Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace

Quickstick Smart sous vide vařič

Sous-vide Cooker Černá 1200 watt
2 939,00 Kč 4 099,00 Kč (s DPH)

Quickstick Smart sous vide vařič

2 939,00 Kč 4 099,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Smart Home: ovladatelný pomocí WiFi a Klarstein App Experience pro Android nebo iOS

Tak jednoduchý: zabudovaná kniha receptů s návodem krok za krokem a přednastaveným ovládáním zařízení

Šetrné vaření: Sous Vide Stick s výkonem 1200 wattů na gurmánské výsledky přímo u Tebe doma

Popis produktu

S vařičem Sous Vide Klarstein QuickStick Smart dokáže každý vařit jako profík. A se zabudovaným ovládáním WiFi-App je vaření zdravých a chutných pokrmů nyní ještě jednodušší.

Výhody vakuového vařiče jsou zcela jasné: obsah zataveného sáčku se ve vodní lázni vaří šetrným způsobem při nízké teplotě. Chutě a vůně nemohou uniknout a voda se nemůže dostat dovnitř. Potraviny se nepřevaří, zelenina a maso zůstávají jemné a šťavnaté.

Nový Klarstein QuickStick Smart Sous Vide Stick Ti nyní ještě usnadňuje jednodušším ovládáním a stará se gurmánské výsledky u Tebe doma. Jeho ovládání pomocí Klarstein aplikace pro Android a iOS zařízení Ti umožňuje odevšad sledovat průběh vaření a podává Ti pomocnou ruku se zabudovaným receptářem: jednoduše si zvolte požadovaný recept, postupujte krok za krokem a na konec nastavte potřebné nastavení na spotřebiči přímo přes aplikaci. Sous Vide nebylo nikdy tak smart a jednoduché!

S výkonem 1200 wattů se Sous Vide Stick stará o na stupeň přesné hodnoty v teplotním rozsahu od 20 do 95 ° C, zatímco jeho pumpa s oceněnou 3D cirkulací nechává za minutu cirkulovat 8,5 litru vody a stará se o rovnoměrné rozložení teploty ve vodním lázni. Samozřejmě můžeš všechna nastavení Quistick Smart převést přímo na zařízení na přehledem dotykovém displeji. Bezpečnost při vaření je vždy zaručena: Sous Vide pumpa se dá jednoduše a pevně připevnit pomocí klapek, na okraj hrnce. Po vaření se dá QuickStick Smart jednoduše čistit, díky krytu z ušlechtilé oceli.

Pro smart gurmány a všechny, kteří se zdravě stravují a nechtějí se vzdát skutečné chuti potravin: vařič Sous Vide Klarstein QuickStick Smart.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Objem: 10 až 15 litrů
 • Minimální hloubka ponoru: 11 cm
 • Výkon: 1200 wattů
 • Cirkulace vody: 8,5 litru za minutu
 • Nastavitelná teplota: 20 až 95 ° C
 • Max. odchylka teploty: 1%
 • Časovač
 • Jednoduché ovládání
 • Úsporné skladování
 • Ovládání pomocí aplikace pro iOS nebo Android
 • Ochranná třída: IPX7
 • Napájení: 220-240 V ~ | 50/60 Hz
Quickstick Smart, sous vide vaři, 20-95 °C, 3D cirkulace

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 10 x 37,5 x 9 cm (ŠxVxH)
 • Úchyt: cca 14 x 7,5 x 6,5 cm (ŠxVxH)
 • Délka kabelu: 140 cm
 • Hmotnost: cca 1,1 kg

Co bylo posláno

 • 1 x Sous Vide Stick
 • Manuál ve více jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(18 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Wie beschrieben! Es gibt nichts auszusetzen!

Jak je popsáno! Není si na co stěžovat!

Ověřená recenze

Habe den Stick jetzt dreimal genutzt. Die Resultate waren jeweils top. Der Geräuschpegel ist okay. Für volle 5 Sterne ist es mir subjektiv etwas zu laut. Wenn die Küchentür geschlossen ist, hört man ihn aber nicht mehr. Die beiden Sterne Abzug gibt es, weil die Smart Funktionalität leider unbrauchbar ist. Um den Stick mit der App zu koppeln, müssen beide mit einem reinen 2.4 GHz Netzwerk verbunden sein. Wenn man aber ein 5 und 2.4 Netzwerk mit gleicher SSID nutzt, geht es nicht. Zumindest sagt das die App beim Versuch zu koppeln. Das ist sehr schade.

Hůl jsem použil už třikrát. Výsledky byly vždy skvělé. Hladina hluku je v pořádku. Za plných 5 hvězdiček je to pro mě subjektivně až moc hlasité. Když jsou dveře kuchyně zavřené, už ho neslyšíte. Dvě hvězdičky jsou odečteny, protože chytrá funkcionalita je bohužel nepoužitelná. Pro spárování sticku s aplikací musí být oba připojeny k čisté 2,4 GHz síti. Pokud ale používáte síť 5 a 2.4 se stejným SSID, nefunguje to. Alespoň to říká aplikace při pokusu o spárování. To je moc špatné.

Ověřená recenze

Gut verarbeitetes Gerät, sehr gut über WLAN zu steuern bzw. zu kontrollieren.

Kvalitně zpracované zařízení, velmi snadné ovládání nebo ovládání přes WLAN.

Ověřená recenze

Das Produkt entspricht alle Erwartungen, aber das App ist sehr kompliziert zu benutzen (die Verbindung zum Gerät könnte kaum schlechter sein) und die Rezepte da haben mit der Sous Vide wenig zu tun. Alles funktioniert aber gut auch ohne App.

Produkt splňuje veškerá očekávání, ale aplikace je velmi složitá na ovládání (propojení se zařízením už nemůže být horší) a recepty tam mají se sous vide pramálo společného. Ale vše funguje dobře i bez aplikace.

Ověřená recenze

Entspricht nicht meinen Erwartungen deshalb zurück geschickt

Nesplnil mé očekávání, tak jsem jej poslal zpět

Ověřená recenze

Das Gerät wurde am 12.05.2021 geliefert. Am 13.05.2021 kam es erstmals zum Einsatz. Ich bin fasziniert von dem geringen Geräuschpegel. Das Gerät macht einen qualitativ hochwertigen Eindruck. Es lässt sich intuitiv bedienen. Die Sensortasten reagieren sehr gut. Kurze Aufheizzeit bei vorgewärmten Wasser, Temperatur beständig gehalten. Über W-Lan Verbindung/Nutzung kann ich nichts sagen, da dies für mich nicht von Bedeutung ist und nicht kaufentscheidend war. Für mich, zur Zeit, TOP

Zařízení bylo doručeno 05.12.2021. Poprvé byl použit 13. května 2021. Fascinuje mě nízká hlučnost. Zařízení působí kvalitním dojmem. Lze jej ovládat intuitivně. Senzorové klávesy reagují velmi dobře. Krátká doba ohřevu předehřátou vodou, teplota je udržována konstantní. K připojení/použití W-Lan nemohu nic říct, jelikož to pro mě není důležité a nebylo to pro koupi rozhodující. Za mě aktuálně TOP

Ověřená recenze

Top Teil

nejlepší část

Ověřená recenze

Ein guter sous vide Garer!

Dobrý sous vide vařič!

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Wir haben den Stab als Ersatz für ein stationäres Sous Vide Gerät gekauft, da die Handhabung des Stabes einfacher und vielseitiger und die Heiz-Leistung stärker ist. Wichtig war uns auch, eine Möglichkeit zu haben, den Stick per App (bei uns mit Android-Geräten) zu steuern und zu überwachen. Der Stick macht einen stabilen und wertigen Eindruck. Uns gefällt, dass die Montage am Topf mittels eines eigenen Klemmmechanismus erfolgt: Erst den Halter am Topf befestigen, anschließend den Stick in den Halter einstecken. Das Aufwärmen des Wassers geht sehr schnell und die Temperatur wird sehr genau gehalten. Dabei sind die Geräusche des Motors zum Umwälzen des Wassers angenehm leise. Die Einrichtung der App auf mehreren Smartphones war etwas holprig und musste mehrmals wiederholt werden, bis der Stick von der App auch wirklich erkannt wurde. Tipp: Wenn der Stick von mehreren Smartphones gesteuert werden soll, muss das Nutzerkonto der App auf allen Smartphones dasselbe sein; wir hatten zuerst für jedes Smartphone die dort verwendeten Google-Konten gewählt, mussten dann aber feststellen, dass nur das zuletzt eingerichtete Smartphone Zugriff auf den Stick hatte.

Médium nelze zavést. Hůlku jsme koupili jako náhradu za stacionární sous vide zařízení, protože hůlka je snazší a univerzálnější na použití a výkon topení je silnější. Bylo pro nás také důležité, abychom mohli ovládat a monitorovat hůl přes aplikaci (v našem případě se zařízeními Android). Hůl působí stabilním a hodnotným dojmem. Líbí se nám, že se montuje na hrnec pomocí vlastního upínacího mechanismu: Nejprve připevněte držák k hrnci, poté do držáku vložte tyč. Voda se velmi rychle ohřeje a teplota se velmi přesně udržuje. Hluk motoru pro cirkulaci vody je příjemně tichý. Nastavení aplikace na několika chytrých telefonech bylo trochu nemotorné a muselo se několikrát opakovat, než aplikace skutečně rozpoznala hůl. Tip: Pokud má být ovladač ovládán několika chytrými telefony, uživatelský účet aplikace musí být na všech chytrých telefonech stejný; Nejprve jsme vybrali účty Google, které se tam používají pro každý smartphone, ale pak jsme zjistili, že k tyči měl přístup pouze poslední nastavený smartphone.

Ověřená recenze

Mit App toll zu bedienen!

Skvělé použití s aplikací!

Ověřená recenze

Stabile Wärmehaltung über den gesamten Kochzeitraum

Stabilní udržení tepla po celou dobu vaření

Ověřená recenze

Der Sous vide Stick funktioniert einwandfrei. Die Halterung ist stabil und lässt sich einfach an unterschiedlichsten Gefäßen anbringen. Temperatur (Vergleichsmessung mit einem anderen Thermometer) wird perfekt gehalten. Sehr praktisch ist auch die Steuerung per App.

Sous vide stick funguje perfektně. Držák je stabilní a lze jej snadno připevnit na širokou škálu nádob. Teplota (srovnávací měření s jiným teploměrem) je udržována perfektně. Velmi praktické je také ovládání přes aplikaci.

Ověřená recenze

Super Sous Vide Stick - für schmales Geld. Temperatur wird gut gehalten, aufheizen geht ruck zuck und die Bedienung ist kinderleicht. Die App muss ich nochmals ausprobieren, bzw. die stand nicht im Vordergrund der Kaufentscheidung. Einziger "Nörgel-Punkt": Einen Punkt würde ich ggf. abziehen sollte die Halterung brechen. Diese Halterung ist zwar in Ordnung und erfüllt den Zweck - allerdings muss man die Drehschraube gerade bei normalen/dünnen Kochtöpfen bis zum Anschlag zu drehen, damit der Stick nicht wackelt, was dazu führt, dass sich die Plastikteile vom Gewinde spreizen... brechen die zwei Seiten auseinander, muss man sich eine neue Halterung kaufen - was blöd wäre & zum Glück noch nicht passiert ist.

Super Sous Vide Stick - za málo peněz. Dobře se udržuje teplota, zahřeje se během chvilky a snadno se používá. Musím aplikaci vyzkoušet znovu, jinak to nebylo hlavním cílem rozhodnutí o koupi. Jediný "bod stížnosti": jeden bod bych odečetl, pokud se držák rozbije. Tento držák je v pořádku a účel plní - ale musíte šroubem otočit až na doraz, zvláště u normálních/tenkých kastrůlků, aby se tyč neviklala a tím se plastové díly roztahovaly ze závitu. .. lámou se na dvou stranách, musíte si koupit nový držák - což by byla hloupost a naštěstí se to ještě nestalo.

Ověřená recenze

Super Produkt, hat alle Erwartungen erfűllt.

Skvělý produkt, splnil všechna očekávání.

Ověřená recenze

Wärmeleistung Top, leichte Bedienung

Špičkový tepelný výkon, snadné použití

Ověřená recenze

Sehr leise.....schnelles aufheizen....mit einem anderen Thermometer gegengemessen und es waren gerade mal 0.3°C Unterschied bei 55.5 °C. Pumpe wälzt schön alles um. Halterung ist sehr gut anzubringen und wird per Gewinde am Topf befestigt (mit Gummi, also keine Kratzer)....besser als Klammern. Leicht zu öffnen. Bin sehr zufrieden.... Endlich werden meine Steaks genau so wie ich es will. P.S. Erst dachte ich an der Pumpe sei ein Flügel verbogen...aber nach Recherche fand ich heraus daß es so gewollt ist und die Pumpe damit besser fördert.

Velmi tichý.....rychlé zahřátí....měřeno jiným teploměrem a při 55,5°C byl rozdíl jen 0,3°C. Čerpadlo vše pěkně prokrvuje. Držák se velmi snadno připevňuje a k hrnci se připevňuje závitem (s gumou, takže žádné škrábance)....lepší než svorky. Snadné otevírání. Jsem velmi spokojený.... Moje steaky konečně vycházejí přesně tak, jak je chci. PS Nejdřív jsem si myslel, že je na pumpě ohnuté křídlo...ale po prozkoumání jsem zjistil, že to byl záměr a pumpa má lepší výkon.

Ověřená recenze

Super Gerät, macht was es soll und lässt sich schön per App steuern. Temperatur wird schnell erreicht und auch perfekt gehalten. Dem Gerät an sich gebe ich 5 Sterne, allerdings bin ich etwas verärgert über die Preischwankungen. Ich selbst habe es für 100€ bestellt, 3 Tage später kostet es nur noch 80€ und am gleichen Tag sogar dann nur noch 70€.

Skvělé zařízení, dělá to, co má a lze jej snadno ovládat pomocí aplikace. Teplota je dosažena rychle a perfektně udržována. Samotnému zařízení dávám 5 hvězdiček, ale trochu mi vadí kolísání ceny. Sám jsem si ho objednal za 100€, o 3 dny později už jen 80€ a ještě tentýž den jen 70€.

Ověřená recenze

Durch eine Freundin, die den selben Stick hat, bin ich auf dieses Gerät gestoßen. Es wurde super schnell geliefert und selbstverständlich sofort selbst ausprobiert. Vorher natürlich die Bedienungsanleitung gelesen, um keine Fehler zu machen. Das Gerät hält sich prima am Topf und macht was es soll. Zudem arbeitet es leise. Das Wasser ist schnell aufgeheizt und die Temperatur wird konstant gehalten. Naja was soll man noch dazu sagen. Meiner Meinung nach lohnt sich die Anschaffung, denn das zubereitete Essen schmeckt einfach klasse:)

K tomuto zařízení jsem se dostal přes kamaráda, který má stejnou hůl. Bylo doručeno super rychle a samozřejmě si to hned sami vyzkoušeli. Samozřejmě si předem přečtěte návod k obsluze, abyste se vyvarovali chyb. Zařízení se dobře drží na hrnci a dělá to, co má. Navíc funguje tiše. Voda se rychle ohřeje a teplota se udržuje konstantní. No, co víc se k tomu dá říct. Podle mě se nákup vyplatí, protože připravené jídlo chutná skvěle :)

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků