[Použité] Window Kit 2 okenní těsnění

483,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53030315
Window Kit 2 okenní těsnění
483,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  512,00 Kč 799,00 Kč
 • Koupit nový
  569,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Katalogizace produktu podle obrázku s porovnáním výkonu zařízení: Portable AC

 • Stabilní těsnění oken pro klimatizace

 • Pro použití v posuvných oknech

Vlastnosti

 • Snadná instalace: upněte do okenní mezery, v případě potřeby upevněte šrouby
 • Pro použití s klimatizacemi Klarstein Pure Blizzard: 10028189, 10028190, 10028191
 • Variabilní velikost těsnění s vyměnitelnými posuvnými těsnicími lištami: 67–131 cm
 • Vhodné pro vertikální nebo horizontální instalaci
 • Otvor výfukové hadice 20 x 7,6 cm
 • Prodlužovací tyč s upevňovacími otvory každé 2 cm
Produktové číslo: 53030315

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry těsnicí pásky: cca 67,5 x 10 x 2 cm
 • Rozměry prodlužovací lišty: cca 67,5 x 9,5 x 1,4 cm
 • Max. šířka: přibližně 131 cm
 • Hmotnost: přibližně 500 g

Co bylo posláno

 • 1x těsnicí pásek s otvorem pro výfukovou hadici
 • 1x prodlužovací lišta
 • Manuál v angličtině (další jazyky: němčina)

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
12 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 02/08/2022

Als ich vor zwei Jahren mein Klarstein-Klima-Gerät kaufte (und nur für Klarstein-Geräte ist die Schiene gedacht, bei anderen passt sie nicht), war die Schiene ausverkauft. Ich habe deshalb improvisiert. In diesem Jahr habe ich eine bekommen und bin inzwischen wieder bei meiner Improvisation gelandet. Die allermeisten in Deutschland wohnenden Menschen brauchen sie nicht. In der Regel haben wir Rollläden an unseren Fenstern, die in Führungsschienen laufen. Diese Führungsschiene kann man nutzen. Einfach im Baumarkt zwei Bretter zuschneiden lassen, die knapp in die Schiene passen. Bei einem der Bretter eine Öffnung für das Endstück des Abluftschlauches reinschneiden lassen. Zuhause einfach einhängen und den Abluftschlauch fixieren, dann den Rollo bis zum Brett runterlassen und alles ist fixiert. Ich lasse bei mir den Rollo den ganzen Sommer unten, weil ich direkt daneben noch eine Balkontür mit separatem Rollo habe, so dass ich gut lüften kann. Deshalb fixiere ich die Leisten noch mit Klebeband und klebe von der Außenseite mit doppelseitigem Klebeband eine Styroporplatte vor den Rollo. Das schützt noch mal zusätzlich vor Hitze. Preislich bewegte sich die Anschaffung der zugeschnitten Platten und der Styroporplatte im selben Segment. Aber das ist eine einmalige Anschaffung. Die Kunststoffleiste, hält maximal zwei Jahre und scheint sich auch zu verziehen.

Když jsem si před dvěma lety koupil svoji klimatizaci Klarstein (a kolejnice je určena pouze pro zařízení Klarstein, na jiné se nehodí), kolejnice byla vyprodaná. Tak jsem zaimprovizoval. Letos jsem jeden dostal a od té doby jsem skončil zpátky u své improvizace. Drtivá většina lidí žijících v Německu je nepotřebuje. Na oknech máme většinou rolety, které jezdí ve vodicích lištách. Tuto vodicí lištu lze použít. Jednoduše si nechte v železářství uříznout dvě desky na míru, které těsně zapadnou do kolejnice. Do jedné z desek nechte vyříznout otvor pro koncovku hadice odpadního vzduchu. Jednoduše ji doma zavěste a připevněte hadici odpadního vzduchu, poté spusťte roletu na desku a vše je opraveno. Celé léto nechávám stažené žaluzie, protože mám balkonové dveře hned vedle se samostatnou roletou, abych mohl dobře větrat. Lišty proto zafixuji lepicí páskou a před roletu z vnější strany přilepím oboustrannou lepicí páskou polystyrénovou desku. To poskytuje dodatečnou ochranu před teplem. Cenově byl nákup řezaných panelů a polystyrénového panelu ve stejném segmentu. Jedná se ale o jednorázový nákup. Plastový proužek vydrží maximálně dva roky a navíc se jakoby kroutí.

Ověřená recenze 15/11/2021

erfüllt seine Funktion

plní svou funkci

Ověřená recenze 22/08/2021

alles gut

všechno je v pořádku

Ověřená recenze 18/08/2021

Absolut zufrieden, Preis Leistung einfach super

Naprostá spokojenost, skvělá hodnota za peníze

Ověřená recenze 22/06/2021

Das funktioniert super

To funguje skvěle

Ověřená recenze 21/06/2021

ok

OK

Ověřená recenze 21/06/2021

Musste an den seiten teile wegschneiden, sonst würde die blende nicht in die Führung der Rolladen passen. Ein zweites Stück nach unten ihne loch wäre für die Höhe gut.

Muselo se odříznout díly na bocích, jinak by se clona nevešla do vedení rolety. Na výšku by byl dobrý druhý kousek do díry.

Ověřená recenze 15/06/2021

Leider nicht das passende für mein Fenster aber ein bekannter hat es bei sich eingebaut leider etwas wackelig ansonsten erfüllt es seinen Zweck!

Bohužel ne to pravé pro moje okno, ale kamarád si ho namontoval do svého domu, bohužel trochu roztřesený, jinak plní svůj účel!

Ověřená recenze 04/06/2021

Die Farbe für meine Fenster in anthrazit ist viel besser als weiss, welches bei meiner Klima dabei war. Die Funktionalität ist gleich Null, da es ja einen Fensterrahmen gibt und der ist ca. 6 cm bis zum Fensterbrett. Somit rutscht das ganze nach unten. Dadurch kann man den Schlauch garnicht anschließen. Ist nicht für EU geeignet. Ich muss mir jetzt was " basteln". Eigentlich schade, hoffentlich lässt sich da mal jemand was einfallen, damit es passt.

Barva mých oken v antracitové barvě je mnohem lepší než bílá, která byla dodána s mojí klimatizací. Funkčnost je nulová, jelikož je tam rám okna a k parapetu je to cca 6 cm. Takže to všechno sklouzne dolů. To znamená, že hadici nelze vůbec připojit. Není vhodný pro EU. Teď musím něco "ukecat". Je to opravdu škoda, snad někdo něco vymyslí, aby to sedělo.

Ověřená recenze 11/05/2021

Superding! Passt perfekt! In weiß wäre es aber schöner, da ich weiße Fenster und weiße Rolläden habe.

super věc! Perfektně sedí! Ale bylo by to hezčí v bílé, protože mám bílá okna a bílé okenice.

Ověřená recenze 23/08/2020

Schnelle Lieferung und der super Preis Top

Rychlé dodání a skvělá cena

Ověřená recenze 29/07/2019

dürfte aber länger sein(2 mtr.) wäre gut-Preis/Leistung: na-ja.. ansonsten sind wir zufrieden. Kaufempfehlung: ja

ale měla by být delší (2 mtr.) byla by dobrá hodnota za peníze: no.. jinak jsme spokojeni. Doporučení ke koupi: ano