Cleansmann 50 koš na odpadky

3 549,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 32,5 cm
 • Odpadkový koš
Produktové číslo: 10034134
Cleansmann 50 koš na odpadky
3 549,00 Kč (s DPH)
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Stylový: k dispozici s pochromovanou konstrukcí nebo kompletně v černé barvě

 • Jednoduchý: přehledný ovládací panel s tlačítky otevření/zavření a kontrolkami

 • Otevírání: buď plně automatické otevírání pomocí senzoru, nebo manuálně stisknutím tlačítka

Popis produktu

Čistota nadevše: odpadkový koš Klarstein Cleansmann pojme všechny odpadky a uskladní je ve svém interiéru.

Koš na odpadky Klarstein Cleansmann ve svém objemném 50litrovém interiéru nabízí praktickou svorku na odpadkové pytle. Když je pytel plný, jednoduše se vybere a bez problémů se zlikviduje v příslušném kontejneru. Plnění odpadkového koše je možné úplně bezkontaktně. Díky senzoru ve víku se otevírá zcela automaticky, jakmile přijedete do vzdálenosti 20 cm od senzoru. Zahoďte odpad a po 5 sekundách se kryt znovu automaticky zavře. V případě potřeby se víko dá otevřít a zavřít stisknutím tlačítka, například, pokud chcete mít koš otevřený delší dobu. Kontrolky na ovládacím panelu informují o stavu senzoru a vložených baterií. Koš Cleansmann umí zapůsobit i vizuálně, protože jeho vědro z ušlechtilé oceli a víko z ABS plastu jsou celé ve stylové černé barvě.

Jednoduše čistší: koš na odpadky Klarstein Cleansmann se senzorovým otevíráním zaujme svým elegantním provedením.

Vlastnosti

 • Vnější nádoba z pevné ušlechtilé oceli
 • Víko z pevného ABS plastu
 • Příkon: 3 W
 • Příklop se senzorovým mechanismem
 • Těsně uzavřený vnitřní prostor na zadržení pachů
 • Vhodný do kuchyně, bytu, kanceláře nebo zahrady
 • Snadné čištění
 • Výdrž baterií: přibližně 3 měsíce při 20 zahájeních denně
 • Napájení: 4 x AA baterie (nejsou součástí balení)
Produktové číslo: 10034134

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 32,5 x 86 x 23 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost (celkově): cca 2,5 kg

Co bylo posláno

 • 1 x odpadkový koš
 • Návod k použití v němčině (další jazyky: angličtina)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
14 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 22/10/2023

Très pratique mais la qualité de la boîte a beaucoup diminué

Velmi praktické, ale kvalita krabice se výrazně snížila

Ověřená recenze 14/09/2022

Der Mülleimer hat eine super Größe und funktioniert problemlos. Sieht optisch super aus und verschließt gut. Einzige Kritikpunkte: der Sensor ist so fein eingestellt, dass der Mülleimer sich auch öffnet, wenn man nur dran vorbeigeht. Das ist aber nicht weiter dramatisch. Den Punktabzug gibt es eher dafür, dass das Metal am Rand innen so scharf ist, dass man sich den Müllbeutel an der Seite aufreißt, wenn er mal etwas voller ist. Wir haben das ganze mit Klebeband gelöst, sollte aber eigentlich bei dem Preis nicht passieren.

Odpadkový koš má velkou velikost a funguje bezchybně. Vypadá skvěle a dobře se zavírá. Jediná výtka: senzor je nastaven tak jemně, že se popelnice také otevře, když kolem něj jen projdete. Ale to není příliš dramatické. Srážka bodů je spíše za to, že kov na vnitřní hraně je tak ostrý, že když je trochu plný, roztrhnete pytel na odpadky na boku. Celou věc jsme vyřešili páskou, ale ve skutečnosti by se to nemělo stát za cenu.

Ověřená recenze 26/07/2022

Ist eben nur ein Mülleimer-aber durch die Automatik des Deckels leicht einzuwerfen, wenn beide Hände voll sind. Kein lästiges Deckel abnehmen , Schranktür öffnen...ich bin sehr zufrieden und kann den Mülleimer guten Gewissens weiterempfehlen.

Je to sice jen odpadkový koš, ale díky automatickému mechanismu víka je snadné vhazovat, když jsou obě ruce plné. Žádné otravné stahování víka, otevírání dvířek skříně...jsem velmi spokojená a mohu popelnici s klidným svědomím doporučit.

Ověřená recenze 14/05/2022

Lieferung erfolgt zügig, man muss aber unten auf dem Boden was hinlegen, da er nicht dicht ist

Doručení je rychlé, ale musíte něco položit na podlahu, protože to není těsné

Ověřená recenze 19/02/2022

Leider hat der Mülleimer beim Transport ein paar kleine Dellen abbekommen. Das Material ist auch sehr dünn und daher für Dellen sehr anfällig. Sonst sehr schön und funktioniert einwandfrei.

Bohužel odpadkový koš má při přepravě několik drobných promáčklin. Materiál je také velmi tenký a proto velmi náchylný k promáčknutí. Jinak moc pěkné a funguje perfektně.

Ověřená recenze 01/10/2021

Dieser Sensor Mülleimer steht im Bad einer Behinderteneinrichtung und die Mitarbeiter können so sehr hygienisch arbeiten. Tolle Sache

Tento senzorový odpadkový koš je v koupelně zařízení pro tělesně postižené a zaměstnanci mohou pracovat velmi hygienicky. Skvělá věc

Ověřená recenze 29/06/2021

Würde ich jederzeit wieder kaufen

Kdykoli bych koupil znovu

Ověřená recenze 04/06/2021

Update 21.8.2022: leider öffnet der Mülleimer nicht mehr automatisch wie am Anfang. Trotz Batteriewechsel öffnet sich die Klappe nur noch minimal und fällt gleich wieder herunter/schließt sich. Warum konnte ich nicht herausfinden. Deshalb aktuell nur noch 3 statt der vorherigen 5 Sterne von mir. Schade. Eigentlich nur noch Öffnung per Hand möglich und dafür dann einfach zu teuer. 2021: Sehr schöner Sensor Mülleimer. Da wir jetzt auch die gelbe Tonne bei uns haben und keine gelben Säcke mehr, habe ich nach einem Sensor Mülleimer gesucht. Hier bin ich den Mülleimer von Klarstein gestoßen. Er ist relativ schmal und passt somit in die Ecke neben der Tür bei mir. Das war mir wichtig. Die Lieferung kam schnell und war gut verpackt. Nach dem Auspacken viel mir die schöne Optik auf. Der Müllbeutel ist einfach zu befestigen und der Sensor reagiert gut. Man kann diesen auch per Kippschalter ausschalten und per Hand öffnen und schließen. (Wenn man dies möchte, aber dafür müsste man keinen Sensor Mülleimer kaufen.) Nun habe ich den Mülleimer seit mehreren Wochen/Monaten in Benutzung und alles ist immer noch top. Klare Kaufempfehlung

Aktualizace 21. 8. 2022: Koš se bohužel již nemůže automaticky otevírat jako na začátku. I přes výměnu baterie se klapka otevře jen nepatrně a okamžitě spadne/zase zavře. Nemohl jsem přijít na to proč. Proto ode mě momentálně jen 3 místo předchozích 5 hvězdiček. Škoda. Ve skutečnosti je možné pouze ruční otevírání a pak je prostě příliš drahé. 2021: Velmi pěkný odpadkový koš na senzory. Protože teď máme s sebou také žlutou popelnici a žádné žluté pytle, hledal jsem popelnici na senzory. Tady jsem narazil na odpadkový koš Klarstein. Je poměrně úzký a vejde se se mnou do rohu vedle dveří. To pro mě bylo důležité. Dodávka přišla rychle a dobře zabalená. Po rozbalení mě udeřil ten krásný pohled. Vložka do koše se snadno připevňuje a senzor dobře reaguje. Můžete jej také vypnout páčkovým vypínačem a otevřít a zavřít ručně. (Pokud chcete toto, ale nemusíte si kvůli tomu kupovat senzorový koš.) Koš používám několik týdnů/měsíců a vše je stále skvělé. Jasné doporučení k nákupu

Ověřená recenze 01/06/2021

Hatten vorher schon einen ähnlichen Mülleimer in runder Form. Funktioniert tadellos. Ein Punkt Abzug für den Preis und das Batteriefach. Preis ist wie bei allen anderen recht hoch. Bei unserem alten Mülleimer hat mir schon nicht gefallen, dass das Batteriefach nicht wasserdicht ist. Wenn man Hausmüll etwas länger drin lässt und dieser anfängt zu schwitzen, bildet sich am Deckel recht viel Schwitzwasser. Dadurch ist bei unserem alten das Batteriefach innen total oxidiert und hat deshalb jetzt den Geist aufgeben. Bei diesem ist es leider nicht anders. Eine Gummidichtung würde da schon helfen.

Předtím měl podobný odpadkový koš v kulatém tvaru. Funguje perfektně. Srážka jednoho bodu z ceny a prostoru pro baterie. Cena je poměrně vysoká jako všechny ostatní. Na našem starém odpadkovém koši se mi nelíbilo, že přihrádka na baterie nebyla vodotěsná. Pokud necháte odpad v domácnosti o něco déle a začne se potit, vytvoří se na víku velká kondenzace. Výsledkem je, že bateriový prostor našeho starého je uvnitř zcela zoxidovaný, a proto se nyní vzdal ducha. Bohužel ani tento není jiný. Pomohlo by gumové těsnění.

Ověřená recenze 11/04/2021

Die Müllsäcke gehen schwer herrausziehen aber sonst past alles

Pytle na odpadky se těžko vytahují, ale vše ostatní je v pořádku

Ověřená recenze 19/02/2021

Sehr gut hab sogar noch eine gekauft

Velmi dobrý, dokonce si koupil další

Ověřená recenze 25/01/2021

I like this box. It is fun to use it but the sensors is too sensitive when you pass it 30-40 cm it is opening and you can’t put under the desk because it will permanently open and close.

Líbí se mi tato krabice. Je zábavné ho používat, ale senzory jsou příliš citlivé, když kolem něj přejdete na 30-40 cm, otevírá se a nemůžete ho dát pod stůl, protože se bude neustále otevírat a zavírat.

Ověřená recenze 26/12/2019

2 Informationen für Interessenten: Der Deckel ist nur mit Kraft auf den Eimer zu bringen, ich als Frau habe es nicht geschafft. Der Sensor funktioniert nicht 2 x direkt nacheinander... also unpraktisch - Mülleimer geht zurück!

2 informace pro zájemce: Víko lze na kbelík nasadit pouze silou, jako ženská jsem to nezvládla. Senzor nefunguje 2x za sebou... takže nepraktické - popelnice se vrací!

Ověřená recenze 30/10/2019

erfüllt gut seinen Zweck und das für einen angemessener Preis. Die Verarbeitung ist sehr gut und ansprechend gemacht. Funktioniert wie beschrieben. So muss es ja auch sein. Ich würde es auch wieder kaufen toll

plní svůj účel dobře a za rozumnou cenu. Zpracování je velmi dobré a atraktivní. Funguje podle popisu. Tak to musí být. Koupil bych si to znovu super