[Použité] Bornholm Curved Smart konvektor

4 444,00 Kč 5 799,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53035237
Bornholm Curved Smart konvektor
4 444,00 Kč 5 799,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit nový
  5 229,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Smart zařízení: Plně kompatibilní a ovladatelné pomocí Amazon Alexa a Google Home

 • Výkonný: 2 topné stupně s výkonem 1000 nebo 2000 W pro teploty až 45 °C

 • Jednoduché a pohodlné: Ovládání prostřednictvím aplikace Klarstein nebo dálkového ovládání

Vlastnosti

 • Výkon: 1000 / 2000 W
 • Účinná plocha: až 28–40 m² (v závislosti na izolaci místnosti)
 • Třída ochrany: IP24
 • Teplotní rozsah: 5–45 °C v krocích po 1 °C
 • Detekce otevřeného okna: Detekuje rychlý pokles teploty při otevření okna a automaticky vypne vytápění
 • Vypínač na jednotce nebo na dálkovém ovládání
 • časovač: nastavitelný po hodinách až na 24 hodin
 • LED dotykový displej
 • Zobrazení pokojové teploty
 • 2 úrovně ohřevu
 • Režim ECO
 • Bezpečnostní dětský zámek
 • Ochrana proti přehřátí
 • Možnost montáže na stěnu – montážní materiál je součástí dodávky
 • Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 53035237

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (včetně nožiček): cca 82 x 45 x 25 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (bez nožiček): cca 82 x 45 x 10,5 cm (Š x V x H)
 • Délka kabelu: cca 150 cm
 • Hmotnost: cca 8 kg

Co bylo posláno

 • 1x ohřívač
 • 1x dálkové ovládání
 • 2x nohy
 • 1x montážní materiál
 • Vícejazyčný manuál

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
25 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 18/12/2023

Goed te gebruiken in een hybride situatie! B.v. voorverwarmen met convector kachel . Daarna samen verder met C.V. C.K. daarna op stand 1 op lage stand.

Dobré použití v hybridní situaci! Například předehřev konvektorem. Poté pokračujte společně s CVCK a poté na nastavení 1 na nízké nastavení.

Ověřená recenze 17/10/2023

Mooie grote kachel. Luxe uitstraling. Geen ondersteuning voor Google Home en de Google Assistent. Dat is een gemis. Ik heb Klarstein gemaild en via de app een bericht gestuurd, maar ik krijg geen antwoord van ze. Dat vind ik jammer. Het feit dat de kachel smart is, is ideaal. Maar alleen via de Klarstein app. Je kunt tijdschema's toevoegen en de kachel op afstand aan- en uitzetten. Heel handig.

Pěkný velký sporák. Luxusní vzhled. Žádná podpora pro Google Home a Google Assistant. To je ztráta. Poslal jsem e-mail společnosti Klarstein a poslal zprávu prostřednictvím aplikace, ale nedostal jsem od nich odpověď. Myslím, že je to škoda. To, že je topidlo chytré, je ideální. Ale pouze přes aplikaci Klarstein. Můžete přidávat časové plány a zapínat a vypínat topení na dálku. Velmi šikovný.

Ověřená recenze 05/10/2022

Sieht echt gut aus, heizt auch prima, die Füße könnten Gummi oder so vertragen

Vypadá fakt dobře, taky skvěle hřeje, nohy by si vystačily s gumou nebo tak

Ověřená recenze 26/09/2022

Heizt gut, aber die Programmierung ist leider sehr kompliziert.

Dobře topí, ale programování je bohužel velmi složité.

Ověřená recenze 22/09/2022

Ich bin zufrieden. Sieht wirklich geil aus und erfüllt ihren Zweck. Man kann die Zieltemperatur einstellen und die Heizung heizt bis dorthin und stellt sich dann ab bzw. heizt wieder an, wenn die gewünschte Temperatur unterschritten wird. Ausserdem erkennt sie offene Fenster und stellt sich dann ab. Ein nettes Gimmick sind angebrachte LEDs auf der Rückseite, die verschiedene Lichtstimmungen an die Wand projizieren. Mir gefällt's! Oft wurde hier die absolut unzureichende Gebrauchsanweisung kritisiert. Und ja, die Funktionen sind tatsächlich mies beschrieben. Auch ich brauchte ne gute halbe Stunde, bis ich wirklich kapiert habe, wie sie funktioniert. Musste einfach viel rumprobieren. Aber gut, egal. Für mich kein Grund das Gerät scheisse zu bewerten, denn wenn man weiß wie es geht, tut es was es soll und das mehr als vernünftig und auch noch extremst leise! Ich bin super zufrieden mit diesem Kauf

Jsem šťastný. Vypadá opravdu skvěle a plní svůj účel. Můžete nastavit cílovou teplotu a ohřívač se nahřeje až tam a poté se sám vypne nebo se znovu nahřeje, když je požadovaná teplota podkročena. Rozpozná také otevřená okna a poté se sám vypne. Pěknou vychytávkou jsou LED diody připevněné na zadní straně, které promítají na stěnu různé světelné nálady. Líbí se mi to! Často zde byl vytýkán naprosto nedostatečný návod k použití. A ano, funkce jsou vlastně špatně popsané. Taky mi trvalo dobrou půlhodinu, než jsem opravdu pochopil, jak to funguje. Muselo se toho hodně vyzkoušet. Ale dobře, nevadí. Za mě není důvod hodnotit zařízení jako hovno, protože když víte, jak na to, dělá to, co má a je víc než rozumné a navíc extrémně tiché! Jsem s tímto nákupem super spokojený

Ověřená recenze 30/08/2022

Ich habe das Produkt für meine Schwiegermutter (85) gekauft. Da sie jedoch mit dem technischen Aufbau überhaupt nicht zurecht kam, habe ich gebeten, das Produkt wieder retourieren zu können. Dies geschah schnell und unkompliziert. Über das Produkt selbst kann ich nichts sagen.

Výrobek jsem zakoupila pro tchyni (85). Protože se však s technickou strukturou vůbec nedokázala sžít, zeptal jsem se, zda mohu výrobek vrátit. Stalo se to rychle a snadno. K samotnému produktu nemohu nic říct.

Ověřená recenze 23/07/2022

Preis Leistung ist ok

Cena výkon je v pořádku

Ověřená recenze 22/07/2022

Fernbedienung fehlerhaft

Vadné dálkové ovládání

Ověřená recenze 21/07/2022

Sehr gutes Gerät, schnelle Lieferung. Habe darum gleich noch ein 2. Gerät bestellt. Aber: Den Start macht einem Klarstein schwer: Dier Anleitung ist komplett falsch (scheinbar für ein anderes Modell), auch der Download von der WEB-Site liefert das falsche Manual. Vom Support kam nur eine allgemeines Mail, aber nicht, wo man die korrekte Anleitung bekommt. Hätte das erste Gerät beinahe zurückgeschickt, weil ja zunächst wegen falscher Bedienung (nach Anleitung!!) nichts funktioniert hat. Weiter: Die Füße haben messerscharfe Grate, so dass zuerst Abschleifen nötig war. Und: Montiert man die Füße wie vorgesehen, drückt der Fuß auf das Glas. Bei einem Gerät lag ein Fuß dann voll auf der Glaskante auf. Hier ist zu befürchten, dass bei Erwärmung das Glas springt. Abhilfe: Habe die Füße mit Beilagscheiben montiert. Also Leute, das solltet Ihr ändern, es vermiest einem den Start mit dem Gerät.

Velmi dobrý přístroj, rychlé dodání. Tak jsem hned objednal druhý přístroj. Ale: Klarstein ztěžuje začátek: Návod je úplně špatný (zřejmě pro jiný model) a stažení z webu také obsahuje špatný návod. Od podpory přišel pouze obecný mail, ale ne kde získat správné pokyny. První zařízení jsem málem poslal zpět, protože zpočátku kvůli nesprávné obsluze nic nefungovalo (podle návodu!!). Dále: Na chodidlech jsou otřepy ostré jako břitva, takže bylo nutné nejprve obrousit. A: Pokud namontujete nožičky podle plánu, nožička tlačí na sklo. U jednoho zařízení se pak jedna noha plně opírala o hranu skla. Zde je třeba se obávat, že sklo při zahřátí praskne. Náprava: Namontujte nohy s podložkami. Takže lidi, měli byste to změnit, kazí to začátek s přístrojem.

Ověřená recenze 21/07/2022

Die Bestellung klappte ganz gut, doch als ich den Heizer zurückgeben wollte fingen die Probleme an. Das Rücksendezertifikat bekam ich auf vielen Umwegen nach ca. einer Woche und auf mein Geld warte ich immer noch.

Objednávka proběhla celkem v pořádku, ale když jsem chtěl ohřívač vrátit, začaly problémy. Potvrzení o vrácení jsem dostal mnoha oklikami asi po týdnu a stále čekám na své peníze.

Ověřená recenze 18/07/2022

Lfg zügig u Gerät schick, ABER die Betriebsanleitung. Numirierung im Bild stimmt nicht mit dem Text überein. Im Bild sind 1 - 13 gezeigt, aber im Text Muß man 13 bis 16 u 22 bedienen. Als QR-Code gibt es eine Anleitung, aber da ist die Numirierung auch anders und eine andere Fernbedienung wird gezeigt. Hab es mit Logik versucht und einiges verstanden, aber es bleibt die Gefahr, dass es falsch ist. Ist meine 2. Klarstein Gerät (Sous Vide Garer-Testsieger) gleiches Problem u deshalb meine Folgerung: Verkauf ist wichtiger als Bedienung. Ob es gut heizt? Weiss ich noch nicht: Juli, aber Probelauf ok.

Lfg rychle a zařízení šik, ALE návod k obsluze. Číslování na obrázku neodpovídá textu. 1 - 13 jsou zobrazeny na obrázku, ale v textu musíte použít 13 až 16 a 22. Pokyny jsou k dispozici jako QR kód, ale číslování je jiné a je zobrazen jiný dálkový ovladač. Zkoušel jsem logiku a pochopil jsem některé věci, ale stále existuje riziko, že je to špatně. Je můj 2. přístroj Klarstein (vítěz testu Sous Vide Garer) stejný problém, a proto můj závěr: prodej je důležitější než servis. Topí dobře? Ještě nevím: červenec, ale zkušební provoz je v pořádku.

Ověřená recenze 12/07/2022

Geeignet für alle Räume bis 30 m2 Meter.

Vhodné pro všechny místnosti do 30 m2 metrů.

Ověřená recenze 01/07/2022

Wärmeleistung ist sehr gut . Temperatur kann man individuell einstellen. Ein schönes Gerät. Stylische Form. Wärmt keine Räume sehr gut und schnell

Tepelný výkon je velmi dobrý. Teplotu lze nastavit individuálně. Pěkný přístroj. Stylový tvar. Nevyhřívá žádné místnosti velmi dobře a rychle

Ověřená recenze 18/03/2022

Das Gerät sieht toll aus und hat eine gute Heizleistung. Die Lieferung kam verzögert, was aber nicht am Versender, sondern an DHL lag. Gute Kommunikation durch den Versender und sehr schnelle Reaktion auf Nachfragen.

Zařízení vypadá skvěle a má dobrý topný výkon. Doručení se zpozdilo, což nebylo vinou odesílatele, ale DHL. Dobrá komunikace ze strany odesílatele a velmi rychlá reakce na dotazy.

Ověřená recenze 03/01/2022

Die Infrarotheizung sieht gut aus, heizt schnell auf und durch die Standfüße kann sie in jedem Raum nach Bedarf aufgestellt werden. Das Gerät ist gut über die App zu bedienen. Ich würde sie jederzeit wieder kaufen.

Infrazářič dobře vypadá, rychle se nahřeje a díky nožičkám jej lze umístit do jakékoliv místnosti dle potřeby. Zařízení se snadno používá prostřednictvím aplikace. Kdykoli bych si je koupil znovu.

Ověřená recenze 16/08/2021

Die Wärmeleistung ist ok. Mit der Fernbedienung läßt sich das Gerät besser einstellen, als im Bedienfeld. Allerdings ist die Bedienung an sich nicht leicht durchschaubar und die Bedienungsanleitung ist nicht aussagekräftig genug. Preis-Leistungsverhältnis ist im Grunde Ok. Mehr aber auch nicht.

Tepelný výkon je v pořádku. Pomocí dálkového ovládání lze zařízení lépe nastavit než v ovládacím panelu. Samotné ovládání však není snadné pochopit a návod k obsluze není dostatečně smysluplný. Poměr cena výkon je v zásadě OK. Ale nic víc.

Ověřená recenze 03/06/2021

Angenehm überrascht funktioniert so wie ich es mir vorgestellt habe

Příjemně překvapení funguje přesně tak, jak jsem si představoval

Ověřená recenze 28/11/2020

Hält was es verspricht - super

Splňuje, co slibuje - skvělé

Ověřená recenze 02/11/2020

Super Produkt. Einfache Bedienung. Sehr zu empfehlen.

Skvělý produkt. Snadná manipulace. Doporučujeme.

Ověřená recenze 20/10/2020

Überrascht war ich besonders, als ich nach Hause kam und das Paket sah. Es war nämlich weitaus kleiner, als ich erwartet hatte. Schmal und ohne viel drum herum, wurde mir die Infrarot Heizung geliefert. Als ich sie dann auspackte, fiel mir ihr minimalistisches Design direkt ins Auge. Live ist das Gerät einfach viel besser als auf den Bildern!! Meiner Meinung nach ist dieses Modell für seinen Preis unschlagbar und funktionell. In meiner kleiner Hütte im Garten findet sie also ihren berechtigten Platz.

Zvláště mě překvapilo, když jsem se vrátil domů a viděl balíček. Ve skutečnosti to bylo mnohem menší, než jsem čekal. Infrazářič mi byl dodán úzký a bez většího okolí. Když jsem ho rozbalil, zaujal mě jeho minimalistický design. Naživo je zařízení mnohem lepší než na obrázcích! Cenou a funkčností je tento model dle mého názoru bezkonkurenční. V mé chýši na zahradě najde své právoplatné místo.

Ověřená recenze 19/10/2020

Die Heizung sieht durch die schwarze Glasfront sehr edel aus. Mitgeliefert werden gebürstete Metallfüße, welche die Optik, wenn man diese in den Raum stellt, nochmals abrundet. Bedienung ist durch die Touchtasten an der Heizung und durch die Fernbedienung sehr einfach. Was mich jedoch ein wenig stört, ist die zugehörige App, welche in meinen Augen noch nicht wirklich gut funktioniert. Hier soll man sich mit dem Facebook Account oder dem Google Account anmelden können, was aber leider nicht funktioniert. Nichts desto trotz ist diese Heizung für alle zu empfehlen, die sich eine extra Heizung zulegen möchten.

Ohřívač vypadá velmi elegantně díky černému skleněnému přednímu dílu. Součástí jsou broušené kovové nožky, které po umístění v místnosti opět dotvářejí vzhled. Ovládání je velmi snadné pomocí dotykových tlačítek na topení a dálkového ovládání. Co mi ale trochu vadí, je přidružená aplikace, která podle mě zatím moc nefunguje. Zde byste měli být schopni se přihlásit pomocí účtu Facebook nebo účtu Google, což bohužel nefunguje. Přesto se toto topidlo doporučuje každému, kdo si chce pořídit topidlo navíc.

Ověřená recenze 08/10/2020

Die Heizung sieht sehr schön aus und ist auch sehr stabil. Man kann sie an die Wand hängen, ich nutze sie lieber auf dem Boden und dann kann ich sie auch in andere Zimmer stellen. Sie wird schnell warm und das Zimmer auch. Man kann die Einstellungen an der Heizung machen oder über eine Fernbedienung. Über das Handy mag ich das nicht. Ich finde die Heizung sehr schön. Ich habe sie in schwarz gekauft.

Ohřívač vypadá velmi pěkně a je také velmi stabilní. Můžete je pověsit na zeď, já je nejraději používám na podlahu a pak je mohu dát do jiných místností. Rychle se zahřeje a pokoj také. Nastavení můžete provést na topení nebo pomocí dálkového ovladače. Na mobilu se mi to nelíbí. Moc se mi líbí topení. Koupil jsem je v černé barvě.

Ověřená recenze 25/09/2020

Die Heizung wirkt sehr edel. Betrachtet man sie von vorne wirkt das Design sehr schlank ins integriert sich gut in jeden Raum. Von hinten dagegen sieht man eine nicht ganz so schöne Rückseite. Die Stellfüsse sind ebenfalls edel und praktisch. Sie sollten aber auf jeden Fall mit Filz abgeklebt werden, da sie leicht Scharfkantig sind. Hier hätte der Hersteller bereits mitdenken können und entweder eine Unterlage mitliefern oder die Kanten besser abrunden sollen. Die Bedienung ist einfach. Jedoch sind manche Funktionen entweder auf der Fernbedienung oder aber am Gerät selbst zu tätigen. Das leuchtet nicht ganz ein, warum die Funktionen trotz gleichen Symbolen jeweils an Fernbedienung und gerät etwas anders sind. Die Wärmeleistung ist sehr gut. Am besten stellt man sie vor/unter ein Fenster um eine optimale Effizienz der Raumlufterwärmung zu erzielen. Alles in allem ein sehr gutes Gerät und auf jeden Fall sein Geld wert.

Ohřívač vypadá velmi elegantně. Při pohledu zepředu vypadá design velmi štíhle a dobře se začlení do každé místnosti. Ze zadní strany je naopak vidět nepříliš hezká zadní strana. Elegantní a praktické jsou také nastavitelné nožky. V každém případě by měly být maskovány plstí, protože jsou mírně ostrohranné. Zde mohl výrobce myslet dopředu a buď zakomponovat základnu, nebo lépe zaoblit hrany. Obsluha je snadná. Některé funkce však lze ovládat buď na dálkovém ovladači, nebo na samotném zařízení. Nedává tak docela smysl, proč se funkce na dálkovém ovladači a zařízení i přes stejné symboly mírně liší. Tepelný výkon je velmi dobrý. Nejlepší je umístit je před/pod okno, abyste dosáhli optimální účinnosti ohřevu vzduchu v místnosti. Celkově vzato velmi dobré zařízení a rozhodně stojí za peníze.

Ověřená recenze 07/09/2020

Das Gerät wurde schnell geliefert. Einstellung lt. Anleitung ging ohne Probleme. Einzig das Starten in den Heizbetrieb fehlt in der Anleitung. Es ist dort nicht beschrieben. Habe ich erst bei You Tube gefunden. Heizung wird schnell warm. Über die Erwärmung des Raumes kann ich noch nichts sagen. Das wird sich in der Zukunft zeigen. Werde dann darüber berichten.

Zařízení bylo rychle doručeno. Nastavení dle návodu proběhlo bez problémů. V návodu chybí pouze to, jak spustit režim topení. Není to tam popsané. Našel jsem to jen na You Tube. Ohřívač se rychle zahřeje. K vytápění místnosti zatím nemohu nic říct. To se ukáže v budoucnu. Pak o tom podá zprávu.

Ověřená recenze 13/06/2020

leider ist die Anleitung eine Katastrophe. Offenbar ganz mies übersetzt. Geht man nach der Anleitung vor, hat man an dem Gerät nicht viel Freude. Mit logischem Menschenverstand kommt man aber auf die richtige Bedienung. Dann ist's gut. Die Hotline des Anbieters ist leider auch nicht zu empfehlen. Trotzdem Kaufempfehlung, vorausgesetzt man kriegt die Bedienung hin.

Bohužel návod je katastrofa. Zřejmě velmi špatně přeloženo. Pokud budete postupovat podle návodu, moc zábavy si s přístrojem neužijete. Ale s logickým zdravým rozumem dosáhnete správné operace. Pak je to dobré. Horká linka poskytovatele se bohužel také nedoporučuje. Nicméně, doporučení k nákupu, za předpokladu, že můžete provést operaci správně.