3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Obrazové infrapanely


Moderní infračervené topení s obrázkem: design a funkčnost harmonicky a expresivně spojené

Moderní infrazářiče s obrázkem dokazují, že zařízení pro výrobu tepla a vkusný design domu se vzájemně nevylučují. Díky svému elegantnímu designu jsou vhodným doplňkem do různých obytných prostor a zároveň dodávají uklidňující teplo. Následující aspekty ilustrují vlastnosti infrazářiče s obrazem a důvody, proč se vyplatí koupit kvalitní infrazářič s obrazem.

Pro jaké účely lze instalovat infračervené vytápění s obrázkem?

Obrázkové topení vylepšuje interiér všude tam, kde by měl být kladen důraz na pocit pohody v prostředí. To se může týkat jak soukromého obytného prostředí, tak podnikatelského sektoru. Obraz s infračerveným vytápěním je proto estetickým obytným prvkem do obývacího pokoje, ložnice, ale také do pokoje pro hosty. Design interiérů je také nezbytnou součástí kancelářských komplexů, daňových poraden a advokátních kanceláří, stejně jako lékařských ordinací, léčebných zařízení, klinik a veřejných institucí. Infračervený vyhřívaný obraz dodá místnosti sebevědomý vzhled a přitáhne pozornost hostů, zákazníků i pacientů. Zejména v podnikání může mít oteplování image rozhodující vliv na konkurenci. Protože: první dojem hodně napoví o kvalitě a spolehlivosti společnosti.

Kupte si infračervené vytápění s obrázkem a poznejte design domova na nové úrovni

Přestože je v popředí vizuální složka designu infrazářičů, jedná se o topný systém, který se ukazuje jako mimořádně účinný. Lze jej použít samostatně nebo v kombinaci s jinými ohřívači. Tento elegantní systém vypadá v koupelně obzvlášť stylově v kombinaci s ručníkovým radiátorem. Infrazářič s obrázkem je k dispozici ve formátu na výšku i na šířku. Různé designy vás zvou na vizuální cestu potěšení skrze vaše čtyři stěny. Velmi atraktivním kontrastem je přerušení stylu mezi starým a novým interiérem instalací infračerveného ohřívače obrazu ve formátu krajiny pod vysokými okny ve staré budově. Je to skvělý způsob, jak překlenout rozdíl mezi jednotlivými ročními obdobími - skutečný poutač pozornosti s "wow" faktorem.

Koupit infrazářič s obrázkem na výšku, na šířku a na šířku u společnosti Klarstein

Nabízíme širokou škálu infračervených ohřívačů obrazu, které jsou k dispozici v různých výkonech. Infrazářiče jsou vybaveny ochranou proti přehřátí a okamžitě ohřívají místnost bez nutnosti dohřívání. Infrazářiče se ovládají pouhým zapojením do zásuvky. Výhodou je, že z ohřívače nemůže unikat voda, jako je tomu u systémů ohřevu vody. Instalace topení je zcela bezproblémová a s trochou manuální zručnosti ji zvládnete sami.

Při výběru správného tepelného výkonu je třeba zvážit několik aspektů. Na jedné straně závisí výkon na velikosti místnosti. Důležitou roli zde hraje také izolace. Kromě toho je třeba zvážit, zda má infrazářič vytápět místnost samostatně, nebo zda má být instalován jako doplněk k jiným topným systémům. Modely, které máme k dispozici, mají také různé rozsahy účinnosti.

Společnost Klarstein se vyznačuje prvotřídní kvalitou a svými designovými infrazářiči přispívá k tomu, aby obytná atmosféra získala zvláštní nádech.

Nahoru