Lednice

Lednice Klarstein

Klarstein boří mýty o tom, že lednice musí být nudná. Nechte se vtáhnout do světa jedinečného designu a obohaťte svou kuchyň o lednici, která ji doslova rozzáří. Netradiční barvy, retro design, elegantní linie a samozřejmě i ty nejnovější funkce – to vše nabízí lednice Klarstein.

Lednice Klarstein představují ideální volbu jak do domácnosti, tak i na chatu či do kanceláře. Několik různých velikostí a variant je zárukou toho, že si u nás snadno vyberete lednici, která splní všechny vaše požadavky.

Retro lednice Klarstein vás okouzlí svým designem

Retro lednice Klarstein charakterizuje zaoblený design ve spojení s netradičními barvami, jako je například růžová či modrá. Hledáte-li lednici, kterou nikdo nepřehlédne, tato rozhodně bude tou správnou volbou. Díky své velikosti se hodí spíše do menších domácností, kanceláří nebo třeba na chalupu. Klarstein nabízí i retro lednice s mrazákem, takže navzdory kompaktnějším rozměrům poslouží jako plnohodnotný spotřebič.

Je libo modernu? Lednice Klarstein si můžete i pokreslit

Další kategorie našich lednic potěší všechny, kdo milují moderní design a kreativitu. Pořídit si můžete lednici s netradičními dvířky plnými obrázků, nebo si ji dotvořit k obrazu svému. Povrch některých lednic totiž umožňuje kreslení a psaní. Vyzdobte svou ledničku kresbou, pište si na ní poznámky a nákupní seznamy a zanechávejte vzkazy členům vaší rodiny.

Ledničky Klarstein potěší i elegancí

Pokud vás neláká retro lednice, můžete volit i z klasických modelů. Ani ty však nejsou fádní – lesklý povrch, elegantní barvy a nadčasové linie jsou zárukou toho, že se lednice Klarstein stane ozdobou vaší kuchyně či kanceláře. Vybírat můžete z mnoha velikostí a několika variant včetně speciálních ledniček na steaky či nápoje.

Co zohlednit při výběru lednice?

Lednice Klarstein kromě jedinečného vzhledu spojuje i pověstná německá kvalita a využití moderních funkcí pro delší čerstvost potravin a nízkou spotřebu energie. O těchto vlastnostech vám více napoví jednotlivé parametry. Na co všechno se při výběru zaměřit?

Velikost a kapacita lednice

Jedním z nejdůležitějších parametrů je velikost a kapacita lednice. Před výběrem je tedy potřeba zvážit, kde budete lednici používat a pro kolik lidí bude sloužit. Do kanceláře, malého bytu či na chalupu vám bude stačit malá chladnička, pro početnou rodinu se bez velkého modelu neobejdete. My nabízíme jak menší lednice s mrazákem nebo bez, tak i velké chladničky pro klasické domácnosti.

Vlastnosti lednice

Malé i velké lednice mohou být vybaveny funkcemi pro snazší uspořádání potravin uvnitř chladničky, nižší spotřebu energie a delší čerstvost potravin. Podívejte se, jaké vychytávky můžete najít u našich ledniček.

  • LED osvětlení dokonale osvítí každé zákoutí lednice, má dlouhou životnost a nízkou spotřebu. Nijak navíc nezvyšuje teplotu uvnitř chladničky.
  • Box na zeleninu a ovoce usnadňuje organizaci potravin a napomáhá udržet tyto potraviny déle čerstvé.
  • Regulace teploty vám umožní nastavit si v chladničce optimální teplotu podle skladovaných potravin.
  • Zaměnitelné otevírání dveří vám dodá větší variabilitu při hledání správného místa pro lednici.

Spotřeba energie

Jelikož je lednice spotřebič, který běží celý den, je třeba brát v úvahu i její spotřebu. Nejúspornější modely spadají do energetické třídy A, ty nejméně úsporné do třídy D. O spotřebě energie vás bude informovat energetický štítek spotřebiče.

Nahoru