3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Kuchyňské nožeKuchyňské nože: Všestranná volba pro různá použití

Ať už se jedná o japonské nože nebo celé sady nožů: bez těchto krájecích nástrojů by bylo velmi obtížné připravit mnoho jídel a pokrmů. Proto jsou tyto výrobky nezbytnou součástí každé domácnosti. Zatímco menší příborové nože jsou vhodné k odstraňování slupek, velké plátkovací nože jsou ideální ke krájení ryb a masa. Hledáte nový japonský kuchyňský nůž nebo si chcete koupit blok nožů? V našem obchodě najdete všestranný výběr těchto vysoce kvalitních a praktických nožů.

Naše nabídka nožů v obchodě Klarstein

Ve společnosti Klarstein se snažíme poskytnout vám všestranný výběr. Kromě jednotlivých výrobků v japonském designu nabízíme v našem sortimentu také kompletní sady nožů. Sada je ideální volbou pro vybavení domácnosti nejdůležitějšími velikostmi nožů. Patří mezi ně nože na chléb, krájecí nože a nože na nářadí. Mnohé z těchto bloků Klarstein se skládají až ze sedmi různých nožů s přesně kalenými čepelemi z nerezové oceli. Otvory v bloku na nože umožňují bezpečné uložení nožů. Některé bloky jsou vybaveny i dalšími praktickými kuchyňskými nástroji, jako jsou kuchyňské nůžky nebo prkénka různých velikostí. Náš sortiment doplňuje sada japonských kuchyňských nožů. Nabízí se od malých příborů až po velké profesionální nože.

Kvalitní kuchyňské nože a jejich zvláštní vlastnosti

Náš výběr nožů není nutně vhodný pro mytí v myčce. Po vyčištění pod tekoucí vodou se saponátem je důležité čepele nožů důkladně osušit. Viz pokyny k péči o jednotlivé sady. Teprve poté je vrátíte zpět do bloku na nože. Některé naše soupravy chrání své japonské kuchyňské nože z hygienických důvodů plexisklem. Různé typy nožů jsou vhodné pro různé účely. Sady japonských nožů obsahují nůž Santoku. V Japonsku se používá ke zmenšování potravin, jako jsou ryby, maso a zelenina. Kuchařský nůž je díky silné čepeli vhodný pro širokou škálu úkolů. Nůž na okrajování, jak už název napovídá, je určen k loupání zeleniny a ovoce. Nůž na chléb je obvykle vybaven drážkovaným ostřím. Používá se především ke krájení chleba.

Kupte si nyní ten správný nůž

Hledáte konkrétní výrobek nebo celou sadu nožů? Kupte si nyní sadu nožů Klarstein: využijte naše vysoce kvalitní čepele. Nabízíme velký výběr kuchyňských nožů. Vaříte hodně? Je pro vás důležité mít při každém jídle po ruce správný nůž? Pak je pro vás blok na nože pravděpodobně tou správnou volbou. Potřebujete být vybaveni pouze nejdůležitějšími typy nožů? V tomto případě je však dobrou volbou sada malých nožů.

Často kladené otázky

Čím vynikají japonské kuchyňské nože Klarstein?

Řezací nože i naše japonské nože se vyznačují vysokou přesností a použitím vysoce kvalitních materiálů. Ostrost jejich ostří je 12 až 15 stupňů. Čepele exkluzivních přesných nožů jsou navíc vyrobeny z 67 vrstev japonské damaškové oceli.

Jaké typy jsou v bloku nožů?

Japonské nože se vyrábějí v různých velikostech a tvarech. Patří sem kuchařské nože na zeleninu, maso a ryby a také nože na krájení chleba nebo jiných potravin. V popisech našich výrobků najdete podrobné informace o různých možnostech použití.

Jak poznám dobrý řezací nůž?

Kvalitní kuchyňský nůž poznáte podle toho, že na jeho čepeli nejsou žádné barevné změny ani škrábance. Navíc se pohodlně drží v ruce. Naše výrobky se vyznačují také vysoce kvalitní čepelovou ocelí použitou při jejich výrobě.

Jak probíhá čištění?

Na některé z našich kuchyňských nožů se vztahují následující ustanovení: Po použití je pečlivě otřete vlhkým hadříkem
Nahoru