Helena 60 digestoř

3 909,00 Kč 7 299,00 Kč (s DPH)
 • Komínový a nástěnný digestoř, Stěnový odsavač par
 • Černá
Produktové číslo: 10034100
Helena 60 digestoř
3 909,00 Kč 7 299,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  3 076,00 Kč 7 299,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Úsporný & ekologický: díky třídě energetické účinnosti A

 • Silný proti výparům: maximální odsávací výkon do 595 m³ / h

 • Příjemné osvětlení: Balanced Light Concept s devíti různými barvami

Popis produktu

Odsavač par Klarstein Helena 60 zaujme třídou energetické účinnosti A, zaručuje vysoké hodnoty odsávání, a díky příjemně barevnému osvětlení zazáří ve zcela speciálním světle.

Se třemi úrovněmi výkonnosti lze pracovní výkon odsavače par Helena 60 nekomplikovaně přizpůsobit dění v kuchyni. Na nejvyšším výkonnostním stupni odstraní z kuchyně až 595 m³ / h výparů, a poradí si i s přípravou několika chodů. Díky nejmodernější technologii se drží hlučnost a spotřeba energie na příjemně nízké úrovni s hodnotou 63 dB a s třídou energetické účinnosti A.


Odsavač par Klarstein Helena 60 je mimořádně atraktivní nejen pro svůj elegantní vzhled, ale i pro své volitelně přepínatelné působivé osvětlení s devíti různými barvami. Tím nabízí nástěnná digestoř s volným prostorem na hlavu každé kuchyňské lince vlastní vzhled. Kromě toho poskytují dvě přepínatelná LED světla  kdykoliv jasný pohled do pánví a hrnců. Všechny ovládací prvky jsou integrovány přímo do povrchu zařízení jako dotykový panel s displejem. Součástí balení je veškerý potřebný materiál na nástěnnou montáž, odpadová hadice, jakož i vhodný kryt komína. Pomocí dvou filtrů s aktivním uhlím lze digestoř zcela jednoduše přestavět na recirkulační provoz.

Energeticky úsporný, ekologický, výkonný a jasně svítící: nejdůležitější vlastnosti odsavače par Klarstein Helena 60 ve zkratce.

Vlastnosti

 • třída energetické účinnosti: A
 • dostupné LED barvy: bílá, červená, zelená, modrá, žlutá, fialová, oranžová, tyrkysová a žlutozelená
 • nízká provozní hlučnost: 63 dB na nejvyšším výkonnostním stupni
 • jednoduchá přestavba na režim s vnitřní cirkulací vzduchu pomocí filtrů s aktivním uhlím (10030727)
 • kompletní montážní sada s nástěnnými držáky, hmoždinkami a šrouby
 • napájení: 220 - 240 V ~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 10034100

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry (maximální rozměry zařízení): cca 60 x 51,5 x 33 cm (Š x V x H)
 • minimální / maximální hloubka zařízení: cca 12/33 cm
 • průměr odsávací hadice: 15 cm (Ø)
 • délka síťového kabelu: cca 140 cm
 • hmotnost: cca 17 kg

Co bylo posláno

 • 1 x odsavač par
 • 1 x odpadní hadice
 • 1 x montážní materiál
 • 2 x kryt komínu
 • 2 x filtr s aktivním uhlím
 • 2 x zpětná klapka
 • německý manuál (další jazyky: angličtina, francouzština, španělština, italština)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
17 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 09/08/2022

Ist ziemlich laut, saugleistung ist akzeptabel habe sie auf Umluftbetrieb laufen

Je poměrně hlasitý, sací výkon je přijatelný, běží na recirkulační režim

Ověřená recenze 14/02/2022

Außer der etwas lauten Geräusche ein schönes Produkt. Tut was es soll und sieht sehr schick aus mit den LEDs und es war sehr leicht zu montieren.

Kromě poněkud hlasitého hluku pěkný produkt. Dělá to, co má a vypadá velmi chytře s LED diodami a bylo velmi snadné sestavit.

Ověřená recenze 08/02/2022

Vom Geräuschpegel ist sie OK. Das ist wie mit einer Waschmaschine, Geräuschlos geht nichts.

Hladina hluku je v pořádku. Je to jako pračka, nic nefunguje tiše.

Ověřená recenze 07/02/2022

Na ja 5 Sterne wären zuviel gewesen. Aber wie gesagt, alles in Ordnung

No, 5 hvězdiček by bylo moc. Ale jak říkám, vše je v pořádku

Ověřená recenze 06/02/2022

Das Design ist toll. Touchpad für Licht und Lüfter funktioniert tadellos. Die Verschiedenen Einstellungen für das farbige Hintergrundlicht ist ein nettes AdOn. Und die Montage ist denkbar einfach. Schafft man auch allein. Die mitgelieferten Kohlefilter lassen sich ebenfalls einfach einbauen. Die Saugleistung ist akzeptabel und die Küche riecht später nicht ewig nach dem, was man gekocht, oder gebraten hat. Die Blende kann man etwas abklappern. Damit soll erreicht werden, das der Dampf/Qualm besser eingefangen werden kann. Hier hätte ich mir gewünscht, dass die Blende eine Art stufenlose Arretierung hätte. Woher die Angaben der Lautstärke herkommen, ist mir unerklärlich. Wenn ich etwa 5 Meter von der Haube entfernt stelle und dann die Lautstärke messe, erhalte ich den angegebenen Wert bei kleinster Leistungsstufe. Ansonsten sind es gut 76 bis 78 dB. Schade eigentlich. Deshalb nur drei Sterne in der Gesamtbewertung

Design je skvělý. Touchpad pro světlo a ventilátor funguje perfektně. Různá nastavení pro barevné podsvícení jsou příjemným doplňkem. A montáž je extrémně snadná. Můžete to udělat sami. Dodané uhlíkové filtry lze také snadno nainstalovat. Sací výkon je přijatelný a kuchyně nevoní tím, co jste věčně uvařili nebo smažili. Clona se dá trochu sklopit. Tím je zajištěno, že pára/kouř lze lépe zachytit. Tady bych si přál, aby clona měla jakousi plynulou aretaci. Je pro mě nevysvětlitelné, odkud pochází informace o objemu. Pokud se postavím cca 5 metrů od digestoře a následně změřím hlasitost, dostanu uvedenou hodnotu na nejnižší výkonové úrovni. Jinak je to dobrých 76 až 78 dB. Vlastně škoda. Proto pouze tři hvězdičky v celkovém hodnocení

Ověřená recenze 17/01/2022

Insgesamt kann ich fünf Sterne geben. Preis-Leistungsverhältnis passt. Die Ansaugleitung entspricht meinen Erwartungen. In der höchsten Stufe ist sie für mein Empfinden etwas zu laut. Sieht aber super aus und mit der zusätzlichen Hintergrundbeleuchtung(die natürlich nur ein optisches Gimmick ist) macht sie ordentlich was her.

Celkově mohu dát pět hvězdiček. Hodnota za peníze sedí. Sací potrubí splňuje moje očekávání. Podle mého názoru je na nejvyšší úrovni trochu příliš hlasitý. Ale vypadá to skvěle a s přídavným podsvícením (což je samozřejmě jen optický trik) vypadá opravdu dobře.

Ověřená recenze 09/01/2022

Neue beleuchtete Abzugshaube. Die Saugleistubg ist gut und durch die vielseitige Beleuchtung ein Hingucker :-) in der Küche . Geräuschpegel ist eher mittelmäßig. Eine Anleitung wie sie angebaut wird war nicht vorhanden Ebenso haben wir die Schrauben mdurch stabilere ersetzt. Nun hängt sie und erfüllt ihren Zweck.

Nová osvětlená digestoř. Sací výkon je dobrý a všestranné osvětlení v kuchyni upoutá pozornost :-). Úroveň hluku je spíše průměrná. Nebyl tam návod jak to uchytit.Také jsme vyměnili šrouby za stabilnější. Nyní visí a slouží svému účelu.

Ověřená recenze 16/12/2021

Die Medien konnten nicht geladen werden. Gutes Gerät, Preis ist ok. Ist etwas laut aber denke hält sich in Grenzen. Saugleistung ist gut.

Médium nelze zavést. Dobré zařízení, cena je v pořádku. Je to trochu hlučné, ale myslím, že je to v mezích. Sací výkon je dobrý.

Ověřená recenze 14/12/2021

Die Aufbauanleitung die dabei liegt kann man überhaupt nicht nutzen, man muss schon sehr Handwerklich begabt sein um diese Haube angebracht zu bekommen. Eine Schablone und Übersicht wäre sehr gut gewesen….. Die Saugleistung ist ok könnte aber besser sein…. Der Geräuschpegel ist der Leistung angepasst…. Was ein richtig schönes Feature ist, ist die Beleuchtung an den Seiten …..

Montážní návod, který je součástí dodávky, nelze vůbec použít, musíte být velmi zruční, abyste tuto digestoř nasadili. Šablona a přehled by byly velmi dobré... Sací výkon je v pořádku, ale mohl by být lepší... Hladina hluku je přizpůsobena výkonu.... Co je opravdu příjemná vlastnost je osvětlení po stranách.....

Ověřená recenze 11/06/2021

Die Dunstabzugshaube ist wirklich extrem laut auch auf der 1.stufe Ansonsten ist sie toll und die saugleistung ist super.

Odsavač par je opravdu extrémně hlasitý i na 1. stupni.Jinak je super a sací výkon super.

Ověřená recenze 26/01/2021

Wir haben intensiv die Geräte der verschiedenen Hersteller verglichen und sind bei diesem Gerät von Klarstein gelandet. Die Lieferung erfolgte schnell, das Gerät war super verpackt. Wenn es einmal an der Wand hängt ist es ein top Gerät, das alles hält was es verspricht. Die Hintergrundbeleuchtung mit seiner Vielzahl an Farben ist angenehm und stylisch. Der Geräuschpegel ist im Vergleich zum Altgerät gut. ABER... Leider kann ich keine volle Punktzahl vergeben, da die Montage kein Genuss war. Die Anleitung in allen Sprachen dieser Welt sagt Leider nichts über Montagehöhen (muss man ergoogeln). Keine Maßangaben zu Lichabständen oder Tipps zur Montage vorhanden. Eine Schablone hätte hier viel Arbeit ersparen können. Schade!! Aber wenn es dann hängt- topp!!

Intenzivně jsme porovnávali zařízení od různých výrobců a skončili jsme u tohoto zařízení od společnosti Klarstein. Dodání bylo rychlé a zařízení bylo velmi dobře zabaleno. Po zavěšení na zeď je to špičkové zařízení, které splňuje vše, co slibuje. Podsvícení s rozmanitostí barev je příjemné a stylové. Hlučnost je ve srovnání se starým zařízením dobrá. ALE... Bohužel nemohu dát plný počet, protože montáž mě nepotěšila. Bohužel návody ve všech světových jazycích neříkají nic o montážních výškách (musíte si je vygooglit). Neexistují žádné míry pro světelné vzdálenosti ani tipy pro montáž. Šablona zde mohla ušetřit spoustu práce. Škoda!! Ale když visí - skvělé!

Ověřená recenze 05/01/2021

Nabend. Also ich muss sagen das hier viele Menschen schimpfen über anbau usw. Wer handwerklich etwas geschickt ist bekommt das Ding an die Wand. Ich habe nur die Metallschiene mit den 3 Löchern genutzt. Dazu aber selber gute Dübel und Schrauben verwendet.das sollte halten...Schließlich wiegt das Gerät keinen 50 kg. Wir sind über Preis, Lieferzeit, Aufbau und Optik zu 100% überzeugt. Das Ambiente Licht ist natürlich der Hingucker. Danke Amazon !!!

Dobrý večer. No musím říct, že hodně lidí si stěžuje na pěstování atd. Kdo je trochu šikovný na ruce, dostane věc na zeď. Použil jsem pouze kovovou kolejnici se 3 otvory. Ale sám jsi použil dobré hmoždinky a šrouby, to by mělo vydržet... Přeci jen ten přístroj neváží 50 kg. Jsme 100% přesvědčeni o ceně, dodací lhůtě, struktuře a vzhledu. Okolní světlo samozřejmě upoutá pozornost. Děkuji Amazon!!!

Ověřená recenze 05/10/2020

Erstes Gerät kam defekt an, Glasbruchschaden. Anstandslos und schnell ersetzt. Prima. Das an die Wand bringen stellte sich dann ziemlich schwierig dar. Leider sind die gedruckten Informationen, sagen wir, rudimentär. Für alle Nicht-Handwerker unter uns nur so viel: senkrechte Mittellinie anzeichnen und davon aus alle Bohrungen markieren! Und ja, die kleine Metallleiste mit den drei Bohrungen muss auch an die Wand. Nehmen Sie eigene Dübel und Schrauben mit reellen Querschnitten, das beiliegende Zeug geben Sie den Kindern! Ansonsten gutes Teil zum guten Preis.

První zařízení dorazilo vadné, rozbité sklo. Vyměněno rychle a bez váhání. Pokuta. Umístění na zeď se ukázalo jako poměrně obtížné, bohužel tištěné informace jsou, řekněme, rudimentární. Pro všechny z nás, kteří nejsme řemeslníci, jen tolik: nakreslete svislou středovou čáru a odtamtud označte všechny otvory! A ano, malý kovový pásek se třemi otvory musí být také na zdi. Použijte své vlastní hmoždinky a šrouby se skutečnými průměry a dejte dětem věci, které k tomu patří! Jinak dobrý díl za dobrou cenu.

Ověřená recenze 19/09/2020

Sehr schneller versandt. Frage mich immer noch wofür? Also eine Woche kann ich locker mal auf was warten..... also die Haube ist klasse saugt macht Lärm und leuchtet. Die seitlichen Leuchten find ich persönlich Hammer. ob sie jetzt Alltags Tauglich ist werd ich aber noch mal schreiben.

Odesláno velmi rychle. Stále přemýšlíte, k čemu? Takže klidně týden na něco počkám..... digestoř je super, saje, hučí a svítí. Osobně si myslím, že boční světla jsou skvělá. zda je nyní vhodný pro každodenní použití, napíšu znovu.

Ověřená recenze 18/09/2020

Ich suchte für unsere Eckküche eine Abzugshaube, die nicht so tief ist, das sie den Hängeschrank nicht verdeckt und er sich weiter problemlos öffnen lässt. Die Maße sind dafür super, er ist etwas schmaler und nicht so tief und hat dennoch 595 m³/h. Das Ambilight gefällt mir auch gut und die Farbauswahl ist ausreichend. Eine Anleitung ist dabei und die Montage war super simpel und problemlos. Der Preis ist ebenfalls sehr angenehm.

Sháněla jsem digestoř do naší rohové kuchyně, která není tak hluboká, aby nezakrývala nástěnnou skříňku a dala se bez problémů dále otevřít. Rozměry jsou na to skvělé, je o něco užší a ne tak hluboký a stále má 595 m³/h. Ambilight se mi také líbí a výběr barev je dostatečný. Návod je přiložen a montáž byla super snadná a bezproblémová. Cena je také velmi příjemná.

Ověřená recenze 11/08/2020

Sieht super aus! Montage, wenn man weiß wie, super einfach und schnell Abzug ist sehr gut. Leider nur rote Beleuchtung. Ich hätte die Montage gerne ohne die Verschalung gehabt, aber dann ist es sehr laut.

Vypadá skvěle! Montáž, pokud víte jak, super snadná a rychlá spoušť je velmi dobrá. Bohužel pouze červené osvětlení. Rád bych měl montáž bez pláště, ale pak je velmi hlasitý.

Ověřená recenze 04/04/2020

die Klarstein Helena Kopffreihaube wurde schnell durch amazon geliefert. Sie war sehr gut verpackt, so dass keine Lieferschäden zu verzeichnen waren. Das Montieren ist für jeden guten Heimwerker kein Problem. Die Vorgegebenen Funktionen sind vorhanden und funktionieren sehr gut. Würde ich wieder kaufen, Geräusche sind vertretbar und gehen im Alltag angemessen unter. Es wäre zwar nicht schlecht seitens des Herstellers daran einige Dezibel zu mindern.

digestoř Klarstein Helena byla rychle dodána společností amazon. Bylo velmi dobře zabaleno, takže při přepravě nedošlo k žádnému poškození. Instalace není žádný problém pro každého dobrého kutila. Výchozí funkce jsou k dispozici a fungují velmi dobře. Koupil bych znovu, zvuky jsou přijatelné a v každodenním životě se náležitě ztrácejí. Ze strany výrobce by nebylo špatné pár decibelů snížit.