Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý Černá

Bornholm Curved konvektor

Konvekční vytápění Černá 2000 watt
2 899,00 Kč 5 499,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Bornholm Curved konvektor

2 899,00 Kč 5 499,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Blahodárné teplo: výkon 2000 W na mobilní vyhřívání obývacích pokojů, vlhkých místností a zimních zahrad

Rovnoměrné vytápění: vzduch se stále ohřívá díky konvekci (recirkulaci)

Topné těleso ve tvaru X: pro rychlé rozehřátí

Popis produktu

Černá elegance přináší příjemné teplo a stejně příjemné pocity i tehdy, když máte na sobě pantofle a pyžamo: konvektor Klarstein Bornholm Curved zajišťuje rovnoměrné vyhřívání a rozmisťování tepla v místnostech o velikosti do 40 m2.

Dva nastavitelné topné stupně s max. výkonem 2000 W vyhřejí pokoje do 45° C. Termostat slouží na přesnou kontrolu teploty. Režim ECO snižuje spotřebu elektrické energie na minimum, a to šetří životní prostředí i peněženku. Díky časovači se přístroj vypne / zapne v přesně zadaném čase. Konvexní skelný panel ohřívače je chráněn před stříkající vodou, čili ho můžete používat i ve vlhkých místnostech.

Prohnutý tvar dodává konvektoru Bornholm Curved elegantní nádech a zároveň zajišťuje i lepší rozmístění tepla v místnosti. Na dotykovém displeji v pravém horním rohu skleněného panelu snadno nastavíte požadované funkce ohřívače. Displej také zobrazuje i pokojovou teplotu. Dálkový ovladač slouží k pohodlnému ovládání ohřívače, když jste pohodlně zachumlaní v křesle. Konvekční ohřívač Klarstein Bornholm Curved zvyšuje hodnotu každého pokoje a zajistí příjemnou teplotu - zcela nezávisle na počasí venku. Díky časovači a povrchu chráněného před stříkající vodou si už nikdo nemusí mýt zuby ve studené koupelně!

Dostupné barvy: černá (10031979), bílá (10031980)

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • ON / OFF spínač na přístroji a dálkovém ovladači
 • Teplotní rozmezí: 5 - 45 ° C v 1stupňových krocích
 • Časovač: nastavitelný do 24 h v hodinových krocích
 • LED dotykový displej
 • Ukazatel pokojové teploty
 • Dva topné stupně (1000 W / 2000 W)
 • Režim ECO
 • Dětská pojistka před přehrání
 • Tón při stisknutí tlačítek
 • Možná nástěnná montáž - montážní materiál součástí balení
 • Napájení: 220-240 V, 50/60 Hz
Bornholm Curved, konvektor, konvekční ohřívač, termostat, časovač, 2000 W, černý

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (včetně stojanu): cca 82 x 45 x 25 cm (ŠxVxH)
 • Rozměry (bez stojanu): cca 82 x 45 x 10,5 cm (ŠxVxH)
 • Délka kabelu: 1,5 m
 • Hmotnost: cca 8 kg

Co bylo posláno

 • 1 x ohřívač
 • 1 x dálkový ovladač
 • 2 x stojan
 • 1 x montážní materiál
 • Manuál (německy, anglicky)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(35 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

sehr gut, einfach toll, heizt auch größere Zimmer in kürzester Zeit, habe noch eine bestellt , auch Preis ist okay

velmi dobré, prostě skvělé, vytopí i větší místnosti během chvilky, objednal jsem si další, cena taky v pořádku

Ověřená recenze

Leider sind meine Eltern damit nicht klar gekommen obwohl es sehr einfach ist es einzustellen und zu bedienen. Vom Preis her ideal.

Moji rodiče si s tím bohužel nerozuměli, ačkoliv se velmi snadno nastavuje a používá. Za tu cenu ideální.

Ověřená recenze

Gerät sieht optisch gut aus (weiss). Heizleistung ist okay. Keine hörbaren Geräusche im Betriebsmodus. Stellfüsse sehr kantig. Empfehlung Filz anbringen.

Zařízení vypadá dobře (bílá). Tepelný výkon je v pořádku. V provozním režimu není slyšet žádný hluk. Nohy velmi hranaté. Připojte doporučující plsť.

Ověřená recenze

Macht was es soll und schaut dabei noch gut aus. Heizt unser Wohnzimmer mit ca. 30 m2 in einer Stunde von 18 auf 21 Grad auf. Nutzen wir als Heizung für die Übergangszeit.

Dělá to, co má a stále vypadá dobře. Vyhřeje nám obývací pokoj s cca 30 m2 z 18 na 21 stupňů za hodinu. Používáme jako topení na přechodnou dobu.

Ověřená recenze

Das Produkt ist gut und ich hatte überlegt, noch ein Gerät zu kaufen. Aber 70 Euro mehr ist mit keinem Grund zu rechtfertigen. Nein danke.

Produkt je dobrý a zvažoval jsem koupi jiného zařízení. Ale 70 eur navíc nelze ospravedlnit žádným důvodem. Ne, děkuji.

Ověřená recenze

Ein Zimmer 25qm unter dem Dach mit mehreren Schrägen hat mit einer herkömmlichen Heizung nichts gebracht, deshalb entschieden wir uns (und Den Tip vom Heizungsmonteur) für Klarstein Bornholm. Meine Tochter ist jetzt richtig zufrieden, da der Raum überall warm ist. Der Raum wird schnell aufgeheizt und hält auch die Wärme.

Místnost 25 metrů čtverečních pod střechou s několika sklony nefungovala s konvenčním systémem vytápění, a tak jsme se rozhodli (a tip od topenáře) pro Klarstein Bornholm. Moje dcera je teď opravdu šťastná, protože v místnosti je všude teplo. Místnost se rychle vytopí a také udrží teplo.

Ověřená recenze

Aufgrund der extrem unsicheren Gasversorgung im Winter 2022 habe ich mir diesen Heizkörper bestellt und natürlich auch bisher 3x getestet. Laut Angabe des Herstellers reicht seine Wärmeentwicklung für meine keine Wohnung völlig aus - laut dem Display heizt er bis knapp über 40°

Vzhledem k extrémně nejisté dodávce plynu v zimě 2022 jsem tento radiátor objednal a samozřejmě zatím 3x testoval. Jeho vývin tepla není dle výrobce pro můj byt zcela dostačující - dle displeje se topí na něco málo přes 40°

Ověřená recenze

Pünktliche Lieferung .Sehr gute Verpackung. Nach dem Auspacken, die Füsse angeschraubt. Ging einfach. Den Heizkörper angeschlossen und alle Funktionen durch getestet. Klappt wunderbar. Leider konnten keine Erfahrungen über den Dauerbetrieb gemacht werden( Winter abwarten). Jendenfalls gab es beim Probelauf keine Mängel(Geruchsbildung). Funktion und Reichweite der Fernbedienung geht in Ordnung.

Doručení včas. Velmi dobré balení. Po vybalení se nohy přišroubovaly. šlo snadno. Připojil radiátor a vyzkoušel všechny funkce. Funguje skvěle. S nepřetržitým provozem se bohužel nepodařilo udělat žádné zkušenosti (počkej na zimu). V žádném případě se během zkušebního provozu nevyskytly žádné závady (tvorba zápachu). Funkce a dosah dálkového ovládání je v pořádku.

Ověřená recenze

Superschnelle Lieferung, schöner Heizkörper.Macht was er soll. Wir haben einen Klarstein-E-Ofen im Schlafzimmer und sind hochzufrieden.

Super rychlé dodání, pěkný radiátor, dělá co má. V ložnici máme elektrickou troubu Klarstein a jsme s ní velmi spokojeni.

Ověřená recenze

Das Teil ist eine Zusatzheizung und den Zweck erfüllt es. Der Verkäufer (Klarstein) macht mir aber Kopfzerbrechen. In der derzeitigen Weltlage sind Preissteigerungen ja normal. Aber so eine Erhöhung vom April 2022 (Preis 119,99 EUR) zum Juli 2022 (Preis 369,99 EUR) finde ich schon dreist. Ich werde mir in Zukunft überlegen von dem Anbieter weitere Artikel zu beziehen.

Díl je pomocný ohřívač a plní svůj účel. Z prodejce (Klarstein) mě bolí hlava. V současné světové situaci je růst cen normální. Ale takový nárůst od dubna 2022 (cena 119,99 EUR) do července 2022 (cena 369,99 EUR) mi přijde odvážný. V budoucnu uvažuji o nákupu dalšího zboží od tohoto prodejce.

Ověřená recenze

Nachdem die Wahrscheinlichkeit immer größer wurde, dass in D im kommenden Winter nicht ausreichend Gas vorhanden sein wird, um im gewohnten Maß zu heizen, habe ich mich kurzfristig entschlossen, für "Notfälle" eine elktr. Konvektorheizung anzuschaffen. Hier fiel mir sofort die Bornholm Curved Elektroheitung von Klarstein ins Auge. Hinzu kam, dass diese gerade im Angebot war für 97 € (ich glaube runter gesetzt von 179 €). Die Lieferung erfolgte innerhalb von 3 Tagen. Das Gerät ist als Heizung ein Hingucker (sieht in der schawrzen Ausführung eher aus wie ein LED-TV. Ausprobiert und alles funktioniert, wieder eingepackt und in den Keller gestellt für den Fall der Fälle. Die Füße sind, wie schon beschrieben etwas scharfkantig und benötigen noch Filzgleiter. Ansonsten aber eine tolle Heizung. P.S.: Auf die Idee, dieses Heizgerät zu kaufen sind wohl Einige gekommen. Ein paar Tage später war der Preis auf weit über 200 € gestiegen, zur Zeit ist das Gerät gar nicht lieferbar (ausverkauft)!

Poté, co se stále více zvyšovala pravděpodobnost, že příští zimu nebude v Německu dostatek plynu na vytápění v obvyklém rozsahu, rozhodl jsem se v krátké době pro „nouzovou situaci“ koupit elektrický. koupit konvektor. Elektrický ohřívač Bornholm Curved od společnosti Klarstein mě okamžitě zaujal. Navíc byl právě teď v prodeji za 97 EUR (myslím, že 179 EUR). Dodání bylo do 3 dnů. Zařízení upoutá pozornost jako topení (vypadá spíše jako LED TV v černém provedení. Vyzkoušeno a vše funguje, znovu zabalit a dát do sklepa pro každý případ. Nohy jsou, jak již bylo popsáno , trochu ostré a potřebuje plstěné podložky. Ale jinak skvělé topidlo. PS: Někoho asi napadlo koupit si toto topidlo. O pár dní později se cena vyšplhala na hodně přes 200 €, v tuto chvíli zařízení není vůbec k dispozici (vyprodáno)!

Ověřená recenze

I have lost the remote control of one of the 3 heaters I ordered...I contactet the seller ( CHAL-TEC GmbH ) and asked for a replacement. Got a straight answer that they will check and let me know...3 days later they sent me an e-mail saying its in stock and on the way already....received today..it works perfectly...no charge at all..not 1 call necessary...this is customer service per excellence...thank you CHAL-TEC

Ztratil jsem dálkové ovládání jednoho ze 3 ohřívačů, které jsem si objednal...Kontaktoval jsem prodejce ( CHAL-TEC GmbH ) a požádal o výměnu. Dostal jsem přímou odpověď, že to zkontrolují a dají mi vědět...o 3 dny později mi poslali e-mail, že je na skladě a už je na cestě....dnes doručeno..funguje perfektně...bez poplatku vůbec..není nutný 1 hovor...toto je zákaznický servis na jedničku...děkuji CHAL-TEC

Ověřená recenze

Preis Leistungsverhältnis ist in Ordnung.

Poměr cena výkon je v pořádku.

Ověřená recenze

Super schicke Elektroheizung. Nutze die Heizung in meinem Büro (ca. 25 m²). Der Raum wird schnell aufgeheizt. Was ich super Finde an der Heizung gibt es auch eine Anzeige für die Uhrzeit. Selbst wenn ich die Heizung vom Netz nehme und nach Tagen wieder einstecke stimmt die Uhrzeit. TOP!! Man kann die Heizung aufstellen oder auch an die Wand hängen. Bin von Freunden auch schon auf die Heizung angesprochen worden. Kann ich nur empfehlen.

Super elegantní elektrický ohřívač. Použijte topení v mé kanceláři (cca 25 m²). Místnost se rychle zahřeje. Na ohřívači považuji za skvělé, že je zde také ukazatel času. I když ohřívač odpojím a znovu zapojím o několik dní později, je ten správný čas. HORNÍ!! Topidlo můžete postavit nebo zavěsit na zeď. Na topení se mě už ptali přátelé. Mohu jen doporučit.

Ověřená recenze

Heizt leise kleine Räume, Frontscheibe wird nur warm, nicht heiß. Die Wärmeabgabe erfolgt in erster Linie durch die durch das Gerät strömende Luft und nicht über die Abstrahlung von der Scheibe. Also keine Gefahr für kleine Kinder. Die Fernsteuerung ist problemlos zu bedienen. Zur Montage der Füße mussten die Gewinde der Befestigungsschrauben nachgeschnitten werden, da die beigefügten Schrauben sonst nicht eingeschraubt werden konnten. Produkt macht aber insgesamt einen sehr guten Eindruck. Wir sind zufrieden.

Tiše vytápí malé místnosti, čelní sklo se pouze zahřívá, nehřeje. Teplo je primárně odváděno vzduchem proudícím skrz zařízení, nikoli sáláním z tabule. Pro malé děti tedy žádné nebezpečí. Dálkové ovládání se snadno používá. Pro montáž patek bylo nutné přeřezat závity upevňovacích šroubů, jinak by nebylo možné dodané šrouby zašroubovat. Celkově působí produkt velmi dobrým dojmem. Jsme spokojeni.

Ověřená recenze

Heizt wirklich gut, auch in einem 48qm Raum. Ist dabei nicht zu hören. Die Bedienung könnte eleganter sein, aber geht!

Topí opravdu dobře, dokonce i v místnosti 48 m2. Není slyšet. Služba by mohla být elegantnější, ale funguje!

Ověřená recenze

Super Gerät tut was es soll. Ich nutze es als zusatheizung. So kann ich tagsüber Gasheizung ausmachen. Und das Wohnzimmer ist abends schnell wieder gemütlich warm

Skvělé zařízení dělá to, co má. Používám jako přídavné topení. Plynové topení tak můžu přes den vypnout. A v obývacím pokoji je večer zase rychle a příjemně teplo

Ověřená recenze

Stromkabel könnte etwas länger sein und es fehlt ein Tragegriff,sonst ein gutes Gerät...........

Napájecí kabel by mohl být o něco delší a chybí rukojeť na přenášení, jinak dobré zařízení...........

Ověřená recenze

Haben für unseren unisolierten ca 25 qm Raum 2 Stück gekauft! Konnten den Raum zu Silvester mit ein paar Freunden gut nutzen

Zakoupeno 2 kusy do našeho nezatepleného pokoje cca 25m2! Dobře využili místnost s několika přáteli na Silvestra

Ověřená recenze

Super Produkt, mit der Fernbedienung leicht zu bearbeiten, keine Probleme, Optisch Chic

Super produkt, snadné úpravy pomocí dálkového ovladače, bez problémů, opticky šik

Ověřená recenze

Die Heizung ist super effektiv und heißt den Raum super schnell auf

Topidlo je super účinné a místnost vyhřeje super rychle

Ověřená recenze

Bedienung etwas komplexer. Hat man den Dreh erst mal raus, läuft sie reibungslos Erst mal ohne Fernbedienung versuchen.

Operace trochu složitější. Jakmile to pochopíte, běží to hladce Nejprve to vyzkoušejte bez dálkového ovládání.

Ověřená recenze

Sieht chic aus, heizt gut, allerdings ist die Temperaturanzeige im laufenden Betrieb um ca. 2 Grad zu hoch und die Bedienung sowohl über Display als auch über die Fernbedienung ist leider nicht intuitiv

Vypadá šik, dobře topí, ale zobrazení teploty je při provozu asi o 2 stupně příliš vysoké a ovládání jak přes displej, tak dálkovým ovladačem bohužel není intuitivní

Ověřená recenze

Alles gut

Všechno je v pořádku

Ověřená recenze

Sehr gutte preis macht viel warm einfach top

Velmi dobrá cena dělá hodně tepla prostě skvělé

Ověřená recenze

Top Gerät

Špičkový přístroj

Ověřená recenze

Die Heizung entspricht optisch allen Erwartungen und heizt den Wintergarten bisher einwandfrei.

Vytápění po vzhledové stránce splňuje všechna očekávání a zimní zahradu zatím vytápí skvěle.

Ověřená recenze

Wollte das meinen Eltern schenken. Wird ihnen aber zu kompliziert sein. Muss ei einfacheres Modell kaufen. Sieht schick aus und wärmt gut.

Chtěl jsem to dát rodičům. Bude to pro ně ale příliš složité. Musíte si koupit jednodušší model. Vypadá hezky a dobře hřeje.

Ověřená recenze

Genau jetzt, wo wir das gerät nichtmehr zurückgeben können sieht man den An/Aus Knopf nichtmehr. Aber an sich ist das Produkt akzeptabel. Leider kann ich nichts zum kundensupport oder ähnliches sagen.

Právě teď, když už zařízení nemůžeme vrátit, už tlačítko zapnutí/vypnutí nevidíte. Ale samotný produkt je přijatelný. Bohužel nemohu říci nic o zákaznické podpoře nebo něčem podobném.

Ověřená recenze

Wir vergeben 5 Sterne aber eigentlich 10 ! Wir sind rundum sehr zufrienden und sehr positiv überrascht! bei uns heizt er den Vorraum auf und hält was er soll ! 10 Stars !!!

Dáváme 5 hvězdiček, ale ve skutečnosti 10! Jsme velmi spokojeni a velmi pozitivně překvapeni! u nás topí předsíň a dělá to, co má! 10 hvězd!!!

Ověřená recenze

Es wirklich heizt gut aber bei der Bedingung sollte man sich etwas besseres einfallen lassen. Denn es ist echt kompliziert und war nervig.

Opravdu topí dobře, ale vzhledem ke stavu byste měli přijít s něčím lepším. Protože je to opravdu složité a otravné.

Ověřená recenze

mir hat zunächst das Design gefallen.. .Die Wärmeleistung u die tolle Bedienung. Die Füße des Heizkörpers sind sehr scharfkantig u könnten hochwertiger sein.

Za prvé se mi líbil design... Tepelný výkon a skvělý provoz. Nohy chladiče jsou velmi ostré a mohly by být kvalitnější.

Ověřená recenze

Es fehlt ein Hinweis ob es auf einer Holzwand ebenfalls befestigt werden kann

Nic nenasvědčuje tomu, zda lze připevnit i na dřevěnou stěnu

Ověřená recenze

Macht was sie soll, alles top!

Dělá, co má, vše skvělé!

Ověřená recenze

Jetzt wo ds so warm ist, da lohnt sich doch das heizen ;-) Wir nutzen die Heizung für unseren Hobbyraum und dafür ist sie absolut geeignet. Das Aufstellen des Gerätes ging ganz einfach. Wir haben es nur auf dem Boden stehen und nicht an der Wand angebracht. Die Inbetriebnahme ist ganz einfach und fast selbst erklärend. Die Regulierung der Wärme kann man über die Fernbedienung oder über den Touchscreen vornehmen. Die Regelung der Wärme funktioniert einwandfrei. Die Heizung läuft nur so lange, bis die eingestellte Raumtemperatur erreicht ist. Dann schaltet sie sich aus, aber heizt immer wieder nach. Ich bin erstaunt wie schnell die richtige Temperatur erreicht ist. Für mein Empfinden ist die Heizung absolut ausreichend- eine angenehme Wärme wird erreicht. Optisch ist die Heizung total edel und hochwertig. Nimmt man erstmal gar nicht als solche wahr. Sieht eher aus wie ein Fernseher oder Monitor :-) Den Punkt Abzug gibt es für die Füße des Gerätes. Da wir die Heizung auf dem Boden stehen haben, haben wir sofort Filzgleiter darunter geklebt, damit der Boden nicht zerkratzt wird. Die Füße sind nämlich etwas scharf. Ansonsten sind wir ganz zufrieden:-)

Teď, když je tak teplo, stojí za to to přitopit ;-) Topidlo používáme do naší hobby místnosti a je k tomu naprosto vhodné. Nastavení zařízení bylo velmi snadné. Prostě jsme ho položili na podlahu a nemontovali na zeď. Uvedení do provozu je velmi jednoduché a téměř samovysvětlující. Teplotu lze regulovat pomocí dálkového ovládání nebo dotykové obrazovky. Regulace tepla funguje perfektně. Topení běží pouze do dosažení nastavené pokojové teploty. Poté se vypne, ale stále se zahřívá. Jsem ohromen, jak rychle je dosaženo správné teploty. Vyhřívání je dle mého názoru naprosto dostačující - je dosaženo příjemného tepla. Vizuálně je topidlo naprosto ušlechtilé a kvalitní. Zpočátku to tak ani nevnímáte. Vypadá spíš jako TV nebo monitor :-) Bod se odečítá za nožky zařízení. Jelikož máme topidlo na podlaze, hned jsme zespod nalepili plstěné podložky, aby se podlaha nepoškrábala. Nohy jsou trochu ostré. Jinak jsme spokojeni :-)

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků