Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý Tmavě šedá

Easy Rider tahací vozík

43 x 24 x 80 cm 0 54 cm
3 069,00 Kč 4 299,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Easy Rider tahací vozík

3 069,00 Kč 4 299,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Venku a na pláži: tahací vozík s extra širokými pneumatikami

Tažení nebo posouvání: přední teleskopická, zadní posuvná tyč

Plynulá jízda: kolečka s kuličkovým ložiskem

Popis produktu

Born to be wild! Tahací vozík Waldbeck Easy Rider je připraven na velké i malé dobrodružství! Ať už na procházky s dětmi, na cestu na pláž nebo na přepravu nápojů - sklopného vozíku se již více nebudete chtít vzdát.

Pomocí teleskopické tyče na přední straně nebo sklopné tyče na zadní straně se vozík dá jednoduše posouvat. Kola jsou volně pohyblivá a vybavená kuličkovým ložiskem, které zajišťuje plynulou jízdu. Pro extra bezpečnost - zejména při přepravě dětí - vozík nabízí dva bezpečnostní pásy a odrazky. Díky spodní straně s výplní je sezení velmi pohodlné, což se bude líbit všem dětem.

Kapsy na vnější straně vozíku se výborně hodí na odložení menších věcí, jako například hraček nebo příslušenství. Extra široká umělohmotná kola s tloušťkou 10 cm si poradí s každým povrchem, dokonce i s pískem. Po použití lze konstrukce z kvalitní oceli jednoduše sklopit, čímž šetří úložné místo.

Příjemné výlety, túry a pikniky: tahací vozík Waldbeck Easy Rider se postará o odpočinek a uvolnění na všech cestách!

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Volně pohyblivá kolečka s kuličkovým ložiskem
 • Na přední straně teleskopická, na zadní straně posuvná tyč
 • Robustní potah z polyesteru 600D nabízející snadnou péči
 • Kapsy na bočních stranách, na přední i zadní straně
 • Práškovou barvou ošetřené kovové části na ochranu před korozí
Easy Rider, tahací vozík, do 70 kg, teleskopická tyč, sklopný, šedý

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: 54 x 110 x 103 cm (ŠxVxH)
 • Rozměry sklopeného vozíku: 53 x 81 x 27 cm (ŠxVxH)
 • Rozměry úložného prostoru: 44 x 26 x 76 cm (ŠxVxH)
 • Rozměry teleskopické tyče: 50 - 83 cm (ŠxVxH)
 • Rozměry koleček: 19 x 10 cm (ØxŠ)
 • Hmotnost: cca 13,5 kg

Co bylo posláno

 • 1 x tahací vozík
 • Manuál (německy, anglicky)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(16 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Habe den Wagen für meinen Welpen gekauft. Ich bin total begeistert, wie viel der Wagen mitmacht. Wir sind damit durch den Sand gefahren, im Wald über Wurzeln und durch hohes Gras. Man kann ihn echt schnell zusammen und wieder aufklappen und er passt in den Fußraum hinter den Sitz. Das Material ist robust und ich kann eindeutig eine Empfehlung aussprechen!

Kočárek jsem koupila pro štěně. Jsem opravdu nadšený z toho, kolik toho auto dokáže. Jeli jsme to pískem, v lese přes kořeny a vysokou trávou. Složíte a zase rozložíte opravdu rychle a vejde se do prostoru pro nohy za sedadlem.Materiál je robustní a určitě mohu doporučit!

Ověřená recenze

Qualität und Robustheit sind gut.

Kvalita a robustnost jsou dobré.

Ověřená recenze

Schöner Wagen. Durch die Schiebemöglichkeit viel bequemer. Seitentaschen passt einiges hinein. Der Klappmechanismus geht einfach Die Räder tun sich bei holprigen Wegen etwas schwer, drehen sich stark, aber grundsätzlich ist das ja nicht standard auf den Straßen. Sandwege Plattenwege Waldwege Genau richtig für Ausflüge mit Kind/ern. Vielleicht auch für den Einkauf.

Hezké auto. Mnohem pohodlnější díky možnosti posuvu. Boční kapsy se hodně vejdou. Skládací mechanismus je snadný, kola se na hrbolatých cestách trochu trápí a hodně se točí, ale v zásadě to není na silnicích standardem. Pískové cesty Zpevněné cesty Lesní cesty To pravé pro výlety s dětmi. Třeba i na nákupy.

Ověřená recenze

Sonnenschutz gibt es nicht, kein Dach.

Neexistuje žádná ochrana proti slunci, žádná střecha.

Ověřená recenze

Unsere Tochter mag ihn. Sie mag gar nicht mehr in den Buggy. Mit den breiten Reifen ist er gut für Sand und Wald.

Naše dcera ho má ráda. Už ji nebaví být v kočárku. Se širokými pneumatikami je dobrý do písku a lesa.

Ověřená recenze

Toller großer stabiler Bollerwagen... Kam sogar einen Tag eher geliefert... Die extra breiten Reifen... extra für den sandstrand.... Fahren im Sand aber überhaupt nicht gut er lässt sich sehr schwer ziehen... Eine Feststellbremse für die Räder wäre sinnvoll... Leider kann mann den Bollerwagen im zusammen geklappten Zustand nicht stehen lassen... Mann muß ihn immer hinlegen...(oder vielleicht habe ich auch was falsch gemacht) Trotz allem finde ich den Bollerwagen richtig toll

Skvělý, velký, stabilní ruční vozík... Dokonce byl dodán o den dříve... Ty extra široké pneumatiky... extra na písečnou pláž.... Jízda v písku není vůbec dobrá, je velmi těžké zatáhnout... Parkovací brzda na kola by dávala smysl... Ruční káru bohužel nemůžete nechat ve složeném stavu... Vždy ji musíte odložit...(nebo jsem možná něco udělal špatně) Navzdory všemu si myslím, že je ruční vozík opravdu skvělý

Ověřená recenze

Super Produkt, lässt sich sehr leicht steuern und ist belastbar und auch einfach zusammenzulegen

Super produkt, velmi snadno se ovládá a je odolný a také se snadno skládá

Ověřená recenze

Super, stabil, geräumig, genau das richtige für den Strand Urlaub.

Super, stabilní, prostorný, tak akorát pro dovolenou na pláži.

Ověřená recenze

Wir haben uns die Wahl des Bollerwagens nicht leicht gemacht und auch sehr viele auch von bekannten Herstellern getestet. Uns hat keiner so überzeugt wie der Waldbeck Bollerwagen. Gute Lenkbarkeit, stabile Bauart, laufruhige Räder. Wir hatten ihn schon im Urlaub im Einsatz und waren begeistert, vorallem wenn man dann andere sieht, wo die Räder durchbrechen, die Zugstange bricht...

Výběr ručního vozíku jsme si neusnadnili a vyzkoušeli jsme i mnohé od známých výrobců. Nikdo nás nepřesvědčil tak jako ruční vozík Waldbeck. Dobrá řiditelnost, stabilní konstrukce, kolečka s hladkým chodem. Už jsme to použili na dovolené a byli jsme nadšení, zvlášť když vidíte ostatní, kde se kola protrhnou, táhlo se zlomí...

Ověřená recenze

Zum Transport meiner Kinder und beim Einkaufen! Funktioniert spitzt würde ich jeder Zeit wieder kaufen!

Na převoz mých dětí a na nákupy! Kdyby to fungovalo, koupil bych si to kdykoli znovu!

Ověřená recenze

Der Bollerwagen machte einen stabilen Eindruck - auch wenn er in der falschen Farbe geliefert wurde. Der Platz im Wagen selbst ist großzügig. Die Taschen an den Seiten sind für Kleinigkeiten gut geeignet. Der Auf- und Zusammenbau ist mit einer Hand möglich und klappt schnell und einfach. Er lässt sich leicht ziehen, auch in Kurven. Wir haben ihn gleich mit in den Urlaub genommen und "getestet", wo nach 2 Tagen leider der Schiebe-Griff am Gelenk gebrochen ist... Man muss dazu sagen, der Bollerwagen wurde normal genutzt, keine wilden Kamikaze-Touren oder ähnliches. Positiv und reibungslos ist dafür die Rückgabe verlaufen. Wir bestellen ihn nicht wieder, sondern sind auf der Suche nach einem anderen Modell.

Ruční vozík působil stabilním dojmem - i když byl dodán ve špatné barvě. Prostor v samotném voze je velkorysý. Kapsy po stranách se dobře hodí na drobnosti. Lze jej nastavit a sestavit jednou rukou a je rychlý a snadný. Dá se snadno táhnout i v zatáčkách. Vzali jsme si ho s sebou na dovolenou a "otestovali", kde po 2 dnech prasklo posuvné madlo na kloubu... Nutno říct, že ručička byla běžně používána, žádné divoké kamikadze túry a podobně. Návrat proběhl pozitivně a hladce. Nebudeme jej znovu objednávat, ale hledáme jiný model.

Ověřená recenze

Ich bin zu Frieden. Ich kann nur empfehlen.

Jsem šťastný. Mohu jen doporučit.

Ověřená recenze

Kam leider defekt an, Retoure ging allerdings problemlos. Ansonsten macht das Teil einen Wertingen und guten Eindruck. Fährt sich auch gut, hat aber ein gutes Eigengewicht.

Bohužel dorazil vadný, ale vrácení bylo snadné. Jinak díl působí wertingenským a dobrým dojmem. Jede také dobře, ale má dobrou vlastní hmotnost.

Ověřená recenze

Haben den Wagen für Urlaub gekauft aber ich gehe mit ihm auch gerne einkaufen. Lässt sich leicht lenken, egal ob man zieht oder schiebt. Unsere Tochter, fast 2, sitzt sehr gerne drin und wenn der Wagen leer ist, dann legt sie sich auch gerne hin. Auf steinigen Wegen ist er etwas laut und klappert ein wenig. Einmal ist mir hinten rechts ein Rad fast abgefallen, weil sich die Mutter von der Schraube gelöst hat. War wohl vom Werk nicht richtig befestigt. Haben alle Muttern nachgezogen und bis jetzt halten sie. Für die lose Mutter ein Stern Abzug. Alles in allem bin ich sehr zufrieden.

Auto jsem si koupil na dovolenou, ale rád ho beru i na nákupy. Je snadné řídit, ať už táhnete nebo tlačíte. Naše skoro 2letá dcera v něm ráda sedí a když je auto prázdné, ráda si i lehne. Na kamenitých cestách je trochu hlučný a trochu chrastí. Jednou na pravé zadní straně málem upadlo kolo, protože se uvolnila matice ze šroubu. Pravděpodobně nebyl správně nainstalován ve výrobě. Dotáhl všechny matice a zatím drží. Za uvolněnou matku odečtena jedna hvězda. Celkově jsem velmi spokojen.

Ověřená recenze

Super Teil, sehr gut zu lenken, jederzeit wieder!!!!

Super díl, velmi snadné řízení, kdykoliv znovu!!!!

Ověřená recenze

Das Sonnendach könnte stabieler sein. Es super das der Pollerwagen Bremsen hat!!! Ansonsten hat mich alles überzeugt.

Střešní okno by mohlo být stabilnější. Je super, že má patník brzdy!!! Jinak mě všechno přesvědčilo.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků