Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhřívání, plochý design, bílý 1000 W | Bílá
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhřívání, plochý design, bílý 1000 W | Bílá
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhřívání, plochý design, bílý 1000 W | Bílá
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhřívání, plochý design, bílý 1000 W | Bílá
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhřívání, plochý design, bílý 1000 W | Bílá
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhřívání, plochý design, bílý 1000 W | Bílá
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhřívání, plochý design, bílý 1000 W | Bílá

Wallander olejový radiátor

Bílá 1000 watt
3 179,00 Kč 4 099,00 Kč (s DPH)

Wallander olejový radiátor

3 179,00 Kč 4 099,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Účinná plocha: do 17–20 m²

Pohodlné nastavení teploty: hladce pohyblivá tlačítka pro termostat s plynulou regulací topného výkonu

Praktický a prostorově úsporný: nekomplikovaná montáž na stěnu díky ultra plochému designu

Popis produktu

Pohodlné teplo pro Váš domov: ať už jako nástěnné zařízení, nebo jako mobilní společník, olejový radiátor oneConcept Wallander promění Váš byt na příjemnou oázu pohody.

Při topném výkonu 1000 W se olejový radiátor oneConcept Wallander velmi rychle ohřívá a díky funkci termostatu poskytuje spolehlivé a rovnoměrné teplo. Ovládání zařízení Wallander je velmi jednoduché: pomocí LED displeje a elektronického ovládání můžete vždy velmi jednoduše sledovat a nastavovat požadované teploty. Mimořádně úzký design s extra velkou topnou plochou se postará o optimální rozdělení tepla. Ochrana proti přehřátí a pojistka proti převrácení umožňují velmi bezpečný provoz radiátoru.

Výhody olejových radiátorů vyplývají z typu vytápění a dlouhého času ohřevu po vypnutí. Olejové radiátory hřejí tím, že se v nich zahřívá termální olej. V důsledku toho se při zahřívání nerozvíří vzduch a především žádný prach. Díky tomu je zařízení obzvlášť vhodné pro alergiky. Zahřátý olej udržuje svou teplotu velmi dlouhou dobu, takže ohřívač šíří příjemné teplo i delší dobu po vypnutí - ideální do ložnic.

Díky funkci CleverHeat Programming a týdennímu časovači zapínání a vypínání můžete klidně odpočívat a věnovat se svým povinnostem, dokud je olejový radiátor stále v provozu: V určeném čase se spolehlivě sám vypne. Stabilní používání zajišťují dvě bezpečné nožičky. Díky dodávané montážní sestavě může být topné těleso upevněny pohodlně a prostorově úsporně na stěnu.

Rychlé dosažení příjemných teplot v místnosti nebo kanceláři, v dílně nebo v garáži: olejový radiátor Wallander od společnosti oneConcept je výhrou pro každou domácnost!

Vezměte prosím na vědomí, že zařízení je určeno pouze pro použití v dobře izolovaných místnostech nebo pro příležitostné použití.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • výkon: 1000 W
 • plynule nastavitelný termostat
 • možná nástěnná montáž
 • nožičky
 • teplotní rozsah: 5° - 45°C
 • napájení: 230 V ~ | 50/60 Hz
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhřívání, plochý design, bílý

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry se stojanem: cca112 x 58 x 25,5 cm (Š x V x H)
 • rozměry bez stojanu: cca 112 x 54,5 x 5 cm (Š x V x H)
 • hmotnost: cca 6,9 kg

Co bylo posláno

 • 1 x zařízení
 • 2 x stojan
 • 1 x upevňovací materiál (možná i nástěnná montáž)
 • manuál v němčině (další jazyky: angličtina)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(11 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

doesent work as it needed to work right now in my room temperature are 26°c and the heaters says are 31°c and if im setting it to hotter to 35°c at one point will stop but will not reach to desired temperature so doesent go up more than 31°c cuz after 31°c its stops and in one side is almost cold and noticed is leaking oil

nefunguje tak, jak je potřeba, aby to fungovalo právě teď, v mém pokoji je teplota 26 °C a ohřívače hlásí 31 °C, a pokud to nastavím na vyšší teplotu na 35 °C v jednom bodě, zastaví se, ale nedosáhne požadované teploty, takže ne stoupat o více než 31 °C, protože po 31 °C se zastaví a na jedné straně je téměř studený a všimnete si, že uniká olej

Ověřená recenze

Zuerst das Gute: Die Wärmeleistung ist sehr gut und ausgesprochen angenehm. Reicht völlig aus für die Homeoffice-Ecke in einem größeren Raum. Außerdem positiv, dass man das Gerät sowohl als Stand- als auch als Wandgerät verwenden kann. Wären eigentlich volle fünf Sterne. Nun das Negative: Die Einstellung des Thermostats geht gar nicht. Wer in aller Welt denkt sich sowas aus? Wenn ich eine komplette Woche individuell einstellen möchte, muss ich mir ja vorher ein Excel-Sheet erstellen, dass ich dann in rasender Geschwindigkeit abtippen muss. Weil die Wartezeit, bis man wieder aus dem Einstell-Modus fliegt, ist viel zu kurz. Nichts an der Einstellung ist intuitiv. Ich hätte mir die einfache Einstellung "Eco-Modus-Rund-um-die-Uhr" gewünscht. Statt dessen ist die Anzeige auch noch schlecht zu erkennen. Habe mir das Gerät auf den Schreibtisch gehievt, um das richtig sehen zu können. Was auch in der Beschreibung fehlt und man mit der Lupe erkennen kann: Jeder Tag hat eine Start-Uhrzeit und eine Ende-Uhrzeit. Beziehungsweise mehrere. Und jeweils kann man zwischen den Uhrzeiten die gewünschte Temperatur eingeben. Nur eben schnell tippen. (Für alle hier, die auch noch raten) Der Frustfaktor bei der Einstellung war bei mir extrem hoch. Da ich es schließlich hinbekommen habe, und die Wärme wirklich sehr schön ist: 4 Sterne und behalten. Tipp an den Hersteller: Bessert wenigstens bei der Anleitung nach ^^

Nejprve to dobré: Tepelný výkon je velmi dobrý a mimořádně příjemný. Dostatečná pro domácí kancelářský kout ve větší místnosti. Pozitivní je také to, že zařízení lze použít jak jako samostatné zařízení, tak i jako nástěnné zařízení. Ve skutečnosti by to bylo plných pět hvězdiček. Nyní negativum: Nastavení termostatu vůbec nefunguje. Koho proboha něco takového napadne? Pokud si chci přizpůsobit celý týden, musím si předem vytvořit excelový list, který pak musím psát závratnou rychlostí. Protože čekací doba, než znovu vyletíte z nastavovacího režimu, je příliš krátká. Nic na nastavení není intuitivní. Líbilo by se mi jednoduché nastavení „eko režimu 24/7“. Místo toho je také špatně vidět displej. Položil jsem zařízení na stůl, abych na něj dobře viděl. Co také chybí v popisu a lze to vidět lupou: Každý den má čas začátku a čas konce. Nebo několik. A mezi časy můžete zadat požadovanou teplotu. Pište rychle. (Pro všechny, kteří také hádají) Faktor frustrace, když jsem byl přijat, byl pro mě extrémně vysoký. Protože jsem to konečně udělal správně a teplo je opravdu příjemné: 4 hvězdičky a držte se. Tip pro výrobce: Vylepšete alespoň návod po ^^

Ověřená recenze

Ein Standfuss ist defekt, dies wurde schon so verpackt. Sonst ist die Heizung wie erwartet und funktioniert gut. Ich hoffe auf einen neuen Standfuss.

Stojan je vadný, byl již takto zabalen. Jinak ohřívač odpovídá očekávání a funguje dobře. Doufám v nový stojan.

Ověřená recenze

Ware entspricht meinen Vorstellungen

Zboží splňuje moje očekávání

Ověřená recenze

Das Paket war etwas beschädigt, der Heizkörper ist jedoch ok. Nach einen kurzen Test ist alles in Ordnung und funktioniert. Das einstellen des Thermostates ist etwas kompliziert. Die Reaktionszeit zwischen den einzelnen Einstellungen ist etwas kurz und umständlich. Habe es noch nicht geschafft. Über die Leistung und Stromverbrauch kann ich noch nichts nichts schreiben.

Balíček byl trochu poškozený, ale chladič je v pořádku. Po krátkém testování je vše v pořádku a funguje. Nastavení termostatu je trochu komplikované. Doba odezvy mezi jednotlivými nastaveními je trochu krátká a nešikovná. Ještě se mi to nepodařilo. O výkonu a spotřebě zatím nemohu nic napsat.

Ověřená recenze

Schnelle Lieferung, heizt in der Übergangsphase bestens das Zimmer auf. Auch die Programmierung ist gut zu verstehen und praktisch im Täglichen Betrieb.

Rychlé dodání, dokonale vytopí místnost v přechodové fázi. Programování je také snadno pochopitelné a praktické v každodenním provozu.

Ověřená recenze

Brak możliwości programowania działania od do.

Operaci nelze naprogramovat od do.

Ověřená recenze

Die Heizung ist als Zusatzheizung für das Bad das ist echt bestens.

Topení je jako doplňkové topení do koupelny, což je fakt super.

Ověřená recenze

Also bin sehr zufrieden mit der Heizung

Takže jsem s ohřívačem velmi spokojený

Ověřená recenze

Top Heitz sehr gut und intensiv

Top Heitz velmi dobrý a intenzivní

Ověřená recenze

Wie kann ich die gewünschte Temperatur genau einstellen? Wenn es sehr kalt ist, ist der Raum sehr groß und ich möchte die eingestellte Temperatur auf 28 ° belassen und kann das nicht

Jak mohu nastavit přesně požadovanou teplotu? Když je velká zima, místnost je hodně velká a já chci udržovat nastavenou teplotu na 28° a nejde mi to

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků