Kamini FXL elektrický krb

2 869,00 Kč 4 599,00 Kč (s DPH)
 • Elektrický krb
 • Černá
 • 2000 watt
Produktové číslo: 10035275
Kamini FXL elektrický krb
2 869,00 Kč 4 599,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 260,00 Kč 4 599,00 Kč
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 393,00 Kč 4 599,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Útulná romantika: elektrická krbová vložka pro příjemné světlo ohně bez plamenů

 • Příjemné teplo: přepínatelná funkce ohřevu s 1000 nebo 2000 W

 • Čistota: žádné saze, žádný popel - nejjednodušší čištění

Popis produktu

Romantická atmosféra krbu každý večer v každém ročním období! Elektrický krb Klarstein Kamini FXL funguje zcela bez otevřeného ohně jedním stiskem tlačítka. Dá se použít nejen ve stávajících krbech, ale může také volně stát v jakékoli místnosti. Jemné světlo uhlíků pochází z úsporné 2 W LED žárovky a svými pohyby uměle napodobuje skutečná doutnající polena. Přepínatelná funkce ohřevu pracuje s výkonem 1000 nebo 2000 W a krb má také funkci ventilátoru. I v létě si nyní můžete užít krásný oheň v krbu: nastavíte si prostě jen osvětlení.

Díky své kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti se elektrický krb Kamini dá jednoduše přenášet a umístit kdekoliv. Obsluha krbové vložky Klarstein Kamini FXL probíhá velmi jednoduše pomocí čtyř snadno přístupných přepínačů. Čištění se nedá srovnat s tradičním krbem se skutečným ohněm: nevznikají žádné saze ani jiné nečistoty, vše zůstává čisté.

Jednoduše si kdykoliv užívejte v kterékoli místnosti efekt plamenů a teplo bez ohně: se zařízením Kamini FXL od společnosti Klarstein.

Vlastnosti

 • krbová vložka s osvětlením a zapínatelnou topnou funkcí
 • tlející kulatina bez popela a sazí
 • topná funkce volitelně 1000 nebo 2000 W
 • možné i výlučné osvětlení
 • výkon: 2000 W
 • osvětlení: 2 W LED
 • napájení: 220 - 240 V ~ | 50 Hz
Produktové číslo: 10035275

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 65 x 22 x 23 cm (Š x V x H)
 • délka síťového kabelu: cca 145 cm
 • hmotnost: cca 4,4 kg

Co bylo posláno

 • 1 x krbová vložka
 • manuál ve více jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
19 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 30/09/2022

schnelle Lieferung, angenehme Wärme, problemlose Handhabung, netter Flammeneffekt

rychlé dodání, příjemné teplo, snadná manipulace, pěkný efekt plamene

Ověřená recenze 20/09/2022

gut

střevo

Ověřená recenze 26/06/2022

Richtig gemütliches Flair verbreitet der Kamin im Wohnzimmer. Bis jetzt kann ich nichts negatives zu dem Kamin sagen.

Krb v obývacím pokoji vytváří opravdu útulnou atmosféru. Ke krbu zatím nemám nic negativního.

Ověřená recenze 24/06/2022

De valse haard is ideaal voor het meubel that hierbij hoort van dezelfde fabrikant. De afwerking is mooi genoeg. Het effect van de lamp is gezellig 's avonds, maar maakt een klein beetje ruis achtig lawaai, omdat er binnenin een rad draait om het licht dit haardvuur effect te geven, maar dit stoort niet. De lamp die bijgeleverd wordt is echter compleet waardeloos, die heeft welgeteld 4 seconden gebrand en was dan volledig verbrand en ook gloeiend heet. Ik dacht eerst dat het ganse ding kapot was, maar heb dan de lamp vervangen met een LED lamp en deze ging mee voor enkele avonden... dan ook kapot gegaan. Nu zit er een prijzige Phillips LED lamp in en ik zet deze niet te veel aan omdat ik bang ben dat die weeral snel kapot zal gaan... Omdat het zo dubbel is geef ik 3 sterren, had de lamp deze problemen niet, ik zou 5 sterren geven maar deze lampen vervangen is ook vrij kostelijk.

Falešný krb je ideální pro nábytek, který k němu patří od stejného výrobce. Závěr je dostatečně pěkný. Efekt lampy je večer útulný, ale vydává trochu hlučný zvuk, protože se uvnitř otáčí kolečko, které dává světlu tento efekt ohně, ale to není rušivé. Lampa, která je k tomu dodávána, je však zcela bezcenná, hořela přesně 4 sekundy a poté byla zcela spálená a také žhavá. Nejdřív jsem si myslel, že je to celé rozbité, ale pak jsem lampu vyměnil za LED lampu a pár večerů to vydrželo ... pak taky prasklo. Nyní je v něm drahá LED lampa Phillips a moc ji nezapínám, protože se bojím, že se zase brzy rozbije... Protože je tak dvojitá, dávám 3 hvězdičky, lampa tyto problémy neměla, Dal bych 5 hvězdiček, ale výměna těchto lamp je také poměrně drahá.

Ověřená recenze 17/05/2022

Es funktioniert mehr gibt es nicht zu sagen

Funguje to, není co dodat

Ověřená recenze 13/03/2022

Eine LED Lampe wäre besser

LED lampa by byla lepší

Ověřená recenze 27/02/2022

Funktionell und mit absolut echter Wirkung. Die Heizung ist auf jeden Fall wirksam.

Funkční a s naprosto reálným efektem. Vytápění je rozhodně účinné.

Ověřená recenze 07/02/2022

Passt wie angegossen in unseren Kamin, das Licht ist angenehm, aber der Geräuschpegel ist zu hoch. Musste das Gerät auf extra Gummifüssen lagern, jetzt geht's!

Hodí se k našemu krbu jako ulitý, světlo je pěkné, ale hladina hluku je příliš vysoká. Zařízení bylo nutné umístit na další gumové nožičky, nyní to funguje!

Ověřená recenze 24/01/2022

Es ist ein schöner Dekoartikel . Der Preis ist ok. Der Geräuschpegel ist akzeptabel. Eine Fernbedienung wäre gut gewesen. Ich habe eine Zeitschaltuhr zwischengeschaltet. Insgesamt 4 Sterne.

Je to krásný dekorativní předmět. Cena je OK. Hladina hluku je přijatelná. Dálkové ovládání by bylo dobré. Mezi to jsem dal časovač. Celkově 4 hvězdičky.

Ověřená recenze 24/01/2022

Sehr gutes Produkt. Wenn es gut integriert ist merkt man anfänglich kaum einen Unterschied. Dieses Produkt ist mit Heizfunktion. Funktioniert wie ein Heizlüfter mit Ventilator. Integriert ist auch eine Art Glasrolle die im Hintergrund (Wand) das lodern der Flammen nachahmt.

Velmi dobrý produkt. Pokud je dobře integrován, zpočátku téměř nepoznáte rozdíl. Tento výrobek je vybaven funkcí ohřevu. Funguje jako ohřívač ventilátoru. Integrován je také jakýsi skleněný válec, který napodobuje plápolající plameny na pozadí (zeď).

Ověřená recenze 04/01/2022

Knistereffekt funktioniert sehr gut. Die Hintergrundbeleuchtung wirkt sehr echt, könnte aber noch etwas kräftiger (leuchtender) sein. Bei diesem Preis darf man da aber wahrscheinlich auch nicht zu viel erwarten.

Praskavý efekt funguje velmi dobře. Podsvícení vypadá velmi reálně, ale mohlo by být o něco silnější (jasnější). Ale za tuto cenu byste asi neměli očekávat příliš mnoho.

Ověřená recenze 15/12/2021

Leider keine Fernbedienung. Ansonsten o.k.

Bohužel bez dálkového ovládání. Jinak ok

Ověřená recenze 10/12/2021

Die Medien konnten nicht geladen werden. Lange gesucht, verglichen und dann richtig entschieden. Unser Kamin, den wir seit Jahren nicht mehr als Bioethanolofen nutzen können, gefällt uns jetzt mit dem Einsatz wieder sehr gut. Das Feuer sieht aus etwas Entfernung ziemlich echt aus. Überraschend war, dass die Holzscheite richtig lodern, sogar kleine Flammen züngeln und werfen ein Flackern an die Rückwand des Kamins. Kein Stinken, kein Qualm, keine Rückstände...super. Allerdings brummt der Motor schon etwas. Kann man aber wenn Musik spielt überhören. Die Heizstufen haben wir noch nicht ausprobiert, darum kann ich die Heizleistung noch nicht bewerten. Rein optisch würden wir den Kamin wieder kaufen .

Médium nelze zavést. Dlouho hledal, porovnával a pak se správně rozhodl. Náš krb, který už léta nemůžeme používat jako kamna na bioetanol, se nám s vložkou moc líbí. Oheň vypadá z dálky docela reálně. Překvapivé bylo, že polena skutečně plála, dokonce i malé plamínky se olizovaly a vrhaly se na zadní stěnu krbu. Žádný zápach, žádný kouř, žádné zbytky...skvělé. Motor však trochu hučí. Ale můžete to slyšet, když hraje hudba. Stupně ohřevu jsme ještě nezkoušeli, takže zatím nemohu hodnotit tepelný výkon. Z čistě vizuálního hlediska bychom krb koupili znovu.

Ověřená recenze 05/12/2021

Insgesamt für den Preis wirklich gut. Schön anzusehen, leichtes Flammenspiel im Hintergrund. Leider ist die zuschaltbare Heizung sehr laut.

Celkově opravdu dobré za cenu. Krásné na pohled, lehká hra plamenů v pozadí. Vypínatelné topení je bohužel velmi hlučné.

Ověřená recenze 03/12/2021

Ich wollte gern einen gemütlichen Kamin im Wohnzimmer, war aber skeptisch ob es auch mit einem elektrischen Kamin gemütlich wird. Aber dieser Kamin ist wirklich top. Er sieht schön aus und macht ein tolles Flackern an der Wand. Ich bin begeistert!

Chtěl jsem útulný krb v obývacím pokoji, ale byl jsem skeptický k elektrickému krbu. Ale tento krb je opravdu skvělý. Krásně vypadá a skvěle se mihne na zdi. Jsem vzrušený!

Ověřená recenze 23/11/2021

Passt perfekt in meinen Fernsehunterschrank und sieht sehr schön und anheimelnd aus, wenn er in Betrieb ist. Allerdings erzeugt er bei laufendem Betrieb unangenehme leise Geräusche, die für mich manchmal störend sind. Sollte es eine Animation darstellen, so wäre ein leichtes Knistern angenehmer. Nicht in Funktion wirkt der EKamin sehr trist und düster. Habe mich entschlossen, ihn trotzdem zu behalten, weil die Jahreszeit passend ist und die dunkleren Monate länger als die Sommermonate sind.

Perfektně se hodí do mého televizního stojanu a při používání vypadá velmi hezky a útulně. Při provozu však vydává nepříjemné tiché zvuky, které jsou mi někdy nepříjemné. Pokud se jedná o animaci, bylo by příjemnější lehké zapraskání. Když se EKamin nepoužívá, vypadá velmi ponuře a ponuře. Rozhodl jsem se, že si ho přesto nechám, protože roční období je vhodné a tmavší měsíce jsou delší než letní měsíce.

Ověřená recenze 04/11/2020

Die Medien konnten nicht geladen werden. Der Kamin sieht im ausgeschalteten Zustand sehr gut aus! Wenn er an ist, leuchtet das ganze Ding, aber es flackert lediglich ein kleiner Teil! Manchmal fängt das Ding auch leicht zum summen an (hört man im Video auch, aber kann auch der Grund sein, weil er auf einem Blech steht)! Ich habe ihn dennoch behalten!

Médium nelze zavést. Krb ve vypnutém stavu vypadá velmi dobře! Když je zapnutý, celý svítí, ale jen malá část bliká! Občas ta věc také začne lehce hučet (můžete to slyšet i na videu, ale může to být i tím, že stojí na plechu)! Stejně jsem si to nechal!

Ověřená recenze 15/01/2019

Wir habe in unserer Kellerbar einen offenen Kamin, der vor Jahren stillgelegt wurde. Ich habe diesen " Dekokamin" inkl. Heizfunktion gekauft um A: Dem Toten Kamin etwas optisch aufzuwerten. B: um im Bedarfsfall die Bar etwas aufwärmen zu können. Der Kamin sieht gut verarbeitet aus und macht auch optisch einen sehr guten Eindruck. Nach dem ersten einschalten war ich überrascht!!!! Das Farbenspiel der Glut wirkt täuschend echt! Über einen Kleinen Schlitz an der Rückseite des Geräts wird ein Flackernder Lichtschein an die Rückwand des Eigendlichen Feuerraums geworfen der ein täuschend echtes Flammenspiel simuliert. Bin vom optischen Effekt mehr als begeistert. Die Heizfunktion ist auch ordendlich und verbreitet eine wohlige Wärme. Bei allem Lob muss ich aber leider auch einen kleinen Kritikpunkt vergeben..... Der Lüfter, den man optional zuschalten kann ist etwas laut und stört dann doch die sonst so schön geschaffene Stimmung des Kaminfeuers. Deswegen Leider 1Punkt Abzug Aber sonst kann ich dieses Produkt "wärmstens" empfehlen.

V našem sklepním baru, který byl před lety zavřený, máme otevřený krb. Koupil jsem si tento "deco krb" včetně funkce topení do A: vizuálně vylepšit mrtvý krb. B: aby bylo možné v případě potřeby tyč trochu zahřát. Krb vypadá kvalitně zpracovaný a působí i velmi dobrým vizuálním dojmem. Po prvním zapnutí jsem byl překvapen!!!! Hra barev uhlíků vypadá klamně jako opravdová! Na zadní stěnu skutečného topeniště je prostřednictvím malého otvoru na zadní straně zařízení vrženo blikající světlo, které simuluje klamně skutečnou hru plamenů. Z optického efektu jsem více než nadšený. Funkce topení je také úhledná a šíří příjemné teplo. Při vší chvále musím bohužel dát malou výtku..... Ventilátor, který si můžete volitelně zapnout, je trochu hlučný a ruší pak jinak tak krásně vytvořenou atmosféru otevřeného ohně. Proto bohužel srážka 1 bodu Ale jinak mohu tento produkt "vřele" doporučit.

Ověřená recenze 10/12/2018

Von einer Flammenillusion kann wirklich keine Rede sein. Es handelt sich hier nur um eine Glut die auch nicht besonders echt aussieht, da sie permanent leuchtet. Nur im oberen Bereich gibt es ein wenig Bewegung durch ein kleines Lochmaskenrad. Dennoch entsteht eine gemütliche und wohlige Kamin-Atmosphäre. Ich habe das Gerät hinter Glas in ein Schauschrank gestellt. Die Rückwand mit roten Ziegelsteinen (aus Styropor) nachgebildet. Sieht im Gesamtkontext relativ echt aus. Mit ein wenig Bastlergeschick könnte man den Effekt noch verstärken. Den relativ hohen Preis finde ich gerechtfertigt, da die Verarbeitung einen hochwertigen Eindruck macht. Die elektrische Verkabelung sieht sorgfältig und solide aus. Ich habe aber ein Stern abgezogen weil der nette Effekt nicht ganz im Verhältnis zum Preis steht. Anders gesagt, das Gerät ist Top, aber der Effekt ist eher etwas dürftig.

O iluzi plamene opravdu nemůže být řeč. To je jen žhavý uhlík, který také nevypadá nijak zvlášť reálně, protože svítí trvale. Pouze v horní oblasti je malý pohyb díky malému kolečku stínové masky. Přesto vzniká útulná a útulná krbová atmosféra. Zařízení jsem umístil za sklo do vitríny. Zadní stěna je reprodukována červenými cihlami (z polystyrenu). V celkovém kontextu vypadá relativně reálně. S trochou fantazijních dovedností by mohl být efekt zesílen. Poměrně vysoká cena je myslím oprávněná, neboť zpracování působí kvalitním dojmem. Elektrické rozvody vypadají pečlivě a pevně. Hvězdičku jsem ale odečetl, protože pěkný efekt není úplně v poměru k ceně. Jinými slovy, zařízení je špičkové, ale účinek je spíše slabý.