3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Filtry na vodu


Pořiďte si vodní filtry a vodní filtrační systémy od společnosti Klarstein

Při hledání vodního filtru můžete vybírat mezi výrobky s širokou škálou filtračních metod. Některé systémy kombinují několik procesů ke zlepšení čistoty vody. Komplexní sady vodovodních baterií navíc často zaujmou snadnou instalací a uživatelsky přívětivou manipulací. Pokud si vyberete správný systém vodního filtru pro individuální potřeby vaší domácnosti, můžete se spolehnout, že univerzální produkty společnosti Klarstein málokdy ponechají něco náhodě.

Vyberte si z široké nabídky vodních filtrů s možnými kombinacemi v systému

Zde najdete různé typy a druhy vodních filtrů, které upravují pitnou vodu nebo vodu z vodovodu pomocí různých procesů. Patří mezi ně zejména filtry sedimentů a uhlíkové filtry, známé také jako filtry s aktivním uhlím. Kromě toho je v mnoha případech žádoucí reverzní osmóza pro vodní filtry se speciálními filtračními procesy. Pokud se rozhodnete pro univerzální systém vodního filtru, můžete často použít několik typů filtrů v kombinaci.

Další charakteristickou vlastností vodních filtrů je výtěžnost vody, které lze teoreticky dosáhnout za jeden den. Rychlost filtrace mezitím ukazuje, kolik vody zbývá po procesu filtrace. Mnoho sad obsahuje také odpovídající kohoutek, který lze objednat jako samostatné příslušenství, a také náhradní filtry. Beztlakové modely se připojují přímo k vodovodnímu a odpadnímu potrubí v domě.

Zlepšete čistotu vody pomocí domácího filtračního systému na vodu

Pokud se v domácím systému filtrace vody poprvé použije filtr na sedimenty, je obzvláště snadné odstranit hrubé nečistoty. Moderní systémy používají k odstranění mnoha znečišťujících látek filtr s aktivním uhlím, takže při této metodě filtrace zůstává ve vodě mnoho minerálů. Při reverzní osmóze však může filtr vody odstranit také vodní kámen a dusičnany. Směs různých typů filtrů v jednom systému umožňuje odstranit z kapalin širokou škálu suspendovaných částic, mikrobů a dalších nečistot. Kombinované vodní filtry pro vodu z vodovodu pak často vedou k výraznému zvýšení čistoty vody.

Odpovídající vodovodní armatury ze sady lze obvykle snadno připojit k ostatním součástem systému vodního filtru. Výjimečně uživatelsky přívětivé modely vás informují o kvalitě vody a předpokládané životnosti filtru prostřednictvím LED displeje na kohoutku. Najdete zde také systémy vodních filtrů, které lze díky jednoduchému mechanismu vyměnit během několika sekund po objednání náhradního filtru.

Objednejte si správné vodní filtry pro potřeby vaší domácnosti

Při hledání systému s vhodnými procesy filtrace vody pro vaši domácnost jsou rozhodující vaše individuální potřeby. Pokud používáte vodní filtr na pitnou vodu, často postačí kombinace filtrů se sedimentem a aktivním uhlím. Ti, kteří potřebují co nejméně vodního kamene ve vodě a chtějí nadprůměrnou čistotu, často používají variantu s reverzní osmózou. Systémy pro filtraci vody s více typy filtrů jsou připraveny na různé situace.

Modely s přímým napojením na vodovodní potrubí bez nádržky šetří důležité místo v úzké skříňce dřezu. Při nákupu vodního filtru s kohoutkem v sadě jsou důležitými rozhodovacími kritérii nosnost a odolnost proti korozi. Baterie vyrobené z vysoce kvalitních materiálů zabraňují opětovnému znečištění filtrované vody.

Často kladené otázky

Kdy je potřeba vyměnit nový filtr ve vodním filtračním systému?

To, zda byste si měli koupit náhradní vodní filtr pro filtrační systémy po uplynutí maximální životnosti stanovené výrobcem, závisí na četnosti používání. Speciální modely vás upozorní na aktuální stav filtru pomocí integrovaného varovného systému.

Jak funguje reverzní osmóza s vodním filtrem?

Při reverzní osmóze dokáže vodní filtr pomocí membrány oddělit jednotlivé molekuly od sebe. Pokud model filtru využívá fyzikální princip reverzní osmózy a propouští pouze molekuly vody, můžete dosáhnout výjimečné úrovně čistoty.

Proč jsou výhodné kompletní sady s vodním filtrem a kohoutkem?

Pokud si objednáte vodovodní filtr s kompletním systémem, jsou vodovodní kohoutek a ostatní komponenty dokonale sladěny. Tím se předejde problémům s nevhodnými jednotlivými díly a zajistí se, že všechny komponenty splňují požadavky na nadprůměrnou čistotu vody.
Nahoru