3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Infrazářiče

Infrazářiče

Infrazářič je praktické topidlo, které využívá infračervené záření. Je skvělou volbou jak do domácnosti, tak na chatu nebo do venkovních prostor. U nás seženete hned několik druhů infrazářičů, které se liší výkonem i vzhledem. Podívejte se, jak infrazářič Klarstein vybrat.

Infrazářič je velmi úsporné topidlo, které funguje na unikátním principu. Infračervené záření totiž prochází vzduchem a zahřívá osoby a předměty, na které dopadá, nikoliv vzduch. Infrazářiče Klarstein vynikají kvalitním zpracováním i jedinečným designem, díky němuž do interiéru skvěle zapadnou.

Jaké výhody mají infrazářiče Klarstein?

Klarstein je velmi oblíbeným a zkušeným výrobcem infrazářičů. Naše modely vynikají hned několika superlativy:

  • Jsou mimořádně energeticky úsporné.
  • Bohatá nabídka typů i designů.
  • Nevíří vzduch, takže jsou vhodné pro alergiky.
  • Jsou výkonné a pocit tepla dodávají okamžitě.
  • Jsou kvalitně zpracované a nabízí dlouhou životnost.

Designové infrazářiče jsou skvělou volbou do domácnosti i kanceláře

Ploché designové infrazářiče představují unikátní zdroj tepla, který vás okouzlí nejen hřejivostí, ale i svým vzhledem. Tento typ infrazářiče lze umístit na stěnu či na strop a snadno se stane ozdobou místnosti. V naší nabídce najdete ploché infrazářiče, které vypadají úplně jako obraz. Ozdobíte svou domácnost infrazářičem s designem zvířat, krajin, měst či známých uměleckých děl? Nebo snad chcete mít zrcadlo a infrazářič v jednom předmětu? Je to jen na vás.

Klasické nástěnné infrazářiče se hodí například do garáže

Standardní nástěnné a stropní infrazářiče vás svým vzhledem tolik neokouzlí, potěší ale příjemnou cenovkou. Skvěle se hodí například do garáží, dílen či koupelen. Řada našich modelů je přímo navržena pro použití v koupelně a disponuje tak i praktickými držáky na ručníky.

Přenosný infrazářič můžete používat i venku

Velmi oblíbeným typem jsou i přenosné infrazářiče na terasu Klarstein. Ty můžete libovolně přesouvat po domě či chalupě a některé modely jsou navrženy přímo pro venkovní použití. Při večerním posezení si tak stačí pouze přinést infrazářič a hned budete v teple. Energetické náročnosti se přitom bát nemusíte. Jak už jsme zmiňovali, infrazářič neohřívá vzduch, takže jej s čistým svědomím můžete používat i venku.

Chytré infrazářiče zapadnou do moderní domácnosti

Spousta našich infrazářičů se řadí mezi chytré spotřebiče. Můžete je tak ovládat pomocí mobilní aplikace a spustit je třeba i na dálku. Další modely zase disponují moderním ovládacím panelem nebo dálkovým ovladačem.

Co dalšího zohlednit při výběru infrazářiče?

Kromě samotného druhu infrazářiče se při výběru zaměřte i na jeho výkon, krytí a funkce.

Infrazářič a jeho výkon

Infrazářič vybírejte podle toho, v jak velké místnosti jej plánujete používat. K dostání jsou modely s výkonem od pár set wattů až po nejvýkonnější infrazářiče s výkonem více než 2 000 wattů. Obecně platí, že čím větší místnost budete vytápět, tím by měl být infrazářič výkonnější. Infrazářičů si také do jedné místnosti můžete klidně pořídit více.

Krytí infrazářiče

Pokud budete infrazářič používat venku či v koupelně, nezapomeňte si ověřit jeho krytí. To označuje stupeň ochrany IP, který nám napoví, nakolik je infrazářič odolný proti vodě a vniknutí cizích předmětů. Například infrazářič v koupelně by měl mít ochranu IPX4, která značí odolnost proti stříkající vodě.

Infrazářič Klarstein může mít praktické funkce

Naše infrazářiče jsou vybaveny praktickými funkcemi pro snazší obsluhu. Mezi ně může patřit už zmiňovaný displej, připojení na Wi-Fi, časovač, dálkové ovládání či bezpečnostní ochrana proti přepětí.

Nahoru