Grilovací příslušenství


Příslušenství ke grilování - .. vysoká kvalita a velký výběr u společnosti Klarstein

Kvalitní gril potřebuje správné příslušenství. Vyberte si kvalitní jednotlivé díly, z nichž mnohé můžete použít univerzálně. Společnost Klarstein nabízí příslušenství pro své vlastní grily. Výrobky jsou nejen vyráběny ve vysoké kvalitě, ale také přesně na míru.

Příslušenství pro plynové grily pro pohodové večerní grilování

Máte rádi pohodové grilování s přáteli a rodinou? Kvalitní plynový gril v sobě spojuje mnoho výhod. Kupovat dřevěné uhlí nebo zapalovač na grilování už není nutné. Nemusíte rozdělávat oheň a nemusíte dlouho čekat, než si budete moci vychutnat chutné grilování se svými hosty.

Plynový gril nevyžaduje velkou údržbu. Pak si můžete být jisti, že vás váš nový gril bude těšit po dlouhá léta. Vyberte si vysoce kvalitní příslušenství, které najdete v široké nabídce společnosti Klarstein. Rádi bychom vám představili některé produkty z internetového obchodu Klarstein.de.

Kryt grilu

Plynový gril můžete nechat venku po celý rok. Kůlnu nemusíte nutně stavět. Přesto je dobré plynový gril chránit před různými povětrnostními vlivy. Vlhkost může být pro materiál problémem, zejména pokud je jí vystaven delší dobu.

S krytem poskytnete svému plynovému grilu dostatečnou ochranu před deštěm a srážkami. Kryt grilu je vyroben tak, abyste jej mohli přesně nasadit na gril. Materiál je odolný voči poveternostným vplyvom. Při zakrývání se ujistěte, že je gril pokud možno čistý a suchý. To zaručuje optimální ochranu i po dlouhou dobu.

Příbory na grilování

Jedním z nejdůležitějších doplňků plynového grilu je grilovací náčiní. Skládá se z kleští a obracečky, s nimiž můžete maso snadno a jednoduše obracet. Jako příslušenství můžete zakoupit také grilovací vidlici.

Požadavky na grilovací příbory jsou vysoké. Měla by být odolná a vhodná pro venkovní použití. Důležitá je také ergonomicky tvarovaná rukojeť. Je vyroben ze dřeva nebo kvalitního kovu. Příbory jsou odolné proti korozi a extrémně trvanlivé.

Grillrost aus Edelstahl

Grilovací rošt je vystaven extrémně vysokému namáhání. Pokud je velmi opotřebovaná, můžete ji vyměnit. Grilovací rošt z nerezové oceli si můžete pořídit v různých provedeních. Příslušenství grilu lze snadno vyměnit.

Výhodou nerezového grilu oproti litinovému je, že se velmi snadno čistí. Můžete ji vyčistit kartáčem nebo opláchnout pod teplou vodou s mýdlem. Před prvním použitím není nutné opalování.

Grillspieß

Pomocí špejle obracejte maso nad ohněm a dosáhněte obzvláště jemného propečení. Maso se nedusí ve vlastní šťávě a je velmi zdravé. Pokud chcete použít špíz jako příslušenství ke grilování, měli byste věnovat pozornost jeho kompatibilitě s vaším grilem. Mělo by být k dispozici zařízení pro zvedání grilovacího roštu. Často lze držák dodatečně namontovat.

Holandská trouba pro ty, kteří chtějí gril používat ještě flexibilněji

Znalcům grilování se při slově holandská trouba rozzáří oči! Není divu, protože masivní hrnec je skutečným přínosem. Robustní litinový hrnec s poklicí a stabilní trojnožkou toho zvládne neuvěřitelně mnoho: je vhodný na pečení, dušení, vaření i zapékání. Můžete ji vložit přímo do ohně nebo ji zavěsit nad oheň na samostatně přístupný závěs. Litinový hrnec je již předehřátý a lze jej ihned použít. K dispozici jsou tři velikosti. Poklice slouží nejen jako víko, ale lze ji použít i jako obrácenou pánev. Poklice navíc nabízí možnost umístit na ni dřevěné uhlí, takže se hrnec vypaluje i shora. V závislosti na velikosti je konvice ideální pro malé, střední a velké pečeně, dušené maso, polévky a guláše. Jakmile ji opravdu poznáte, můžete v ní péct - chleba se v ní peče velmi dobře. Smažení funguje také, hrnec na oheň je opravdu všestranný! Litinový hrnec je ideální pro kempování, ušetříte za další kuchyňské náčiní.

Jako specialitu nabízíme sadu holandských trub, která se skládá z několika kusů. Když si objednáte sadu holandské trouby, dostanete hrnec s poklicí a rukojetí, ocelový hrnec s poklicí, pánev a rošt - vše samozřejmě z kvalitní litiny.

Normy kvality pro příslušenství ke grilování

Pokud jde o příslušenství ke grilování, jsou při rozhodování o koupi nejdůležitější vysoké standardy kvality. Upozorňujeme, že příslušenství je vystaveno vysokému namáhání. Nejedná se pouze o vysokou teplotu, při které připravujete jídlo. Na příslušenství mají vliv také různé povětrnostní podmínky.

Když si vyberete příslušenství ke grilování od společnosti Klarstein, získáte mimořádně vysokou kvalitu. V internetovém obchodě Klarstein.de najdete grilovací rošt a další příslušenství v různých provedeních. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si příslušenství, které

Nahoru