[Rozbaleno] Alchemist plynová varná deska

6 704,00 Kč 10 099,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 52034970
Alchemist plynová varná deska
6 704,00 Kč 10 099,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  6 331,00 Kč 10 099,00 Kč
 • Koupit nový
  7 449,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: rozbalený

U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Šetrná k životnímu prostředí a přesná: nižší náklady na energii díky rychlejšímu zahřívání kuchyňského nádobí a přesné regulaci plamene

 • Vyvážená: rovnoměrné rozložení tepla od středu k okraji

 • Jednoduché ovládání: nekomplikované ovládání pomocí otočných knoflíků a srozumitelných symbolů

Vlastnosti

 • 5 hliníkových hořáků
 • Elektrické zapalování
 • Na kapalný nebo zemní plyn
 • Závěsné skříňky (při varné desce) umístit s min. výškovým odstupem 42 cm
 • Odsavač par umístit s min. výškovým odstupem 70 cm
 • Bez odsavače par min. výškový odstup 70 cm od závěsné skříňky
 • Nastavení z výroby na zemní plyn 20 mbar
 • Možnost přestavby na (plynové láhve) LPG kapalný plyn 50 mbar
 • Napájení: 220–240 V / 50–60 Hz
Produktové číslo: 52034970

Rozměry a technické podrobnosti

 • Celkové rozměry: cca 68 x 11 x 52 cm (Š x V x H)
 • Průměr extra silného hořáku: cca 13 cm (Ø)
 • Průměr silného hořáku: cca 10 cm (Ø)
 • Průměr normálního hořáku: cca 7,5 cm (Ø)
 • Průměr pomocného hořáku: cca 5,5 cm (Ø)
 • Délka síťového kabelu: cca 107 cm
 • Hmotnost: cca 17 kg

Co bylo posláno

 • 1x plynová varná deska
 • 1x montážní materiál
 • Návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
20 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 25/03/2024

Produto de muito boa qualidade. Rápido na cozedura e fácil de limpar

Velmi kvalitní výrobek. Rychlé vaření a snadné čištění

Ověřená recenze 11/02/2024

Je suis un client qui n'est pas du tout content car suite a mon achat que j'ai fait il y a 3 ans, j'ai fait un mail à la maison Klarstein pour remplacer une pièce de ma plaque four qui été abîmé et c'est avec une grande surprise qu''il mon répondu qu'il ne vendait pas de pièces détachées. Alors faites attention avant d'acheter du matériel Klarstein.

Jsem zákazník, který není vůbec spokojen, protože po mém nákupu, který jsem provedl před 3 lety, jsem poslal e-mail společnosti Klarstein, aby vyměnil část mého plechu na troubu, který byl poškozen, a s velkým překvapením odpověděl, že ano. neprodávat náhradní díly. Buďte tedy opatrní před nákupem vybavení Klarstein.

Ověřená recenze 23/01/2024

Attention plaque livrée sans tuyau ni réducteur de pression.

Vezměte prosím na vědomí, že deska je dodávána bez potrubí nebo redukčního ventilu.

Ověřená recenze 05/09/2022

Wenn der Strom knapp wird

Když dojde elektřina

Ověřená recenze 19/07/2022

Outdoorküche

venkovní kuchyně

Ověřená recenze 05/05/2022

funktioniert super besonders auf offenen gellende einzige was fehlt,, Tasche wen man mitnehmen muss

funguje skvěle zejména na otevřeném křiku chybí jediná věc, taška, kterou si musíte vzít s sebou

Ověřená recenze 06/01/2022

Optisch schon mal wirklich schön, unaufdringliches klassisches Design. Problemlose Montage, alles war dabei, alles passte. Alle Brenner zünden einwandfrei und lassen sich gut regulieren. Preis/Leistung unschlagbar. Das einzige kleine Manko ist der Gasschlauch, der ist etwas kurz geraten.

Vizuálně opravdu krásný, nevtíravý klasický design. Snadná montáž, vše tam bylo, vše pasovalo. Všechny hořáky se perfektně zapalují a snadno se regulují. Cena/výkon bezkonkurenční. Jediný drobný nedostatek je plynová hadice, která je trochu krátká.

Ověřená recenze 22/12/2021

Top Gerät, einbauen und los legen... Ein profiteil da macht das kochen Spaß!

Špičkové zařízení, nainstalujte a začněte... Profesionální díl, díky kterému je vaření zábavné!

Ověřená recenze 21/06/2021

Tolles Gerät & sieht schick aus. Achtung. Zündung erfogt über 220V Anschluss. Wer keinen Strom hat muss das Feuerzeug nehmen.

Skvělé zařízení a vypadá dobře. Nebezpečí. Zapalování probíhá přes přípojku 220V. Pokud nemáte elektřinu, musíte použít zapalovač.

Ověřená recenze 27/04/2021

Super Kochfeld !

Skvělá varná deska!

Ověřená recenze 26/04/2021

Perfekt!!!

Perfektní!!!

Ověřená recenze 11/04/2021

Die Medien konnten nicht geladen werden. Funktioniert Superschnelle Lieferung Komplettes Zubehör dabei was will man mehr....TOP

Médium nelze zavést. Funguje Super rychlé dodání Kompletní příslušenství v ceně, co víc si přát....TOP

Ověřená recenze 07/04/2021

Sehr gut

Velmi dobře

Ověřená recenze 18/03/2021

Nach 4 Wochen Gebrauch Piezo Zündung schon defekt und die Flammen Einstellung reagiert sehr schlecht. Bei Kleinster Einstellung geht er aus.

Po 4 týdnech používání již bylo piezo zapalování vadné a nastavení plamene reagovalo velmi špatně. Při nejnižším nastavení se vypne.

Ověřená recenze 18/01/2021

Schnelle Lieferung und einfacher Einbau. Das Reinigen ist etwas zeitaufwendiger als unsere alte Gaskochplatte, sieht aber dann sehr edel und hochwertig aus.

Rychlé dodání a snadná instalace. Čištění je o něco časově náročnější než naše stará plynová varná deska, ale pak vypadá velmi noblesně a kvalitně.

Ověřená recenze 09/01/2021

Das Teil ist richtig Klasse! Sieht super aus, lässt sich gut montieren und zum Kochen eine wucht! Kleines Minus sind die zu weichen Bleche zur Befestigung...trotzdem volle Sterne!

Díl je opravdu skvělý! Vypadá skvěle, snadno se skládá a skvěle se hodí na vaření! Malým mínusem jsou příliš měkký plech na uchycení...stále plné hvězdičky!

Ověřená recenze 04/01/2021

Tolles Kochfeld! Sehr edel und robust. Verwende bisher allerdings nur die große Platte mit einem Wok-Aufsatz. Ich habe das ganze mit Flaschengas angeschlossen, aber nur die vordere Düse ( Standard Erdgas mit größeren Düsen) getauscht, denn die 0,97 Düse ist für den Wok besser geeignet. Die Flamme ist dann schon sehr groß aber bei einem 35cm Wok köchelt es sonst nur so vor sich hin. Bedienung und Einbau waren sehr leicht. An Zubehör ist wirklich alles dabei und es wurde an alles gedacht, egal ob Erdgas oder Flasche. Man brauch nichts dazu kaufen! Kleiner Kontrapunkt, die unteren Schraublöcher der Fixierung, um das Kochfeld in der Arbeitsplatte zu halten sind nicht ganz so stabil. Daher mit bedacht anschrauben. Bei mir ist leider eine Schraube die sich rund dreht. Da die Fixierung nicht viel zu halten hat, tut es etwas Silikon um die Ränder genauso, falls das selbe bei dir der Fall sein sollte. Wenn dir Rezession für dich nützlich sein sollte, würde ich mich riesig über eine Bestätigung freuen!

Skvělá varná deska! Velmi ušlechtilý a robustní. Zatím jsem ale používal jen ten velký plech s wok nástavcem. Celé jsem to spojil s plynem v lahvích, ale vyměnil jsem pouze přední trysku (standardní zemní plyn s většími tryskami), protože tryska 0,97 se na wok hodí lépe. Plamen je pak již velmi velký, ale s 35cm wokem se jen tak rozplyne. Obsluha a instalace byla velmi snadná. V příslušenství je opravdu vše a myslelo se na vše, ať už jde o zemní plyn nebo láhev. Nemusíte nic kupovat! Malý protihrot, spodní otvory pro šrouby upevnění k uchycení varné desky v pracovní desce nejsou tak stabilní. Přišroubujte jej tedy opatrně. Bohužel mám šroub, který se točí. Vzhledem k tomu, že fixace nemá moc co držet, udělá totéž nějaký silikon kolem okrajů, pokud by to mělo být i u vás. Pokud je pro vás recese užitečná, budu velmi rád za potvrzení!

Ověřená recenze 29/12/2020

Habe dieses Gerät ersetzt, da der alte Gasherd nicht mehr mit den Gaslieferungen kompatibel ist. Ein sehr schöner Gasherd, solide und das Preis-Leistungsverhältnis ist sehr gut.

Tento spotřebič byl vyměněn, protože starý plynový sporák již není kompatibilní se zdroji plynu. Velmi pěkný plynový sporák, pevný a velmi dobrý poměr cena/výkon.

Ověřená recenze 17/11/2020

Absolut zu empfehlen !!! Lässt sich blitzschnell einbauen, mit Schnittvorlage und Ersatzteilen. Wirklich super - würde ich wieder kaufen

Absolutně doporučeno!!! Okamžitá instalace s řezací šablonou a náhradními díly. Opravdu skvělé - koupil bych znovu

Ověřená recenze 03/08/2020

Super Einbaugrill. Sehr qualitativ verarbeitet und sehr gut verpackt. Sobald die Grillstation im Garten fertig gebaut ist, baue ich diesen ein! Sehr zu empfehlen

Super vestavěný gril. Velmi kvalitní a velmi dobře zabalené. Jakmile bude grilovací stanice na zahradě hotová, zabuduji ji! Doporučujeme