Beerenberg, elektrický krb, 1800 W, 10-30 °C, dálkové ovládání
Beerenberg, elektrický krb, 1800 W, 10-30 °C, dálkové ovládání
Beerenberg, elektrický krb, 1800 W, 10-30 °C, dálkové ovládání
Beerenberg, elektrický krb, 1800 W, 10-30 °C, dálkové ovládání
Beerenberg, elektrický krb, 1800 W, 10-30 °C, dálkové ovládání
Beerenberg, elektrický krb, 1800 W, 10-30 °C, dálkové ovládání
Beerenberg, elektrický krb, 1800 W, 10-30 °C, dálkové ovládání

Beerenberg elektrický krb

Elektrický krb Hnědý kámen 1800 watt
10 809,00 Kč (s DPH)

Beerenberg elektrický krb

10 809,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Teplo a světlo: Realistická iluze ohně s volitelnou funkcí ohřevu

Čistá přirozenost: realistický dekor kamene a dřeva

Ušlechtilý rám: Jemně navržený dřevěný povrch

Popis produktu

Romantická atmosféra krbu s živými plameny – bez ohně a kouře. Měkké světlo v různých úrovních jasu imituje plameny a doutnající polena, takže elektrický krb Beerenberg od společnosti Klarstein okamžitě promění místnost v jedinečný útulný skvost. Příjemné teplo vám poskytne přepínatelná funkce ohřevu s teplotním rozsahem 10 až 30 °C. Díky časovači jej můžete pohodlně nastavit a přizpůsobit funkci Klarstein Beerenberg svému týdennímu rytmu v domácnosti. Dálkové ovládání ještě zvyšuje toto pohodlí. Jeho vnější vzhled je do detailu vymodelován podle skutečného kamenného krbu, i když materiál je podstatně lehčí.

Jednoduše se doma cítíte dobře: Elektrický krb Beerenberg od společnosti Klarstein vykouzlí útulnou, hřejivou atmosféru stejně jako praskající oheň.

Poznámka: Tento výrobek je určen pouze do dobře izolovaných místností a pro příležitostné použití.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Zapnutí jednotky nebo dálkovým ovladačem
 • Výkon: 1800 W
 • Výkon plamene: 6 W
 • Umělý plamen LED za sklem
 • Skutečná iluze ohně
 • Efekty mihotavého plamene
 • Realistické žhavé kousky uhlí
 • Různé úrovně jasu
 • S volitelnou funkcí ohřevu
 • Nastavení teploty od 10 do 30 °C
 • Ovládání přímo na jednotce nebo dálkovým ovladačem
 • Týdenní časovač
 • Detekce otevřeného okna: jednotka se automaticky vypne při poklesu teploty
 • Ochrana proti přehřátí
 • Materiál rámu: Polyresin
 • Umělecká imitace kamene s krásnými detaily
Beerenberg, elektrický krb, 1800 W, 10-30 °C, dálkové ovládání

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (ve stoje): cca 59 x 67 x 22 cm (Š x V x H)
 • Délka kabelu: cca 1,30 m
 • Hmotnost: cca 21 kg
 • Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz

Co bylo posláno

 • 1x elektrický krb
 • 1x dálkové ovládání
 • Návod k obsluze v několika jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(9 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Genial muy bonita y eficiente

Skvělé, moc pěkné a výkonné

Ověřená recenze

Muy satisfechos con la compra. Artículo de calidad y precio competitivo.

La chimenea eléctrica simula con gran realismo la llama real, con efecto de humo y chispas. El aspecto imita perfectamente madera y ladrillo visto. Es pesada (más de 21 kg) y de aspecto robusto.

En cuanto a la atención de la empresa, deseamos mencionar que la chimenea, aunque la enviaron bien protegida con porexpán, parece que no había sido bién manipulada (supononemos que durante el transporte) y presentaba unas pequeñas fisuras causadas por un golpe. Lo comunicamos a la empresa, documentando con fotos, y la respuesta fue inmediata: nos ofrecieron la posibilidad de devolverla gratuitamente o bien quedarnos con ella a cambio de un descuento del 20%.

Finalmente, decidimos aceptar la segunda propuesta y nos ingresaron el descuento en la tarjeta con la que habíamos pagado. Resumiendo, nos parece que la empresa es de confianza y que los artículos ofertados se corresponden con la informaciónpublicitada.

Velká spokojenost s nákupem. Kvalitní položka a konkurenceschopná cena. Elektrický krb realisticky simuluje skutečný plamen s efektem kouře a jisker. Vzhled dokonale imituje dřevo a pohledovou cihlu. Je těžký (více než 21 kg) a robustního vzhledu. Pokud jde o pozornost společnosti, rádi bychom zmínili, že i když byl krb odeslán dobře chráněný polystyrenem, zdá se, že s ním nebylo správně zacházeno (předpokládáme, že během přepravy) a měl drobné praskliny způsobené úderem. Firmu jsme informovali, doložili fotografiemi a odezva byla okamžitá: nabídli nám možnost bezplatného vrácení nebo uchování výměnou za 20% slevu. Nakonec jsme se rozhodli přijmout druhý návrh a připsali nám slevu na kartu, kterou jsme zaplatili. Zkrátka se nám zdá, že firma je důvěryhodná a že nabízené zboží odpovídá inzerovaným informacím.

Ověřená recenze

Sehr gut schnelle Lieferung immer wieder gerne.

Velmi dobré, rychlé dodání, vždy spokojenost.

Ověřená recenze

Das Problem wurde behoben, wie schon erwähnt wunderschöner kamin, sehr zufrieden.

Problém vyřešen, jak již bylo zmíněno krásný krb, velká spokojenost.

Ověřená recenze

Sehr schön

Velmi hezké

Ověřená recenze

Wir haben den Heizlüfter mit Flammeneffekt und Kaminoptik gekauft um im Winter eine jeweils kurz nutzbare elektrische Heizquelle zu haben, die zugleich dabei hilft den Gasverbrauch zu senken. Es ist aber klar, dass das immer nur ganz kurz geschehen wird, damit nicht auch noch die Stromrechnung explodiert. Das wäre dann kontraproduktiv. Das Stück verbindet das Nützliche mit dem Schönen auf gelungene Art. Der schnell gelieferte Kamin sieht wirklich sehr elegant und wertig aus, ist recht schwer (23 kg) und wirkt wie aus echtem Stein. Stilistisch kann ich den "Frosty Peak"- Kamin nicht eindeutig zuordnen, auf jeden Fall Antik in Richtung klassischer Landhausstil. Der Flammeneffekt ist realistisch, auch in ein entsprechend eingerichtetes Schlafzimmer passt er sicher gut, da er recht klein und kompakt ist. Am Tag der Lieferung war es über 30 Grad warm, darum haben wir die Heizung nur ganz kurz geprüft. Das Gebläse ist recht kräftig, aber nicht zu laut. Es gibt auch einen Timer und einen Fernbedienung. Auf jeden Fall ein Hingucker und eine Bereicherung im Salon.

Topidlo s plamenovým efektem a komínovým vzhledem jsme zakoupili, abychom měli elektrický zdroj tepla krátkodobě využitelný v zimě, což také přispívá ke snížení spotřeby plynu. Je však jasné, že se tak stane jen velmi krátce, aby účet za elektřinu nevybuchl. To by bylo kontraproduktivní. Kousek zdařilým způsobem spojuje užitečné s krásným Krb, který byl doručen rychle, vypadá opravdu elegantně a hodnotně, je poměrně těžký (23 kg) a vypadá jako z pravého kamene. Stylově nemohu krb "Frosty Peak" jednoznačně přiřadit k jednoznačnému, rozhodně starožitnému ve směru klasického venkovského stylu. Efekt plamene je realistický a určitě se bude dobře hodit do vhodně zařízené ložnice, protože je poměrně malý a skladný. V den dodání bylo přes 30 stupňů, takže jsme topení kontrolovali jen velmi krátce. Ventilátor je poměrně výkonný, ale ne příliš hlasitý. Nechybí ani časovač a dálkové ovládání. Rozhodně upoutá a zpestří salon.

Ověřená recenze

Das ist wirklich cool. Es imitiert einen echten Kamin ziemlich gut. Super einfach zu steuern. Die Qualität scheint gut, das Ganze ist schwer, aber dadurch stabil.

To je fakt super. Docela dobře napodobuje skutečný krb. Super snadné ovládání. Kvalita se zdá dobrá, celé je těžké, ale tudíž stabilní.

Ověřená recenze

Der Artikel wird komplett geliefert und so kann es also sofort los gehen. Er wärmt schnell und zuverlässig und es lassen sich zudem noch verschiedene Stufen einstellen. Auch ohne eine Wärmeleistung kann man den Kamin anstellen. So hat man dann das schöne Licht, aber halt keine Wärme. Es schaut dabei sehr toll aus. Wir haben ihn im Wohnzimmer stehen und sind begeistert davon. Von den Optik her toll und man denkt, dass es sich dabei um einen echten Kamin handelt. Es schaut sehr gut und hochwertig aus- das war uns auch sehr wichtig gewesen.

Článek je dodáván kompletní, takže můžete začít ihned. Zahřeje se rychle a spolehlivě a na výběr jsou i různá nastavení. Krb lze zapnout i bez tepelného výkonu. Takže máte krásné světlo, ale žádné teplo. Vypadá to velmi skvěle. Máme ho v obýváku a moc se nám líbí. Z optiky skvělé a myslíte si, že je to skutečný krb. Vypadá velmi dobře a kvalitně - to bylo pro nás také velmi důležité.

Ověřená recenze

es mag trügerisch erscheinen, aber glauben Sie mir: Es tut genau das, was von ihm erwartet wird! sieht hübsch aus, wärmt perfekt, ist stilvoll und fügt sich wunderbar in jeden Stil Ihres Hauses ein. sehr zufrieden damit kann ich zu 100 % weiterempfehlen

může se to zdát klamné, ale věřte mi: dělá přesně to, co se od něj očekává! vypadá krásně, perfektně hřeje, je stylový a krásně se hodí ke každému stylu vašeho domova. Jsem s ním velmi spokojená a mohu 100% doporučit

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků