3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Lednice na nápoje

Lednice na nápoje

Pokud hledáte lednici na nápoje, která udrží vaše nápoje studené a čerstvé, pak jste na správném místě. Náš sortiment prosklených lednic na nápoje je navržen tak, aby udržoval nápoje při ideální teplotě, ať už chcete skladovat pivo, víno nebo jiné nápoje.

Díky široké nabídce velikostí a stylů si u nás jistě vyberete ideální chladič nápojů pro své potřeby. Takové lednice se nejčastěji používají v restauracích, barech, obchodech nebo jiných stravovacích zařízeních, ale své stálé místo najdou i v rodině jako domácí spotřebiče.

Výhody lednice na nápoje

  • Kompaktnost - Ve srovnání s klasickými lednicemi jsou tyto lednice na nápoje menší a snadno pro ně najdete místo i ve stísněnějších podmínkách.

  • Průhledné dveře - Všechny naše lednice na nápoje mají skleněné dveře, takže vždy víte, co je uvnitř, aniž byste je museli otevírat.

  • Optimální teplota a rychlé chlazení - Chladiče nápojů jsou ideálním řešením pro bary a restaurace pro rychlé chlazení nápojů a piva. Vnitřní teplota tohoto typu lednice zajišťuje rychlé zchlazení nápojů, udržení optimální teploty a občerstvení s nejlepší chutí.

Lze v lednicích na nápoje skladovat potraviny?

Ať už hledáte lednici na nápoje do domácího baru nebo pro komerční použití, je třeba mít na paměti několik věcí, které vám pomohou udržet potraviny čerstvé.

  • Pokud lednici používáte ke skladování potravin, ujistěte se, že je vypnutý úsporný režim, aby se teplota udržela pod 5 stupňů Celsia.
  • Nedoporučujeme však uchovávat potraviny v lednici na nápoje po dlouhou dobu, ale spíše doporučujeme mrazák, aby vaše potraviny zůstaly dlouhodobě zdravé a čerstvé.

Lze v něm skladovat i vína?

Lednice na nápoje je podobná lednici na víno, ale je třeba si uvědomit některé důležité rozdíly. Za prvé, lednice na nápoje potřebuje vyšší teplotu než lednice na víno. To znamená, že si budete muset vybrat mezi příliš studenou lahví vína a příliš teplou plechovkou piva. Za druhé, v závislosti na nastavení termostatu může být nutné skladovat vína a jiné nápoje odděleně.

Víno potřebuje vyšší teplotu než ostatní nápoje. Před koupí lednice na nápoje se ujistěte o její kapacitě. V opačném případě se může stát, že budete mít pro své potřeby příliš mnoho nebo málo místa.

Jak vybrat lednici na nápoje?

Rozměry

Prvním zásadním krokem při výběru lednice na nápoje je určení místa, kde bude lednice umístěna, poté je třeba změřit rozměry prostoru a podívat se na dokumentaci jednotlivých lednic na nápoje, abyste nakonec nezískali lednici, která se do určeného prostoru nevejde. Doporučujeme také ponechat si alespoň 1 až 2 cm rezervu pro případ nouze.

Vnitřní kapacita

Dostatečná vnitřní kapacita závisí na vašich konkrétních potřebách. Pokud budete prosklenou lednici na nápoje používat pouze pro sebe a několik přátel, postačí vám model s objemem kolem 50 litrů. Pokud chcete minibar používat ke komerčním účelům, měli byste sáhnout po větším modelu s kapacitou alespoň 130 litrů. Mějte na paměti, k čemu bude lednice sloužit, a podle toho hledejte takovou, která má požadovaný vnitřní objem.

Hlučnost

Stejně jako například kombinované lednice, lednice na nápoje jsou neustále zapnuté a vydávají určitý specifický zvuk. Proto byste se při výběru lednice měli zaměřit také na emise zvuku, které jednotlivé elektrické spotřebiče vydávají do ovzduší. Pokud chcete mít lednici umístěnou na frekventovaném místě, doporučujeme hledat takové, jejichž hlučnost se pohybuje kolem 25 až 45 dB. Tato hodnota je vhodná i v případě, že se v blízkosti lednice budete pohybovat pravidelně nebo po dlouhou dobu.

V případě, že vás lednice na nápoje nezaujaly nebo se vám do bytu, domu či firmy nehodí žádný design, můžete se podívat také na naši nabídku mini lednic a věříme, že díky více možnostem najdete model, který se vám bude líbit.

Nahoru