Bella Café 1550W 19bar Pákový Kávovar Červený
-
U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 2 roky.5 741 Kč (s DPH)
- Ihned k dodání.
- Dodací lhůta: 7 - 9 pracovních dní
- 14 dní na vrácení
-
Základní informace
Kremové espresso s hustou crema vrstvou: Tlak čerpadla 20 bar spolu s příkonem 1 550 W zajišťuje úplnou extrakci všech aromatických látek z kávového prášku – výsledkem je plnotělé espresso s crema, jakou znáte z profesionálních kaváren.
Dokonalá mléčná pěna bez kompromisů: Parní tryska zpění studené mléko na jemnou mikropěnu vhodnou pro cappuccino, latte macchiato i flat white – vše připraveno přímo u Vás doma v kavárenkové kvalitě.
Připraveno k použití za chvíli: Systém Thermo-Block ohřeje přístroj na optimální teplotu vaření velmi rychle. Odnímatelná nádrž na vodu o objemu 1,4 litru se vyjme a umyje bez jediného nástroje.
Svobodná volba kávy: Integrovaný kuželový mlýnek s kapacitou 200 g a 10 stupni mletí namele čerstvá zrna přesně podle Vašich požadavků – přístroj ale bez problémů zvládne i mletou kávu nebo ESE pody.
Šálek vždy připravený na správnou teplotu: Ohřívač šálků na horní straně předehřeje espresso šálky ještě před přípravou nápoje, takže káva po nalití okamžitě nevychladne – detail, který se ve výsledné chuti pozná.
Popis produktu
Každé ráno kvalitní espresso – bez fronty, bez přirážky za obsluhu. Klarstein Bella Café Espresso s tlakem 20 bar a příkonem 1 550 W připraví doma nebo v kanceláři kremové espresso s hustou crema vrstvou, sametovou pěnou na cappuccino i latte macchiato, které obstojí vedle každé kavárny.
Tlak 20 bar zajišťuje úplnou extrakci všech aromatických olejů a vonných látek z kávového prášku. Výsledkem je plnotělé espresso s crema, jakou jinak dostanete jen u baristy. Parní tryska zpění studené mléko na jemnou mikropěnu – základ pro cappuccino, latte macchiato i flat white.
Odnímatelná nádrž na vodu o objemu 1,4 litru se vyjme a očistí bez nástrojů. Před otevřením pákovky odstaví tlakový ventil zbytkový tlak v systému. Ohřívač šálků na horní straně udržuje espresso šálky na správné servírovací teplotě.
Bella Café Espresso je kompatibilní s ESE pody i mletou kávou – Vy si vyberete, co Vám chutná víc. Investice do přístroje se rychle vrátí v porovnání s každodenní návštěvou kavárny.
Objednejte Klarstein Bella Café Espresso a začněte si každý den dopřávat barista kávu přímo z Vaší kuchyně.
Vlastnosti
- Tlak čerpadla: 20 bar
- Příkon: 1 550 W
- Nádrž na vodu: 1,4 litru (odnímatelná)
- Materiál krytu: nerezová ocel a plast
- Integrovaný tlakoměr
- Mlýnek: integrovaný kuželový mlýnek s 10 stupni mletí a nastavitelným množstvím kávy
- Kapacita mlýnku: 200 g
- Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz
- Systém ohřevu Thermo-Block pro rychlé zahřátí a přesnou regulaci teploty
- Integrovaný tlakoměr pro kontrolu optimálního tlaku při přípravě
- Současná příprava až 2 šálků
- Parní tryska na mléčnou pěnu: kremové cappuccino a latte macchiato v barista kvalitě
- Odnímatelný napěňovač mléka a odkapávací miska pro snadné čištění
- Ohřívač šálků na horní straně pro optimální servírovací teplotu
- Tlakový ventil před otevřením pákovky
- Kompatibilní s ESE pody a mletou kávou
- Konstrukce z nerezové oceli: hygienická a odolná
- Vhodné pro: domácnost, kancelář, provozovny
Rozměry a technické podrobnosti
- Rozměry: cca 32,2 x 38 x 34,5 cm (Š x V x H)
- Délka kabelu: přibližně 1 m
- Hmotnost: cca 7,5 kg
Co bude doručeno
-
1 x pákový kávovar
-
1 x portafiltr
-
2 x sítová vložka
-
1 x odměrka
-
1 x nástavec na zrnkovou kávu
-
1 x tamper
-
Manuál ve více jazycích
Dodací podmínky
Dodací lhůta: 7 - 9 pracovních dní
Excellent produit , de plus, très esthétique visuellement.
Parfait. Une belle machine qui fait un excellent café. Je l'utilise depuis plusieurs semaines et j'en suis extrêmement satisfait.
Parfait. Une belle machine qui fait un excellent café. Je l’utilise depuis plusieurs semaines et j’en suis extrêmement satisfait.
Machine à café très solide et belle. Prépare un très bon café ! Recommandé
Retour d'expérience sur cette machine KLARSTEIN .Après plusieurs essais de moutures pour faire un café à l'italienne, j'ai trouvé la bonne méthode pour un café moussu . Moudre le café très fin, remplir le porte filtre à raz et surtout ne pas le tasser !!Une excellente machine expresso que je recommande vivement, un peu bruyante au démarrage, il manque au porte filtre, un buseur verseur simple pour une tasse (le seul défaut). mais un design de première.....
What can I say other than this was a fantastic purchase, bought this for my Partner who's a professional barista, makes a perfect coffee 100% recommended buy
Eine Sterne minus wegen mangelhafte!!! Gebrauchsanweisung. Man muss selbst herausfinden anhand Erfarung Mahlanstellungen und Geschmack.
Super Expresso und schön viel Druck und einfach aufzubauen
alles besten, hier stimmt alles
Tolles Gerät. Funktioniert einwandfrei.
Geweldig apparaat. Eenvoudig installeren en in gebruik. Lekkete koffie.Aanrader.
It surprise us, it's better then we expected. Very happy
Nachdem ich mehrmals die Einstellung ( Mahlwerk und Menge) verändert und angepasst habe, bin ich sehr zufrieden, der Espresso ist für meinen Geschmack perfekt!!Die Ausgüsse für den Espresso sind zu weit auseinander, so dass bei einer schmalen Espressotasse eine Seite daneben entleert. Es gibt auch keine anderen via Internet zu kaufen. Empfehlung: ab Werk enger zusammen herstellen.Aber die Maschine selbst sieht nicht nur gut aus, sondern macht auch einen sehr guten Espresso!!!
Vom Aussehen her top, aber ist noch nicht in Betrieb
Sono molto contenta per questa macchina, fa' un caffè proprio come al bar.
Sono molto contenta per questa macchina, fa’ un caffè proprio come al bar.
Buenos días , yo quiero hacer una. Reclamación. respecto a esta cafetera. La verdad es que me ha gustado mucho. Estoy muy contenta con ella pero mi desilusión es sobre el dispensador para hacer el café. Ya que tengo muy poco tiempo de haberla comprado. Llevo unos tres meses con ella y la verdad está oxidado, así que creo que me deberían de dar otro, porque éste está muy mal
sehr schnelle Lieferung, tolle Espressomaschine in schönem Design, macht wunderbaren Espresso, alles Bestens
Had this now a good couple of months and can not fault this product. Just like being at a coffee shop and love the retro look
Tökéletes mint megjelenésben mint működésbe . Maximálisan ajánlom .
Se volete un prodotto che non sporca ..questo articolo non fa per voi...ma la qualità e la semplicità di un caffè del bar ed un cappuccino eccellente scegliete pure questo prodotto..io l ho fatto.
Nach anfänglichen Neu-Nutzer-Problemen (ich hatte bis Dato "nur" eine Kapsel-Maschine) habe ich mich un eingefuchst und mit der Maschine angefreundet.Das hat mich in der 1.Woche einige ungenießbar Cremas gekostet, die im Ausguss gelandet sind. Mit der Espresso Zubereitung hatte ich keine Probleme.Die Einstellung für die das Mahlwerk musste ich auch erst herausfinden. Was aber schnell gelang.Bei der Reinigung der Mühle, muss man die restlichen Bohnen einmal so durchmahlen und aufheben für einen doppelten Esspresso. Den ich für meinen Crema, auf den ich am Morgen nicht verzichten will, eh' benötige.Mein Fazit zur Maschine: ich war von der Optik begeistert und nun auch von Handhabung und den Resultaten der Espresso's und Cremas.Wobei ich KEIN Kaffee-Experte bin. Mir muss das Resultat einfach nur schmecken ️ und das tut es!
Nach anfänglichen Neu-Nutzer-Problemen (ich hatte bis Dato "nur" eine Kapsel-Maschine) habe ich mich un eingefuchst und mit der Maschine angefreundet. Das hat mich in der 1.Woche einige ungenießbar Cremas gekostet, die im Ausguss gelandet sind. Mit der Espresso Zubereitung hatte ich keine Probleme. Die Einstellung für die das Mahlwerk musste ich auch erst herausfinden. Was aber schnell gelang. Bei der Reinigung der Mühle, muss man die restlichen Bohnen einmal so durchmahlen und aufheben für einen doppelten Esspresso. Den ich für meinen Crema, auf den ich am Morgen nicht verzichten will, eh’ benötige. Mein Fazit zur Maschine: ich war von der Optik begeistert und nun auch von Handhabung und den Resultaten der Espresso’s und Cremas. Wobei ich KEIN Kaffee-Experte bin. Mir muss das Resultat einfach nur schmecken ️ und das tut es!
Je mets 1 étoile pour son coté sympa, n'a jamais fonctionné correctement, et au bout de 3 mois kaput totalement. je suis si déçue, et si triste car je la voulais elle me plaisait vraiment beaucoup. ça fait 279 euros à la poubelle.. et j'ai mal à mon coeur.
No hace un ruido excesivo, lo normal. Creíamos que teníamos un problema con el molinillo, lo comente con el vendedor y obtuve respuesta inmediata y grata. Luego lo solucionamos nosotros ya que no era defecto de la maquina, no girábamos lo suficiente el deposito del café y de forma correcta. ( Nos daba miedo forzar y estropear la maquina). El resultado del café y espumador muy bueno. Manejo muy intuitivo. Por decir algo recomendaría al fabricante... el mango, cacillo que tuviera también una sola salida, para no tener que ajustar tamaño taza de café a las dos salidas del café. Para café expreso es algo grande para una taza.
No hace un ruido excesivo, lo normal. Creíamos que teníamos un problema con el molinillo, lo comente con el vendedor y obtuve respuesta inmediata y grata. Luego lo solucionamos nosotros ya que no era defecto de la maquina, no girábamos lo suficiente el deposito del café y de forma correcta. ( Nos daba miedo forzar y estropear la maquina). El resultado del café y espumador muy bueno. Manejo muy intuitivo. Por decir algo recomendaría al fabricante... el mango, cacillo que tuviera también una sola salida, para no tener que ajustar tamaño taza de café a las dos salidas del café. Para café expreso es algo grande para una taza.
Einfache Handhabung,sehr gute Produktqualität.Preisleistungsverhältnis gut.
Funciona perfecto, poco ruido y tamaño contenido. Hace un café excelente.Solo comentar que las instrucciones son un poco confusas. Supongo que se debe a la traducción al español, pero nada demasiado complicado.
Ich danke nach längerem hin und her mit dem Hersteller, hat Ihre Firma promt reagiert und mir das Geld zurückerstattet. Danke.
Die Kombi der Maschine ist super, die Funktionen ebenfalls. Hätte aber gedacht bei einem Retrolook das die außen Hülle nicht soviel Plastik hat, auf dem Bild sieht diese viel Dunkelroter aus. Sonst nach den Anfängen gut zu bedienen, geht allein in einen Standby Modus was total toll ist. Ich bin sehr zufrieden , macht es aber bitte hochwertiger von der Haptik das hat nicht soviel mit Retro zu tun.
Der Kaffee schmeck sehr gut, der Milchaufschäumer braucht etwas länger bis er aufgeheizt ist aber funktioniert dann sehr gut. Preis Leistung finde ich sehr gut