Vinotéky

Vinotéky Klarstein

Vinotéky Klarstein jsou ideální volbou pro každého milovníka vína. Umožní vám váš oblíbený mok skladovat v optimálních podmínkách, což se příznivě podepíše na chuti vína. Jaké vinotéky nabízíme a proč vsadit zrovna na naši značku? Přečtěte si více.

Patříte mezi milovníky vína? Pak jistě víte, že skladování v lednici není pro oblíbený mok to pravé ořechové. Mnohem lepší službu vám prokáže vinotéka, která víno vychladí na optimální teplotu, a vy si jej budete moci vychutnat zase o něco lépe. Naše vinotéky se řadí mezi nejoblíbenější na trhu. A není divu – nabízíme kvalitně zpracované spotřebiče, které skvěle zapadnou do vaší domácnosti a díky svým funkcím vám umožní skladovat víno profesionálním způsobem.

Vinotéky Klarstein nabízí řešení pro každého

Naše vinotéky splňují požadavky každého milovníka vína. Ať už skladujete pár lahví, nebo máte rádi pořádné zásoby, v naší nabídce si zaručeně vyberete ideální vinotéku. Co je pro vinotéky Klarstein charakteristické?

  • Vysoce kvalitní zpracování s využitím odolných materiálů.
  • Nízká spotřeba energie a dlouhá životnost.
  • Tichý chod a intuitivní ovládání.
  • Široký výběr dle velikostí i počtu zón vinotéky.

Jak vybrat vinotéku Klarstein?

Rozhodli jste se skladovat víno tak, aby co nejlépe chutnalo? Před výběrem vinotéky Klarstein se zaměřte na několik základních parametrů, jako je počet zón, velikost, provedení či hlučnost. Níže vás všemi potřebnými informacemi provedeme.

Co je počet zón vinotéky a proč brát na tento parametr ohled?

Vinotéky Klarstein jsou k dostání jak v jednozónové, tak dvouzónové variantě. Jak se jednotlivé typy liší a pro koho jsou vhodné?

  • Jednozónové vinotéky jsou ideální pro ty, co mají oblíbený jeden druh vína. Ve vinotéce panuje konstantní teplota a váš oblíbený druh vína je vždy dokonale vychlazen.
  • Dvouzónové vinotéky si oblíbí všichni, kdo druhy vína rádi střídají. Bílé, červené i šumivé víno mají odlišné nároky na teplotu a tento typ vinotéky vám umožní nastavit si v jedné části spotřebiče nižší a ve druhé naopak vyšší teplotu.

Bude pro vás lepší malá, nebo velká vinotéka Klarstein?

Naše vinotéky skvěle zapadnou do malých kuchyní i velkých domácností. Nejprve si ujasněte, zda pro vás bude lepší vestavěná, nebo volně stojící vinotéka. Kapacita vinotéky se pak nejčastěji udává v lahvích vína, které spotřebič pojme. Menší vinotéky jsou určené pro 1 až 8 lahví vína, naše největší modely pak pojmou až 50 lahví. Pokud zvolíte vestavný model, dobře si ověřte rozměry pro vestavbu.

Spotřeba energie a hlučnost vinotéky

Stejně jako chladnička, tak i vinotéka je v provozu celý den. Spotřeba energie je tak důležitým parametrem a informovat vás o ní bude jak popisek produktu, tak i energetický štítek. Pokud máte vinotéku umístěnou v kuchyni nebo obývacím pokoji, zaměřte se i na její hlučnost. Ta by v obytné části neměla přesáhnout 40 dB, pokud budete mít vinotéku umístěnou ve sklepě nebo na chodbě, není třeba hlučnost nijak zvlášť zohledňovat.

Jaké funkce nabízí vinotéky Klarstein?

Naše vinotéky nabízí i praktické funkce pro lepší skladování vína, snadné ovládání a komfortní užívání.

  • LED osvětlení precizně osvítí vnitřek vinotéky a zároveň je velmi úsporné.
  • Displej spolehlivě informuje nastavené teplotě, vlhkosti a dalších důležitých věcech.
  • Zámek umožňuje vinotéku uzamknout, což oceníte v rodinách s dětmi nebo společných prostorách.
  • UV filtr ve dvířkách zabraňuje znehodnocování nápoje slunečními paprsky.

Design vinotéky také hraje roli

Máte rádi moderní vzhled, retro nebo přírodní design? U nás si zaručeně vyberete, ať už se vám líbí jakékoliv spotřebiče. Naše unikátní retro vinotéky potěší každého, kdo si potrpí na neotřelý design. Pro milovníky moderny máme černé, bílé či nerezové vinotéky, které mohou doplňovat stylové dřevěné police. Najděte si v naší nabídce vinotéku, která se stane ozdobou vaší domácnosti!

Jak co nejlépe skladovat víno v naší vinotéce?

I skladování vína ve vinotéce má určitá pravidla. Vinotéka by neměla být umístěna v blízkosti tepelných zdrojů (topení, krb, trouba), aby se zbytečně neohřívala. Také by na ní pokud možno nemělo dopadat přímé sluneční světlo.

Nahoru