3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Kuchyňský robot vám ušetří spoustu času i námahy při vaření, pečení, přípravě nápojů a dalších kulinářských činnostech. Kuchyňské roboty Klarstein pak díky bohatému sortimentu a příslušenství uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších kuchařů. Čím naše roboty vynikají a jak se vybrat ten správný?

Kuchyňský robot je nenahraditelným pomocníkem pro každého, kdo rád peče a vaří. Už dávno neplatí, že kuchyňský robot slouží pouze k přípravě těsta. Moderní kuchyňské roboty vám pomohou vyšlehat šlehačku dokonalé konzistence, umlít maso, rozmixovat příkrmy pro nejmenší, připravit si domácí zmrzlinu nebo těstoviny a mnohem více. Záleží na tom, jaké příslušenství si k robotu pořídíte. Naše roboty jsou nejen v tomto ohledu ideální volbou.

Kuchyňské roboty Klarstein se řadí mezi nejoblíbenější na trhu

Kuchyňské roboty Klarstein se dlouhodobě řadí k těm nejprodávanějším. A není se čemu divit, naše kuchyňské roboty navrhujeme tak, aby se staly v kuchyni multifunkčním a mimořádně spolehlivým pomocníkem. Proč vsadit při výběru kuchyňského robota právě na nás?

  • Kuchyňské roboty Klarstein vynikají kvalitním zpracováním a dlouhou životností.
  • Nabízí celou řadu funkcí a bohatý sortiment příslušenství.
  • Pomohou vám s mícháním těst, šleháním, hnětením, mletím masa, mixováním a dalšími činnostmi dle vybraného příslušenství.
  • Snadno se ovládají, skladují i čistí.
  • V bohaté nabídce designů si vybere skutečně každý. Naše roboty budou ladit s jakoukoliv kuchyní.

Kuchyňský robot Klarstein se neztratí v žádné kuchyni

Pokud se rozhodnete pro kuchyňský robot z naší nabídky, rozhodně se nestane spotřebičem, který vám v kuchyni pouze zabírá místo. Některé modely lze používat s různými nástavci, díky kterým získáte doslova multifunkčního pomocníka. Robot vám tak pomůže nejen s přípravou těst, ale i s krájením, drcením, mletím, mixováním, odšťavňováním či strouháním. Snadno si s jeho pomocí připravíte také domácí těstoviny, zmrzlinu či uzenářské výrobky.

Kuchyňský robot Klarstein: jak vybrat?

Pokud vybíráte kuchyňského robota, nejprve si ujasněte, k čemu jej vlastně budete využívat. Postačí vám základní model na přípravu těst a šlehání, nebo byste rádi využívali nějaké příslušenství? Až si odpovíte na tuto otázku, můžete se pustit do podrobnějšího výběru.

Objem aneb velikost mísy kuchyňského robota

Velikost mísy je důležitým parametrem kuchyňského robota a odvíjí se od toho, kolik těsta budete připravovat. Na přípravu těsta na koláč či dezert pro celou rodinu vám postačí mísa s objemem okolo pěti litrů.

Výkon kuchyňského robota

O výkonu kuchyňského robota vás bude informovat jeho příkon. Čím je toto číslo vyšší, tím výkonnější kuchyňský robot je. Opět je třeba zvážit, na co budete robot využívat. K přípravě jednoduchých těst postačí model s příkonem kolem 500 W, na tužší těsta, mletí masa a mixování volte kuchyňský robot s příkonem cca 1 000 W.

Kuchyňský robot Klarstein a počet rychlostí

Různá těsta vyžadují při přípravě různé rychlosti hnětení. Čím vyšší počet rychlostí tedy kuchyňský robot nabízí, tím lepších výsledků můžete dosáhnout. Naše kuchyňské roboty vás v tomto ohledu nezklamou – pomocí otočného voliče můžete snadno vybírat z šesti rychlostí.

Kuchyňské roboty Klarstein jsou spolehlivé a bezpečné

Při vývoji našich kuchyňských robotů jsme samozřejmě mysleli i na bezpečnost a dlouhou životnost. Použití kvalitních materiálů je zárukou toho, že vám kuchyňský robot Klarstein bude bez problémů sloužit dlouhé roky. Samozřejmostí jsou také protiskluzové nožičky pro maximální stabilitu či funkce bezpečnostního vypnutí.

Multifunkční robot a jeho údržba

Aby byl multifunkční robot pomocníkem, který vám skutečně ušetří čas, měl by se také snadno udržovat v čistotě. Multifunkční roboty Klarstein jsou navrženy tak, aby byly maximálně uživatelsky komfortní. Snadno se čistí, těsto na nich neulpívá ani nevystřikuje a nástavce můžete umývat v myčce nádobí.

Kuchyňské roboty Klarstein zalahodí i vašemu oku

Protože je kuchyňský robot často umístěn přímo na kuchyňské lince, měl by dokonale ladit s vaší kuchyní. Naše nabídka je v tomto ohledu mimořádně rozmanitá. Kromě klasických bílých kuchyňských robotů u nás seženete i černé a stříbrné modely, případně roboty netradičních barev, jako je růžová, hořčicová, pastelově modrá či zelená, krémová, oranžová a další. Jaký bude vaší kuchyni nejlépe slušet?

Přečtěte si více

Test a průvodce kuchyňský robot

Nahoru