Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná 24 plat
Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná 24 plat
Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná 24 plat
Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná 24 plat
Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná 24 plat
Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná 24 plat
Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná 24 plat
Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná 24 plat

Master Jerky 24 sušička

Stříbrná 5850 watt
71 469,00 Kč 100 699,00 Kč (s DPH)
Počet plat:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Vhodná na komerční využití: s prostorem více než 10 m² na ovoce, zeleninu, maso, houby nebo bylinky

Absolutně pod kontrolou: plně automatický proces sušení prostřednictvím DigiSet Control

Ihned připravena k použití: včetně 24 nerez polic z ušlechtilé oceli, které se dobře čistí

Popis produktu

Výkonná sušička potravin Klarstein Master Jerky 24 suší ovoce, zeleninu, maso a další potraviny rekordní rychlostí, abyste získali lahodné a trvanlivé pochoutky a přísady. Ať už jde o sušené ovoce bohaté na vitamíny, jako jsou jablka a banánové lupínky, nebo o zdravou zeleninu, jako jsou sušená rajčata - Master Jerky 24 se postará o každou pochoutku.

Sušička potravin Master Jerky 24 s obrovským topným výkonem 4500 W a rovnoměrným rozložením tepla zajistí, že v potravinách nezůstane žádná voda a doba sušení bude krátká. Pro flexibilní přípravu různých potravin lze teplotu plynule regulovat v rozmezí 40-90 °C a dvě oddělené sušicí komory, každá s časovačem až na 15 hodin, zaručují optimální nastavení pro sušené potraviny. Díky konceptu NutritionPlus zůstávají zachovány důležité minerály a vitamíny a chuť je intenzivnější.

Čištění sušičky po procesu sušení je poměrně snadné. Nerezové police lze bez problémů umývat nebo čistit v myčce nádobí. Konstrukce je vyrobena z broušené nerezové oceli a je ozdobou každé kuchyně.

S prostorem o rozloze více než 10 m² pro nejrůznější potraviny a 24 nerezovými regály je sušička potravin Master Jerky 24 od Klarstein obzvláště vhodná pro komerční použití: prostor stačí například pro 85 kg ovoce!

VAROVÁNÍ: Připojení musí provést kvalifikovaný elektrikář.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • plynule regulovatelná teplota od 40 - 90 ° C
 • časovač do 15 hodin
 • vysoce výkonný motor
 • konstrukce z nerez ušlechtilé oceli
 • 24 polic z nerez ušlechtilé oceli
 • určená na 15-85 kg ovoce
 • příkon: 4500 W
 • napájení: 220 - 240 V ~ | 50/60 Hz
Master Jerky 24, sušička, 4500 W, 40-90 °C, časovač 15 h, nerezová ocel, stříbrná

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 70 x 140 x 88cm (Š x V x H)
 • rozměry police: cca 67 x 67 cm (Š x H)
 • délka síťového kabelu: cca 240 cm
 • hmotnost: cca 160 kg

Co bylo posláno

 • 1 x sušička potravin
 • 24 x police
 • německý manuál (další jazyky: angličtina, francouzština, španělština, italština)

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(4 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Много добър уред.
Това вече е втория, който поръчихме: първият, за съжаление имаше проблем с програматора, но, пък, ние го взехме, знаейки, че е със следи от употреба.
Този е чисто нов и засега работи много добре, върши много добра работа. Надяваме се, че ще ни служи много години.
Доставката беше много бърза и точна

Velmi dobrý přístroj. Toto je nyní druhý, který jsme si objednali: ten první měl bohužel problém s programátorem, ale brali jsme ho s vědomím, že nese známky používání. Tento je úplně nový a zatím funguje velmi dobře, odvádí velmi dobrou práci. Doufáme, že nám bude sloužit dlouhá léta. Doručení bylo velmi rychlé a přesné

Ověřená recenze

Gute Verarbeitung, eigentlich als erwartet nach dem Preis. Leistung gut, In einer Nacht Fleisch Jerks fertig gemacht. Es geht sehr einfach den Box zuteilen, was wichtig für eventuelle Reinigung oder auch für Transfer ist. Ziemlich laut, aber das war zu erwarten, wenn zwei Ventilatoren laufen. Aroma beim Trocknen füllt den ganzen Stockwerk, was einmal angenehm, oder vielleicht für manche auch unangenehm werden kann. Ich mag es zu riechen, was in ein paar Stunden schmeckhaft wird. Temperaturunterschied zwischen hinten und vorne ca 1-2 Grad. Unterschied ist auch zwischen eingestellter Temperatur und was gemessen ist, die Realität zeigt ein paar Grad, bis 5 Grad niedriger als eingestellt ist. Zum klebrige Materiale wie Zitronen usw., und auch kleinere oder brüchige Stoffe zu trocknen empfehle ich die Silikon-Unterlagen zu kaufen, funktionier einwandfrei. Im Allgemein bin ich sehr zufrieden.

Dobré zpracování, vlastně nad očekávání po ceně. Povedlo se dobře. Hotové maso se trhne za jednu noc. Velmi snadné je přidělení boxu, což je důležité pro případné čištění nebo přenášení. Docela hlučné, ale to se dá očekávat, když běží dva ventilátory. Vůně při sušení zaplňuje celou podlahu, což může být najednou příjemné, pro někoho možná nepříjemné. Rád čichám to, co bude chutné za pár hodin. Teplotní rozdíl mezi zadní a přední částí asi 1-2 stupně. Rozdíl je také mezi nastavenou teplotou a tím, co se měří, realita ukazuje o pár stupňů až 5 stupňů nižší než nastavená. Na lepivé materiály jako citrony apod. a také na sušení menších nebo křehkých látek doporučuji zakoupit silikonové podložky, fungují perfektně. Obecně jsem velmi spokojen.

Ověřená recenze

Der Jerky 16 ist in jeder Hinsicht Oberklasse: 1. Ausreichend dimensioniert - es passen zum Beispiel 20 Äpfel in 2 mm Scheiben rein 2. Sehr gut verarbeitet, alles Edelstahl, leise, gut regelbar 3. Die Ergebnisse können sich sehen lassen, hatte verschiedenste Dörrgeräte zum Vergleich - mit diesem Profigerät kommt keiner mit Anleitung für knusprige Apfelchips: A) Möglichst harte saure, jedoch reife und Vitamin C-haltige Äpfel ernten, nicht schütteln, pflücken! Gut geeignet sind Glockenäpfel, Ende Oktober geerntet oder reife Ontario, frühestens Mitte November geerntet. B) Die rund 20 gewaschenen Äpfel mit zum Beispiel Lurch Schälmaschiene schälen, mit 2 cm Entkerner das Kerngehäuse entfernen und mit der elektr. Brotmaschiene in 2 mm dünne Scheiben schneiden C) diese auf den 16 Rosten verteilen, sie sollten dabei nicht auf dem Rand aufliegen D) Die Roste in den Jerky schieben und den auf 6 h 70 Grad stellen. E) Nach Ablauf der Zeit Tür öffnen und 5 Minuten abkühlen lassen. Wenn knusprig: F) den Jerky bei geöffneter Tür weiter laufen lassen mit 50 Grad, dabei die Roste einzeln nacheinander entnehmen und die Chips G) in luftdichte wiederverwend- und -verschließbare Zip lock-, sogenannte Mylar-Beutel verpacken. Darin bleiben sie 1-2 Jahre knusprig und frisch Viel Spaß!

Jerky 16 je špičková v každém ohledu: 1. Dostatečně dimenzovaný - například 20 jablek ve 2mm plátcích se vejde do 2. Velmi kvalitně zpracované, celé nerezové, tiché, snadno ovladatelné 3. Výsledky jsou působivé, měl široký různé sušičky pro srovnání - s tímto profesionálním přístrojem nikdo nepřichází s návodem na křupavé jablečné chipsy: A) Sklízejte jablka co nejtvrdší, kyselá, ale zralá a obsahují vitamín C, netřepat, trhat! Dobře se hodí zvonková jablka, sklizená koncem října, nebo zralá Ontario, sklizená nejdříve v polovině listopadu. B) Asi 20 omytých jablek oloupejte např. Lurchovým loupacím strojem, zbavte jádřinců 2 cm jadřinců a použijte elektr. Pekáč nakrájejte na 2 mm tenké plátky C) Rozložte je na 16 mřížek, neměly by být na okraji D) Vsuňte mřížky do trhačky a nastavte ji na 6 h 70 stupňů. E) Po uplynutí času otevřete dvířka a nechte 5 minut vychladnout. Je-li křupavé: F) Nechte trhanec běžet s otevřenými dvířky na 50 stupňů, postupně vyjměte mřížky a hranolky G) zabalte do vzduchotěsného, opakovaně použitelného a znovu uzavíratelného zipového zámku, tzv. Mylarových sáčků. Zůstanou křupavé a čerstvé po dobu 1-2 let.

Ověřená recenze

Der Dörrautomat ist sehr gut zu reinigen. Die Gitter einfach in die Spülmaschine zum spülen.

Sušička se velmi snadno čistí. Jednoduše vložte mřížky do myčky, abyste je umyli.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků