3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zábavné vaření


Malé kuchyňské spotřebiče - zábava v kuchyni

Přeskočte každodenní život a bavte se doma ve vlastní kuchyni. Co je potřeba? V první řadě je to samozřejmě správná společnost. Protože kdo rád vaří sám? Rychle tedy pozvěte rodinu nebo jen nejlepší přátele a můžete se pustit do společenského vaření. Řada Fun Cooking společnosti Klarstein nabízí mimo jiné výběr:

Topinkovač: tento malý spotřebič by neměl chybět v žádné kuchyni!

Jaký by to byl začátek dne bez chutné snídaně, kde se mnozí neobejdou bez čerstvého toastu? Topinkovače Klarstein jsou funkčním univerzálním pomocníkem v kuchyni, který se postará o křupavé a čerstvé toasty pouhým stisknutím tlačítka. Díky elegantnímu designu naše topinkovače zaujmou na pracovní desce, i když se nepoužívají, a v závislosti na modelu si můžete vybrat z různých barev. Jak máte rádi toasty? Zjistěte a použijte různé úrovně opálení, abyste ráno začali svůj den s dokonalým potěšením.

Koupit Klarstein Toasting: praktické detaily zvyšují požitek z jídla

Součástí dodávky je rozmrazovací mřížka, takže je topinkovač vhodný i pro pečení buchet. Proč vyhazovat rohlíky z přednášky, když jsou po krátké době opět čerstvé a křupavé? Obzvláště praktické jsou výsuvné lapače drobků, které lze použít pro rychlé a důkladné čištění. Celkový vzhled našich topinkovačů doplňuje LED displej a uživatelsky přívětivý dotykový ovládací panel.

Máte chuť na víc? Kupte si topinkovač zde a užijte si dokonalý ranní start do nového dne. Objevte další malé kuchyňské spotřebiče v této kategorii, které vám přinesou ještě více radosti do každodenního života.

S tímto toustovačem si můžete vychutnat spontánně

Víte, jaké to je: opět si nejste jisti, co má skončit na stole. Podívejte se do lednice, jaké zásoby jsou ještě použitelné. Klobása, sýr a zelenina jsou obvykle na skladě: to jsou ideální ingredience pro čerstvě připravený sendvič. Zde najdete "horký" přístroj, se kterým si tuto klasiku připravíte rychle a sami. Plátky toastu jednoduše obložte oblíbenými ingrediencemi a na několik minut je ohřejte: čerstvé sendviče si můžete vychutnat ihned.

Díky vyměnitelným grilovacím deskám můžete navíc připravovat také vafle, panini nebo grilované speciality. Se sendvičovačem od společnosti Klarstein získáte flexibilního kuchyňského pomocníka, který bude často používán, zejména ve společenstvích, která ráda společně jedí. Výměna desek je velmi rychlá, stačí jedno kliknutí. V tomto ohledu vám následný úklid vůbec nezkazí chuť k jídlu. K tomu přispívá i praktický nepřilnavý povrch.

Kupte si sendvičovač a definujte požitek individuálně

Během předehřívání můžete sendviče sestavit podle libosti. Zelená kontrolka LED signalizuje dosažení provozní teploty. Praktický klipový uzávěr optimalizuje proces pečení a dodává sendvičům charakteristický tvar, který je při konzumaci velmi chutný. Stačí počkat 2 až 3 minuty a můžete s chutí kousat. Na večírku si každý host může vybrat vlastní ingredience a vytvořit si čerstvé občerstvení. S tímto kuchyňským pomocníkem tak vždy vyhovíte každému vkusu. Díky kompaktním rozměrům se tento sendvičovač vejde téměř na každou pracovní desku nebo do kuchyňské skříňky.

Kuchyně je dnes stále studená? V žádném případě! Kupte si sendvičovač a připravte si chutnou svačinu během několika minut. Větší kulinářskou flexibilitu už nezískáte.

Stroj na těstoviny: tento kuchyňský spotřebič zahajuje "Pastamanii

Všichni milují nudle! Tato klasika italské kuchyně chutná ještě lépe v čerstvém stavu. S tímto strojkem na těstoviny si můžete sami vyrábět čerstvé těstoviny a vytvářet si výjimečné okamžiky potěšení v každodenním životě. S hlučností 60 decibelů pracuje stroj příjemně tiše i při hnětení až 500 gramů mouky za 3 minuty. V závislosti na způsobu přípravy trvá asi 10 minut, než se čerstvé těstoviny ocitnou ve vroucí vodě. K dispozici je 7 nástavců, takže si na talíři můžete opakovaně vychutnávat nové tvary těstovin. Díky formě na ravioli si můžete tuto chutnou klasiku připravit i doma, a to s maximální čerstvostí.

Nevyhazujte peníze: Kupte si přístroj na výrobu těstovin a vařte čerstvé bez námahy

Díky displeji a tlačítkům je ovládání snadné i bez zkušeností s vařením. Po přidání všech ingrediencí se přístroj o vše postará sám. Aby se příprava čerstvých těstovin nestala povinností! Už není důvod kupovat sušené těstoviny z regálu supermarketu: čerstvé a domácí jsou rozhodně chutnější. I následné čištění je snadné.

Jste připraveni na svou "Pastamanii" nebo na nový strojek na těstoviny? Už se vám sbíhají sliny, že? S tímto praktickým kuchyňským spotřebičem si můžete vychutnat své oblíbené pokrmy v maximální čerstvosti.

Pekárna chleba: Máte rádi čerstvé pečivo? Pak si ho upečte sami!

Německo je celosvětově známé svou širokou nabídkou chleba. Na dovolené v zahraničí se mnoha lidem už po krátké době zasteskne po čerstvém chlebu v jeho chutné a křupavé podobě. Pokud je pro vás čerstvý, ještě teplý chléb absolutním potěšením, měli byste si tento stroj přidat do své kuchyně. Během chvilky můžete upéct širokou škálu chlebů. V pekárně lze také čerstvě připravit těsta na těstoviny a džemy, což je opravdu všestranný nástroj. Díky nepřilnavému povrchu je následné čištění rychlé.

Kupte si pekárnu chleba: Pečení vlastního chleba nebylo nikdy jednodušší!

S pekárnou chleba Klarstein je vše velmi jednoduché: stačí nasypat všechny ingredience nebo směsi na chléb do pekárny a zvolit požadovaný program. Po uzavření víka se pekárna postará o zbytek. Hnětení, kynutí, pečení: Všechny kroky se provádějí automaticky pomocí 14 různých programů pečení. Ovládání je velmi snadné díky podsvícenému LCD displeji. Stupeň propečení můžete zvolit individuálně pomocí 3 stupňů a podle potřeby přidat jednu nebo druhou přísadu, například ořechy nebo sušené ovoce.

Máte rádi čerstvý chléb k snídani? S touto pekárnou chleba není žádný problém: Díky 13hodinovému časovači můžete sami rozhodnout, kdy bude čerstvý chléb hotový. Zamilujete si ho a brzy už nebudete chtít kupovat balený chléb ze supermarketu.

Paninimaker: na grilu, připraveno - vychutnejte si dokonalé panini!

Pokud ve vašem jídelníčku nesmí chybět pikantní požitek z grilování, rozhodnete se pro kulinářský doplněk v podobě panini makeru Klarstein. S tímto panini makerem můžete připravovat nejen čerstvé občerstvení, ale také zeleninu a maso na velké grilovací ploše. V tomto ohledu je tento panini maker funkčním univerzálním pomocníkem v kuchyni, který uspokojí širokou škálu kulinářských preferencí. Kdykoli během roku, a zejména při oslavách, z nich můžete vytvořit čerstvé občerstvení, které si každý může sestavit podle své chuti. Díky oboustrannému pečení jsou panini rychle hotové a maso je navíc dokonale propečené. Díky stupňovému ovládání si můžete sami určit, jaký výkon chcete při vaření použít.

Pořiďte si Paninimaker a užívejte si spontánně

Díky kvalitnímu nepřilnavému povrchu je čištění rychlé a snadné. Grilovací plochy jsou nastaveny pod mírným úhlem, aby se v nich mohl zachytit unikající tuk. Díky potaženým rukojetím nehrozí, že se při otevírání popálíte. Jak se od společnosti Klarstein očekává, design je působivý. Ať už na stole, nebo na pracovní desce: tento panini maker ukáže váš dobrý vkus v obou případech.

Tento spotřebič rozzáří každou kuchyni nebo večírek: pořiďte si tento multifunkční kuchyňský spotřebič, který můžete použít pro obsluhu hostů nebo si ho spontánně užít podle své nálady. Nemusí to být jen panini...

Tento lis na olej přináší do kuchyně svěžest

Nejjemnější olej dodá čerstvým salátům a pokrmům konečný aromatický nádech. S lisem za studena Klarstein Olivia si nyní můžete sami vyrobit vysoce kvalitní olej, který je přírodní a zcela bez přísad. Ceníte si kvality a chcete vědět, jaké složky jsou v potravinách obsaženy? Pak je tento lis na olej vkusným doplňkem kuchyně. Speciální oleje lze vyrobit z obilovin, semen a ořechů, které jsou v této podobě k dispozici jen zřídka, v několika jednoduchých krocích. Zdravotně uvědomělí (hobby) kuchaři každopádně vědí, že oleje lisované za studena jsou nutričně velmi hodnotné.

Kupte si lis na olej a vychutnejte si maximální čerstvost

stisknutím tlačítka je k dispozici výkon 650 W pro lisování cenného oleje z ořechů, lněných nebo dýňových semínek. Integrovaný zásobník pojme až 700 gramů semen, přičemž každý šnek je určen pro jemná a hrubá semena. Na čerstvý olej a zbytky po lisování jsou k dispozici dvě oddělené sběrné nádoby. Čištění je jednoduché a nenáročné, takže lis budete rádi používat častěji. Díky elegantnímu designu upoutá tento lis na olej Klarstein na pracovní desce pozornost. Při objednávce si můžete vybrat mezi bílou a červenou barvou. Pogumované nožičky zajišťují bezpečnou polohu.

Hot Dog Machine: Otevřete si vlastní továrnu na klobásy

Každý to zná, každý to miluje: mluvíme o hot dogu jako o chutné svačině. Málokdo si však tuto světoznámou specialitu vychutnává doma. S tímto výrobníkem hot dogů se to rychle změní: přenese americký způsob života do vaší kuchyně nebo do vašeho vozu s občerstvením. Klobásy a párky v rohlíku lze rychle ohřát v několika krocích. Ať už se jedná o večírek, spontánní požitek s přáteli nebo prodej oblíbené klasiky rychlého občerstvení: s tímto výrobníkem hot dogů si objednáte funkční novinku do kuchyně nebo pro komerční prodej. Pogumované nožičky zajišťují bezpečné uchycení.

Kupte si stroj na hot dogy a postavte si vlastní stánek

Při objednávce si můžete zvolit úroveň výkonu vařiče hot dogů (od 450 do 600 W). Termostat lze plynule nastavit v rozsahu 30 až 100 stupňů. Nízké teploty jsou ideální pro udržení teplých párků. Do síťové klece se vejdou nejen párky nebo klobásy, ale také vejce. Proto by si tato funkční kuchyňská pomůcka mohla najít místo i na bufetu. Hot dog si může každý rychle připravit sám z požadovaných ingrediencí. Pomocí částečného roštu můžete připravit také dvě různá teplá občerstvení. Rozehřívací špejle housku nejen předehřejí, ale také vytvoří potřebný otvor pro náplň.

Kvalitní vzhled z nerezové oceli a nerušený pohled na chutné klobásy způsobí, že se každému, kdo projde kolem tohoto vařiče hot dogů, začnou sbíhat sliny. Tento výkonný kuchyňský spotřebič můžete využívat několika kliknutími!

S tímto jogurtovačem si vychutnáte více čerstvosti než kdykoli předtím

Znáte to: napsali jste si nákupní seznam, ale zapomněli jste na jogurt. Nebo se podíváte do ledničky a zjistíte, že už žádné nejsou nebo že datum spotřeby vypršelo před mnoha dny. S tímto jogurtovačem se vám to už nemůže stát: Vše, co potřebujete, je mléko a jogurtové kultury: tento moderní přístroj se postará o zbytek v porcovaných nádobách. To také usnadňuje skladování a servírování. Pokud se bez čerstvého jogurtu k snídani neobejdete, určitě byste se měli na tento kuchyňský spotřebič podívat blíže nebo si ho pořídit jako originální dárek.

Kupte si jogurtovač a vyrobte si vlastní čerstvý tvaroh

Díky rovnoměrnému rozložení tepla přístroj vyrábí velmi jemný jogurt, který má skvělou chuť a maximální čerstvost. Přístroj je vhodný nejen pro samotnou výrobu jogurtu. Tvaroh si můžete vyrobit i sami z jednoduchých základních surovin. Díky tomuto jogurtovači můžete rozšířit své kuchařské a pekařské dovednosti a připravit si vlastní ingredience. Díky kompaktním rozměrům lze jogurtovač umístit téměř na jakoukoli pracovní desku. Protiskluzové gumové nožičky a ochrana proti přehřátí zajišťují bezpečné používání. Čištění je díky hladkému povrchu velmi snadné. Průhledné víko umožňuje kdykoli zjistit, jak daleko je jogurt. Tento spotřebič samozřejmě neobsahuje BPA, takže si můžete užívat neomezeně a zdravě.

Otázka "jogurtové kultury": Chcete si v budoucnu sami bez námahy vyrobit maximum čerstvých a základních potravin? Pak byste si měli koupit jogurtovač Klarstein a nenechat nic na poličce v supermarketu, pokud jde o čerstvost!

Dokonalý hostitel s ohřívacími zásuvkami!

Všechno jste naplánovali do posledního detailu a s láskou naaranžovali každý talíř. Existuje však jeden problém, který je pro požitek z jídla zásadní: krátce po servírování již není jídlo skutečně horké. Nyní je jasné, proč byste měli nejpozději v tuto chvíli uvažovat o koupi ohřívací zásuvky. V profesionální gastronomii je tento pomocník nepostradatelný. Díky kompaktním rozměrům ji lze umístit do kuchyně a ušetřit tak místo. S touto ohřívací zásuvkou ohřejete jídlo až pro 6 osob na 60 °C za 30 minut. Díky použitelné funkci časovače můžete zajistit, aby vše bylo připraveno přesně a při ideální teplotě. S praktickou funkcí push-pull vše snadno zvládnete v hektickém závěrečném spěchu při vaření. Každý předehřátý talíř je rychle po ruce pro servírování.

Kupte si ohřívací zásuvku a užijte si nové možnosti v kuchyni

Ano, tato nepředstavitelná škála funkcí vás může opravdu zahřát u srdce. S touto funkční ohřívací zásuvkou můžete svou roli hostitele zdokonalit i z kulinářského hlediska, které se v gastronomii zdá být zásadní. Vnitřní prostor s individuální regulací teploty lze využít také k rozmrazování, nízkoteplotnímu vaření a kynutí.

Už se servíruje, nebo jsou talíře ještě studené? S touto ohřívací zásuvkou si vybíráte skutečně všestranný spotřebič, který by neměl chybět v dobře vybavené kuchyni žádného vášnivého amatérského kuchaře.

Každý si zde najde něco pro sebe!

Stroje na výrobu popcornu

Popcornovač pro domácnost: zábava a chuťový zážitek pro celou rodinu!

Ať už pro příjemný videovečer ve vlastních čtyřech stěnách, pro neomezené sledování seriálů o deštivém víkendu nebo jako pohoštění pro dětskou narozeninovou oslavu: popcornovač je vždy dobře přijat! Pokud si vyrobíte vlastní popcorn, můžete si během krátké doby vytvořit pocit skutečného kina. Lahodný popcorn je oblíbenou pochoutkou pro malé i velké a nejlépe chutná čerstvý! Máme pro vás dokonalý popkornovač v retro designu a další spotřebiče pro zábavné vaření. Díky tomu je každá oslava skvělým zážitkem!

Od popcornu k hotovému popcornu - stroj na popcorn to umožňuje

Pokud si chcete vyrábět vlastní popcorn, není stroj nezbytně nutný. Alternativou je také popcorn z mikrovlnné trouby; popcorn lze připravit také ve velkém hrnci nebo pánvi s pokličkou. Optimistický stroj je však nejen efektivní, ale také krásnou pastvou pro oči. Efekt je prostě nepřekonatelný, když se všichni shromáždí kolem stroje a sledují, jak se kukuřičná zrna nadouvají a získávají svůj plyšový tvar! Kromě toho je stroj bezpečný. Nic se nespálí ani nevynechá. Šťastnému večeru v kině nestojí nic v cestě!

Kromě šikovného přístroje potřebujete jen popcorn a pár kapek oleje. Podle potřeby lze přidat ochucující složky, jako je cukr nebo sůl. Popcorn bez přídatných látek je zdravá a nízkokalorická svačina. Všichni víme, že příliš mnoho cukru a soli nemusí být zdravé, ale někdy je malý hřích rozhodně povolen.

Popcornovač Volcano má výkon 300 W. Hrnec z nerezové oceli je ideální pro přípravu popcornu. Stačí stroj zahřát, naplnit trochou oleje a nadýchanou kukuřicí a můžete začít! Integrované míchadlo zajišťuje rovnoměrný ohřev a nadouvání kukuřičných zrn. Na dně nerezového hrnce se nic nepřipálí ani nepřichytí. Hotový popcorn vyskakuje z hrnce a proces můžete snadno sledovat přes průzor. Stroj dokáže zpracovat až 60 litrů za hodinu. Příjemná doplňková funkce: pokud chcete, můžete přístroj nastavit tak, aby se nerezová nádoba v pravidelných intervalech vyklápěla a vyprazdňovala.

Velký magnet na pozornost: retro vypadající stroj na popcorn

Náš domácí popcornovač zaujme i vizuálně. Budete si připadat téměř jako u vchodu do kina - retro design v černé nebo červené barvě dokonale vynikne! Vnitřní osvětlení plní dvě funkce: umožňuje dobrý přehled o dění uvnitř a udržuje hotový popcorn teplý. Jakmile je zařízení v provozu, rozlehne se lákavá vůně čerstvého popcornu.

Vysoce kvalitní zpracování zaručuje, že si vy, vaše děti, přátelé a hosté budete moci dekorativní popcornovač užívat po dlouhou dobu. Těm, kteří dávají přednost jinému designu, doporučujeme také náš popkornovač Couchpotato, který lze objednat také v černé nebo červené barvě. Kulovitý vzhled trochu připomíná UFO - ideální pro mnoho filmových večerů!

Pokud si chcete koupit stroj na výrobu popcornu, u společnosti Klarstein najdete vysoce kvalitní spotřebiče. A pokud během večera nebo po noci strávené u televize dostanete chuť na další dobroty, nabízíme vám další praktické pomocníky od sendvičovačů až po trouby na pizzu.

Nahoru