3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

kávovar s mlýnkem

Znalci kávy vědí: káva musí být čerstvě namletá. Teprve pak se plně projeví jeho chuť. Pokud si chcete tento požitek dopřát, nevyhnete se broušení sami. Protože i když jsou zrna při nákupu kávy v obchodě namletá, jejich chuť se po několika dnech skladování zředí. Příprava kávy mletím a vařením je poměrně složitá. Kávovar s mlýnkem nabízí jednodušší řešení. Postará se o všechny pracovní kroky a vy si můžete vychutnat lahodnou kávu z čerstvě namletých zrn.

Malý kávovar s mlýnkem a další typy

Praktické brusky jsou k dispozici v různých verzích. Máte tedy možnost vybrat si model, který přesně vyhovuje vašim potřebám.

  • Kávovar s mlýnkem a termoskou: Termoska je součástí těchto modelů. Její obsah odpovídá konvici, ve které se káva připravuje. Díky tomu můžete udržovat nápoj teplý po celé hodiny, aniž byste museli používat ohřívací desku přístroje. Stylové termosky jsou také ideální pro stylové servírování kávy.


  • Kávovar s funkcí mlýnku a šálku: Tyto kávovary připravují kávu pro jeden nebo dva šálky.


  • Malý kávovar s mlýnkem: Pokud pravidelně připravujete kávu pro jednu nebo dvě osoby, doporučujeme menší, prostorově úsporný kávovar.

Co umí kávovar s mlýnkem?

Kávovary s integrovaným mlýnkem nejprve namele zrnkovou kávu, kterou nasypete do přístroje. Můžete si vybrat mezi různými typy mletí od jemného po hrubé. Můžete si tak připravit kávu přesně podle své chuti. Kávovar poté kávu uvaří. Kromě těchto dvou základních funkcí nabízí mnoho zařízení další možnosti ovládání a vlastnosti produktu. Často mají časovač. Tyto kávovary lze naprogramovat tak, aby připravily kávu přesně tehdy, kdy ji potřebujete. Nahřívací deska udržuje kávu déle horkou. Vysoce kvalitní permanentní filtry zaručují, že chuť kávy nebude zkreslená. Praktickou funkcí je filtr s aktivním uhlím pro nádrž na vodu. Zlepšuje kvalitu vody a snižuje riziko usazování vodního kamene.

Vyplatí se koupit kávovar s mlýnkem

Pro milovníky ochucené filtrované kávy jsou čerstvě namletá kávová zrna nutností. Chuť kávy se v krátké době vypaří. Mletá káva z vakuového balení proto chutná poněkud nudně. Kávovary s integrovaným mlýnkem nabízejí přesvědčivé výhody. Vaše káva chutná mnohem lépe. Na všechny kroky od mletí až po hotový horký nápoj potřebujete pouze jeden přístroj. Šetří čas a je praktická, když je třeba věci vyřídit rychle. Pokud používáte přístroj s časovačem, můžete vše připravit večer a ráno se káva uvaří automaticky. Jedná se o nejpohodlnější způsob přípravy kávy z čerstvě namletých zrn.

Kávovary vědí, že jejich zákazníci mají různé preference. Proto nabízí své spotřebiče v různých verzích. Můžete si vybrat mezi jednoduchými modely a spotřebiči s mnoha funkcemi. K dispozici jsou také menší kávovary pro jednu domácnost a kávovary, které se pravidelně používají k přípravě velkého množství kávy.

Často kladené otázky

Který mlýnek je nejlepší?

Stupeň mletí má rozhodující vliv na chuť kávy. Pokud chcete silnou kávu, zvolte nejjemnější mletí. Hrubým mletím získáte jemnou kávu.

Můžu použít předemletou filtrovanou kávu v kávovaru s mlýnkem?

Záleží na modelu. Některé kávovary s integrovaným mlýnkem mohou zpracovávat i mletou kávu.

Musím kávovar vyčistit?

Stroj by se měl pravidelně čistit, aby byla zajištěna jeho správná funkčnost. Před čištěním musí být vychladlý. Potom vytáhněte zástrčku. Vnější stranu spotřebiče otřete vlhkým hadříkem a osušte čistým hadříkem, který nepouští vlákna. Příslušenství, jako je víko a konvice, čistěte teplou mýdlovou vodou.
Nahoru