3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zmrzlinovače

Zmrzlinovače

Chcete si dopřávat zmrzlinu profesionální chuti a z ingrediencí, které si sami zvolíte? Pak se ve vaší kuchyni rozhodně neztratí zmrzlinovač, praktický pomocník, který většinu práce při výrobě zmrzliny zastane za vás. Jak zmrzlinovače Klarstein fungují a proč vsadit právě na naši značku?

Zmrzlina přijde k chuti nejen v létě. Patříte-li i vy mezi milovníky této mražené pochoutky, můžete si ji díky zmrzlinovači dopřávat co hrdlo ráčí. Zmrzlinovač je praktický kuchyňský spotřebič, který při přípravě domácí zmrzliny většinu práce zastane za vás a umožní vám vychutnat si oblíbenou pochoutku kdykoliv na ni budete mít chuť. Výhodou domácí přípravy zmrzliny je nejen finanční úspora, ale i to, že si do zmrzliny dáte kvalitní ingredience a nemusíte používat žádné chemické sloučeniny, stabilizátory či barviva. Doma připravená zmrzlina je tedy nejen chutnější, ale i zdravější.

Zmrzlinovače Klarstein mají spoustu výhod

Naše zmrzlinovače jsou důmyslně navržené, tak aby dokázaly připravit zmrzlinu rychle a s minimální námahou. Co je charakterizuje?

 • Vysoce kvalitní zpracování a dlouhá životnost.
 • Jsou dlouhodobě jedny z nejprodávanějších na trhu.
 • Snadná údržba i skladování.
 • Intuitivní ovládání.
 • Stylový design.
 • Některé modely lze využít i jako jogurtovač.

Jaký typ zmrzlinovače zvolit?

Zmrzlinovače se dělí na dva základní typy. Zmrzlinovač s chladicí nádobou je levnější variantou, je energeticky úsporný a má kompaktní rozměry. Nádobu je však nutné vložit do mrazáku, často i na celý den, takže příprava zmrzliny trvá déle.

Druhým typem je zmrzlinovač s kompresorem. Ten má vestavěnou chladicí nádobu, která na rozdíl od druhého typu funguje, jak dlouho potřebujete – zmrzlinu tedy udrží chladnou dlouhou dobu a zvládne ji připravit i několikrát denně. Nevýhodou může být vyšší pořizovací cena a větší prostorová náročnost.

Jak vybrat domácí zmrzlinovač?

Kromě samotného typu se při výběru zmrzlinovače zaměřte i na ty nejdůležitější parametry, jako je objem nádoby, rychlost přístroje, spotřeba energie či přidané funkce.

Objem nádoby zmrzlinovače

Při výběru zmrzlinovače je velikost mísy jedním z nejdůležitějších aspektů. Vybírejte podle toho, pro kolik lidí budete zmrzlinu připravovat. Nejmenší nádoby mají objem okolo 0,5 litru a připravíte z nich 250 až 300 gramů zmrzliny. Největší nádoby naopak mohou dosahovat objemu kolem 2 litrů. K přípravě domácí zmrzliny pro čtyřčlennou rodinu volte zmrzlinovač s objemem mísy 0,8 až 1 litr.

Příkon zmrzlinovače ovlivňuje čas přípravy zmrzliny

Čím vyšší je příkon zmrzlinovače, tím rychleji vám zmrzlinu připraví. Nejlevnější zmrzlinovače mají příkon nižší než 20 W, zmrzlinovače střední třídy disponují příkonem okolo 100 W, ty nejvýkonnější pak mají i více než 150 W. Záleží samozřejmě i na typu zmrzlinovače – modely s kompresorem připraví zmrzlinu klidně i za půl hodiny.

Ovládání zmrzlinovače

Zmrzlinovače se mohou lišit také způsobem ovládání. Naše moderní zmrzlinovače s kompresorem využívají displej s tlačítkovým či dotykovým ovládáním. Na vás je jen vybrat program, vložit ingredience a zmrzlinovač Klarstein se o vše postará sám. Setkat se můžete i s manuálním ovládáním pomocí otočné kliky či koleček. Tyto zmrzlinovače ale potřebují při přípravě zmrzliny vaši stálou asistenci.

Zmrzlinovač může mít praktické funkce

Zmrzlinovače střední a vyšší třídy jsou často vybaveny různými funkcemi pro širší možnosti využití, snazší ovládání a komfortnější údržbu. S jakými funkcemi se u našich zmrzlinovačů můžete setkat?

 • Přednastavené programy vás zbaví nastavování zmrzlinovače.
 • Funkce přípravy jogurtů a sorbetů vám zajistí domácí pochoutky po celý rok.
 • Časovač zajistí přesnou dobu přípravy zmrzliny a na konci přístroj vypne.
 • Funkce chlazení udrží zmrzlinu v optimální teplotě i po konci přípravy.
 • Displej vás bude informovat o aktuálním stavu během přípravy zmrzliny.
 • Pogumované nožičky zajistí stabilitu zmrzlinovače na kuchyňské lince.

Zmrzlinovač Klarstein do vaší kuchyně skvěle zapadne

V neposlední řadě zohledněte i design zmrzlinovače. Naše nabídka zmzlinovačů je opravdu bohatá, takže si snadno vyberete model, který bude s vaší kuchyní dokonale ladit. Zmrzlinovače Klarstein jsou k dostání v tradiční bílé, elegantní černé, nadčasové stříbrné i netradiční červené barvě. Který zalahodí vašemu oku?

Nahoru