Kam se poděli skuteční „loveři“?

Zapoj se i ty!

Miluji tě. Dvě čarovná slůvka, která každého zahřejí u srdce. Neodmyslitelně patří ke komunikaci zamilovaného páru, ale rozdíl je v tom, jakým způsobem jsou podaná. Upřímná slova dnes často nahrazují emotikony v podobě smajlíků nebo srdíček, osobní rozměr se vytrácí. Kam se vytratily vlastnoručně psané dopisy? Kdysi bylo pravých milovníků opravdu víc. :)

Měníme followery na lovery!

Krok 1

Napiš zamilovaný dopis a je jedno, jestli bude adresovaný tvé drahé polovičce, osobě, po které toužíš, nebo člověku, kterému za hodně vděčíš. Milovat je krásné, krásnější je být milován. Víš ale, co je nejkrásnější? Překvapit osobu, pro kterou bije tvé srdce, krásným a poctivě napsaným dopisem. Protože takové vyznání se v dnešní digitální době obzvláště cení, rozhodli jsme se všechny skutečné „lovery“ odměnit!

Krok 2

Svůj výtvor nám pošli poštou na adresu Klarstein, electronic – star a.s., Grösslingová 6-8, 811 09, Bratislava a my ho na Valentýna během našeho live streamu přečteme. Pokud se nacházíš přímo v Bratislavě, svůj dopis můžeš odevzdat v naší kamenné prodejně Klarstein v nákupním centru Eurovea, kde jej jednoduše vložíš do připravené poštovní schránky.

VÝHRA

Kromě toho, že se tvé vyznání lásky dostane do světa, můžeš vyhrát super ceny! Ten nejkrásnější list odměníme romantickým pobytem pro dvě osoby na hradě Karlštejn a rozdáme i stylové hrnečky Klarstein. :)

Nahoru