Madonna, digestoř, 90 cm, ostrůvková, 500 m³/h, nerezová ocel, černá Černá
Madonna, digestoř, 90 cm, ostrůvková, 500 m³/h, nerezová ocel, černá Černá
Madonna, digestoř, 90 cm, ostrůvková, 500 m³/h, nerezová ocel, černá Černá
Madonna, digestoř, 90 cm, ostrůvková, 500 m³/h, nerezová ocel, černá Černá
Madonna, digestoř, 90 cm, ostrůvková, 500 m³/h, nerezová ocel, černá Černá
Madonna, digestoř, 90 cm, ostrůvková, 500 m³/h, nerezová ocel, černá Černá
Madonna, digestoř, 90 cm, ostrůvková, 500 m³/h, nerezová ocel, černá Černá

Madonna digestoř

Černá Ostrůvková digestoř
7 323,29 Kč 14 299,00 Kč (s DPH)
Základní barva:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení doprava zdarma
Filtr s aktivním uhlím
Filtr s aktivním uhlím Filtr s aktivním uhlím Šedá 439,00 Kč (s DPH)
Zlevněno z 699,00 Kč Ušetříte 260,00 Kč

Základní informace

Digestoř / ostrůvková digestoř s předním ovládacím panelem z černého bezpečnostního skla - spodní strana a komín z leštěné ušlechtilé oceli

3 úrovně výkonu odsávání, možnost přestavby zařízení na recirkulační provoz

Maximální odsávací výkon 500 m³/h

Popis produktu

Obohaťte Vaši kuchyni o věrného pomocníka při odstraňování páry a pachů z jídla. Zařízení odsaje až do 500 m3 vzduchu za hodinu a také na nejvyšší úrovni je s méně než 68 dB vysloveně nehlučné.

V závislosti na objemu par jsou k dispozici na provoz ventilátoru tři výkonnostní úrovně - nízká, střední a vysoká. Zařízení Klarstein Madonna se ovládá zcela nekomplikovaně pomocí dotykového panelu s displejem. Možná zasvítit i světlo, které užitečně osvětlí hrnce a pánve shora a umožní zvědavým kuchařem pohled do hrnců.

Se svým elegantním designem vyzařuje svěží lesk, především v moderně zařízených kuchyních, ale také působí jako luxusní protiklad v klasickém prostředí. Spodní strana zařízení a komín sázejí na nestárnoucí eleganci z leštěné ušlechtilé oceli.

Dodatečný aktivní uhlíkový filtr najdete pod číslem produktu (10031626).

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Třída energetické účinnosti B
 • 3 vyměnitelné hliníkové filtry na zachycování mastnoty (vhodné do myčky nádobí)
 • 2-dílný teleskopický kryt komínu z ušlechtilé oceli
 • Odsávací technika: 1 motor, 2 ventilátory s částečnou teflonovou úpravou
 • Výkon 250 W
 • Napájení: 230 V, 50 Hz
Madonna, digestoř, 90 cm, ostrůvková, 500 m³/h, nerezová ocel, černá

Rozměry a technické podrobnosti

 • Hloubka: 53,5 cm max.
 • Šířka: 90 cm max.
 • Odsávací plocha: 71 x 35,5 cm
 • Odstup od stropu: 75 až 105 cm
 • Viditelná šířka šachty: 30,5 cm
 • Viditelná hloubka šachty: 27 cm
 • Průměr odsávacího potrubí: 15 cm
 • Flexibilní délka hadice: 55 - 170 cm
 • Délka elektrického kabelu: 1,5 m
 • Hmotnost: cca 28 kg

Co bylo posláno

 • 1 x zařízení
 • 3 x filtr mastnot
 • 1 x držák na strop
 • 2 x kryt z ušlechtilé oceli
 • 1 x hadice na odpadní vzduch
 • 1 x sada montážního materiálu
 • manuál (jazyky: německy, anglicky)

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(6 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Gute Ablufthaube zum vernünftigen Preis

Dobrá digestoř za rozumnou cenu

Ověřená recenze

Die Abzuzgshaube ist sehr laut, mit Kohlefilter pfeift sie ,wenn man keinen Abzug für draußen hat sollten die Kohlefilter im Lieferumfang mit inbegriffen sein . Denn ich bin von einem Rechteckigen Kohlefilter ausgegangen aber leider braucht man hierfür 2 Runde Kohlefilter ,dann musste ich alles wieder abbauen für die Filter.

Digestoř je velmi hlučná, s uhlíkovým filtrem píská, pokud nemáte ventilaci na ven, uhlíkové filtry by měly být součástí dodávky. Protože jsem předpokládal obdélníkový uhlíkový filtr, ale bohužel k tomu potřebujete 2 kulaté uhlíkové filtry, pak jsem musel na filtry vše znovu demontovat.

Ověřená recenze

Da wir uns entschlossen haben uns doch noch einmal zu verändern wird sich in den nächsten Wochen und Monaten einiges bei uns tun. Da es ein Wunsch ist eine große Küche im Haus zu haben fangen wir an schon einmal ein paar Dinge zu kaufen. So sind wir auf die Klarstein Madonna Dunstabzugshaube gestoßen. Sie ist geeignet für ein Mittelkochfeld und sollte doch mit einem Fachmann installiert werden. Sie kann bis 500 m³ Abluft in einer Stunde bewältigen und ist mit unter 68 dB auf höchster Stufe relativ geräuscharm. Die Bedienung erfolgt über eine Touchpad-Armatur, es gibt 3 Leistungsstufen, zudem kann das Licht über das Display geschaltet werden. Gebürsteter Edelstahl macht die Haube schon sehr chic, ich mag es so. Vielleicht noch ganz interessant, die Haube läuft mit Energieeffizienzklasse B, die Maße sind 60 cm x 90 cm. Allein schon wegen dem Gewicht von 28 kg sollte niemand versuchen die Dunstabzugshaube allein zu installieren! Es wurden alle Kleinteile sowie eine Bedienungsanleitung mitgeliefert. Da wir erst zu einem späteren Zeitpunkt unsere geplanten Veränderungen vornehmen bleibt die Haube noch im Karton. Der Funktionstest wird dann später beschrieben wenn sie läuft.

Vzhledem k tomu, že jsme se opět rozhodli pro změnu, čeká nás v následujících týdnech a měsících spousta věcí. Protože existuje touha mít v domě velkou kuchyň, začněme kupovat pár věcí. Takto jsme narazili na odsavač par Klarstein Madonna. Je vhodný pro středovou varnou desku a přesto by měl být instalován odborníkem. Dokáže zpracovat až 500 m³ odpadního vzduchu za jednu hodinu a je relativně tichý s hlučností necelých 68 dB na nejvyšší úrovni. Ovládá se pomocí touchpadu, k dispozici jsou 3 úrovně výkonu a světlo lze zapnout i přes displej. Broušená nerezová ocel dělá digestoř velmi šik, takhle se mi líbí. Možná ještě velmi zajímavé, digestoř běží s třídou energetické účinnosti B, rozměry jsou 60 cm x 90 cm. Už jen kvůli hmotnosti 28 kg by se nikdo neměl pokoušet instalovat digestoř sám! Součástí byly všechny drobné díly a návod k použití. Vzhledem k tomu, že plánované změny provedeme až později, digestoř zůstane v krabici. Funkční test bude popsán později, až bude spuštěn.

Ověřená recenze

Super schnelle Lieferung. Jederzeit wieder.

Super rychlé dodání. Kdykoli.

Ověřená recenze

Montage ist (anders als viele hier schreiben) eigentlich sehr einfach und vor allem sehr stabil durch die 4 massiven Winkel wackelt nix! Die Beschreibung stimmt leider immer noch nicht, habe vor bestimmt 2 Monaten mit dem Hersteller telefoniert, da die Beleuchtung nicht wie in der Beschreibung steht, aus 4 Halogenlampen besteht, sondern aus 4 „fest“ verbauten nicht Wechselbaren LED‘s, sehr ärgerlich wenn man mit dimmbaren Halogenlampen gerechnet hat...naja sonst alles okay ;).

Montáž je (na rozdíl od mnohých zde píšících) skutečně velmi jednoduchá a především velmi stabilní díky 4 masivním úhlům se nic neviklá! Bohužel popis stále není správný, asi před 2 měsíci jsem telefonoval s výrobcem, protože osvětlení se neskládá ze 4 halogenových žárovek jako v popisu, ale ze 4 "napevno" nainstalovaných, nevyměnitelných LED, velmi nepříjemné, pokud používá stmívatelné Očekávané halogenové žárovky... no jinak vše v pořádku ;).

Ověřená recenze

Das Gerät macht einen guten und soliden Eindruck. Leider war der Abluftkamin größer als in der Werbung. Das hat unsere Planung sehr durcheinandergebracht, da der Kamin durch ein abhängtes Holzbrett durchgeführt werden sollte. Der geplante Ausschnitt hat natürlich nicht gepasst und das abgehängte Brett muuste komplett durchgeschnitten werden. Dadurch sind zusätzliche Probleme bei der Montage entstanden. Ansonsten ist die Kaminabhängung durch 4 Winkeleisen doch sehr wacklig und erfordert zusätzliche Verstrebungen. Die Montageanleitung kann man komplett vergessen. Es wird ein Plastikbeutel mit einem Schraubensortiment mitgeliefert. Da kann man sich die passenden Schrauben aussuchen.

Zařízení působí dobrým a pevným dojmem. Bohužel výfukový komín byl větší, než bylo inzerováno. To nám hodně zkomplikovalo plánování, protože komín měl být veden přes zavěšené dřevěné prkno. Plánovaný řez se samozřejmě nevešel a zavěšená deska se musela celá proříznout. To vedlo k dalším problémům při montáži. V opačném případě je zavěšení komína se 4 úhelníky velmi houpavé a vyžaduje dodatečné vyztužení. Na montážní návod můžete úplně zapomenout. Plastový sáček je dodáván se sortimentem šroubů. Můžete si vybrat správné šrouby.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků