3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace Klarstein

Chcete si v horkých letních dnech dopřát potřebné osvěžení, ale nechce se vám pouštět se do stavebních úprav? Pak pro vás bude ideálním řešením mobilní klimatizace Klarstein. Vysoce kvalitní zpracování, výtečná účinnost a komfortní ovládání našich mobilních klimatizací si zamilujete. Přečtěte si o nich více.

Mobilní klimatizace jsou ideální volbou pro každého, kdo si chce domácnost efektivně ochladit, ale nemůže nebo nechce se pouštět do stavebních úprav. Naše mobilní klimatizace jsme navrhli tak, aby spojovaly skvělý výkon s intuitivním ovládáním a moderním designem.

Mobilní klimatizace do bytu nabízí spoustu výhod

Využití mobilní klimatizace je velmi oblíbeným způsobem, jak v létě ochladit domácnost. Oproti ventilátorům jsou mobilní klimatizace podstatně účinnější a nevyžadují stavební úpravy tak, jako klasické klimatizace.

  • Účinné ochlazení bez nutnosti stavebních úprav.
  • Snadná přenositelnost.
  • Jsou cenově dostupné.
  • Jsou energeticky úsporné.

Jak funguje přenosná klimatizace Klarstein?

Přenosná klimatizace nasává horký vzduch v místnosti a následně jej odvádí ven pomocí hadice vytažené z okna. Aby se zabránilo energetickým ztrátám, je ideální pořídit si do okna společně s klimatizací praktické těsnění.

Mobilní klimatizace Klarstein zaujmou vysokým výkonem

Chladicí výkon mobilní klimatizace je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru. Ten se samozřejmě odvíjí od velikosti místnosti a platí, že na 1 m3 je třeba 30 wattů výkonu přenosné klimatizace. Výkon se nejčastěji udává ve wattech, setkat se můžete i se značením v Btu/hod, přičemž platí, že 1kW = 3500 Btu/hod.

Co dalšího zvážit při výběru mobilní klimatizace Klarstein?

Kromě výkonu se zaměřte i na funkce, které mobilní klimatizace nabízí, její hlučnost, spotřebu energie a design.

Mobilní klimatizace Klarstein poslouží po celý rok

Naše mobilní klimatizace jsou navrženy tak, aby vám mohly sloužit jako multifunkční přístroj. Řada modelů má tak kromě klasické chladicí funkce i možnost využití jako větráku či odvlhčovače vzduchu. Ve všech variantách provozu přitom můžete vybírat z několika stupňů výkonu.

Mobilní klimatizace Klarstein jsou vybaveny praktickými funkcemi

Mobilní klimatizace do bytu Klarstein jsme vybavili praktickými funkcemi pro snazší obsluhu a lepší výkon. S jakými se můžete setkat nejčastěji?

  • Časovač vám umožní nastavit si přesný čas, po který bude klimatizace chladit.
  • Dálkové ovládání výrazně zjednoduší ovládání mobilní klimatizace.
  • Noční režim je funkce, díky které klimatizace sníží hlučnost.
  • Kolečka vám usnadní přenášení mobilní klimatizace.

Přenosné klimatizace Klarstein jsou úsporné

Myšleno samozřejmě bylo i na energetickou náročnost našich mobilních klimatizací, aby byl jejich provoz šetrný nejen k vaší peněžence, ale i k životnímu prostředí. O spotřebě energie vás bude informovat energetický štítek, přičemž většina našich klimatizací spadá do nejúspornější třídy A.

I u mobilní klimatizace je důležitý design

Mobilní klimatizace v bytě je přístrojem, který je vidět. Proto byste měli zohlednit také její design. Naše nabídka vás ani v tomto ohledu nezklame. Mobilní klimatizace nabízíme jak v klasické bílé, tak i v elegantní černé, luxusní rose gold či netradiční bronzové, antracitové či modré barvě.

Nahoru