Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač 2 | Bílé sklo

Delicatessa Slim Domino indukční varná deska

Sklokeramická varná deska, Indukční varná deska Bílé sklo 3500 watt
4 839,00 Kč (s DPH)
Počet varných desek:
Základní barva:

Delicatessa Slim Domino indukční varná deska

4 839,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Přesnost: výkon nastavitelný v 9 úrovních, programovatelný časovač vypnutí až do 99 minut

Flexibilní varné zóny: VarioHeating na kombinování levých varných ploch na společné použití jako flexi zóna

Výkonné teplo: celkový výkon 3500 W na dvou varných zónách s jednotlivými výkony 1 x 2000 W a 1 x 1500 W

Popis produktu

Jednoduše flexibilní vaření: indukční varná deska Klarstein Delicatessa 60 Hybrid umožňuje optimální využití prostoru s minimální spotřebou energie při vaření. Kombinuje při tom technické inovace s luxusním vzhledem a přináší do kuchyňské linky se svým sklokeramickým povrchem nový lesk.

Vestavěná varná deska nabízí dvě varné plotny s celkovým výkonem až 3500 W, které se rozdělují na 1 x 2000 W a 1 x 1500 W na jednotlivých varných plochách a ohřívají obsah hrnců a pánví v špičkových časech. Přitom se sjednocují obě varné zóny do jedné flexi zóny pomocí funkce VarioHeating.

Výkon obou ploch je možné ovládat samostatně a mají k dispozici funkci ThermoBoost, která zvyšuje výkon s cílem rychlého zahřívání na 2300 W. Sklokeramická varná plocha Delicatessa Slim se obsluhuje nekomplikovaně pomocí integrovaného dotykového ovládacího panelu a digitálního displeje. Takže ani knoflíky a regulátory nenarušují povrch kuchyňské linky. Kromě výkonu lze pro každou varnou plochu naprogramovat časovač automatického vypnutí až do 99 minut.

Aby během vaření vše probíhalo hladce, indukční varná deska má širokou škálu pojistek: Ochrana proti přehřátí s automatickým vypnutím se aktivuje, pokud je varná deska příliš horká. Indikátor zbytkového tepla principu EcoThermal Control Vás informuje nejen o tom, zda jsou vypnuté varné plochy stále horké. Umožňuje také vaření pomocí zbytkového tepla na úsporu energie. Funkce ThermalRecall si pamatuje nastavenou teplotu a použije se, pokud by byl proces vaření krátkodobě přerušen a později by se v něm mělo pokračovat. Kromě toho může být aktivován dětský zámek, aby se zabránilo náhodným změnám nastavení vaření.

Vizuálně přesvědčí indukční varná deska Delicatessa Slim od společnosti Klarstein svým elegantním, na údržbu nenáročným povrchem ze sklokeramiky. Tímto způsobem se varná deska hravě začlení do každé kuchyňské linky - ať už klasické, nebo moderní.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • dotykový ovládací panel
 • časovač na 99 minut
 • blokování tlačítek
 • dětská pojistka
 • funkce boost, BBQ a udržení tepla
 • výkon: 3500 W
 • včetně montážního materiálu
 • napájení: 220 - 240 V ~ / 50/60 Hz
Delicatessa Slim Domino, indukční varná deska, 3500 W, časovač

Rozměry a technické podrobnosti

 • celkové rozměry: cca 29 x 5,5 x 52 cm (Š x V x H)
 • rozměry pro vestavbu: cca 26,8 x 5 x 50 cm (Š x V x H)
 • délka kabelu: cca 100 cm
 • hmotnost: cca 4,6 kg

Co bylo posláno

 • 1 x sklokeramická deska
 • 1 x montážní materiál
 • návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(21 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Een topper. Eenvoudige bediening, snelle werking, ook voor de grote bakplaat.
Met de smalle 2-pitten meer ruimte op het aanrechtblad!

Vítěz. Jednoduchá obsluha, rychlá obsluha i pro velký plech na pečení. Více místa na pracovní desce s úzkým 2 hořákem!

Ověřená recenze

Super…
Simple, esthétique, efficace…
Bravo !

Super… Jednoduché, estetické, efektní… Bravo!

Ověřená recenze

Jolie table à induction le rendu visuel sur le site est moins bien que la réalité, dommage que les dimensions de la surface en profondeur ne soit pas exactement que celles du domino gaz

Pěkná indukční tabulka vizuální ztvárnění na místě je horší než realita, škoda, že rozměry povrchu v hloubce nejsou přesně takové jako u plynového domina

Ověřená recenze

Fonctionne très bien, bon rapport qualité prix

Funguje velmi dobře, dobrá hodnota za peníze

Ověřená recenze

Phantastisch und unbeschreibbar gut, das Teil kocht besser als jeder Gasherd. Ich bin so extrem begeistert, bin fast sprachlos.

Zusammen mit dem Grillaufsatz ist es ein Gedicht für die Küche.

Danke Klarstein... ich liebe euch.

Fantastické a nepopsatelně dobré, ta věc vaří lépe než jakýkoli plynový sporák. Jsem tak nesmírně vzrušený, skoro nemám slov. Spolu s grilovacím nástavcem je to do kuchyně jedna báseň. Děkuji Klarstein... miluji tě.

Ověřená recenze

Preis-Leistungsverhältnis ist gut. Die Wärmeleistung find ich prima.

Hodnota za peníze je dobrá. Myslím, že tepelný výkon je skvělý.

Ověřená recenze

Gutes Preis-Leistungs-Verhältnis. Funktioniert tadellos. Lässt sich leicht reinigen und verkratzt nicht. Die separate sowie kombinierte Nutzung der Heizzonen klappt ausgezeichnet. Ich hatte vorher ein (vor zwei Jahren erheblich teureres) Modell vom Schwedischen Möbelhaus, das nur mit getrennten Zonen betrieben werden konnte und zudem nach kurzer Zeit total zerkratzt war (dafür gab's zwar dann eine Gutschrift, aber die Qualitätsfrage stellte sich dennoch).

Dobrá hodnota peněz. Funguje perfektně. Snadno se čistí a neškrábe. Oddělené a kombinované použití topných zón funguje výborně. Dříve jsem měl model ze švédského obchodu s nábytkem (před dvěma lety, který byl výrazně dražší), který se dal provozovat pouze s oddělenými zónami a také byl po krátké době zcela poškrábaný (byl na to dobropis, ale stále vyvstala otázka kvality).

Ověřená recenze

Macht was es soll, und das ausgezeichnet! Bin bis jetzt sehr zufrieden. Zum Anschluss wird jedoch zum Elektriker geraten, da dass Kabel relativ kurz ist und nur über 2 Adern verfügt. Ich habe es zwar selbst gelöst, aber für jemanden der hier nur den geringsten Zweifel hat rate ich zum Fachmann. Was die Kindersicherung betrifft, und das "abstöpseln": Glückwunsch, Piktogramme sind schonmal nicht die Stärke jener Personen die dies bemängeln. Natürlich lässt sich die Sperre problemlos lösen. Dazu einfach auf das + und - gleichzeitig ca. 5 bis 10 Sekunden gedrückt halten. Das Entsperren wird akustisch quittiert. Eben auch so, wie es in der Anleitung steht, und auf dem Gerät angeichnet ist ;)

Dělá to, co má dělat a je to vynikající! Jsem zatím velmi spokojen. Pro připojení se však doporučuje elektrikář, protože kabel je relativně krátký a má pouze 2 vodiče. Sám jsem to vyřešil, ale každému, kdo má sebemenší pochybnosti, bych poradil odborníka. Pokud jde o bezpečnost dětí a "odpojení": gratuluji, piktogramy nejsou silnou stránkou těch, kteří si na to stěžují. Zámek lze samozřejmě snadno uvolnit. Chcete-li to provést, jednoduše stiskněte a podržte tlačítka + a - současně po dobu asi 5 až 10 sekund. Odemknutí je potvrzeno akusticky. Přesně jak je uvedeno v návodu a na zařízení ;)

Ověřená recenze

Das Induktionsfeld gefällt mit optisch sehr gut, und die Funktionen, die es bietet, sind sehr sinnvoll. Allerdings sollte man den Stecker immer in Reichweite haben. Wir müssen ihn bei jeder 3. Nutzung ziehen, da es sonst auf keine Berührung reagiert. Außerdem funktioniert die Tastensperre nicht. Das ist beim sauber machen etwas nervig, da es sehr oft und laut piept.

Indukční pole je vizuálně přitažlivé a funkce, které nabízí, dávají velký smysl. Zástrčku byste však měli mít vždy na dosah. Při každém 3. použití jej musíme vytáhnout, jinak nereaguje na žádný dotyk. Také nefunguje zámek kláves. To je při čištění trochu nepříjemné, protože velmi často a hlasitě pípá.

Ověřená recenze

Hab die Induktionsplatte in der Outdoorküche eingebaut. Natürlich hat sie nicht die Leistung wie ein “richtiger” Induktionsherd aber für meine Anwendungen passt sie sehr gut. Ein Stern Abzug, da mich die Abschaltautomatik und die Kindersicherung nervt.

Indukční deska byla instalována ve venkovní kuchyni. Samozřejmě nemá výkon jako „opravdový“ indukční vařič, ale mým aplikacím velmi vyhovuje. Srážka jedné hvězdičky, protože mě štve automatické vypínání a dětská pojistka.

Ověřená recenze

der Herd ist klasse und ich hätte nie gedacht, dass eine derart preiswerte Flexplatte so gut funktioniert. Ich benutze die sogar lieber als meine mittlerweile wieder intakte Hauptplatte. Gute Regulierbarkeit. Ich koche insgesamt lieber mit Gas, weil kein Kochen so fein in der Hitzeregulierung ist und der Geschmack eben überwältigend. Nun ist es wie es ist und diese Platte eine gute (keine perfekte, aber die gibt es ja eh nicht) Alternative.

sporák je skvělý a nikdy jsem si nemyslel, že tak levná flex deska bude fungovat tak dobře. Používám ho dokonce raději než svůj hlavní disk, který je nyní opět nedotčený. Dobrá nastavitelnost. Celkově nejraději vařím na plynu, protože žádný jiný druh vaření není tak jemný v regulaci tepla a chuť je prostě strhující. Nyní je to, co to je, a tato deska je dobrou (ne dokonalou, ale žádná stejně není) alternativou.

Ověřená recenze

Leider etwas ärgerlich, dass das Kochfeld kleinere Töpfe oder eine Kasserolle nicht erkennt. Nur bei der höchsten Temperatur (Stufe 9) wird auch der kleinere Topf erkannt. Das heißt köcheln lassen geht hier nicht. Reagiert sehr schnell auf die kleinste Berührung. Beim drüber wischen nervig. Ich muss das Ding leider behalten, da ich jetzt die Küchenplatte danach ausgeschnitten habe und das Kabel aufwändig von einem Fachmann hab verlängern lassen.

Bohužel je trochu nepříjemné, že varná deska nepozná menší hrnce nebo kastrol. Menší hrnec je rozpoznán pouze při nejvyšší teplotě (stupeň 9). To znamená, že zde není možné dusit. Velmi rychle reaguje na sebemenší dotyk. Nepříjemné při utírání. Věc si bohužel musím nechat, protože jsem dodatečně vyřízl kuchyňskou desku a nechal si draho prodloužit kabel u odborníka.

Ověřená recenze

Sieht gut aus, aber so sensibel, irgendwie gut, dass es gleich piept und die Kindersicherung anspringt. Doch manchmal dauert es bis diese wieder zu entsperren ist. Manchmal schaltet sich auch der timer nicht aus, also schaltet dann das Kochfeld nicht aus, sehr große Wärme unterhalb des Feldes im Betrieb. Beim benutzen einer 28 Pfanne wird es für einen 2 ten Topf sehr eng bis nicht möglich. Leicht zu reinigen, wenn man von dem gepiepe absieht. Ansonsten bin ich zufrieden.

Vypadá dobře, ale tak citlivě, tak nějak dobře, že to pípne a aktivuje se dětská pojistka. Někdy ale chvíli trvá, než jej znovu odemknete. Někdy se nevypne ani časovač, takže se varná deska nevypne, velmi vysoké teplo pod varnou deskou při používání. Při použití pánve 28 se stává velmi úzkým nebo není možné pro 2. hrnec. Snadné čištění kromě pípnutí. Jinak jsem spokojen.

Ověřená recenze

Anschluss unproblematisch. Bei Enstellung der Leistungsstufe ist immer die Platte vorzuwählen. Nach wenigen Sekunden wird diese Auswahl zurück gesetzt, so dass man sehr zügig die Reihenfolge eingeben muss. Die Berührungssensoren arbeiten sehr gut. Die hohe Geräuschentwicklung des Lüfters ist ein wenig nervig, zumal er permanent läuftinklusive einer Nachlaufzeit nach dem ausschalten der Platte, und dies unabhängig ob gekocht wurde oder nur testweise eingeschaltet, Die Lautstärke kann man mit einer Dunstabzugshaube auf fast max. Leistung vergleichen.

Připojení bezproblémové. Při nastavování stupně výkonu je třeba vždy předvolit talíř. Po několika sekundách se tento výběr resetuje, takže objednávku musíte zadat velmi rychle. Dotykové senzory fungují velmi dobře. Vysoká hladina hluku generovaného ventilátorem je trochu otravná, zejména proto, že běží trvale, včetně doby doběhu po vypnutí plotýnky, a to bez ohledu na to, zda bylo vaření hotové nebo zapnuté pouze na zkoušku. Objem lze srovnat s odsavačem par na téměř maximální výkon.

Ověřená recenze

Für den Preis ist das Gerät gut. Wäre es im preislichen Bereich von bekannten Markenprodukten würde ich das Lüftergeräusch und den manchmal auftretenden "Error" bemängeln, der nur noch mit Strom aus behoben werden kann. Ansonsten ist das Gerät völlig in Ordnung.

Zařízení je dobré za cenu. Pokud by to bylo v cenové relaci známých značkových produktů, stěžoval bych si na hlučnost ventilátoru a občas se vyskytující "chybu", kterou lze napravit pouze vypnutím napájení. Jinak je zařízení naprosto v pořádku.

Ověřená recenze

Funktioniert eigentlich sehr gut, ist relativ leise und schaltet bei Beendigung des kochvorganges den Lüfter bald ab. Mich stört nur die Kleinigkeit das sich die Platte beim abwischen einschaltet, eine Verzögerung bei Betätigung der Ein-Taste von ein bis zwei Sekunden wäre da hilfreich gewesen.

Ve skutečnosti funguje velmi dobře, je relativně tichý a po dokončení vaření brzy vypne ventilátor. Jediné, co mi vadí, že se deska zapíná při stírání, prodleva jedna až dvě vteřiny při stisku tlačítka by pomohla.

Ověřená recenze

Das Gute: die Kochplatte funktioniert und auch recht kleine Kochtöpfe werden erkannt. Die Bedienung ist gewöhnungsbedürftig und leider nicht selbsterklärend - auch nicht nach längerer Nutzung. Das liegt in erster Linie daran, dass man auf der dunklen Platte die Tastenfelder nicht so leicht sieht und die Anordnung der Led Beleuchtung neben den Tastenfeldern liegt - es ist so ein blindes Herumtasten. Die Kombi-Nutzung ist nicht unbedingt sehr pragmatisch (ich habe sie noch nie benutzen müssen. Wer hat schon recheckige Töpfe). Die Induktionsfläche, also die Fläche, die Hitze im Topf erzeugt ist etwas klein, so dass sich, zum Beispiel eine große Pfanne nicht unbedingt sehr flächig erhitzt. Alles in allem etwas zu teuer, wenn man die Mängel und Unperfektheiten bedenkt. Sie hatte auch schon mal Aussetzer und Es gab keine Erwärmung, obwohl die Anzeige einen Topf erkannt hat und die Platte heizen sollte.

Dobrá věc: plotýnka funguje a jsou rozpoznány i docela malé hrnce. Obsluha vyžaduje určité zvykání a bohužel není samovysvětlující - ani po delším používání. Je to dáno především tím, že na tmavém panelu není tak dobře vidět klávesnice a uspořádání LED osvětlení je vedle klávesnic - je to takové slepé tápání. Kombinované použití není nutně příliš pragmatické (nikdy jsem to nemusel použít. Kdo má stejně obdélníkové hrnce). Indukční plocha, tedy plocha, která generuje teplo v hrnci, je poněkud malá, takže například velká pánev se nemusí nutně ohřívat na velmi velké ploše. Celkově vzato trochu předražené s ohledem na nedostatky a nedokonalosti. Měl také výpadky a nedocházelo k ohřevu, i když displej poznal hrnec a plotna by se měla zahřát.

Ověřená recenze

Der Herd ist bei uns jetzt ein Monat im Betrieb. Die Lieferung war schnell und gut, der Herd kam Gut Verpackt und Heil bei uns an. Wie man auf dem Bild sehen kann ist er neben einem Teppanyakifeld verbaut worden. Der Einbau war kein Problem. Die Bedienung ist für Jemanden der schon mal ein Herd mit Touch-Bedienung hatte simpel und einfach. Das Bedienfeld ist intuitive bedienbar. In dem Monat haben wir den Herd regelmäßig benutzt und alle Funktionen getestet. Die Lautstärke des Kochfeldes ist nicht hoch ( nicht lauter als der Induktionsherd das Vorher bei uns eingebaut war). Die Kochleistung der Einzelnen Felder ist SUPER, stärker als unser alter Induktionsherd. Zusehen ist der Herd auf wirkochenwas bei YouTube. Wir können den Herd nur Empfehlen. Ich könnte mir den Herd auch gut als vier Zonen Herd vorstellen. Würde auch gerne andere Gräte der Firma Klarstein Testen.

Sporák používáme již měsíc. Dodání bylo rychlé a v pořádku, sporák dorazil dobře zabalený a bezpečný. Jak můžete vidět na obrázku, byl instalován vedle pole teppanyaki. Instalace nebyl problém. Obsluha je jednoduchá a snadná pro někoho, kdo již sporák s dotykovým ovládáním měl. Ovládací panel se používá intuitivně. Během toho měsíce jsme vařič pravidelně používali a testovali všechny funkce. Hlasitost varné desky není vysoká (ne hlasitější než indukční sporák, který jsme instalovali dříve). Varný výkon jednotlivých polí je SUPER, silnější než náš starý indukční vařič. Vařič můžete sledovat na wirkochenwas na YouTube. Sporák můžeme jen doporučit. Sporák bych si dokázal představit i jako čtyřzónový. Rád bych také otestoval další zařízení od společnosti Klarstein.

Ověřená recenze

Der Herd ist schon in Ordnung. Es braucht etwas, bis man ihn einwandfrei bedienen kann. Die Bedienungsanleitung ist da leider keine gute Hilfe: dort wird nämlich auf einen anderen Herd Bezug genommen, sodass einem die Anleitung genau null bringt. Anfragen beim Hersteller kann man sich auch sparen, da bekommt man nur Monatelang die Info, dass die Fragen an die zuständige Abteilung weitergeleitet wurden und man auf eine Antwort wartet... So ist das, wenn selbst der Hersteller seine Geräte nicht kennt. Ein technisches Problem gibt es definitiv: eine Kindersicherung ist vorhanden, aber die lässt sich weder willentlich ein noch ausschalten. Es ist eher so, dass die Kindersicherung manchmal einfach so anspringt, danach muss der Herd erstmal komplett vom Strom getrennt werden, damit er sich zurucksetzt - denn deaktivieren funktioniert am Herd nicht, auch wenn die Anleitung was anderes sagt - aber die bezieht sich ja auch auf einen anderen Herd. Eingebaut ist der Herd relativ leise. Die meisten Bewertungen wegen hoher Lautstärke beruhen darauf, dass der Herd nie eingebaut wurde (natürlich ist der dann lauter, da ist ja nichts um den Herd herum, dass den schall dämpft). Baut man den Herd ein kann man ihn zwar hören, aber das ist nicht der Rede wert. Fazit: kann man nehmen, natürlich muss man bei dem Preis einige Abstriche machen bzgl. Support usw. Aber alles in allem kann man doch ganz gut verwenden

Sporák je v pohodě. Než jej můžete správně použít, něco to trvá. Návod k obsluze bohužel není dobrou pomůckou: je tam odkaz na jiný sporák, takže návod vám dává přesně nulu. Můžete si také ušetřit dotazy od výrobce, protože jen měsíce dostáváte informaci, že dotazy byly předány odpovědnému oddělení a vy čekáte na odpověď... Tak to je, když ani výrobce neví jeho zařízení. Je tu určitě technický problém: je tam dětská pojistka, ale nejde libovolně zapnout ani vypnout. Spíš jde o to, že občas jen kopne dětská pojistka, načež se kamna musí úplně odpojit od napájení, aby se sama resetovala - protože její deaktivace na sporáku nefunguje, i když návod říká jinak - ale to platí i o jiném sporáku. Po instalaci jsou kamna relativně tichá. Většina recenzí hlasitého hluku je založena na tom, že sporák není nikdy zabudován (samozřejmě je pak hlasitější, kolem sporáku není nic, co by zvuk utlumilo). Pokud kamna zabudujete, je to slyšet, ale to nestojí za řeč. Závěr: můžete to vzít, samozřejmě musíte udělat nějaké kompromisy s cenou, co se týče podpory atd. Ale celkově se to dá docela dobře používat

Ověřená recenze

Lieferung schnell und gut verpackt. Funktionen exakt wie beschrieben. Highlight ist die BBC Funktion, wenn beide Platten gleichzeitig eine große Pfanne erwärmen. Leise im Vergleich zu den Vorgängermodellen. Einziger Kritikpunkt nach 1 1/2 Jahren im Einsatz: Beim Putzen über die Schalter wird manchmal irgendeine Kombination gedrückt/geputzt die das Kochfeld komplett deaktivert. Reset geht nur durch Ziehen des Netzsteckers. Fazit: Preis Leistung gut --- Funktion super --- klare Kaufempfehlung uns uns

Rychlé dodání a dobře zabalené. Funguje přesně tak, jak je popsáno. Vrcholem je funkce BBC, kdy obě plotýnky ohřívají velkou pánev současně. Tichý ve srovnání s předchozími modely. Jediná výtka po 1 1/2 roce používání: při čištění spínače se občas stiskne/vyčistí nějaká kombinace, která úplně deaktivuje varnou desku. Resetování je možné pouze vytažením síťové zástrčky. Závěr: dobrá hodnota za peníze --- skvělá funkce --- jasné doporučení k nákupu a my

Ověřená recenze

This is my third induction stove top. It works without problem. One thing I dislike about it is that the on/off "button" is very sensitive and can be turned on/off by just touching it with something. My previous models both required a 2-second press, ensuring that that is what I intended to do. I'd like Klarstein to change this mechanism in future models.

Toto je můj třetí indukční sporák. Funguje bez problému. Jedna věc, která se mi na něm nelíbí, je, že „tlačítko“ zapnutí/vypnutí je velmi citlivé a lze jej zapnout/vypnout pouhým dotykem. Oba mé předchozí modely vyžadovaly 2sekundové stisknutí, což bylo to, co jsem zamýšlel udělat. Byl bych rád, kdyby Klarstein tento mechanismus v budoucích modelech změnil.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků