně cítím a směr je také méně vnímatelný. Proto je tepelný výkon téměř všech sálavých topidel v mnoha recesích hodnocen jako příliš slabý, ale je. Dalším rozdílem je, že tmavé radiátory jsou náchylnější k větru. Proto - pokud máte terasu nebo letní zahrádku chráněnou před větrem apod. a nepotřebujete teplo během pár sekund (např. kuřáci), můžete si pořídit sálavé topení. Jelikož mám letní zahrádku a řešil jsem zvláštnosti (nevýhody) trubkových ohřívačů, o to více dokážu ocenit zde inzerované přednosti.