[Použité] Cucinata indukční varná deska

5 422,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53034503
Cucinata indukční varná deska
5 422,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit nový
  6 379,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Luxus v kuchyni: elegantní indukční varná deska s povch ze sklokeramiky

 • Výkonné teplo: celkový výkon 3100 W na dvou varných zónách s jednotlivými výkony 1800 a 1300 W

 • Přesný výkon: nastavitelný výkon v 10 úrovních od 200 do 1300 W a teplota 60 - 240°C

Vlastnosti

 • Spotřeba proudu: 3100 W (1800 W + 1300 W)
 • Nastavitelná teplota: 60 - 240°C
 • Časovač: 1 - 180 minut
 • Napájení: 220 - 240 V ~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 53034503

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: 60 x 8 x 37 cm (Š x V x H)
 • Délka síťového kabelu: 120 cm
 • Hmotnost: cca 5,1 kg

Co bylo posláno

 • 1 x indukční varná deska
 • Německý návod k obsluze (další jazyky: angličtina, španělština, francouzština, italština)

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
10 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 19/03/2024

Love this. I'm new to induction so still getting used to cooking on it, but just being able to set and forget my moka coffee maker for 1200W for 4 minutes is fantastic!

It's a bit too sensitive to airflow restrictions at the front; sometimes just briefly standing in front of the hob can cause it to error.

I am probably fine with 2 cooking zones but it would be nice if there was a matching single unit if I decide I need a third.

Milujte to. Jsem nováček na indukci, takže si na vaření stále zvykám, ale už jen to, že mohu nastavit a zapomenout svůj moka kávovar na 1200 W na 4 minuty, je fantastické! Je trochu příliš citlivý na omezení proudění vzduchu vpředu; někdy jen krátké stání před varnou deskou může způsobit chybu. Pravděpodobně mi vyhovují 2 varné zóny, ale bylo by hezké, kdyby existovala odpovídající jediná jednotka, pokud se rozhodnu, že potřebuji třetí.

Ověřená recenze 15/01/2022

Entgegen des Fotos ist die Oberfläche geteilt. Die Einstellungen sind recht unkomfortabel. Die Wärmeleistung ist wie erwartet gut. Es funktioniert, aber würde ich nicht wieder kaufen.

Oproti fotografii je povrch členitý. Nastavení je dost nepříjemné. Tepelný výkon je podle očekávání dobrý. Funguje, ale znovu bych nekoupil.

Ověřená recenze 10/07/2021

Zuerst muss ich sagen alle die etwas zu bemängeln haben das die Geräte immer besser werden! Das Gerät macht was es soll und das sehr schnell und die Handhabung ist schnell erlernt! Es hat einige Extras wie Zeituhr aber schon aus normaler Sicherheit sollte man beim benutzen dabei bleiben! Wir sind sehr zufrieden das gerät arbeitet schneller als unsere Kochplatte in der Küche! Ganz klare Kaufempfehlung !!!

Nejprve musím říci všem, kteří si mají na co stěžovat, že zařízení jsou stále lepší a lepší! Zařízení dělá to, co má dělat, a dělá to velmi rychle a vy se rychle naučíte, jak ho používat! Má některé doplňky, jako je časovač, ale kvůli bezpečnosti byste se ho měli při používání držet! Jsme velmi spokojeni, přístroj funguje rychleji než naše varná deska v kuchyni! Velmi jasné doporučení k nákupu!!!

Ověřená recenze 21/06/2021

Alles Super, wie von mir gewollt.

Všechno skvělé, jak jsem chtěl.

Ověřená recenze 28/02/2021

Alles gut.

Všechno je v pořádku.

Ověřená recenze 29/03/2020

Das Kochfeld erscheint sehr hochwertig und ist in der Bedienung sehr einfach. Temperatur läßt sich sehr gut und schnell individuell einstellen. Preis-Leistung ist Top.

Varná deska se jeví jako velmi kvalitní a její obsluha je velmi snadná. Teplotu lze individuálně nastavit velmi rychle a snadno. Hodnota za peníze je nejvyšší.

Ověřená recenze 02/03/2020

NEGATIV Ich hatte die Kochplatte am Donnerstag bestellt. Das Lieferdatum war mit Freitag angegeben. Kam aber erst am Samstag an. HIer schon mal verziehen. Die Bedienung ist gewöhnungsbedürftig, da man erst das Gerät einschalten muss und danach nochmals mit der Leistungseinstellung aktivieren muss, danach kann man erst mit dem (+,-) Zeichen die Leistung erhöhen oder senken. Also der Zwischenschritt ist einfach unnötig. Wähle ich eine Temparatur aus, z.B. 800 und aktiviere dann den Timer für 5 Minuten, springt die Leistung wieder auf den Ursprungswert, also 1600. Hier muss ich dann wieder manuell den Wert korrigieren. Wenn ich den Timer wähle und wieder zur Einstellung der Leistung springe um den Wert einzustellen, wird die Timer Einstellung gelöscht. POSITIV Entschädigung von 5,- EUR durch Amazon erhalten. Ich habe endlich ein Dualplatte. Essen kann sehr schnell zubereitet werden. Beide Platten können ohne Leistungsverlust kombiniert genutzt werden. Im großen und ganzen OK, aber es gibt bessere Platten für den Preis.

NEGATIVNÍ Varnou desku jsem objednal ve čtvrtek. Termín dodání byl stanoven na pátek. Přišlo to ale až v sobotu. Tady už odpuštěno. Na obsluhu je potřeba si zvyknout, protože nejprve musíte zařízení zapnout a poté znovu aktivovat nastavením výkonu, poté můžete pouze zvýšit nebo snížit výkon pomocí znaménka (+,-). Takže mezikrok je prostě zbytečný. Pokud navolím teplotu např. 800 a poté na 5 minut aktivuji časovač, výkon vyskočí zpět na původní hodnotu, tedy 1600. Zde musím hodnotu opět ručně opravit. Pokud vyberu časovač a skočím zpět na nastavení výkonu, abych nastavil hodnotu, nastavení časovače se vymaže. Obdrželi jsme POZITIVNÍ kompenzaci ve výši 5 EUR od Amazonu. Konečně mám duální disk. Jídlo lze připravit velmi rychle. Obě desky lze používat v kombinaci bez ztráty výkonu. Celkově OK, ale za tu cenu jsou lepší záznamy.

Ověřená recenze 02/02/2020

bis es angelaufen war jedoch geräuschvoll

ale hlučné, dokud to nezačalo

Ověřená recenze 31/01/2020

ich bin so froh, dass ich mich für dieses Produkt entschieden habe. Es geht so schnell mit dem Essen zubereiten und ich kann ohne Probleme die Temperaturen einstellen. Okay der Geräusch Pegel ist erst mal Gewöhnungsbedürftig, aber das rasseln ist gut denn so weiß ich genau wann gerade erhitzt wird. Bei voller Energie dauerhaftes rasseln und sobald man es runter dreht nur noch im Intervall je nachdem wie weit man es runter gedreht hat. Habe dieses Produkt auch schon weiterempfohlen und werde es auch weiterhin machen.

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tento produkt. Příprava jídla je tak rychlá a teploty nastavím bez problémů. Dobře, na hladinu hluku je potřeba si trochu zvyknout, ale chrastění je dobré, protože tak přesně vím, kdy je topení zapnuté. Neustálé drnčení na plný výkon a jakmile to ztlumíte jen v intervalech podle toho, jak moc jste to ztlumili. Tento produkt jsem již doporučil ostatním a budu v tom pokračovat.

Ověřená recenze 09/01/2020

Sehr gut verarbeitet, Startgeräusch etwas ungewohnt

Velmi dobře zpracované, startovací hluk trochu nezvyklý