Bella / Lucia, miska z ušlechtilé oceli, náhradní díl, příslušenství, levotočivé
Bella / Lucia, miska z ušlechtilé oceli, náhradní díl, příslušenství, levotočivé

Bella/Lucia mísa z nerezové oceli

Stříbrná metalíza Mísa na míchání
629,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)

Bella/Lucia mísa z nerezové oceli

629,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

náhradní díl / příslušenství pro Lucia / Bella kuchyňské roboty

vhodná pro všechny verze z otočným mechanismem proti směru otáčení hodinových ručiček

nerezová ušlechtilá ocel

Popis produktu

Náhradní díl / příslušenství pro Lucia / Bella kuchyňské roboty

Vhodná pro všechny verze z otočným mechanismem proti směru otáčení hodinových ručiček

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • vhodná do kuchyňských robotů řady Lucia s produktovými čísly:
  10006254 (Rossa)
  10006255 (Argentea)
  10008235 (Morena)
  10008237 (Orangina)
 • vhodná do kuchyňských robotů řady Bella s produktovými čísly:
  10005314 (Argentea)
  10005315 (Nera)
  10005316 (Rossa)
  10008232 (Morena)
  10008233 (Bianca)
  10008234 (Orangina)
Bella / Lucia, miska z ušlechtilé oceli, náhradní díl, příslušenství, levotočivé

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: 23 x 17 x 23 cm (ŠxVxH)
 • hmotnost: cca 0,8 kg

Co bylo posláno

 • 1 x miska z ušlechtilé oceli
 • dodává se bez manuálu

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(18 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Die Schüssel dient als Ersatzschüssel und ist vielseitig einsetzbar! Sehr robust und leicht zu säubern!

Miska slouží jako náhradní miska a je všestranná! Velmi robustní a snadno se čistí!

Ověřená recenze

Die Schüssel passt perfekt auf die Bella ein Henkel wäre cool, aber es geht auch so. die Rührschüssel ist aus Alublech und leicht zerbeulbar, also vorsichtig damit Arbeiten, Ansonsten bin ich sehr Zufrieden mit der Schüssel.

Miska perfektně sedí na Bella, rukojeť by byla cool, ale funguje to tak. mixovací nádoba je vyrobena z hliníkového plechu a snadno se promáčkne, proto s ní pracujte opatrně, jinak jsem s nádobou velmi spokojen.

Ověřená recenze

Nachdem unsere Klarstein-Glasschüssel ohne Grund gesprungen ist, wollten wir etwas Haltbares. Bis jetzt hat die Schüssel alles bestens erledigt.

Poté, co naše skleněná mísa Klarstein bez důvodu praskla, chtěli jsme něco odolného. Miska zatím fungovala dobře.

Ověřená recenze

Die Schüssel ist okay, passt aber nicht auf meine Lucia Argentea 2G, obwohl sie lt. Art.-Nummer passen sollte. Habe die Schüssel zurückgeschickt!!

Miska je v pořádku, ale nesedí mi na Lucii Argentea 2G, i když podle čísla položky by měla pasovat. Poslal jsem misku zpět!!

Ověřená recenze

Prima!!!

Před!!!

Ověřená recenze

Ist genau wie das Originalprodukt.

Je přesně jako originální produkt.

Ověřená recenze

Nachdem wir so begeistert von der Bella / Klarstein Küchenmaschine sind, wollten wir auch eine Ersatzschüssel. Sie passt genau in das Gewinde der Küchenmaschine und ist top. Allerdings finden wir das Preisverhältnis Ersatzschüssel von knapp 30,-€ zur Küchenmaschine, die komplett ca. 90,-€ kostet, etwas vermessen. Die Schüssel empfehlen wir aber trotzdem gern weiter.

Poté, co jsme byli tak nadšení z kuchyňského robotu Bella/Klarstein, chtěli jsme i náhradní misku. Přesně pasuje do závitu kuchyňského robotu a je skvělý. Poměr ceny mezi náhradní miskou téměř 30 € a kuchyňským robotem, který stojí celý kolem 90 €, je nám ale trochu přemrštěný. Nicméně i tak misku rádi doporučíme.

Ověřená recenze

Habe die Küchenmaschiene mit Glasschüssel. Die Edelstahlschüssel hat noch gefehlt. Hat eine spitzen Qualität. Zum Reinigen extrem leicht. Auf jeden Fall eine Kaufempfehlung.

Mám kuchyňský robot se skleněnou mísou. Stále chyběla nerezová mísa. Má špičkovou kvalitu. Extrémně snadno se čistí. Rozhodně doporučení ke koupi.

Ověřená recenze

Sehr schöne Verarbeitung leicht und gut sauber zu halten

Velmi pěkný povrch, snadno se udržuje v čistotě

Ověřená recenze

Leichte Edelstahl Schüssel. Nehme diese lieber als die schwere Glasschüssel. Passt auch in den Geschirrspüler.

Lehká nerezová mísa. Tyhle mám raději než těžkou skleněnou mísu. Hodí se i do myčky nádobí.

Ověřená recenze

Nach langem Suchen habe ich mich für diese Schüssel entschieden. Eigentlich habe ich sie unter Vorbehalt bestellt,da sie laut Abbildung anders herum war. ( drehend ). Dachte ich Versuch es mal,vielleicht passt es ja doch. Und siehe da, sie passt. Habe bisher nur die schwere Glasschüssel , welche aber sehr unhandlich ist. Bin mit dieser Schüssel sehr zufrieden.

Po dlouhém hledání jsem se rozhodl pro tuto misku. Vlastně jsem si ho objednala s výhradami, protože podle obrázku to bylo naopak. (rotující). Říkal jsem si, že to zkusím, třeba to půjde. Hle, sedí to. Doposud jsem měl jen těžkou skleněnou mísu, která je velmi neskladná. S touto miskou jsem velmi spokojená.

Ověřená recenze

Tolles Design genau wie vorgestellt. Leider bisher nur ein Testlauf, da die Maschine erst in der neuen Küche aufgestellt wird. Geräuschpegel gleich wie Handruhrgerät in Metallschüssel.

Skvělý design přesně podle představ. Bohužel zatím pouze zkušební provoz, protože stroj bude instalován pouze v nové kuchyni. Hlučnost stejná jako u ručního mixéru v kovové misce.

Ověřená recenze

Ich habe die Schüssel als Ersatzbehälter erworben, sie ist leicht und erfüllt Ihren Zweck.

Misku jsem koupil jako náhradní nádobu, je lehká a plní svou funkci.

Ověřená recenze

Sehr leicht.

Velmi snadné.

Ověřená recenze

Meine Tochter ist sehr zufrieden, sie hatte sich diese Schüssel zu ihrer Küchenmaschine als Zweitschüssel gewünscht, ist alle top in Ordnung.

Dcera je velmi spokojená, chtěla tuto misku jako druhou misku ke svému kuchyňskému robotu, vše v top pořádku.

Ověřená recenze

Ich bin mit klarstein sehr zufrieden das einzige was ich nicht so gut finde ist dass man sehr aufpassen muss dass man die passende Schüssel dazu kauf ich fände es besser wenn alle Schüsseln zu allen Maschinen passen.

S Klarstein jsem velmi spokojen, jediné co se mi nelíbí je, že si musíte dávat velký pozor, abyste kupovali správnou misku, myslím, že by bylo lepší, kdyby všechny misky pasovaly na všechny stroje.

Ověřená recenze

Der Mixer ist nicht gut es sind immer große Stücken noch drin selbst wenn man auf höchster Stufe gemixt hat, den Fleischwolf habe ich noch nicht ausprobiert, bisquitboden schwere Teige und ähnliches gelingen aber wunderbar dafür ein sehr gut, gut wäre noch ein Henkel an der Schüssel.... Die Farbe habe ich mir nicht so gelblich vorgestellt, hätte ich das gewusst hätte ich sie in Silber gekauft.... Preisleistung ist ok.

Mixér není dobrý, vždy jsou v něm velké kusy i když jste mixovali na nejvyšší stupeň, mlýnek na maso jsem ještě nezkoušel, bisquit base těžké těsto a podobně fungují báječně za velmi dobré, rukojeť na miska by byla dobrá .... tak nažloutlou barvu jsem si nepředstavoval, kdybych věděl, že bych ji koupil ve stříbrné .... Cena výkon ok.

Ověřená recenze

Edelstahl, hygienisch, somit gut zu reinigen, das gefällt mir. Der fehlende Stern rührt aus der Tatsache, dass gerne am Boden sowohl bei Hefeteigen als auch bei Teigen für Pfannkuchen sich gerne Mehl am Boden festsetzt. Ob das ein Konstruktionsfehler des Herstellers ist, weiß ich nicht. Es hat aber sicher nichts mit der Reihenfolge der Befüllung zu tun - Pfannkuchen: erst Flüssigkeit, dann Mehl; Hefeteig: erst Mehl und dann Flüssigkeit ...

Nerezová ocel, hygienická, tak snadno se čistí, to se mi líbí. Chybějící hvězdička je způsobena tím, že mouka má tendenci se lepit na dno kynutého těsta i těsta na palačinky. Nevím, zda se nejedná o konstrukční chybu výrobce. Rozhodně to ale nesouvisí s pořadím náplně - palačinky: nejprve tekutina, pak mouka; Kynuté těsto: nejprve mouka a pak tekutá...

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků