Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace 1500 W | Bílá

Bansin Smart 1500 konvektor

Konvekční vytápění Bílá 1500 watt
3 451,76 Kč 4 599,00 Kč (s DPH)
Výkon:
Základní barva:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Kategorizace produktu podle obrázku s porovnáním výkonu zařízení: Kategorizácia produktu podľa obrázku s porovnaním výkonu zariadení: Convection heaters

Výkonný: topný výkon 1500 wattů do místností do 30 m²

Přehledný a přesný: LCD displej s dotykovým ovládáním pro nastavení 24hodinového a týdenního časovače

Popis produktu

Inteligentní elegance: konvektor Klarstein Bansin Smart 1500 se nejenže stará o příjemné teplo, ale je díky inteligentnímu WiFi ovládání vždy připravený k použití, bez ohledu na to, kde se právě nacházíš.

Ohřívač Klarstein Bansin Smart 1500 se s výkonem 1500 wattů stará o teplo v místnostech do 30 m². Zabudovaný termostat umožňuje připojení se snímačem teploty v místnosti, teplotami od 5 do 50 °C. Časovač a týdenní časovač se na minutu přesně starají o provoz a konvektor vypnou a zapnou přesně podle nastavení. Panel ohřívače Klarstein Bansin Smart 1500 je z plechu a je díky IP24 chráněn před kapkami vody a vzhledem k tomu se perfektně hodí pro použití v kuchyni a koupelně. Jeho použití je také flexibilní: na jedné straně je možná pevná instalace na stěnu, na straně druhé je možný provoz jako přenosné volně stojící zařízení s posuvnými kolečky.

Abys měl vždy plnou kontrolu, je Bansin Smart 1500 součástí Klarstein App Experience: ovládej jeden nebo více ohřívač zcela jednoduše přes smartphone. Takto máš jistotu, že je v koupelně vždy příjemně teplo, když přijdeš domů, nebo že nebude zbytečně topit, kdybys náhodou někdy zapomněl vypnout konvektor. Ovládání je samozřejmě možné i pomocí dotykové ovládací plochy a LCD displeje na přední straně zařízení.

Ohřívač Klarstein Bansin Smart 1500 obohatí každou místnost a stará se o příjemné teploty - bez ohledu na to, jak je venku zima.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Výkon: 1500 wattů
 • Oblast působení: do 30 m² (dle izolace místnosti)
 • Ochranná třída: IP24
 • Teplotní rozsah: 5 °-50 °C v 1 °C krocích
 • Ovládání pomocí WiFi přes Klarstein aplikaci pro Android nebo iOS zařízení
 • OpenWindow Detection: rozpozná rychlý pokles teploty a automaticky vypne vytápění
 • Vypínač na zařízení a pomocí aplikace
 • Časovač: hodinový, nastavitelný do 24 hodin
 • týdenní časovač
 • Dotykový LED displej
 • Ukazatel teploty místnosti
 • Dvě úrovně vytápění
 • Dětská pojistka
 • Ochrana před přehřátím
 • Možná montáž na stěnu - montážní materiál je obsahem dodávky
 • Napájení: 220 - 240 V ~ | 50/60 Hz
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládání pomocí applikace

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (včetně stojanu): cca 68 x 52 x 26 cm (ŠxVxH)
 • Rozměry (bez stojanu): cca 68 x 44 x 11 cm (ŠxVxH)
 • Délka napájecího kabelu: 150 cm
 • Hmotnost: cca 4,8 kg

Co bylo posláno

 • 1 x ohřívač
 • 2 x stojan (se dvěma kolečky)
 • 1 x montážní materiál pro montáž na stěnu
 • návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(11 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Geweldige convertor kachel.
Ophangen aan de muur was wel een uitdaging maar is uiteindelijk wel gelukt.
Het apparaat is supermakkelijk te bedienen met de bijbehorende App. De installatie daarvan was appeltje / eitje. Kortom een aanrader. Hij hangt bij ons in keuken (52m3) en die laat zich heel goed op temperatuur brengen met deze convector.

Skvělý konvertorový sporák. Pověsit ho na zeď byla výzva, ale nakonec se to povedlo. Zařízení se velmi snadno ovládá pomocí doprovodné aplikace. Instalace byla hračka. Stručně řečeno, vysoce doporučeno. Visí u nás v kuchyni (52m3) a dá se tímto konvektorem velmi dobře vytápět.

Ověřená recenze

ottimo prodotto facile da installare e da usare

vynikající produkt snadná instalace a použití

Ověřená recenze

top

horní

Ověřená recenze

Sehr gutes und wertiges Gerät. Im Gegensatz zu anderen smarten Heizkörpern (wir haben 3 verschiedene in unserem Haushalt) hat dieses als einziges wirklich eine stabile WLAN-Anbindung und lässt sich jederzeit und von überall fernsteuern - auch per vordefinierten Zeitplänen. Andere smarte Heizkörper verlieren oft und regelmäßig ihre WLAN-Konfiguration und müssen jedes mal neu eingerichtet werden. Dieses hier nicht - es läuft stabil. Einziger Nachteil dieses Gerätes: Es hat leider keinen physischen Hauptschalter, das das Gerät komplett vom Netz trennt. Es muss also im Falle eines Falles mittels Stecker ziehen vom Netz getrennt werden. Aber gut ... Unsererseits gibt es hier eine volle Kaufempfehlung!

Velmi dobrý a hodnotný přístroj. Oproti jiným chytrým radiátorům (máme v domácnosti 3 různé) je tento jediný, který má opravdu stabilní WiFi připojení a lze jej ovládat na dálku kdykoli a odkudkoli - také pomocí předdefinovaných harmonogramů. Jiné chytré radiátory často a pravidelně ztrácejí konfiguraci WiFi a musí být pokaždé znovu nastaveny. Tenhle ne - je stabilní. Jediná nevýhoda tohoto zařízení: Bohužel nemá fyzický hlavní vypínač, který zařízení zcela odpojí od sítě. V případě nehody je nutné jej odpojit od sítě vytažením zástrčky. Ale dobře... Máme zde kompletní doporučení k nákupu!

Ověřená recenze

Artikel wurde schnell geliefert, sieht super aus und beim testen hat auch alles funktioniert über die Qualität kann ich noch nicht viel sagen, da wie diesen momentan noch nicht im dauereinsatz haben

Zboží bylo doručeno rychle, vypadá skvěle a při testování vše fungovalo. O kvalitě zatím nemohu nic moc říci, protože ho momentálně nemáme v nepřetržitém provozu

Ověřená recenze

Zunächst hat es zwei Reklamtionen und eine Bewertung gedauert, bis eine Reaktion kam. Ein Gerät, das ich wegen Beschädigung und innen nicht festsitzender Teile reklamiere, nehme ich nicht in Betrieb. Da ist ein Preisnachlass keine Option. Möglich ist für die lange Bearbeitung, dass die Kapazitäten rar waren. Die Korrespondenz und die Rücknahme wurde leider erst danach vorbildlich abgewickelt. Daher hatte ich im Hinblick Rückabwicklung zwar eine Lösung jedoch keinen intaktes Gerät. Daher kann die Bewertung nicht besser ausfallen-aber zumindest das Problem ist gelöst. Fehler können passieren: Wäre die Bearbeitung des Schadens ähnlich konsequent gewesen, ein guter Ersatz geliefert worden, wäre ich zu 100 % zufrieden gewesen.

Zpočátku to trvalo dvě stížnosti a hodnocení, než přišla odpověď. Zařízení, které reklamuji z důvodu poškození nebo nezaseknutých částí, nevyužiji. Sleva není možnost. Je možné, že kvůli dlouhému zpracování byly kapacity omezené. Bohužel až poté byla korespondence a vratka vzorně vyřízena. Proto jsem měl řešení s ohledem na reverzaci, ale ne nepoškozené zařízení. Proto nemůže být hodnocení lepší - ale alespoň je problém vyřešen. Chyby se mohou stát: Pokud by bylo zpracování poškození podobně důsledné a byla dodána dobrá náhrada, byl bych 100% spokojen.

Ověřená recenze

Von der Bestellung bis zur Anlieferung dauerte es 9 Tage. Die Verfolgung des Sendeverlaufs mit der Track- Nummer von DHL funktionierte nicht. Erst nach der Zustellung war der gesamte Verlauf erkennbar. Die Ware war sehr gut verpackt.(doppelter Karton) Das Gerät ist sehr schnell einsatzbereit und die Bedienung selbsterklärend. Die Steuerung mit der App ist problemlos und funktional. WLAN Einbindung war in der App schnell gemacht. Allerdings muss man sich vorher registrieren. Der Wochentimer ist nur mit der App einstellbar. Die Heizleistung für mein 35 Quadratmeter Wohnzimmer ist völlig ausreichend. Das Gerät arbeitet geräuschlos und sieht schick aus. Es steht auf den mitgelieferten Rollen, welche schnell angeschraubt sind. Die Halterung für die Wandmontage kann man abbauen.

Od objednávky po doručení to trvalo 9 dní. Sledování historie zásilky pomocí čísla stopy DHL nefungovalo. Až po porodu byl poznat celý průběh. Zboží bylo velmi dobře zabalené.(dvojitá krabice) Zařízení je velmi rychle připraveno k použití a obsluha je srozumitelná. Ovládání pomocí aplikace je snadné a funkční. Integrace WLAN byla v aplikaci provedena rychle. Musíte se však předem zaregistrovat. Týdenní časovač lze nastavit pouze pomocí aplikace. Tepelný výkon pro můj obývák 35 metrů čtverečních je zcela dostačující. Zařízení funguje tiše a vypadá stylově. Stojí na dodávaných válečcích, které se rychle našroubují. Držák pro montáž na stěnu lze sejmout.

Ověřená recenze

Hallo,was mir nicht gefällt ist das es sehr laut knackt wenn das Gerät die Temperatur erreicht hat und dann Abschaltet da erschreckt man sich richtig ,also für dauernd bewohnte räume nicht geeignet. was auch nicht geht ist das anmelden mit dem w-Lan. aber das braucht man eigentlich auch nicht.

Dobrý den, co se mi nelíbí, že při dosažení teploty zařízení velmi hlasitě praská a poté se vypne, protože vás to opravdu děsí, takže nevhodné do trvale obývaných místností. co také nefunguje, je registrace na wifi. ale to fakt nepotřebuješ.

Ověřená recenze

Gutes Design & richtig leistungsstark

Dobrý design a opravdu výkonný

Ověřená recenze

Extrem schneller Versand und vernüftig verpackt. Der Konvektor ist nahezu selbsterklärend und sehr bedienungsfreundlich und im Handumdrehen einsatzbereit. Einmal angeschaltet bringt er in kürzester Zeit den Raum auf die gewünschte Temperatur. Durch die App jederzeit von überall steuerbar, auch dort einfache Handhabung. Sehr gutes Preis- Leistungsverhältnis und eine absolute Kaufempfehlung!

Extrémně rychlé odeslání a dobře zabalené. Konvektor je téměř samozřejmý a uživatelsky velmi přívětivý a okamžitě připravený k použití. Po zapnutí rychle přivede místnost na požadovanou teplotu. Lze jej ovládat odkudkoli a kdykoli pomocí aplikace a také se tam snadno používá. Velmi dobrá hodnota za peníze a absolutní doporučení k nákupu!

Ověřená recenze

Tolles , stylisches Produkt, welches wirklich in kürzester Zeit angenehme Wärme schenkt. Die Konfiguration mit der App hat bis jetzt bei mir noch nicht funktioniert, vll. verstehe ich das nur wiedereinmal nicht ‍️ Absoluter Blitzversand .....perfekt Top Kaufempfehlung für wenig Geld

Skvělý, stylový produkt, který opravdu příjemně zahřeje ve velmi krátké době. Konfigurace s aplikací mi zatím nefungovala, možná tomu zase nerozumím ‍️ Absolutní blesková doprava ..... perfektní Top doporučení nákupu za málo peněz

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků