3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Elektrické krby


Elektrický krb: příjemné teplo pro váš domov

Pokud chcete mít otevřený krb nebo kamna, ale nemáte doma komínovou přípojku, je rozumnou alternativou elektrický krb. Elektrický krb vypadá dekorativně a nabízí dobrý topný výkon. Pro uvedení do provozu je nutné pouze připojení k elektrické síti. Instalace je možná v jakékoli místnosti.

Elektrický krb nabízí také estetický design, který připomíná tradiční oheň a zvyšuje pohodlí bez komína, prachu a popela. Kromě toho klamně reálný plamen prozrazuje, že v krbu hoří dřevo. Navštivte společnost Klarstein a dozvíte se více o jejich funkcích - ať už hledáte nástěnný krb , volně stojící elektrický krb, vestavěný krb, rohový krb nebo elektrický krb.

Který elektrický krb je pro mě vhodný?

Elektrické krby jsou k dispozici v mnoha variantách. V nabídce najdete elektrické krby s moderním designem i modely s tradičním designem. Například elektrický krb v bílé barvě vypadá velmi pěkně a harmonicky zapadá do okolí. Boční panely a horní římsa mohou být jednoduché a prosté, ale oblíbené jsou i složité ozdoby a řezby. Kromě toho si můžete koupit elektrický krb s dekorem dřeva, kamene nebo kachlí. Ti, kteří dávají přednost vzhledu krbových kamen, si také najdou spoustu modelů, které odpovídají jejich vlastnímu stylu bydlení.

Je elektrický krb do obývacího pokoje dobrý nápad?

Elektrické krby vždy přitahují pozornost, proto je třeba jejich umístění pečlivě vybírat. Elektrický krb můžete umístit na zeď, k dispozici jsou také závěsné nebo volně stojící modely. Pokud si chcete koupit například elektrický krb v bílé barvě, společnost Klarstein nabízí širokou škálu krbů, designů, velikostí a možností instalace. Společnost Klarstein samozřejmě nabízí i různé cenové kategorie. Díky tomu je možné najít ten správný elektrický krb pro každý rozpočet.

  • Nástěnné krby lze zavěsit na stěnu jako obraz a jsou ideálním řešením, pokud máte málo místa a chcete obývací pokoj obohatit o atraktivní dekorativní prvek.

  • Volně stojící elektrické krby jsou vynikajícím zdrojem tepla, a proto jsou vhodné do každé místnosti v domě. Volně stojící krb je účinný a efektivní, ať už chcete vytopit obývací pokoj, nebo se postarat o chlad v ložnici.


Důležité vlastnosti elektrického topného krbu

Srdcem elektrického krbu nebo elektrického krbového topidla je součást, která je zodpovědná za vytápění a vizuální efekt. Každý model může být provozován s topným výkonem nebo bez něj. Pokud je pro vás důležitý pouze vizuální efekt krbu, topení zůstane jednoduše vypnuté. V chladnějších dnech je však velmi příjemné, když se teplo šíří z krbu. S výkonem až 2 000 wattů je krb schopen vytápět místnosti o rozloze přibližně 20 až 25 metrů čtverečních. Zejména v přechodném období, kdy není v provozu ústřední topení, se elektrické krby osvědčují.

Moderní sporák v bílé barvě

Některé bílé krby nabízejí pokročilé funkce pro bezpečnost, snadné používání nebo jiné estetické vlastnosti. Jednou z těchto funkcí je například časovač, kterým můžete nastavit automatické zapínání a vypínání spotřebiče, abyste mohli jeho provoz naprogramovat podle svých preferencí.

Kromě toho mohou tato zařízení nabízet mnoho vizuálních efektů, jako jsou světelné efekty a barevné LED diody, a také integrované funkce, díky kterým vypadají jako tradiční krby - například vypouštějí vodní páru, která napodobuje kouř vznikající při hoření dřeva. Další funkcí, díky níž je používání elektrických krbů velmi praktické, je dálkové ovládání, které umožňuje nastavit spotřebič na dálku, takže si můžete užívat teplo a ovládat spotřebič z pohodlí pohovky.

Elektrický krb s klamlivo reálnym plameňom

Z technického hlediska existuje několik variant. Moderní elektrický krb s párou nabízí dobrý topný výkon a zaujme realistickým obrazem plamene. Současná technologie LED zaručuje vytvoření vzhledu skutečného ohně. V kombinaci s teplem vydávaným elektrickým krbem vytváří místnost velmi útulnou atmosféru.

Některé elektrické krby jsou vybaveny dálkovým ovládáním, takže je můžete zapnout z pohodlí pohovky. Ať už chcete jen efekt plamene nebo zároveň funkci vytápění, v každém případě je černý nebo bílý elektrický krb, moderní nebo klasický, obohacením domácnosti!

Nákup elektrického krbu od společnosti Klarstein: výhody

Elektrický krb je bezúdržbový. Zatímco do klasického krbu je třeba přikládat dřevo, elektrický krb stačí zapnout a topit. Odpadá také časově náročné čištění. Kromě toho jsou elektrické krby velmi bezpečné, nikdy nehrozí riziko požáru. Více informací o elektrických krbech najdete také v příručce společnosti Klarstein Elektrické topení.

Společnost Klarstein nabízí elektrické krby všech druhů a pro každý vkus. Pokud chcete svému domovu dodat kouzlo anglického venkovského domu nebo švýcarské chaty, elektrický krb může vytvořit fascinující efekt! Kupte si elektrický krb a užijte si příjemné teplo a krásné plameny již za krátkou dobu - samozřejmě s elektrickými krby od společnosti Klarstein!

Elektrický krb a elektrické vytápění Často kladené otázky o krbu

Koľko elektrickej energie spotrebuje elektrický krb?

Elektrické krby spotřebují přibližně stejné množství elektřiny jako běžná topidla s ventilátorem. V závislosti na modelu ohřívá elektrický krb v průměru přibližně 1 000 až 2 000 W, což odpovídá 1 kWh až 2 kWh. Při průměrné ceně elektřiny 0,36 EUR za kWh to znamená náklady na elektřinu ve výši 0,36 až 0,53 EUR za hodinu (od října 2022).

Na co se zaměřit při nákupu elektrického krbu?

Při nákupu elektrického krbu se zaměřte na nízký příkon a moderní funkce, jako je systém úrovně vytápění a automatické nastavení teploty. Většinu elektrických krbů lze díky jejich relativně nízkému příkonu provozovat ze standardní 120voltové zásuvky (přibližně 1500 W), takže jsou mnohem účinnější než krby na dřevo.

Jsou elektrické krby bezpečné?

Elektrické krby jsou velmi bezpečné a vhodné pro rodiny. Protože nic nehoří, nehrozí nebezpečí, že by jiskry nebo oheň zapálily okolní předměty. Neuvolňují se žádné výpary, kouř ani chemikálie. Kromě toho se skleněný povrch nikdy neroztaví natolik, aby hrozilo nebezpečí náhodného popálení dětí nebo zvířat.

Je třeba elektrické krby udržovat?

Údržba elektrického krbu je velmi jednoduchá. Na rozdíl od plynových krbů nebo krbů na dřevo není potřeba žádné odvětrávání ani plynové potrubí. Jednou ročně se doporučuje vyčistit spotřebič od prachu a nečistot. Skleněnou část stačí otřít hadříkem a sprejem na čištění skla. Kromě toho můžete použít prachovku k odstranění prachu z povrchu.

Může elektrický krb vytápět místnost?

Je třeba vzít v úvahu několik proměnných, například velikost místnosti, velikost krbu, proudění vzduchu a větrání místnosti. Elektrické krby mají ve srovnání s běžnými krby omezené využití, ale v určitých situacích mohou být velmi užitečné. Například elektrické krby lze použít jako doplňkový zdroj tepla k ústřednímu topení nebo v místnostech. Mohou být také krásným doplňkem místnosti z estetických důvodů a jsou k dispozici v mnoha různých stylech.

Jaká je životnost elektrického krbu?

Elektrické krby mají obvykle delší životnost než plynové krby a krby na dřevo a jejich životnost může být 10-20 let. Žárovky je třeba měnit přibližně každé dva roky. Kromě toho jsou tato zařízení cenově dostupnější a jejich provoz je levnější. Při kontrole kvality a životnosti elektrických krbů je třeba vzít v úvahu záruční dobu.

Nahoru