Dětské nádobí, s bambusovou miskou a lžičkou, 400 ml, včetně přísavky, Ø: 13,7 cm Světle Modrá
Dětské nádobí, s bambusovou miskou a lžičkou, 400 ml, včetně přísavky, Ø: 13,7 cm Světle Modrá
Dětské nádobí, s bambusovou miskou a lžičkou, 400 ml, včetně přísavky, Ø: 13,7 cm Světle Modrá
Dětské nádobí, s bambusovou miskou a lžičkou, 400 ml, včetně přísavky, Ø: 13,7 cm Světle Modrá
Dětské nádobí, s bambusovou miskou a lžičkou, 400 ml, včetně přísavky, Ø: 13,7 cm Světle Modrá
Dětské nádobí, s bambusovou miskou a lžičkou, 400 ml, včetně přísavky, Ø: 13,7 cm Světle Modrá

Dětské nádobí

Dětské nádobí Světle Modrá
999,00 Kč (s DPH)
Základní barva:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Dětské nádobí: bambusová miska s přísavkou a lžící

Kvalitní materiál: z bambusu a silikonu

Přirozená: neobsahuje žádné chemikálie ani škodlivé látky

Popis produktu

Dětské nádobí s bambusovou miskou a lžičkou od Klarstein bambuswaldu je z každého hlediska pro tvé miminko bezpečné. Postará se o to robustní materiál a přísavka, která připevňuje bambusovou misku ke stolu. Miska na kaši je vyrobena z přírodního bambusového materiálu a neobsahuje žádné chemikálie ani škodlivé látky. Kontroly kvality navíc zaručují, že se k potravinám nedostává žádný zápach nebo chuť. Nádobí proto můžeš kdykoliv naplnit teplými i studenými, pevnými i kapalnými potravinami. Kombinace misky a lžíce je výborným tipem na dárek pro budoucí nebo novopečené rodiče.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • sada nádobí pro malé děti s bambusovou miskou a lžičkou
 • objem: cca 400 ml
 • bambus: miska, rukojeť lžičky
 • silikon: přísavka, konec lžičky
 • nádobí může být použito jako miska na kaši pro miminka, příbor na učení samostatného stolování a snídaňová souprava
 • miska se dá oddělit od přísavky
 • nádobí vyrobené pro děti
 • bezpečné pro kontakt s potravinami
 • jednoduché čištění utěrkou nebo kartáčkem
 • není vhodné do myčky nádobí
Dětské nádobí, s bambusovou miskou a lžičkou, 400 ml, včetně přísavky, Ø: 13,7 cm

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry misky: cca 13,7 x 6 cm (Ø × V)
 • rozměry lžíce: cca 14 × 3,5 cm (D × Š)

Co bylo posláno

 • 1 × bambusová miska
 • 1 × přísavka
 • 1 × rukojeť lžičky
 • 1 × lžička

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(19 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Unsere kleine kann super aus dieser Schüssel essen!

Náš malý z této misky velmi rád jí!

Ověřená recenze

Sehr praktisch. Rutscht nichts mehr hin und her

Velmi pohodlné. Nic neklouže tam a zpět

Ověřená recenze

Super

Super

Ověřená recenze

The bowl is a good size and the new curvature is better than the previous version, allowing for slightly larger capacity, easier pick up by the toddler and larger suction surface. Missing a star, because i find the suction could be improved a little bit more to be stronger.

Miska má dobrou velikost a nové zakřivení je lepší než předchozí verze, což umožňuje o něco větší kapacitu, snadnější sbírání batoletem a větší sací plochu. Chybí hvězdička, protože mi přijde, že sání by se mohlo ještě trochu zlepšit, aby bylo silnější.

Ověřená recenze

Schönes Produkt, das Holz ist jedoch am Löffelaufsatz anfällig für Splitterung/Auflösung. Deswegen ein Stern Abzug.

Pěkný výrobek, ale dřevo je náchylné k odštípnutí/rozpadnutí v nástavci lžíce. Proto odpočet hvězdiček.

Ověřená recenze

Für uns ein tolles Produkt und genau das, was wir uns davon erhofft haben. Das Kind kann essen ohne die Schale auf den Boden zu werfen. Allerdings ist der Löffel ziemlich breit der dabei ist. Einen Stern Abzug bei der Saugleistung gibt es, nach einiger Zeit löst sich die Schale nämlich. Aber wirklich erst nach einer ganzen Weile.

Pro nás skvělý produkt a přesně to, v co jsme doufali. Dítě může jíst, aniž by misku házelo na zem. Lžíce, která je s ním dodávána, je však poměrně široká. Pro sací výkon je hvězdicový odpočet, po chvíli se skořepina uvolní. Ale opravdu až po delší době.

Ověřená recenze

Die Qualität der Schüssel ist top. Sie sieht sehr schön aus, reicht auch für etwas größere Breiportionen und nimmt unterwegs trotzdem keinen Platz weg.

Kvalita misky je skvělá. Vypadá moc hezky, vystačí na trochu větší porce kaše a přesto nezabere místo na cestách.

Ověřená recenze

Nice, but not for this money

Pěkné, ale ne za ty peníze

Ověřená recenze

Leider schon nach 2 Monaten kaputt! Der Saugnapf hält nicht wirklich gut. Für kleiner Kinder ist es ausreichend für unseren kleinen mit 16 Monaten ist er etwas zu schwach. Trotzdem war es eine schöne Schüssel. Gut abzuwaschen und auszulöffeln. Allerdings ist sie unseren kleinen aus der Hand gerutscht als er sie aus dem Schrank genommen hat. Das waren nicht mal 30 cm in der Höhe. Für die kurze Gebrauchsdauer war sie dann doch zu teuer.

Bohužel po 2 měsících prasklo! Přísavka moc dobře nedrží. Pro malé děti je to dostačující, náš malý v 16 měsících je trochu slabý. Přesto to byla pěkná miska. Opláchněte a dobře nandejte. Našemu prckovi však vyklouzl z ruky, když ho vyndal ze skříně. To nebylo ani 30 cm na výšku. Na krátkou dobu používání byl příliš drahý.

Ověřená recenze

Die Schüssel erfüllt zu 100 % ihren Zweck und ist gut verarbeitet. Ein schönes Geschenk für erstes Fingerfood oder das erste eigenständige Löffeln.

Miska plní svůj účel na 100% a je kvalitně zpracovaná. Pěkný dárek pro první finger food nebo první samostatné nabírání lžičkou.

Ověřená recenze

Selbst Schussel ist mega schön und praktisch. Nur die Löffel ist ziemlich breit und meine kleine Maus mag sie nicht so und wir benutzen andere. Aber vielleicht wenn sie Großeinsatz wird das ändern.

I Maria je super krásná a praktická. Jen lžička je dost široká a ta moje malá myš nemá tolik ráda a používáme jiné. Ale možná, že pokud to budou používat ve velkém měřítku, změní se to.

Ověřená recenze

Wir benutzen die Bambusschüssel seit vielen Monaten mit Breieinführung 3 mal am Tag. Sie wird per Hand gespült und bisher sieht das Material noch sehr gut aus ohne große Spuren. Sie ist uns auch schon öfters runter gefallen, auch das hat sie gut überstanden. Der Saugring aus Silikon hält bei uns (Plastiktablett) gut. Wir sind super zufrieden und würden das Produkt wieder kaufen.

Bambusovou misku používáme již mnoho měsíců se zaváděním kaše 3x denně. Je praný ručně a materiál zatím vypadá stále velmi dobře bez větších stop. Taky nám to několikrát spadlo a přežilo to dobře. Dobře se nám drží sací kroužek ze silikonu (plastová vanička). Jsme nadmíru spokojeni a výrobek bychom si koupili znovu.

Ověřená recenze

So praktisch und wirklich gut zum anwenden, das Essen schmeckt, unsere Kids können nichts umwerfen, weil es gut am Esstisch haftet. Ich würde es jederzeit wieder holen. Alles was an plastik etc mit Melamin war, wird weg geworfen, es lebe der Bambus.

Tak praktické a opravdu snadné použití, jídlo chutná dobře, naše děti nemohou nic převrhnout, protože se dobře drží na jídelním stole. Kdykoli bych to vzal znovu. Všechno, co bylo plastové atd. s melaminem, se vyhodí, ať žije bambus.

Ověřená recenze

Ich habe den Schüssel für meinen Sohn bestellt, der bereits gern probiert selbst zu essen. Der Schüssel steht mehr oder weniger fest auf dem Tisch, auch wenn die Saugleistung nicht so gut ist. Sehr praktisch und kinderfreundlich finde ich den Löffel. Klare Kaufempfehlung!

Misku jsem objednala pro syna, který už rád zkouší jíst sám. Mísa stojí víceméně pevně na stole, i když sací výkon není tak dobrý. Lžíci považuji za velmi praktickou a přátelskou k dětem. Jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze

Bei uns startet gerade die Beikost Zeit, also sollte passendes Geschirr her. Die Schüssel macht einen soliden Zustand, hat eine angenehme Größe, die Saugleistung ist sehr stark, Mal sehen wie es in der Praxis aussehen wird, wenn unser Zwerg davor sitzt. Den Saugnapf kann man von der Schüssel trennen, was das sauber machen um einiges effizienter macht, sollte Mal etwas in die Zwischenräume laufen. Was ich ganz stark bemängeln muss, ist die Versandverpackung! In den Karton hätten locker sechs Schüsseln gepasst...bestellt hatten wir eine und sonst nichts weiter. Was die Nachhaltigkeit der Schüssel irgendwie wieder bedenklicher dastehen lässt. Hier kann definitiv noch dran gearbeitet werden

Čas doplňkového jídla nám právě začíná, takže by se mělo najít vhodné nádobí. Miska je v pevném skupenství, má pohodlnou velikost, sací výkon je velmi silný, uvidíme, jak to bude vypadat v praxi, když si před ní sedne náš trpaslík. Přísavku lze od misky oddělit, což značně zefektivní čištění, pokud do mezer něco zateče. Co musím opravdu vytknout je přepravní obal! Do krabice se klidně vešlo šest misek...objednali jsme jednu a jinak nic. Což jaksi způsobuje, že udržitelnost mísy vypadá pochybněji. Zde je rozhodně stále na čem pracovat

Ověřená recenze

Die Verarbeitung ist tadellos und die Oberflächen schön glatt und sauber verarbeitet sind, ich war begeistert... leider hat unseres Sohn bei zweitem Mahlzeit herausgefunden wie es funktioniert, Saugnapf hält bei uns am diese Plastikbrett nicht fest - nach weniger Sekunden ist auf den Boden gefallen und beschädigt! Das ist Schade -für dieses Preis ️ Verpackung super-ohne Plastik

Zpracování je bezvadné a plochy krásně hladké a čisté, byla jsem nadšená... bohužel náš syn při druhém jídle zjistil, jak to funguje, přísavka na této plastové desce nedrží - po pár sekundách spadla na podlaze a poškozené! To je škoda - za tuto cenu ️ balení super-bez plastu

Ověřená recenze

Als Oma muss man für regelmäßige Babybesuche eine Baby- Schüssel im Haus haben. Und da wir auch hier um Nachhaltigkeit bemüht sind, sollte es Geschirr aus Bambus sein. Die massive Schüssel ist zwar leicht, aber nicht so leicht, dass der Nachwuchs sie mit einem Wisch vom Hochstuhl herunterreißt. Das wird auch durch den abnehmbaren Silikonfuß der Schüssel verhindert. Oma klebt die Schüssel auf dem Tischchen fest und schon kann die Mahlzeit unfallfrei losgehen. Bei der Reinigung lassen sich Schüssel und Fuß trennen und so kann man beides sehr gut reinigen. Die Schüssel hat eine schöne Gravur mit dem Logo "Bambuswald", die sehr edel aussieht. Das Set wird vervollständigt durch einen kleinen Löffel, der gut in Babyhände passt. Der Stil ist aus Bambus, die Löffelfläche aus Silikon, beides scheinbar bombenfest miteinander verbunden.

Jako babička musíte mít v domě misku pro pravidelné návštěvy miminek. A protože se i zde snažíme o udržitelnost, mělo by to být nádobí z bambusu. Masivní miska je lehká, ale ne tak lehká, aby ji potomek máchnutím utrhl z vysoké židličky. Tomu také brání odnímatelné silikonové dno misky. Babička přilepí misku na stůl a jídlo může začít bez nehody. Při úklidu lze oddělit mísu a podstavec a tak můžete obojí velmi dobře vyčistit. Miska má krásné gravírování s logem "Bamboo Forest", které působí velmi noblesně. Sadu doplňuje malá lžička, která miminku dobře padne do ručičky. Rukojeť je vyrobena z bambusu, povrch lžičky je ze silikonu, obojí zdánlivě pevně spojeno.

Ověřená recenze

Ein absolut geniales Produkt! Gerade für Kinder die gerne nach allem greifen und alles runter schmeißen, die perfekte Lösung. Die Schüssel hält richtig gut fest, lässt sich aber eben so gut auch nicht wieder lösen. Auch der Löffel hat eine gute Größe und lässt sich auch vom Kind gut selbst nehmen. Auch die Optik ist wie bei fast allen Produkten von Bambuswald sehr schön. Bin absolut überzeugt und gebe somit alle Eltern eine klare Kaufempfehlung. Schade dass es kein Glas dazu gibt

Naprosto geniální produkt! Perfektní řešení zejména pro děti, které rády všechno chytají a shazují. Miska opravdu dobře drží, ale nejde zase stejně dobře povolit. Lžíce má také dobrou velikost a dítě ji snadno vezme. Jako u téměř všech produktů od Bambuswaldu je i vzhled velmi krásný. Jsem naprosto přesvědčen, a proto dávám všem rodičům jasné doporučení k nákupu. Škoda, že na to není sklo

Ověřená recenze

Eigentlich wollte ich die Schüssel für den Hund nehmen, da er den Napf manchmal über den Boden schiebt, aber sie gefällt mir so gut, daß sie mit in den Camperbus kommt und dort auf die Küchen-Glasabdeckung gepappt wird. Für den Hund bestelle ich sicher noch eine. Die Schüssel ist leicht und sauber gearbeitet, der Gummi hält auf glatten Oberflächen bombenfest. Optisch schaut sie auch noch gut aus, bin begeistert!

Vlastně jsem chtěl vzít misku pro psa, protože mi občas tlačí misku po podlaze, ale líbí se mi tak, že je se mnou v karavanu a je tam nalepená na skleněném krytu kuchyně. Určitě si objednám další pro psa. Miska je lehká a čistě vyrobená, guma je extrémně pevná na hladkých površích. Taky to vypadá dobře, jsem nadšená!

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků