Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz
Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz
Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz
Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz
Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz
Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz
Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz

Speyer kaskádová fontána

305 cm 2,4 kg 8 cm
2 402,28 Kč 3 299,00 Kč (s DPH)

Speyer kaskádová fontána

2 402,28 Kč 3 299,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Síla slunce: zahradní fontána s technologií SunRiver Technology pro solární provoz nezávislý od elektrické sítě

Bublající oáza: okouzlující kaskádovitá fontána do zahrady, na terasu nebo do obývacího pokoje

Dokonalá relaxace: 4 úrovně fontány s kaskádovými vodopády

Popis produktu

Fontána ve vlastní zahradě: solární kaskádová fontána Blumfeldt Speyer umožňuje proudění vody mezi jejími čtyřmi patry díky energii slunce a svou hrou vody pomáhá zpomalit svět. Klamně skutečně působící fontána je mimořádně dekorativní a je ozdobou každé zahrady, balkonu nebo obývacího pokoje.

Technologie kaskádové fontány Blumfeldt Speyer Sunriver Technology se se svým 9 V/2,8 W solárním panelem a integrovaným lithium-iontovým akumulátorem postará o to, aby fontána pracovala zcela nezávisle od napájení. Díky úložišti energie v akumulátoru je možná dokonce i noční provoz během 5 hodin. Relaxujte a užívejte si: voda se se žblnkotom přelévá stálým proudem přes čtyři úrovně fontány. A díky pracovnímu principu v koncepci LoopFlow Concept není nutný žádný přívod vody ani doplňování vody. Výkonné mini čerpadlo udržuje vodu, která se do fontány jednorázově nalije, v konstantní cirkulaci. Postará se přitom o zdvih vody až do 100 cm a transportuje až 200 litrů vody za hodinu.
Nádhera i ve tmě: jakmile se setmí, integrované LED osvětlení začne dodávat vodě v zahradní fontáně Blumfeldt Speyer třpytivé akcenty a působivě osvětluje zahradu nebo terasu. Díky zhotovení z polyresinu je fontána nejen vizuálním středobodem, ale je také mrazuvzdorná, odolná vůči povětrnostním vlivům a lehká.

Žádné náklady na elektřinu, ideální pro nepřetržitý provoz: kaskádová fontána Speyer od společnosti Blumfeldt.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Maximální proud vody: 200 l/h
 • Maximální zdvih vody: 100 cm
 • Výkon solárního modulu: 2,8 W
 • Stupeň ochrany čerpadla: IP68
 • Stupeň ochrany ovládací jednotky: IP44
 • Napájení: 7,6 V / 1500 mA lithiový akumulátor
Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry fontány: cca 30 x 58 x 29 cm (Š x V x H)
 • Průměr spodní nádoby: cca 23 cm (Ø)
 • Průměr střední spodní nádoby: cca 8,5 cm (Ø)
 • Průměr střední horní nádoby: cca 9 cm (Ø)
 • Průměr horní nádoby: cca 9 cm (Ø)
 • Rozměry solárního panelu: cca 16 x 19,4 x 3 cm (Š x V x H)
 • Výška solárního panelu s kolíkem do země: cca 41 cm
 • Délka připojovacího kabelu solárního panelu: 300 cm
 • Hmotnost: cca 2,4 kg

Co bylo posláno

 • 1 x fontána
 • 1 x solární panel
 • 1 x 3dílná sada kolíků do země
 • Návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(15 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Eigentlich ganz schön. Leider ist von Anfang an ein Licht kaputt. Trotz Angebot einer Erstattung ist bis heute noch nichts eingegangen.

Médium nelze zavést. Vlastně docela pěkné. Bohužel jedna kontrolka praskla hned od začátku. I přes nabídku vrácení peněz do dnešního dne nic neobdrželi.

Ověřená recenze

Lieferung prompt und okay; Springbrunnen steht auf meinem Dachgarten und plätschert, wenn ich da bin, fröhlich vor sich hin, das ist sehr entspannend. Hoffe, dass der Springbrunnen eine lange Haltbarkeit aufweist.

Dodání rychlé a v pořádku; Na mé střešní zahradě je fontána a když jsem tam, vesele cáká, je to velmi uvolňující. Doufám, že fontána má dlouhou životnost.

Ověřená recenze

Optik sehr ansprechend und Solarpumpe funktioniert auch einwandfrei. Super Produkt.

Vypadá velmi lákavě a solární čerpadlo také funguje perfektně. Skvělý produkt.

Ověřená recenze

Sehr früher als vorangekündigt angekommen. Sehr schön und bereitet viel Freude. Dankeschön

Dorazil mnohem dříve, než bylo oznámeno. Velmi krásné a hodně zábavné. Děkuji mnohokrát

Ověřená recenze

Sieht toll im Garten aus. Ab und zu unterbrochene Wasserkreislauf, aber stört nicht

Na zahradě vypadá skvěle. Čas od času přerušený koloběh vody, ale neobtěžuje

Ověřená recenze

Sobald die Sonne strahlt legt die pumpe los, Der Anblick ist schön und sieht nicht billig aus. Nach zwei Monaten Dauerbetrieb bilden sich mittlerweile Algen werde Algazid verwenden bin gespannt wie das mit Ersatzteilen aussieht wenn die pumpe schlapp macht

Jakmile zasvítí sluníčko, čerpadlo se spustí.Pohled je krásný a nepůsobí lacině. Po dvou měsících nepřetržitého provozu se mi teď tvoří řasy.Budu používat Algazid.Jsem zvědavý jak to bude vypadat s náhradními díly až to čerpadlo vzdá

Ověřená recenze

Wer auf Dekoration auf Terrassen steht, Liebhaber von Wasserspielen ist, dem ist dieser entzückende Solar- Kaskaden- Brunnen sehr zu empfehlen. Das Produkt entspricht exakt den Angaben im Angebot. Ein klitzekleiner Mangel, das Solar- Panel war bei Lieferung nicht mit einer Schutzfolie versehen und ein kleiner Kratzer darauf war. Dennoch bin ich sehr zufrieden, weil diese Dekoration ausgesprochen hübsch ist und der Anblick mich erfreut.

Tato nádherná solární kaskádová fontána je vysoce doporučena pro každého, kdo má rád dekorace na terasách nebo miluje vodní prvky. Produkt přesně odpovídá informacím v nabídce. Drobná vada, solární panel nebyl při dodání opatřen ochrannou fólií a byl na něm malý škrábanec. Nicméně jsem velmi spokojená, protože tato dekorace je nesmírně pěkná a jsem ráda, že ji vidím.

Ověřená recenze

Der Gartenbrunnen paßt sehr gut auf unsere Terrasse. Er plätschert leise vor sich hin. Nur der on/off Schalter klemmt ein wenig. Er hat mit Wasser gefüllt sogar nachts aufgetretene Minusgrade unbeschadet überstanden.

Zahradní fontána se velmi dobře hodí na naši terasu. Tiše si pro sebe mumlá. Jen ten vypínač je trochu zaseknutý. Naplněný vodou přečkal bez úhony i noční teploty pod nulou.

Ověřená recenze

Der Brunnen wurde sehr schnell geliefert. Der Aufbau war selbsterklärend und einfach. Damit konnte er ruckzuck in Betrieb genommen werden. Er ist sehr wertig und massiv gebaut. Für diese Preisklasse übertrifft er bei weitem meine persönlichen Erwartungen. Nachdem das Solarpanel wohl noch etwas geladen war, die Sonne schien, entfaltete er auch direkt komplett sein können auf meiner Terrasse. Das sanfte Plätschern wirkt sehr beruhigend und entspannend. Auch wenn der Brunnen ausgeschaltet ist, die Sonne scheint, beginnt er sofort wieder Dank Solarspeicher, mit seiner Arbeit, so dass man sich eigentlich nur um das rechtzeitige Nachfüllen des Wasserstandes kümmern muss. Hier rate ich auf jeden Fall, wie auch vom Hersteller empfohlen, nur destilliertes Wasser zu verwenden, um die Lebensdauer der Pumpe nicht zu beeinträchtigen. Bei mir hat der Brunnen auf jeden Fall seinen Sonnenplatz auf meiner Terrasse gefunden und von meiner Seite gibt es eine ganz klare Kaufempfehlung!

Fontána byla doručena velmi rychle. Nastavení bylo samovysvětlující a snadné. Mohlo být tedy během chvilky uvedeno do provozu. Je velmi cenný a pevně stavěný. V této cenové relaci daleko předčí moje osobní očekávání. Poté, co byl solární panel asi ještě trochu nabitý, svítilo sluníčko, taky se mi na terase úplně rozložil. Jemné cákání má velmi uklidňující a relaxační účinek. I když je fontána vypnutá a svítí sluníčko, díky solárnímu zásobníku začne okamžitě znovu fungovat, takže se stačí starat jen o včasné doplnění hladiny. V každém případě doporučuji, dle doporučení výrobce, používat pouze destilovanou vodu, aby nebyla ovlivněna životnost čerpadla. V mém případě si fontána rozhodně našla své místo na slunci na mé terase a z mé strany je velmi jasné doporučení ke koupi!

Ověřená recenze

Der Brunnen ist super schnell aufgebaut und kaum hat das Panel Sonne, plätschert es schon wunderschön im Garten oder auf dem Balkon. Alles läuft ohne Strom, Steckdose etc. Der Brunnen hat eine rustikale Optik, ist aber recht leicht aus unzerstörbarem Material, Polyresin. Klare Kaufempfehlung!

Fontána se super rychle staví a jakmile se panel osluní, už krásně cáká na zahradě nebo na balkóně. Vše běží bez elektřiny, zásuvek atd. Fontána má rustikální vzhled, ale je celkem lehká a vyrobena z nezničitelného materiálu, polyresinu. Jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze

Der Brunnen ist ein Hingucker auf dem Balkon für die Nachbarschaft. Tolles Produkt. Das plätschern des Wassers ist sehr beruhigend.

Fontána je na balkóně poutačem pro okolí. skvělý produkt Zvlnění vody je velmi uklidňující.

Ověřená recenze

Leider war der erste kaputt, sei es obs am Solarpaneel oder an der Pumpe lag, Aber wir bekamen prompt und problemlos einen neuen Brunnen von der Firma . Der ist jetzt in unserem ZEN-Garten ein wahrer Hingucker. Die Bienen erfreuen sich am fließenden Wasser und lassen uns in Ruhe und es plätschert echt angenehm.

Bohužel první se porouchala, ať už solární panel nebo čerpadlo, ale novou fontánu jsme od firmy sehnali rychle a bez problémů. V naší ZEN zahradě je nyní skutečným poutačem. Včely si užívají tekoucí vody a nás nechají na pokoji a opravdu příjemně šplouchá.

Ověřená recenze

Es ist ein super schöner Brunnen der sich sogar einschaltet wenn die Sonnenstrahlen nicht durchkommen,,und wenn der Akku sich aufgeladen hat,,läuft er auch im Dunkeln

Je to super hezká fontána, která se zapne, i když sluneční paprsky neprosvítají, a jakmile se baterie nabije, běží i ve tmě

Ověřená recenze

Schöner Deko Brunnen, schnelle Lieferung und einfache Inbetriebnahme. Läuft direkt und sieht auf der Terasse toll aus.

Krásná dekorativní fontána, rychlé dodání a snadné nastavení. Běží rovně a vypadá skvěle na terase.

Ověřená recenze

Sehr schöner Brunnen, läuft super und ist ein Blickfang in meinem Garten. Lieferung war schnell und sehr gut verpackt.

Velmi pěkná fontána, běží skvěle a na mé zahradě upoutá pozornost. Doručení bylo rychlé a velmi dobře zabalené.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků